TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 22/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:50 Tom a Jerry: Kúzelný prsteň [i] 09:00 Muži v čiernom 2 [i] 10:35 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 13:40 Charlieho anjeli 2: Na plný plyn [i] 15:50 Iron Man [i] 18:20 Reflex špeciál [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Divoký Django (HD) [i] 23:55 Ja, legenda (HD) [i] 01:40 Divoký Django (HD) [i] 04:20 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmyho skákavá lopta 20/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 18 [i] 07:40 Franklin a priatelia: Frenklin maľuje obraz 52/52 [i] 07:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Odlet z úľa [i] 08:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Sudca Včelí Vosk [i] 08:20 Garfield III.: Stratený Lyman - druhá časť 20/52 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Megamozog [i] 09:30 Autosalón [i] 10:00 Mimoriadne správy RTVS - Referendum 2015 [i] 10:10 Mláďatká: Mláďatá africkej savany 1/8 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 15:05 Zlatá klasika: Raňajky u Tiffanyho [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí 11/14 [i] 22:10 Zátoka nádejí 12/14 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 00:30 Rieka nádeje 5/18 [i] 01:20 O 5 minút 12 [i] 02:25 Občan za dverami [i] 02:50 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín [i] 09:45 Família: Família [i] 10:15 Staroveká Čína: Stratená dynastia [i] 11:05 On air [i] 11:25 Orientácie [i] 11:55 Slovo [i] 12:00 Tenis - Fed Cup: Holandsko - Slovensko [i] 18:55 Večerníček: Makový mužíček [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Anjelinka má problém [i] 19:10 Garfield II. [i] 19:20 Dračie poviedky [i] 19:50 100 názorov 2014: Sergej Kára [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: George Harrison: Život v materiálnom svete 1/2 [i] 21:40 Umenie [i] 22:10 Lyžovanie - MS v zjazdovom lyžovaní [i] 23:35 Dielo z depozitára [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Slovo [i] 00:40 George Harrison: Život v materiálnom svete 1/2 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Dobrodružstvo v tábore [i] 07:25 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:10 Pravá blondínka 3 [i] 10:00 Simpsonovci XXIV. [i] 10:55 Profesionál II. 3,4 [i] 13:40 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 15:45 Pretekárska akadémia [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Problémy v raji [i] 22:55 Funny Games USA [i] 01:15 Nevydarený únos [i] 03:00 Funny Games USA [i] 04:50 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MacGyver 16 [i] 06:20 Kto prežije XIX.: - FINÁLE SÉRIE 17/17 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 17 [i] 09:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:45 Plne naložení 5 [i] 10:10 Megapresuny 8 [i] 10:45 Hľadá sa dom pre milionárov V. 1/10 [i] 11:55 100 rokov svedectiev [i] 12:30 Zbohom, Slovensko! 5 [i] 13:45 Profesionáli VIII.: Žirafa, Dusíkova hymna 9,10 [i] 15:25 Podivné dedičstvo [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 9,10 [i] 19:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 RoboCop [i] 22:35 Vojnový kôň [i] 01:30 Pekelná výzva 5 [i] 02:15 Zákon gangu IV. 9,10 [i] 03:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:20 Ben a Kate 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Profil zločinu IV. 3 [i] 08:15 Profil zločinu IV. 4 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 11:20 Na pomezí záhad II. 21 [i] 12:20 Drzá Jordan VI. 11 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 15:20 Na lodi III. 7 [i] 16:50 Kráska a zvíře II. 4 [i] 17:50 Kráska a zvíře II. 5 [i] 18:50 Bez hranic II. 9 [i] 19:55 Bez hranic II. 10 [i] 21:00 Terminator Salvation 1 [i] 23:05 Jak prosté II. 9 [i] 00:05 Jak prosté II. 10 [i] 01:05 Drzá Jordan VI. 11 [i] 02:00 Bez hranic II. 9 [i] 02:50 Bez hranic II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 06:00 Jak to dělají?: Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Olds Dyn. 88 Davida Curriera z roku 1964 [i] 07:15 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 09:55 Likvidátor 9 [i] 10:25 Likvidátor 10 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 13:30 Co se dělo dál? 11 [i] 14:00 Co se dělo dál? 12 [i] 14:25 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 15:20 Králové sekvojí: Tři velké lodě [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Vzduch voní láskou [i] 17:10 Kouzlo vědy: Opuštěný ústav [i] 17:40 Kouzlo vědy: Podivný zábavní park [i] 18:05 Králové kouzel: Miami [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů: Lidská vlčí smečka [i] 20:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Štěstí [i] 21:00 Aljašská železnice: Na kolizní dráze [i] 22:00 Muži Yukonu: Matka versus příroda [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera: Medvědi a pasti [i] 00:00 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 00:55 Odborníci na domy v korunách stromů: Duchovní útočiště [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Štěstí [i] 02:50 Aljašská železnice: Na kolizní dráze [i] 03:50 Muži Yukonu: Matka versus příroda [i] 04:45 Rebelové zamrzlého jezera: Medvědi a pasti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení III 45/52 [i] 07:30 U nás v Kocourkově [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Bič 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hvězda života [i] 14:00 Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo [i] 14:45 Komici na jedničku [i] 15:45 Zdivočelá země: Do Svatého Štěpána přijíždí 10/45 [i] 16:35 Zdivočelá země 11/45 [i] 17:30 Děti na tahu [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Reportérka: V plamenech 2/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Díky za každé nové ráno [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:00 Profesionálové: Válka agentů 52/57 [i] 01:55 Zázraky přírody [i] 03:05 13. komnata Martina Bursíka [i] 03:30 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:00 Bydlení je hra [i] 04:25 Designtrend [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Osudové okamžiky [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Moravský kras [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý rytíř Trenk [i] 07:05 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1028/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 6 [i] 09:35 Hádanky domů života: Zázračné náhody z Loštic a Úsova [i] 10:00 Letečtí stíhači v boji II.: Tajné zbraně [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Včelojed lesní [i] 12:35 Koněspřežka [i] 12:50 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Moje synagoga je v [i] 14:20 Štíty království českého [i] 14:45 Na cestě po Bavorsku [i] 15:15 V Alpách s Paulem Mertonem [i] 16:00 Upíří princezna [i] 16:55 Na plovárně se Stevem Reichem [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Zima [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: Tomáš [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: Horton proti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Žiješ jenom dvakrát [i] 22:00 Drahý zesnulý [i] 22:40 Magnetické vlny léčí [i] 23:10 Fenomén Underground [i] 00:05 Sestřička Jackie [i] 00:30 Sestřička Jackie [i] 01:00 Kandidáti [i] 02:20 Folklorika [i] 02:45 Hon na vegetariány [i] 03:05 Babylon [i] 03:25 Hranice bez hranic [i] 03:55 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:05 Divoženky na horách [i] 04:25 Příběhy železné opony [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Batman: Odvážný hrdina II 9 [i] 07:00 Král džungle 23 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! 5, 6 [i] 07:50 Tom a Jerry III 33 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 3 [i] 08:45 Hvězdné tolary [i] 09:55 Výměna manželek [i] 11:10 Gólová výměna [i] 12:50 Modrý blesk [i] 14:45 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 16:45 Twister [i] 18:50 Helena: Zápas 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 U mě dobrý [i] 22:20 Střepiny [i] 23:00 Dlouhý polibek na dobrou noc [i] 01:10 Kriminálka Miami II: Krvavý úplněk [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko: Utajila jsem své těhotenství [i] 03:55 Kolotoč [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Dokonalý Spider-Man II: Dokonalý Dead Pool 15 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Hook a koťátko 8 [i] 08:15 Tajemství války: Válka v Zálivu: Ocelový déšť 15 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III: Policistka 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVI: Klub letců [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Moje první láska 3 [i] 21:30 Černá labuť [i] 23:50 Hawaii 5-0 II: Identita 9 [i] 00:45 Tajemství války: Válka v Zálivu: Ocelový déšť 15 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru XVI: Klub letců [i] 03:15 Černá labuť [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Úbohá Nasťa 10 [i] 06:15 Katie Ffordeová: Láska prichádza v lete [i] 08:15 Frasier II. 3/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 10/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život IV. 10-11/13 [i] 12:10 Gossip Girl V. 9-10/24 [i] 14:10 Zakázaná láska 5-8/158 [i] 17:45 28 dní [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:15 Horúca krv I. 11-12/36 [i] 23:45 Falošný milionár [i] 01:25 Beach Boys 1-2/2 [i] 04:15 Falošný milionár [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Django [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 7-12. [i] 13:40 Nezlobte, když nemusíte! [i] 16:20 Růžový a černý [i] 18:05 Dokažte mi vinu [i] 20:15 Odsouzení [i] 22:10 Skrýš [i] 00:05 Výzva [i] 01:45 Kick-Ass [i] 03:35 V tátově stínu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Severská kombinace [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Biatlon [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:30 Fotbal [i] 22:15 Alpské lyžování [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 10:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 11:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 12:00 Rookie Blue 4: Klam 11 [i] 13:00 Rookie Blue 4: Pod palbou 12 [i] 14:00 Dobrá manželka 6 12 [i] 15:00 Milionový lékař 4: Práce a potěšení 9 [i] 16:00 Milionový lékař 4: Kdo je tvůj táta? 10 [i] 17:00 Havaj 5-0 4: Pohřbená tajemství 15 [i] 18:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 19:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 20:00 V utajení 3: Nebezpečná hra 4