TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Susedia [i] 11:25 Dr. House VII. 11-12/23 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. [i] 14:05 Kobra 11 XVII. 1/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:30 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 00:10 Dva a pol chlapa I. [i] 01:00 Kobra 11 XVII. 1/15 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 02:30 Dr. House VII. 11-12/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 5/26 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i] 10:05 Lekári: Blahoslavení trpezliví 20/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Zátoka nádejí 11/14 [i] 14:40 Zátoka nádejí 12/14 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Cinque terre-domov medzi skalou a morom, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Katedrála v Santiago de Compostella-na konci cesty s. Jakuba, Španielsko [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Svadba medzi citrónmi [i] 22:10 Vyvolení: Osada 9/12 [i] 23:05 Vyvolení: Duchovia 10/12 [i] 00:05 Svadba medzi citrónmi [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:25 McLeodove dcéry III. 5/26 [i] 04:10 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Mongolské rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Anjelinka má problém [i] 09:00 Dribling [i] 10:15 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri cechu sedlárskeho [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:05 Fokus rodina "N" [i] 11:50 (Ne)celebrity: Milan Zvada a Milan Slama [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Predohra [i] 14:30 Halali [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:25 Autosalón [i] 15:50 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta IV [i] 18:25 GEN.sk: Kornel Földvári [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Anjelinka má problém [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Jásir Arafat a Jicchak Rabin [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:40 VAT: Ako sa vyrábajú zárubne [i] 22:10 Lyžovanie - MS v zjazdovom lyžovaní [i] 23:30 A predsa sa točí [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 TOP STAR [i] 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Chcem žiť na úrovni! [i] 08:40 Rodinné záležitosti: Dedičstvo, Opičia láska [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Krv 11 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Terorizuje nás kotolník [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:30 Simpsonovci XXIV. [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Mama nemôže žiť sama [i] 18:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Zbohom, Jakub... 5 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Pretekárska akadémia [i] 01:40 Agent VI. 8 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 03:00 PANELÁK XV.: Zbohom, Jakub... 5 [i] 03:45 Dr. Dokonalý: Krv 11 [i] 04:25 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Liga snov III. 10,11 [i] 05:50 Pekelná výzva 5 [i] 06:40 Rýchla rota Chipa a Dala 7 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie 73 [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 10:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 9,10 [i] 12:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 9 [i] 13:15 Agentka bez minulosti II. 12 [i] 14:20 Faktor strachu IV. 12 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:40 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 17:50 18 kolies spravodlivosti 5 [i] 18:45 Simpsonovci IV. 19,20 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 22:30 Biele goliere III. 9 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 12 [i] 00:30 Mafstory 8,9 [i] 01:25 Letecké katastrofy IV. 2 [i] 02:15 Kto prežije XIX. 3 [i] 03:00 Magnum 9 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 12 [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 11 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 23 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 3 [i] 10:00 Merlin IV. 2 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 5 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 13:00 JAG IV. 16 [i] 14:00 Posel ztracených duší II. 12 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 6 [i] 16:00 Merlin IV. 3 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 4 [i] 18:00 JAG IV. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 20:00 Vražedná čísla VI. 1 [i] 21:00 Vražedná práva I. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 01:00 Vražedná práva I. 6 [i] 02:00 JAG IV. 17 [i] 02:50 Dívka odjinud I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 06:00 Jak se to dělá 58 [i] 06:25 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie – 1. část/soutěž v plavkách [i] 09:05 Opravna vraků 21 [i] 09:55 Zlatá horečka: Války buldozerů [i] 10:50 Mrazivé zlato: Není návratu [i] 11:40 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 12:35 Aljašská železnice 2 [i] 13:30 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 14:25 Zlatá horečka: Granáty nebo zlato [i] 15:20 Zlatá horečka: Vzpoura [i] 16:15 Zlatá horečka: Uhrazeno [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Dárek k narozeninám [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 18:35 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 19:00 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 19:30 Jak to dělají? 6 [i] 20:00 Zlatá horečka: Z popela [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Velké zásoby zlata [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí: hladovění, hadi a nešvary [i] 23:00 Nazí a vystrašení: Zhroucení v Bolívii [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 01:50 Zlatá horečka: Z popela [i] 02:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Velké zásoby zlata [i] 03:50 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí: hladovění, hadi a nešvary [i] 04:45 Nazí a vystrašení: Zhroucení v Bolívii [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 DoktorKA [i] 09:55 Na cestě po Bombaji [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Znamení koně II: Dozrál čas 4/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 MI5 VIII 3/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 13. komnata Martina Bursíka [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hádání o přírodě [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 09:55 Klenoty naší krajiny: Moravský kras [i] 10:20 Děti na tahu [i] 11:15 Babylon [i] 11:40 Cesty víry: Moje synagoga je v [i] 12:10 Klíč [i] 12:35 Československý filmový týdeník 1965 1028/2379 [i] 12:50 Minonoska proti ponorkám [i] 13:40 Tajemství 2. sv. války: Živá torpéda [i] 14:30 Věda na vlastní kůži [i] 15:25 V zemi černých vdov [i] 16:20 Komanda smrti 4/4 [i] 17:10 Občanská válka v USA 1/3 [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:15 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Nemesis, ďábelské dvojče [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 1/3 [i] 20:55 Věž svobody [i] 21:50 Akumulátor 1 [i] 23:35 Liška pouště [i] 01:00 Q [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Klub Netopýr [i] 02:55 Člověk společenský [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Mistrovské taneční třídy [i] 04:55 Asijská rapsodie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 2755 [i] 09:55 Soukromé pasti: Manželství nebo život [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy V: Duch mého dítěte 18 [i] 13:30 Beze stopy: Podezřelý 5 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: Pád z výšky 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hoří! 208 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI: Těla v pohybu 1 [i] 18:30 Ulice 2756 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Ve stínu pohromy 95 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Dlouhá cesta domů 17 [i] 22:25 Černá listina: Anslo Garrick č. 16 9 [i] 23:15 Mizera: Šmírák 6 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas VI: Těla v pohybu 1 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba: Pád z výšky 2 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Áčko: Můj muž Arab nechce slavit Vánoce [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hoří! 208 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Prokletí větrů 5 [i] 06:55 Winx Club III: Útok 10 [i] 07:25 VIP zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 37 [i] 08:35 M*A*S*H 38 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 Julie Lescautová II: Případ z pouti 10 [i] 12:25 Walker, Texas Ranger VII: Ředitel 14 [i] 13:25 Wolffův revír I: Rychle bohatý, rychle mrtvý 11 [i] 14:25 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí [i] 16:25 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Na lásku bude čas 316 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Animální přitažlivost [i] 00:45 Vraždy v Kitzbühelu IX: Maso a krev 11 [i] 01:45 Walker, Texas Ranger VII: Ředitel 14 [i] 02:30 Wolffův revír I: Rychle bohatý, rychle mrtvý 11 [i] 03:20 Autosalon [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:40 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 128/142 [i] 11:35 Katie Ffordeová: Láska prichádza v lete [i] 13:50 Víťazstvo lásky 11-12/172 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Doktorka Zoe I. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Mentalista III. 1/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 9-10/158 [i] 23:25 Nezvestní I. 17/18 [i] 00:20 Seinfeld IV. 5-6/24 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Poď na rande [i] 02:20 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:10 Nezvestní I. 17/18 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tamara Drewe [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Neodolatelný [i] 13:55 Neřízená střela [i] 15:40 Lassie [i] 17:25 V tátově stínu [i] 19:10 Kid [i] 21:05 Pod policejní ochranou [i] 22:55 Vražedné vzpomínky [i] 00:35 Výzva [i] 02:10 Skrýš [i] 03:55 Božská extáze