TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Susedia [i] 11:25 Dr. House VII. 5-6/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 19/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 11/15 [i] 15:05 Dva a pol chlapa I. [i] 16:00 Mentalista VI. 17/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:30 Slunce, seno, erotika [i] 23:55 Mentalista VI. 17/22 [i] 00:50 Kobra 11 XVI. 11/15 [i] 01:35 Dr. House VII. 5-6/23 [i] 03:00 Dva a pol chlapa I. [i] 03:20 Mentalista VI. 17/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:05 McLeodove dcéry II. 22 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 09:30 Poklady sveta II.: Chrám Thanjavure-chúťky Sokov, India [i] 10:00 Lekári: Pokrvné putá 16/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Svet v obrazoch [i] 14:20 Občan za dverami [i] 14:40 Reportéri [i] 15:05 District IV.: Jupiter sa dobre predáva 6/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Kiži Pogost- teplé drevo, Rusko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Solovecké ostrovy, Rusko [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nepohodlný [i] 22:15 Vyvolení: Hviezdne nebo 7/12 [i] 23:10 Vyvolení: Voľba 8/12 [i] 00:15 Nepohodlný [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry II. 22 [i] 04:25 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Mongolské rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - kocka [i] 09:10 Vladimír Hurban Vladimirov [i] 09:35 Zem [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus rodina "N" [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:25 Lúčenie [i] 14:20 Športové ozveny [i] 14:50 Odpískané [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta IV [i] 18:25 GEN.Sk: Igor Luther [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - kocka [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Jásir Arafat a Jicchak Rabin [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Soul kitchen [i] 23:40 A predsa sa točí [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 06:15 TOP STAR [i] 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: "Hviezda" [i] 08:40 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Dvojičky 6 [i] 10:55 Súdna sieň: Pyramída [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TV ŠANCA [i] 13:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:35 Simpsonovci XXIV. [i] 16:30 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 SÚDNA SIEŇ: Týraný otec [i] 18:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:40 PANELÁK XV.: Hrozný koniec 1 [i] 22:25 Stav ohrozenia 12,13/13 [i] 00:20 Podvodníci IV. 18/18 [i] 01:05 Agent VI. 4 [i] 01:45 Dvojičky 18 [i] 02:30 PANELÁK XV.: Hrozný koniec 1 [i] 03:15 Dr. Dokonalý: Dvojičky 6 [i] 03:55 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i] 04:50 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Pekelná výzva 4 [i] 06:30 Kto prežije XIX. 16 [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:20 Prvé oddelenie 68 [i] 08:55 Dvojičky 18 [i] 10:05 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 7,8 [i] 12:10 Prison Break: Útek z väzenia III. 7,8 [i] 13:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:45 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 16:45 Faktor strachu V.: - FINÁLE SÉRIE 35/35 [i] 17:45 Legenda o Williamovi Tellovi 16/16 [i] 18:50 Simpsonovci IV. 9,10 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 11 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 21 [i] 22:20 Biele goliere III. 8 [i] 23:15 Homeland - Zradca III. (12/12) - FINÁLE SERIÁLU - PREMIÉRA [i] 00:20 Agentka bez minulosti II. 11 [i] 01:10 Letecké katastrofy III. 7 [i] 02:00 Kto prežije XVIII. 15 [i] 02:40 Magnum 4 [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 11 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 21 [i] 04:45 Homeland II.: - Zradca 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 1 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 18 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 20 [i] 10:00 Merlin III. 10 [i] 11:00 Jak prosté II. 7 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 13:00 JAG IV. 11 [i] 14:00 Posel ztracených duší II. 2 [i] 15:00 Dívka odjinud I. 1 [i] 16:00 Merlin III. 11 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 21 [i] 18:00 JAG IV. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 19 [i] 21:00 Vražedná práva I. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 23:00 Vzpomínky II. 13 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 02:00 Vzpomínky II. 13 [i] 02:45 Vražedná práva I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 06:00 Jak se to dělá 53 [i] 06:25 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Nefalšovaný Bonneville [i] 09:05 Opravna vraků 16 [i] 09:55 Zlatá horečka: Ultimátum [i] 10:50 Mrazivé zlato: Břicho rudého netvora [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 12:35 Aljašská železnice 1 [i] 13:30 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 14:25 Zlatá horečka: Křivka učení [i] 15:20 Zlatá horečka: Už to jinak nejde [i] 16:15 Zlatá horečka: Pekelná cesta [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Polární záře, polární bitvy [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 18:35 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 19:00 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 19:30 Jak to dělají? 1 [i] 20:00 Zlatá horečka: Nová krev [i] 22:00 Připásáni: Great Smoky Mountains, Severní Karolína [i] 23:00 Nazí a vystrašení: Bolestivý les [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 01:50 Zlatá horečka: Nová krev [i] 03:50 Připásáni: Great Smoky Mountains, Severní Karolína [i] 04:45 Nazí a vystrašení: Bolestivý les [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 09:55 Na cestě po Seattlu [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Znamení koně II: Nový úsvit 3/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Na stopě [i] 22:25 Kriminalista [i] 23:25 MI5 VIII 1/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 13. komnata Jiřího Dědečka [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Zpívání v Grandu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika [i] 09:55 Bonbónky světa [i] 10:10 Klenoty naší krajiny: Jizerské hory [i] 10:40 Děti na tahu [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:30 Československý filmový týdeník 1965 1027/2379 [i] 12:45 Gustloff - skutečný příběh [i] 13:35 Tajemství 2. sv. války: Tajemství [i] 14:30 Věda na vlastní kůži [i] 15:25 Ermitáž - kočičí palác [i] 16:20 Komanda smrti 3/4 [i] 17:05 Život Muhammada 3/3 [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:15 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Katastrofy, které změnily tvář planet [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hindenburg a Hitler [i] 21:00 Nákladní vozy Komatsu [i] 21:55 Uspořená libra [i] 22:30 Medvěd [i] 23:05 Přímo nad hlavou [i] 01:15 Q [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:10 Cesty víry: Bratr Ondrejko [i] 02:35 Čtyřnozí "zabijáci" [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Hranice bez hranic [i] 03:40 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:55 Farmář mecenášem [i] 04:15 Příběhy železné opony [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Igor a Václav Kitzbergerové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 2750 [i] 09:55 Soukromé pasti: V síti [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky III 13 [i] 13:25 Odložené případy V: Pavouci 13 [i] 14:20 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Krizový manažer 203 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Brass v Hollywoodu 20 [i] 18:30 Ulice 2751 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Kukuška 93 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Vražedné tahy 16 [i] 22:25 Černá listina: Frederick Barnes č. 47 7 [i] 23:20 Mizera: Kanibal 4 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas V: Brass v Hollywoodu 20 [i] 01:00 Kolotoč [i] 01:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Věčné zatmění 2/2 [i] 06:55 Winx Club III: Moře strachu 5 [i] 07:20 Divácké zprávy [i] 07:50 M*A*S*H 32 [i] 08:25 M*A*S*H 33 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Julie Lescautová II: Mrtvola na kolejích 5 [i] 12:20 Walker, Texas Ranger VII: Rajská stezka 9 [i] 13:15 Wolffův revír I: Smrt v bytě 6 [i] 14:20 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i] 16:25 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Chci se na vás dívat 314 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Kdekoli, jen ne tady [i] 01:05 Vraždy v Kitzbühelu IX: Bílý kaviár 8 [i] 02:00 Walker, Texas Ranger VII: Rajská stezka 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:45 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:30 Perla Orientu 123/142 [i] 11:50 Danielle Steelová: Ocko [i] 14:00 Víťazstvo lásky 1-2/172 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Roztomilé mrchy I. 19/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Poď na rande [i] 20:30 Odložený prípad V. 17/18 [i] 21:30 Zakázaná láska - NOVÝ SERIÁL 1-2/158 [i] 23:10 Nezvestní I. 13/18 [i] 00:05 Seinfeld III. 19-20/22 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Poď na rande [i] 02:05 Smotánka [i] 03:35 Nezvestní I. 13/18 [i] 04:15 Odložený prípad V. 17/18 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 (Ne)šťastně až na věky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Extrakt