Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 16/22 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 08:15 Zachráňte Willyho 3 [i] 09:50 Muži v čiernom [i] 11:35 Harry Potter a Fénixov rád (HD) [i] 14:15 Charlieho anjeli [i] 16:05 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 18:20 Reflex špeciál [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Kovboji a votrelci [i] 23:00 Smrtonosná zbraň 4 (HD) [i] 01:20 Kovboji a votrelci [i] 03:10 Smrtonosná zbraň 4 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Náš Timmy: Timmy modelárom 18/26 [i] 07:20 Poštár Pat II 16 [i] 07:35 Franklin a priatelia: Frenklin a záhada nezvestného motýľa 50/52 [i] 07:50 Garfield III.: Kocúr Amor 18/52 [i] 08:05 Bol raz jeden život 25/26 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Megamozog [i] 09:30 Autosalón [i] 10:00 Fjällräven Klasik - letná expedícia [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 15:00 Zlatá klasika: Niekto to rád horúce [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Krištáľové krídlo [i] 23:15 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 00:50 Rieka nádeje 4/18 [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:45 Občan za dverami [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Detské kočíky [i] 09:45 Família: Família - Naše deti [i] 10:15 Dejiny sveta: Obdobie extrémov [i] 11:10 Zlatý hlas [i] 12:45 On air [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Slovo: Slovo Pavla Šajgalíka [i] 13:45 Liptáci Slovensku [i] 14:50 Milan Lasica jubiluje: Ukradnutý biely slon [i] 15:50 Anjeli strážni: Milana Lasicu [i] 16:20 Hokej - extraliga [i] 18:55 Večerníček: Makový mužíček [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - šťastíčko [i] 19:10 Garfield II. [i] 19:20 Dračie poviedky [i] 19:50 100 názorov 2014: Sergej Kára [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: USA vs John Lennon, the [i] 21:50 Odpískané [i] 22:15 Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy [i] 22:30 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:35 Umenie [i] 00:05 Dielo z depozitára [i] 00:10 USA vs John Lennon, the [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:35 Slovo: Slovo Pavla Šajgalíka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 Dr. Dolittle 5 [i] 07:30 Káčerovo [i] 08:20 Ping Pong [i] 10:10 Simpsonovci XXIV. [i] 11:10 Profesionál II. 1,2/8 [i] 13:20 Princ z Perzie: Piesky času [i] 15:45 Peklo v raji [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:05 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Manželský sľub [i] 22:50 Mimo zákona [i] 00:55 Odhalenie [i] 02:45 Mimo zákona [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 MacGyver 14 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 15 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 15 [i] 09:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:10 Plne naložení 4 [i] 10:40 Megapresuny 7 [i] 11:15 Kravaťáci II. 16/16 [i] 12:20 100 rokov svedectiev [i] 13:05 Zbohom, Slovensko! 4 [i] 14:20 Profesionáli VIII.: Šmejdi, José sa žení 7,8 [i] 15:55 Súperi [i] 17:55 Prison Break: Útek z väzenia III. 7,8 [i] 19:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Policajná mafia [i] 22:25 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 00:15 Zákon gangu IV. 7,8 [i] 01:45 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:25 Ben a Kate 7,8 [i] 03:05 Liga snov III. 8,9 [i] 03:50 Zbohom, Slovensko! 4 [i] 04:55 MacGyver 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 25 [i] 07:30 Profil zločinu IV. 1 [i] 08:35 Profil zločinu IV. 2 [i] 09:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 10:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 11:40 Na pomezí záhad II. 19 [i] 12:40 Drzá Jordan VI. 10 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 15:30 Na lodi III. 6 [i] 17:00 Kráska a zvíře II. 2 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 3 [i] 18:55 Bez hranic II. 7 [i] 20:00 Bez hranic II. 8 [i] 21:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 22:50 Jak prosté II. 7 [i] 23:50 Jak prosté II. 8 [i] 00:50 Drzá Jordan VI. 10 [i] 01:50 Bez hranic II. 7 [i] 02:40 Bez hranic II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Porter Ridge: Bez pravidel [i] 05:35 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 06:00 Jak to dělají?: Zvony/úklid po hurikánu/datle [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Fury Rogera Webba z roku 1964 [i] 07:15 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 09:55 Likvidátor 7 [i] 10:25 Likvidátor 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla 1 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 13:30 Co se dělo dál? 9 [i] 14:00 Co se dělo dál? 10 [i] 14:25 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 15:20 Králové sekvojí: Kobka v San Francisku [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Dvacetitunový dům na stromě v Texasu [i] 17:10 Kouzlo vědy: Bod zlomu [i] 17:40 Kouzlo vědy: Zničený bagr [i] 18:05 Králové kouzel: New York [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů: Výchova divočinou [i] 20:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Velké zásoby zlata [i] 21:00 Aljašská železnice: Horské nebezpečí [i] 22:00 Muži Yukonu: Nová krev [i] 23:00 Rebelové zamrzlého jezera: Boj o jídlo [i] 00:00 Říční příšery: desítka největších [i] 00:55 Odborníci na domy v korunách stromů: Klubovna v korunách [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Velké zásoby zlata [i] 02:50 Aljašská železnice: Horské nebezpečí [i] 03:50 Muži Yukonu: Nová krev [i] 04:45 Rebelové zamrzlého jezera: Boj o jídlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Okouzlení III 43/52 [i] 07:30 Babička [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Máti 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dítě hvězdy [i] 14:00 Čertův švagr [i] 15:15 Komici na jedničku [i] 16:10 Zdivočelá země 8/45 [i] 17:05 Zdivočelá země: Podaří se zachránit statek ve 9/45 [i] 18:00 Děti na tahu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Reportérka: Nad první kauzou 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Chyťte doktora [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:50 Profesionálové: V záhrobí 51/57 [i] 01:45 Zpívá celá rodina [i] 03:05 13. komnata Jiřího Dědečka [i] 03:30 Sváteční slovo opavského děkana Jana Czudka [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Jizerské hory [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:05 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1027/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 5 [i] 09:35 Hádanky domů života: Chrudimský golet nejen v údolí [i] 10:00 Letečtí stíhači v boji II.: Rychlost jako zbraň [i] 10:50 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Surikaty, lovci štírů [i] 12:35 Sváteční slovo opavského děkana Jana Czudka [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:35 Cesty víry: Bratr Ondrejko [i] 14:05 Bonbónky světa [i] 14:25 Štíty království českého [i] 14:50 Na cestě po Phuketu [i] 15:20 V Anglii s Paulem Mertonem [i] 16:05 Divoká minulost Evropy 4/4 [i] 16:55 Na plovárně s Tonym Fitzjohnem [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Podzim [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: René [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Souboj vojevůdců: Dowding proti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Thunderball [i] 22:10 Bůh masakru [i] 23:30 Fenomén Underground [i] 00:25 Sestřička Jackie [i] 00:50 Sestřička Jackie [i] 01:20 Vídeňská nemocnice - Donauspital [i] 02:35 Folklorika [i] 03:00 Adam znamená člověk [i] 03:20 Klub přátel dechovky [i] 04:00 Jeden za všechny, všichni za jednoho [i] 04:45 Studio B [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina II 6, 7 [i] 07:30 Král džungle 21 [i] 07:55 Jen počkej, zajíci! 1, 2 [i] 08:15 Tom a Jerry III 31 [i] 08:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 2 [i] 09:05 Chytrá horákyně [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Flintstoneovi 2 [i] 12:55 Velká rána [i] 14:30 Terminál [i] 16:50 Rytíři ze Šanghaje [i] 18:50 Helena: Kalamita 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sněženky a machři po 25 letech [i] 22:25 Střepiny [i] 23:00 Neslušný návrh [i] 01:00 Kriminálka Miami II: Miami - New York - Nonstop [i] 01:45 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:50 Áčko: Tátu miluju, i když je teď ženou! [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Dokonalý Spider-Man II: Iron Fistova pouť 13 [i] 07:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Píseň mořských víl 6 [i] 08:25 Tajemství války: Invaze do Panamy 14 [i] 09:30 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vteřiny před vraždou III: Den poté 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:15 S Italem v kuchyni [i] 13:05 Receptář prima nápadů [i] 14:15 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždy podle fresky [i] 18:10 Vařte jako šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Porod 2 [i] 21:30 Smrtící orchidej [i] 23:45 Hawaii 5-0 II: Smrtící léčba 8 [i] 00:35 Tajemství války: Invaze do Panamy 14 [i] 01:30 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždy podle fresky [i] 03:00 Smrtící orchidej [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 8 [i] 06:15 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 08:15 Frasier II. 1/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 8/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život IV. 8-9/13 [i] 12:10 Gossip Girl V. 7-8/24 [i] 14:15 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 15:55 Rodinné tajomstvá [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:15 Horúca krv I. 9-10/36 [i] 23:45 Môj manžel - môj vrah [i] 01:35 Proces: Život za život 1-2/2 [i] 04:30 Frajer mojej frajerky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Nebezpečná metoda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Snílek [i] 14:00 Django [i] 15:40 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:20 Znovu se zamilovat [i] 19:05 Láska a jiné kratochvíle [i] 20:55 Tenkrát v Číně [i] 23:15 Re-cyklace [i] 01:05 Brazilský masakr [i] 02:35 Narušitel [i] 04:05 Hledá se Amanda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:45 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Tenis [i] 23:45 Tenis [i] 00:00 Watts [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Game, Set and Mats 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 11:00 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 12:00 Rookie Blue 4: Jedovatá pilulka 5 [i] 13:00 Rookie Blue 4: Kostry 6 [i] 14:00 Rookie Blue 4: Pátek třináctého 7 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 11 [i] 16:00 Milionový lékař 4: Cizinec, překladatelka a otec 7 [i] 17:00 Milionový lékař 4: Manimal 8 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Hříchy otců 14 [i] 19:00 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 20:00 V utajení 3: Dovolená v ráji 3 [i] 21:00 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 23:00 Starsky & Hutch [i] 01:10 Křišťálová lebka [i] 03:00 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 04:00 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 4 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 06:55 Jak se to dělá: lednička a dlouhé těstoviny 8 [i] 07:05 Pohřebiště 8 [i] 08:00 Tajný život deštných pralesů0 [i] 09:00 Les lososů0 [i] 10:05 Šokující příroda: Záhada zabitých slonů 4 [i] 11:00 Utajená města Asie: Sarawak. 8 [i] 12:00 Zatraceně dobré: San Francisko 1