TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 10/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 15/15 [i] 15:05 Mentalista VI. 21-22/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 23:30 Vojna agentov [i] 01:05 Šiesty zmysel I. 5/22 [i] 01:50 Bostonské vraždy 5/10 [i] 02:35 Pán a pani Smithovci 4/13 [i] 03:20 Mentalista VI. 22/22 [i] 04:00 Žalobca a obhajca 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Lesy Slovenska - Lesnícka dolina Čierny Váh [i] 05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 4/26 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 09:30 Poklady sveta II.: Hrad Malbork-Marienbur, sídlo nemeckého rádu, Poľsko [i] 10:00 Lekári: Poslední prvými 19/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:05 District IV.: Skrytý priestor 10/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Osvienčim, Poľsko [i] 16:45 Poklady sveta II.: Castel del Monte-kamenná koruna Apálie, Taliansko [i] 17:00 Lekári: Blahoslavení trpezliví 20/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:45 Magická hlbočina [i] 00:00 District IV.: Skrytý priestor 10/22 [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:15 McLeodove dcéry III. 4/26 [i] 04:55 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Žirafia mama a iné príšery [i] 09:05 Slovenské rozprávky [i] 09:30 Oblaky-modriny [i] 10:30 Tam, kde sa rodí deň [i] 11:00 Rómsky magazín [i] 11:30 Spektrum vedy: Živí proti živým [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Piesne domova [i] 13:20 Pod lampou [i] 15:50 Kaplnka svätej Barbory [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - maliar [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Ako funguje príroda [i] 20:55 Umenie [i] 21:20 Kinoráma [i] 21:50 Fraktúra [i] 23:45 Andrea za hranicou: Tance Aztékov v Mexiku [i] 00:10 Andrea za hranicou: Pod hladinou mayských jaskýň [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:25 TOP STAR [i] 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Chce nás vyštvať [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10 [i] 10:55 Súdna sieň: Učiteľ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:30 PANELÁK XV.: Priznanie 4 [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Matka sa zopsula [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Dieťa na prvom mieste [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Profesionál II. 3,4 [i] 23:15 RoboCop [i] 01:25 Vojna upírov [i] 02:55 Dvojičky 22/22 [i] 03:35 Vojna upírov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 06:10 Faktor strachu IV. 10 [i] 06:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie 72 [i] 08:55 Dvojičky 22/22 [i] 10:05 Podvodníci V. 3 [i] 11:00 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 5 [i] 13:10 Kosti II. 18 [i] 14:05 Faktor strachu IV. 11 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 15,16 [i] 15:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:50 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti 4 [i] 18:45 Simpsonovci IV. 17,18 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 20:30 Ako porodiť a nezblázniť sa [i] 22:50 Camelot 9,10/10 [i] 00:55 Walking Dead IV. 5 [i] 01:40 American Horror Story 5 [i] 02:20 Letecké katastrofy IV. 1/10 [i] 03:10 Magnum 8 [i] 04:00 Camelot 10/10 [i] 04:50 Homeland II.: - Zradca 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 9 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 22 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 2 [i] 10:00 Merlin IV. 1 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 4 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 13:00 JAG IV. 15 [i] 14:05 Posel ztracených duší II. 10 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 5 [i] 16:00 Merlin IV. 2 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 3 [i] 18:00 JAG IV. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 23 [i] 21:00 S.W.A.T - Jednotka rychlého nasazení 1 [i] 23:10 Vražedná práva I. 5 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 02:05 Vražedná práva I. 5 [i] 02:50 JAG IV. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech 12 [i] 05:35 Bitvy o zavazadla 8 [i] 06:00 Jak se to dělá 57 [i] 06:25 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Oprava Ferrari, 2. část/REO 1917 [i] 09:05 Opravna vraků 20 [i] 09:55 Zlatá horečka: Raráškovo zlato [i] 10:50 Mrazivé zlato: Zlatá horečka [i] 11:40 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 12:35 Prodej klasických vozů: Noví partneři [i] 13:30 FantomWorks 3 [i] 14:25 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 16:15 Lety po divoké Aljašce: Babí léto [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Je to jako archeologie [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 18:35 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 19:00 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 19:30 Jak to dělají? 5 [i] 20:00 Co se dělo dál? 8 [i] 20:30 Co se dělo dál? 9 [i] 21:00 Obnažený vesmír: Tajemství černé díry [i] 22:00 Neobjasněné případy: Peruánská lebka mimozemšťana a UFO v Baltském moři [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Záhada černých děr [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Aura [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Co se dělo dál? 8 [i] 02:20 Co se dělo dál? 9 [i] 02:50 Obnažený vesmír: Tajemství černé díry [i] 03:50 Neobjasněné případy: Peruánská lebka mimozemšťana a UFO v Baltském moři [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Záhada černých děr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo opavského děkana Jana Czudka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Thajsku [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kuchařská pohotovost [i] 15:15 Místo činu - Schimanski [i] 16:45 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Dozrál čas 4/13 [i] 20:55 13. komnata Martina Bursíka [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Profesionálové: Válka agentů 52/57 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kingová II: Soudce Calvin Faulkner 11/13 [i] 01:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina XI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Surikaty, lovci štírů [i] 09:30 Ermitáž - kočičí palác [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Křižáci: Souboj titánů [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 12:45 Zmrzlá planeta: Podzim [i] 13:35 Bojovníci s klimatem [i] 13:50 Chcete mě? ZJ [i] 14:15 Divnopis [i] 14:20 Divoká minulost Evropy 4/4 [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Hádanky domů života: Chrudimský golet nejen v údolí [i] 17:20 Věda a náhoda: Sval, který znamená život [i] 18:10 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 21:00 Pan Selfridge II 5/10 [i] 21:45 Batesův motel [i] 22:30 Boj o koláč [i] 23:00 Pevnost Saganne [i] 01:55 Letecké katastrofy VII.: Přistání naslepo [i] 02:40 Speciální potápěčská skupina 2/2 [i] 03:30 Uchem jehly [i] 04:00 Já tu práci neberu, šéfe! [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Hranice bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2754 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na život 548 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy V: Šílenství 17 [i] 13:30 Beze stopy: Nezvěstná 4 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba: Air Force One 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktor na kukačku 207 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Oběma nohama v hrobě (2. část) 25 [i] 18:30 Ulice 2755 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: Manželství nebo život [i] 21:50 Vikingové [i] 23:55 Kriminálka Las Vegas V: Oběma nohama v hrobě (2. část) 25 [i] 00:35 Holky pod zámkem 4 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba: Air Force One 1 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Prásk [i] 02:45 Áčko [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktor na kukačku 207 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Ples v plamenech 4 [i] 06:55 Winx Club III: Srdce a meč 9 [i] 07:20 Divácké zprávy [i] 07:50 M*A*S*H 36 [i] 08:25 M*A*S*H 37 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Julie Lescautová II: Obchod s dětmi 9 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Zvláštní svědek 13 [i] 13:15 Wolffův revír I: Katarina a kaviár 10 [i] 14:20 Robin Pilcher: Druhá šance [i] 16:25 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nadějný rok [i] 22:20 Utržený ze řetězu [i] 00:25 Nebojte se tmy [i] 02:25 Walker, Texas Ranger VII: Zvláštní svědek 13 [i] 03:10 Wolffův revír I: Katarina a kaviár 10 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:40 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:30 Perla Orientu 127/142 [i] 11:55 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 14:00 Víťazstvo lásky 9-10/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Priatelia [i] 18:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Mamin frajer je postrach [i] 22:40 Škandalózne odhalenie [i] 01:15 Mamin frajer je postrach [i] 02:30 Priatelia [i] 02:55 Poď na rande [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kuře s ušima [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Létající dýky [i] 13:45 Barneyho ženy [i] 16:00 Neodolatelný [i] 17:50 Neřízená střela