TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 XVI. 15/15 [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:25 Skautky Beverly Hills [i] 10:30 Krok za krokom V. 5/24 [i] 10:55 2 baby na mizine III. 15/24 [i] 11:20 Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda (HD) [i] 13:00 Muži v čiernom 2 [i] 14:45 Honba za slobodou (HD) [i] 17:00 Susedia [i] 17:45 Kredenc [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Mrcha učiteľka (HD) [i] 22:25 Zelená míľa *15Dolby Sur [i] 02:00 Hra pre troch [i] 03:25 Mrcha učiteľka (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Slovensko v obrazoch [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy dráčikom 19/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 17 [i] 07:40 Franklin a priatelia: Frenklin, lovec dinosaurov 51/52 [i] 07:55 Garfield III.: Stratený Lyman - prvá časť 19/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 26/26 [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Robin Hood I 3/13 [i] 10:20 Robin Hood I 4/13 [i] 11:10 On air [i] 11:30 Zbojnícke fašiangy: Marčuša a Pecko gazdujú 3/3 [i] 12:00 Škola detektívky: Prípad Oscara Brodskiho 3/5 [i] 13:05 Prežiť!: Lavína! [i] 14:00 Prežiť!: Nočná mora na prvej schôdzke [i] 14:55 Titanic 1/2 [i] 16:25 Milujem Slovensko [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bitkár [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Mimoriadne správy RTVS - Referendum 2015 [i] 22:45 Krajina rebelov - Nový svet 5/8 [i] 00:30 Mimoriadne správy RTVS - Referendum 2015 [i] 00:40 Titanic 1/2 [i] 02:10 Škola detektívky: Prípad Oscara Brodskiho 3/5 [i] 03:05 Krajina rebelov - Nový svet 5/8 [i] 04:50 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Ako funguje príroda [i] 09:50 Halali [i] 10:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:35 Senior klub [i] 11:05 Keď srdce stráca rytmus [i] 11:45 Farmárska revue [i] 12:05 Kapura [i] 12:45 Test magazín: Test magazín [i] 13:00 Tenis - Fed Cup: Holandsko - Slovensko [i] 16:45 Hokej - Slovakia Cup [i] 19:30 Večerníček: Makový mužíček [i] 19:35 Máša a medveď [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - zamilovaný tanec [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Staroveká Čína: Stratená dynastia [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jána Bahnu [i] 21:25 Siedmy terč [i] 23:10 Kinoráma [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 05:25 SÚDNA SIEŇ: Matka sa zopsula [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:45 Káčerovo [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:40 Dobrodružstvo v tábore [i] 09:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:40 Ako porodiť a nezblázniť sa [i] 16:05 Pravá blondínka 3 [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vojnový kôň [i] 23:40 Nevydarený únos [i] 01:50 Bozk smrti [i] 03:25 Pápež [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 06:15 Faktor strachu IV. 11 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 16 [i] 09:10 Simpsonovci IV. 17,18 [i] 10:10 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 11:10 Terénne monštrá II. 9 [i] 12:20 Dcérino tajomstvo [i] 14:15 Najnebezpečnejšie letiská sveta [i] 16:00 Najväčšie a ešte väčšie 3 [i] 16:55 Plne naložení 5 [i] 17:20 Megapresuny 8 [i] 18:00 Áno, šéfe! - Veľká Británia 2,3/8 [i] 19:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli VIII.: Žirafa, Dusíkova hymna 9,10 [i] 22:20 Bozk smrti [i] 00:30 Podivné dedičstvo [i] 02:35 Dcérino tajomstvo [i] 04:05 Najnebezpečnejšie letiská sveta [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 JAG IV. 17 [i] 08:05 JAG IV. 18 [i] 09:05 Vlčí mládě III. 13 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 14 [i] 11:00 Na pomezí záhad II. 20 [i] 12:00 Komisař Rex III. 7 [i] 13:00 Komisař Rex III. 8 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 16:00 Profil zločinu IV. 3 [i] 17:10 Profil zločinu IV. 4 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 5 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla 10 [i] 06:00 Jak to dělají?: Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 08:10 FantomWorks 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Swami říká [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Arogantnost [i] 11:40 Lidé z aljašských lesů: Výchova divočinou [i] 12:35 Lidé z aljašských lesů: Lidská vlčí smečka [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů: Nepříjemné překvapení [i] 14:25 Jak to dělají?: Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty [i] 14:55 Jak to dělají?: Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna [i] 15:20 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 16:15 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 17:10 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 18:05 Lovci aut: Rychlé a zběsilé zisky [i] 19:00 Americké klasické vozy: Skrytá tajemství [i] 19:30 Americké klasické vozy: Vanderbiltův pohár [i] 20:00 Prodej klasických vozů: Záchrana v podobě vozu Bel Air [i] 21:00 Rychle a hlasitě 27 [i] 22:00 Zlatá horečka: Nová krev [i] 00:00 Zlatá horečka: Heuréka! [i] 00:55 Zlatá horečka: San Francisko v ohni [i] 01:50 Prodej klasických vozů: Záchrana v podobě vozu Bel Air [i] 02:50 Rychle a hlasitě 27 [i] 03:50 Zlatá horečka: Nová krev [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Okouzlení III 44/52 [i] 07:30 Polopatě [i] 08:10 Hlavní výhra [i] 09:00 Gejzír [i] 09:30 Slovácko sa nesúdí [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatá panna [i] 14:10 Kryštof a Kristina [i] 15:10 U nás v Kocourkově [i] 16:40 Ve vlnách [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Legendární dvojice [i] 22:05 Něžné kuře [i] 23:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:50 Fabio Montale [i] 01:40 Kriminálka Paříž [i] 02:25 Sama doma [i] 04:00 Zahrada je hra [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý rytíř Trenk [i] 07:05 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Květná zahrada [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:05 Století létání: Od korejské války k válce v 5/26 [i] 12:00 Hindenburg a Hitler [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Poslední západ slunce [i] 15:10 Cesta ke kameni: Kameny v pohybu 5/6 [i] 15:30 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 16:25 V zemi černých vdov [i] 17:20 Češi na misi: Trvale udržitelný kůň [i] 17:50 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nákladní vozy Komatsu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pomsta Růžového pantera [i] 21:40 Salamandr 9,10/12 [i] 23:15 Krycí jméno: Farewell [i] 01:05 Cestománie [i] 01:35 Brána smrti [i] 02:00 Kasina francouzské Riviéry [i] 02:55 Ztracené obrazy - ztracené iluze [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 Hranice bez hranic [i] 04:00 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:15 Škola pro pár dětí [i] 04:35 Příběhy železné opony [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina II 8 [i] 07:10 Král džungle 22 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! 3, 4 [i] 08:00 Tom a Jerry III 32 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:55 První krok: Dotáhneme to do konce 5 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:05 Volejte Novu [i] 11:40 Letuška 1. třídy [i] 13:20 Výměna manželek [i] 14:40 Čtyřicítka na krku [i] 16:20 Božský Bruce [i] 18:15 U Haliny v kuchyni [i] 18:50 Helena: Hvězdy v éteru 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2012 [i] 23:10 Obřad [i] 01:15 Božský Bruce [i] 02:50 Novashopping 03:25 Áčko: Z děcáku rovnou na ulici [i] 04:35 První krok: Dotáhneme to do konce 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Dokonalý Spider-Man II: Neuvěřitelný Spider-Hulk 14 [i] 07:35 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Údolí velebrouků 7 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:25 Správní chlapi [i] 12:05 Nadějný rok [i] 14:10 Sázka na třináctku [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XVI: Divoká sklizeň [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Krvavá zásilka [i] 00:15 Saw: Hra o přežití [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XVI: Divoká sklizeň [i] 03:45 Správní chlapi [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 9 [i] 06:15 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 08:15 Frasier II. 2/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 9/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Žalobca a obhajca 4/13 [i] 10:55 Pán a pani Smithovci 4/13 [i] 12:10 Šiesty zmysel I. 5/22 [i] 12:55 Bostonské vraždy 5/10 [i] 14:10 Zakázaná láska 1-4/158 [i] 18:00 Sultán 9-10/126 [i] 20:00 Katie Ffordeová: Láska prichádza v lete [i] 22:00 Vtáčia klietka [i] 00:20 Pochované hriechy [i] 02:15 Vtáčia klietka [i] 04:05 Nebezpečne sama [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 1 - 6. [i] 13:40 Tamara Drewe [i] 15:40 Útěk ze Sibiře [i] 17:55 Maturitní sex [i] 19:20 V tátově stínu [i] 21:05 Kick-Ass [i] 23:05 Hra na vraha [i] 00:30 Márnice [i] 02:00 Jízda o život [i] 03:50 Světlušky v zahradě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Biatlon [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 15:15 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 07:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 08:00 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 09:00 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 10:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 11:00 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 12:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 13:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 14:00 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 15:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 16:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 17:00 Král Škorpión [i] 19:00 Letuška 1. třídy [i] 21:00 Probuzení v Renu [i] 23:00 Ledová zkáza [i] 00:50 Vlkodlak: zabijácký virus [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 04:20 Městečko Haven 3: 301 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 1 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 8 [i] 07:00 Pohřebiště 9 [i] 07:55 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 1 [i] 09:05 Divoké Pyreneje 1 [i] 10:00 Tučňáci z Antarktidy0 [i] 11:00 Věda kolem nás 1 [i] 11:10 Lovci drahokamů 1 [i] 12:05 Zatraceně dobré: Chicago 2 [i] 13:00 Příručka vlastníka: Akrobaticka letadla 1 [i] 13:30 Nebezpečný svět: Nejnebezpečnější silnice světa 3 [i] 14:30 Tajemství Země: Nejzáhadnější místa 9 [i] 15:00 Vesmír 6 [i] 15:55 Prolomení našeho genetického kódu0 [i] 17:00 Podzemí měst: Egypt 11 [i] 18:00 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i] 19:00 Méně známá terakotová armáda0 [i] 20:00 Jindřich a Anna: Milenci, kteří psali dějiny 1 [i] 21:00 CIA: Dešifrováno: Guatemalský státní převrat 10 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti: Chajm Rumkowsky 1