Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 9/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 22/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 14/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 Mentalista VI. 20/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 6/15 [i] 23:30 Mentalista VI. 20/22 [i] 00:30 Kobra 11 XVI. 14/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 22/23 [i] 02:05 Dr. House VII. 9/23 [i] 02:55 Dva a pol chlapa I. [i] 03:15 Mentalista VI. 20/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 3/26 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 09:35 Poklady sveta II.: Olinda-mesto kláštorov, Brazília [i] 10:00 Lekári: Liek na lásku 18/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nečakané stretnutia [i] 14:45 Slovensko v obrazoch [i] 15:05 District IV.: Veríme v Boha 9/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Hrad Malbork-Marienbur, sídlo nemeckého rádu, Poľsko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Semmering-železnica a čarovný vrch, Rakúsko [i] 17:00 Lekári: Poslední prvými 19/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: More žien [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Policajt: Arzén a starý koláč 6/10 [i] 23:00 District IV.: Veríme v Boha 9/22 [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 Svet v obrazoch [i] 00:35 Láska pri fjorde: More žien [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 McLeodove dcéry III. 3/26 [i] 04:10 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Noc v archíve: Bezpečne do nového roku [i] 10:05 Maďarský magazín [i] 10:40 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:25 Pred rokmi... [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Populárne melódie [i] 13:05 Marhuľový lekvár [i] 13:50 Súrodenci: Palo Čejka a jeho sestry [i] 14:15 Senior klub [i] 14:55 Cesta [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Polícia [i] 16:10 Správy RTVS z regiónov [i] 16:25 ArtSpektrum [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Hokej - Slovakia Cup [i] 19:30 Večerníček: Makový mužíček [i] 19:35 Máša a medveď [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Andrea za hranicou: Tance Aztékov v Mexiku [i] 20:30 Andrea za hranicou: Pod hladinou mayských jaskýň [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:05 Ráčte vstúpiť, pán Havetta! [i] 00:40 Ambulancia: Keď sa „odtrhne rameno“ [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:25 TOP STAR [i] 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Cirkus [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Ožiarený 9 [i] 10:55 Súdna sieň: Treba čítať poriadne zmluvu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:30 PANELÁK XV.: Bajza vo väzení 3 [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Pečiatka [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Priznanie 4 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Vtierka Castle I. 9 [i] 00:40 Podvodníci V. 3 [i] 01:30 Agent VI. 7 [i] 02:10 Dvojičky 21 [i] 02:50 PANELÁK XV.: Priznanie 4 [i] 03:35 Dr. Dokonalý: Ožiarený 9 [i] 04:15 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:55 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 05:40 Faktor strachu IV. 9 [i] 06:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie 71 [i] 09:00 Dvojičky 21 [i] 10:05 Podvodníci V. 2 [i] 11:00 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 13:10 Kosti II. 17 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 10 [i] 15:00 Simpsonovci IV. 13,14 [i] 15:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:50 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti 3 [i] 18:45 Simpsonovci IV. 15,16 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 20:30 Knight Rider 9,10 [i] 22:20 Najväčšie a ešte väčšie 3 [i] 23:15 Tajomstvá histórie 5 [i] 00:15 Lovci nacistov 5 [i] 01:05 Letecké katastrofy III. 10/10 [i] 01:55 Kto prežije XIX. 2 [i] 02:35 Magnum 7 [i] 03:25 Vtierka Castle I. 9 [i] 04:05 Agent VI. 7 [i] 04:45 Homeland II.: - Zradca 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 7 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 21 [i] 09:00 Na pomezí záhad I. 1 [i] 10:00 Merlin III. 13 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 3 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 13:00 JAG IV. 14 [i] 14:00 Posel ztracených duší II. 8 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 4 [i] 16:00 Merlin IV. 1 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 2 [i] 18:00 JAG IV. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 01:00 JAG IV. 15 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 02:45 Havaj 5-0 II. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla 6 [i] 06:00 Jak se to dělá 56 [i] 06:25 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Oprava Ferrari, 1. část/koncertní autobus fanoušků [i] 09:05 Opravna vraků 19 [i] 09:55 Zlatá horečka: Co dál? [i] 10:50 Mrazivé zlato: Vzestup a pád rubínové říše [i] 11:40 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Přední linie [i] 13:30 Zbraně, které změnily svět: Pistole M1911 [i] 14:25 Aljaška: poslední hranice: Nejkrutější zima [i] 15:20 Aljaška: poslední hranice: Jaro je tady [i] 16:15 Aljaška: poslední hranice: Nahánění dobytka [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Intriky [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 18:35 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 19:00 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 19:30 Jak to dělají? 4 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 22:00 Lovci odpadu 6 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech 11 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech 12 [i] 00:00 Prodej klasických vozů: Noví partneři [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 7 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 02:20 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 02:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 03:50 Lovci odpadu 6 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Acapulcu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Střídavá jízda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Kingová II: Soudce Calvin Faulkner 11/13 [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Nemesis, ďábelské dvojče [i] 09:45 Divoká minulost Evropy 4/4 [i] 10:35 Letecké katastrofy VII.: Přistání naslepo [i] 11:25 Moje soukromá válka: Opre Roma, vzhůru Romové! [i] 11:50 Cesta ke kameni: První setkání s kamenem 4/6 [i] 12:10 Štíty království českého [i] 12:35 Bonbónky světa [i] 12:55 Souboj vojevůdců: Horton proti [i] 13:45 Speciální potápěčská skupina 2/2 [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Nákladní vozy Komatsu [i] 15:35 Křižáci: Souboj titánů [i] 16:25 Minonoska proti ponorkám [i] 17:15 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:10 Moje rodina XI [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Moravský kras [i] 22:00 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti II: Volba 12/12 [i] 23:30 Q [i] 00:00 Kandidáti [i] 01:15 Evropa dnes [i] 01:40 Cesty víry: Bratr Ondrejko [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:00 Demokracie po česku [i] 03:20 Babylon [i] 03:40 Hranice bez hranic [i] 04:10 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:20 Plodiny našich předků [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2753 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Druhé šance 94 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 13:30 Beze stopy 3 [i] 14:20 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle není konec! 206 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Oběma nohama v hrobě (1. část) 24 [i] 18:30 Ulice 2754 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na život 548 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Krvavý sport [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas V: Oběma nohama v hrobě (1. část) 24 [i] 00:45 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Áčko: Tanečník umírá dvakrát [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle není konec! 206 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Vodní síly 3 [i] 06:55 Winx Club III: Zrádné kouzlo 8 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:55 M*A*S*H 35 [i] 08:30 M*A*S*H 36 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Julie Lescautová II: Ženy v nebezpečí 8 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Ztracení hoši 12 [i] 13:15 Wolffův revír I: Vražda je trestná 9 [i] 14:20 Robin Pilcher: Když láska nestačí [i] 16:25 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mamma Mia! [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Právo a pořádek XVI: Právo na život 6 [i] 00:50 Policejní bažanti III: Rukojmí 12 [i] 01:45 Spravedlnost v krvi II 1 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VII: Ztracení hoši 12 [i] 03:25 Wolffův revír I: Vražda je trestná 9 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:40 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:35 Perla Orientu 126/142 [i] 11:55 Danielle Steelová: Hviezda [i] 14:00 Víťazstvo lásky 7-8/172 [i] 15:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Roztomilé mrchy I. 22/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 21:30 Zakázaná láska - NOVÝ SERIÁL 7-8/158 [i] 23:25 Nezvestní I. 16/18 [i] 00:20 Seinfeld IV. 3-4/24 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Poď na rande [i] 02:20 Smotánka [i] 03:30 Nezvestní I. 16/18 [i] 04:10 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Znovu se zamilovat [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Highlander 5