TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 8/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 13/15 [i] 15:10 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 Mentalista VI. 19/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 5/15 [i] 23:30 Mentalista VI. 19/22 [i] 00:25 Kobra 11 XVI. 13/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21/23 [i] 02:05 Dr. House VII. 8/23 [i] 02:55 Dva a pol chlapa I. [i] 03:15 Mentalista VI. 19/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 2/26 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová III: V kláštornej záhrade [i] 09:35 Poklady sveta II.: Vladimír, Suzdaľ-kolíska Ruska [i] 10:00 Lekári: Druhá strana mince 17/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District IV.: Straty 8/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Olinda-mesto kláštorov, Brazília [i] 16:40 Poklady sveta II.: Krakov-tajné hlavné mesto, Poľsko [i] 17:00 Lekári: Liek na lásku 18/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Honba za pokladom Nibellungov [i] 22:15 Stupeň šesť [i] 23:45 District IV.: Straty 8/22 [i] 00:30 Honba za pokladom Nibellungov [i] 02:25 Dámsky klub [i] 04:00 McLeodove dcéry III. 2/26 [i] 04:45 Rosemary a Thymeová III: V kláštornej záhrade [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Kontra história internetu [i] 10:00 Vzkriesenie tvorbou [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Keď sa „odtrhne rameno“ [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:30 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 14:50 VAT [i] 15:25 TU SME DOMA [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Good Angels Košice 2015 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Kanopí [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Súrodenci: Palo Čejka a jeho sestry [i] 22:00 Banskobystrická latka [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 Autosalón [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:25 TOP STAR [i] 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Jedovaté keksy [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Dobrá smrť 8 [i] 10:55 Súdna sieň: Mala si veľké oči [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:30 PANELÁK XV.: Zúfalé ženy 2 [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Futbalová hviezda [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Bajza vo väzení 3 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Vtierka Castle I. 8 [i] 00:40 Podvodníci V. 2 [i] 01:25 Agent VI. 6 [i] 02:10 Dvojičky 20 [i] 02:50 PANELÁK XV.: Bajza vo väzení 3 [i] 03:35 Dr. Dokonalý: Dobrá smrť 8 [i] 04:15 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:55 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 05:45 Faktor strachu IV. 8 [i] 06:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie 70 [i] 08:55 Dvojičky 20 [i] 10:10 Podvodníci IV. 18/18 [i] 11:00 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 3 [i] 13:15 Kosti II. 16 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 9 [i] 15:10 Simpsonovci IV. 11,12 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 17:00 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 18:00 18 kolies spravodlivosti 2 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 13,14 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 20:30 Dobrý, zlý a škaredý [i] 23:45 Peklo v Ríme [i] 01:30 Mafstory 7 [i] 02:00 Letecké katastrofy III. 9 [i] 02:50 Kto prežije XIX. 1/17 [i] 03:30 Magnum 6 [i] 04:20 Homeland II.: - Zradca 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 5 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 20 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 22 [i] 10:00 Merlin III. 12 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 2 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 13:00 JAG IV. 13 [i] 14:00 Posel ztracených duší II. 6 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 3 [i] 16:00 Merlin III. 13 [i] 17:00 Na pomezí záhad I. 1 [i] 18:00 JAG IV. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 5 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 13 [i] 01:00 JAG IV. 14 [i] 02:00 Od soumraku do úsvitu I. 5 [i] 02:45 Strážce pořádku V. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla 4 [i] 06:00 Jak se to dělá 55 [i] 06:25 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Mišmaš Dodge, část 2/Oldsmobile Delta [i] 09:05 Opravna vraků 18 [i] 09:55 Zlatá horečka: Cesta za zlatem [i] 10:50 Mrazivé zlato: Všude samé rubíny [i] 11:40 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 13:30 Souboj motorek: Texas [i] 14:25 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 15:20 Zlato z džungle: Peklo a záplavy [i] 16:15 Zlato z džungle: Výstřely [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Hulvátský Roy [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 18:35 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 19:00 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 19:30 Jak to dělají? 3 [i] 20:00 Zabavení letadel: Ozbrojeni ve vzduchu [i] 21:00 Aljašská železnice: Ledová dýka [i] 22:00 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice 12 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 5 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 01:50 Zabavení letadel: Ozbrojeni ve vzduchu [i] 02:50 Aljašská železnice: Ledová dýka [i] 03:50 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 04:45 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Banátu [i] 10:35 13. komnata Jiřího Dědečka [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:35 MI5 VIII 2/8 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:20 Divnopis [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 4/26 [i] 09:55 Hindenburg a Hitler [i] 10:50 Náš venkov: Pohádková země [i] 11:15 Ta naša kapela [i] 11:45 Folklorika [i] 12:10 Su toulavý pes [i] 12:35 Jeden rok s Fulbrightem: René [i] 13:05 Evropa dnes [i] 13:35 Kasina francouzské Riviéry [i] 14:25 Život Muhammada 3/3 [i] 15:25 Království divočiny: Surikaty, lovci štírů [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 17:20 Zmrzlá planeta: Podzim [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 V Anglii s Paulem Mertonem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 21:00 Na cestě po Bavorsku [i] 21:25 Kdo neskáče, není Čech [i] 22:10 Grandhotel [i] 23:45 Na stojáka [i] 00:10 Boj o koláč [i] 00:40 Moje soukromá válka: Opre Roma, vzhůru Romové! [i] 01:05 Křesťanský magazín [i] 01:30 Chcete mě? ZJ [i] 02:00 Náš venkov: Pohádková země [i] 02:25 Zapomenutý faraon [i] 03:00 Jak se (ne)stát dealerem [i] 03:20 Babylon [i] 03:40 Hranice bez hranic [i] 04:10 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:20 Řeky pramení na horách [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2752 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude ze mě pracháč 547 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy V: Cesta 15 [i] 13:30 Beze stopy 2 [i] 14:25 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední kapka 205 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Chladná vášeň 23 [i] 18:30 Ulice 2753 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Druhé šance 94 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X: Honba za duchy 20 [i] 22:30 15 minut [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V: Chladná vášeň 23 [i] 01:30 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Áčko: Můj odrazový můstek: ulice! [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední kapka 205 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Písečná bouře 2 [i] 06:55 Winx Club III: Společenství světla 7 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:55 M*A*S*H 34 [i] 08:30 M*A*S*H 35 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:20 Julie Lescautová II: Vrah z parkoviště 7 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Na hranici 11 [i] 13:15 Wolffův revír I: Vdova v bílém 8 [i] 14:20 Rosamunde Pilcher: Zmatená láska [i] 16:25 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Odposlech načerno 315 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Neštovice 21 [i] 00:45 Policejní bažanti III: Pravidla 11 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu IX: Zbytkové riziko 10 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger VII: Na hranici 11 [i] 03:20 Wolffův revír I: Vdova v bílém 8 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:45 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 125/142 [i] 11:35 Danielle Steelová: Palomino [i] 14:00 Víťazstvo lásky 5-6/172 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 16:55 Roztomilé mrchy I. 21/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 21:30 Zakázaná láska - NOVÝ SERIÁL 5-6/158 [i] 23:10 Nezvestní I. 15/18 [i] 00:00 Seinfeld IV. 1-2/24 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Poď na rande [i] 02:05 Smotánka [i] 03:30 Nezvestní I. 15/18 [i] 04:15 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Snílek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kung-fu nářez [i] 14:05 Žít po svém [i] 16:00 Highlander 5 [i] 17:35 Tajemství prstenu [i] 19:35 Lidi, co znám [i] 21:20 Světlušky v zahradě