Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 7/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 20/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 12/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 Mentalista VI. 18/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:40 Stúpenci I. 4/15 [i] 23:30 Mentalista VI. 18/22 [i] 00:30 Kobra 11 XVI. 12/15 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 20/23 [i] 02:05 Dr. House VII. 7/23 [i] 02:55 Dva a pol chlapa I. [i] 03:15 Mentalista VI. 18/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 1/26 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i] 09:30 Poklady sveta II.: Solovecké ostrovy, Rusko [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:20 Svet v obrazoch [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Strýko [i] 15:05 District IV.: Rozdelený svet 7/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Vladimír, Suzdaľ-kolíska Ruska [i] 16:40 Poklady sveta II.: Ouro Pretto-čierne zlato, Brazília [i] 17:00 Lekári: Druhá strana mince 17/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Súboj s časom: Bol to pekár 4/24 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Otecko 20/23 [i] 23:00 District IV.: Rozdelený svet 7/22 [i] 23:45 Súboj s časom: Bol to pekár 4/24 [i] 00:35 Hlavný podozrivý II. 5/11 [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:45 McLeodove dcéry III. 1/26 [i] 04:30 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Kremnické mince [i] 09:05 Slová, ktoré zmenili svet: Jásir Arafat a Jicchak Rabin [i] 10:00 Žena na konci sveta IV [i] 10:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Vincent Šikula: Príbeh Mateja Hóza [i] 15:05 Família: Família - Naše deti [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Portréty finalistov Anasoft litera 2014:Jana Juráňová [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Jizerských horách [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lesná [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - škôlkárska láska [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Kontra história internetu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Keď sa „odtrhne rameno“ [i] 22:00 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz: Berlín Alexanderplatz 12/14 [i] 00:15 On air [i] 00:40 Kvarteto [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 TOP STAR [i] 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Som pre teba drahý [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Tetovanie 7 [i] 10:55 Súdna sieň: Prečo pije? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:30 PANELÁK XV.: Hrozný koniec 1 [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 SÚDNA SIEŇ: Tomu chlapcovi ide o život [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Zúfalé ženy 2 [i] 22:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:40 Vtierka Castle I. 7 [i] 00:40 Podvodníci V. 1/15 [i] 01:25 Agent VI. 5 [i] 02:05 Dvojičky 19 [i] 02:45 PANELÁK XV.: Zúfalé ženy 2 [i] 03:30 Dr. Dokonalý: Tetovanie 7 [i] 04:10 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:50 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 KRIMI 06:00 Legenda o Williamovi Tellovi 16/16 [i] 06:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie 69 [i] 08:55 Dvojičky 19 [i] 10:05 Podvodníci IV. 17 [i] 10:55 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 13:10 Kosti II. 15 [i] 14:10 Faktor strachu IV. 8 [i] 15:00 Simpsonovci IV. 9,10 [i] 15:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:50 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti 1/22 [i] 18:50 Simpsonovci IV. 11,12 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 20:30 Peklo v Ríme [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 10 [i] 23:25 Evakuácia Zeme [i] 01:10 Zemetrasenia 2 [i] 01:55 Letecké katastrofy III. 8 [i] 02:45 Kto prežije XVIII. 16/16 [i] 03:25 Magnum 5 [i] 04:15 Homeland II.: - Zradca 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší II. 3 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 19 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 21 [i] 10:00 Merlin III. 11 [i] 11:00 Dívka odjinud I. 1 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 13:00 JAG IV. 12 [i] 14:00 Posel ztracených duší II. 4 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 2 [i] 16:00 Merlin III. 12 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 22 [i] 18:00 JAG IV. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 20 [i] 21:00 Vražedná nevinnost 1 [i] 22:50 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 23:50 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 00:45 Vražedná nevinnost 1 [i] 02:30 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Bitvy o zavazadla 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 54 [i] 06:25 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Mišmaš Dodge, část 1/Mustang z roku 1965 [i] 09:05 Opravna vraků 17 [i] 09:55 Zlatá horečka: Nový postup [i] 10:50 Mrazivé zlato: Ztráty [i] 11:40 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 12:35 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Role kapitána [i] 14:25 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlatu je to fuk [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Kouř pod ledem [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Nulový výsledek [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Aukce v Orangeville [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 18:35 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 19:00 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 19:30 Jak to dělají? 2 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů: Život v divočině [i] 21:00 Muži Yukonu: Matka versus příroda [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Dvacetitunový dům na stromě v Texasu [i] 23:00 Pekelní jezdci 1 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí: Sokové [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů: Život v divočině [i] 02:50 Muži Yukonu: Matka versus příroda [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Dvacetitunový dům na stromě v Texasu [i] 04:45 Pekelní jezdci 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller II [i] 09:50 Na cestě po Brooklynu [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 11:00 Drahý můj Jiří Grossmann [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Obecná škola [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Hercule Poirot [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:20 Sváteční slovo opavského děkana Jana Czudka [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Věda a náhoda: Touha vypadat lépe [i] 09:50 V Anglii s Paulem Mertonem [i] 10:35 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:15 Starajíce se o štěstí jiných [i] 11:40 Nedej se [i] 12:35 Češi na misi: Místo narození - Doro, Jižní Súdán [i] 13:05 Cesta ke kameni: První setkání s kamenem 4/6 [i] 13:25 Letečtí stíhači v boji II.: Rychlost jako zbraň [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Horton proti [i] 15:45 Tajemství 2. sv. války: Živá torpéda [i] 16:35 Vesmír: Nemesis, ďábelské dvojče [i] 17:25 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:15 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Speciální potápěčská skupina 1/2 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Tajné zbraně [i] 20:50 Letecké katastrofy VII.: Přistání naslepo [i] 21:40 Moje soukromá válka: Opre Roma, vzhůru Romové! [i] 22:05 Lásky jedné plavovlásky ...a byli spolu šťastni až do [i] 23:25 Město žen IV [i] 23:45 Protiúder III 9,10/10 [i] 01:20 Babylon [i] 01:45 Bojovníci s klimatem [i] 01:55 Lyžařské (dez)iluze [i] 02:15 Babylon [i] 02:35 Hranice bez hranic [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:15 Hukvaldy [i] 03:35 Příběhy železné opony [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Příběhy domů [i] 04:35 Svatba, to je smlouva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2751 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Kukuška 93 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy V: Andy v C moll 14 [i] 13:30 Beze stopy 1 [i] 14:20 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kominíci nosí štěstí 204 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Nebezpečné známosti [i] 18:30 Ulice 2752 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude ze mě pracháč 547 [i] 21:40 Holky pod zámkem 4 [i] 22:10 Černá listina: Generál Ludd č. 109 8 [i] 23:00 Mizera: Bigamista 5 [i] 23:50 Kriminálka Las Vegas V: Nebezpečné známosti [i] 00:35 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Áčko: Slibovali práci, chtěli sex [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Krizový manažer 203 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Kominíci nosí štěstí 204 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti III - Invaze temných sil: Znovuzrození 1 [i] 06:55 Winx Club III: Lailina proměna 6 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:55 M*A*S*H 33 [i] 08:30 M*A*S*H 34 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:20 Julie Lescautová II: Revolver na úvěr 6 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Oči Rangera 10 [i] 13:15 Wolffův revír I: Zločinci jsou nedochvilní 7 [i] 14:20 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i] 16:25 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Holka z města [i] 22:30 Očima Josefa Klímy [i] 23:15 Ano, šéfe! [i] 00:20 Myšlenky zločince VII 24 [i] 01:20 Spravedlnost v krvi IV: Černá knížka 7 [i] 02:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Den pomsty 9 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger VII: Oči Rangera 10 [i] 03:55 Wolffův revír I: Zločinci jsou nedochvilní 7 [i] 04:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:40 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:30 Perla Orientu 124/142 [i] 11:55 Danielle Steelová: Spomienky [i] 14:00 Víťazstvo lásky 3-4/172 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Roztomilé mrchy I. 20/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Odložený prípad V. 18/18 [i] 21:30 Zakázaná láska - NOVÝ SERIÁL 3-4/158 [i] 23:15 Nezvestní I. 14/18 [i] 00:10 Seinfeld III. 21-22/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Poď na rande [i] 02:15 Smotánka [i] 03:30 Nezvestní I. 14/18 [i] 04:15 Odložený prípad V. 18/18 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Klíč k minulosti [i] 14:05 Síla odvahy [i] 16:10 Kung-fu nářez [i] 18:05 Žít po svém [i] 20:00 Čtvrtý anděl [i] 21:45 Tenkrát v Číně 3 [i] 23:45 Štvanec IRA