TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VII. 4/23 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:55 Fantastický maznáčik [i] 09:35 Krok za krokom V. 4/24 [i] 09:55 2 baby na mizine III. 14/24 [i] 10:20 Lucky Luke [i] 12:20 Muži v čiernom [i] 14:25 Všetky moje ex (HD) [i] 16:25 Susedia [i] 17:05 Kredenc [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Bláznivá, hlúpa láska (HD) [i] 22:50 Počiatok (HD) [i] 01:30 Lovec upírov (HD) [i] 02:50 S.W.A. . 2: Pod paľbou [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 18/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Drišľakoviny [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy a safari 17/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 15 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Frenklinova vesmírna loď 49/52 [i] 07:55 Garfield III.: Myšiak Svalovec 17/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 24/26 [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:35 Robin Hood I 1/13 [i] 10:25 Robin Hood I 2/13 [i] 11:10 On air [i] 11:45 Zbojnícke fašiangy: Pecko sa učí remeslu 2/3 [i] 12:20 Prežiť! [i] 13:15 Prežiť! [i] 14:05 Škola detektívky: Honba za pokladom [i] 14:55 Slávna päťka 2 [i] 16:25 Milujem Slovensko [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Strýko [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Krajina rebelov - Nový svet 4/8 [i] 00:25 Slávna päťka 2 [i] 01:50 Škola detektívky: Honba za pokladom [i] 02:35 Krajina rebelov - Nový svet 4/8 [i] 04:30 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Ako funguje príroda [i] 09:45 Cesta [i] 10:15 Halali [i] 10:30 Kvarteto [i] 11:00 Biatlon - Svetová zimná univerziáda [i] 11:45 5 minút po dvanástej: Digitálny život [i] 12:45 Zákulisie slovenčiny [i] 13:00 Biatlon - Svetová zimná univerziáda [i] 14:15 Vizitka [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Detské kočíky [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy: Martin Huba [i] 17:15 Dvaja muži pod posteľou [i] 18:25 Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - zabávač [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Ja a moja rodina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dejiny sveta: Obdobie extrémov [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni [i] 21:30 Rozchod Nadera a Simin [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 DEDIČSTVO: Dieťa 15 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:55 Rozprávková jazda [i] 07:40 Dr. Dolittle 5 [i] 09:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:05 Šaman [i] 15:25 Ping Pong [i] 17:15 Knight Rider 7,8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Princ z Perzie: Piesky času [i] 23:05 Miss Marec [i] 01:00 Inštinkt zabíjať [i] 02:30 Miss Marec [i] 03:55 Inštinkt zabíjať [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 15 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 14 [i] 09:05 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 09:55 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 10:50 Terénne monštrá II. 8 [i] 12:00 Matkina posadnutosť [i] 13:45 Highland Tower: Veža smrti [i] 14:35 Osudný let č. 447 [i] 15:35 Najväčšie a ešte väčšie 2 [i] 16:30 Plne naložení 4 [i] 17:05 Megapresuny 7 [i] 17:45 Súperi [i] 19:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli VIII.: Šmejdi, José sa žení 7,8 [i] 22:05 Impérium [i] 00:00 Matkina posadnutosť [i] 01:40 Impérium [i] 03:15 Highland Tower: Veža smrti [i] 04:00 Osudný let č. 447 [i] 04:50 Terénne monštrá II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG IV. 15 [i] 08:00 JAG IV. 16 [i] 09:00 Vlčí mládě III. 11 [i] 09:55 Vlčí mládě III. 12 [i] 10:50 Na pomezí záhad II. 18 [i] 11:50 Komisař Rex III. 3 [i] 12:55 Komisař Rex III. 4 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 14:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 15:50 Profil zločinu IV. 1 [i] 16:55 Profil zločinu IV. 2 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 4 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 06:00 Jak to dělají?: Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část [i] 07:15 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Fantom Works 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 10:50 Rození obchodníci: Maserati 3200 GT [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i] 12:35 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 13:30 Rození obchodníci: Ford Thunderbird [i] 14:25 Jak to dělají?: Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky [i] 14:55 Jak to dělají?: Zvony/úklid po hurikánu/datle [i] 15:20 Vzestup strojů: Sněhová rolba [i] 16:15 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 17:10 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 18:05 Lovci aut: Spousty peněz a ukrytý poklad [i] 19:00 Americké klasické vozy: Rayovy kořeny a žlutý vůz č. 303 [i] 19:30 Americké klasické vozy: Úžasná Kalifornie: vozy Woodie Wagon s dřevěnými panely [i] 20:00 Prodej klasických vozů: Recept na katastrofu [i] 21:00 Rychle a hlasitě 26 [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 9 [i] 22:30 Nebezpečná dilemata 10 [i] 23:00 Porter Ridge: Medvědí zábava v Porter Ridge [i] 23:30 Porter Ridge: Bez pravidel [i] 00:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 00:30 Bitvy o zavazadla 10 [i] 00:55 Ztraceno a prodáno 9 [i] 01:25 Ztraceno a prodáno 10 [i] 01:50 Prodej klasických vozů: Recept na katastrofu [i] 02:50 Rychle a hlasitě 26 [i] 03:50 Nebezpečná dilemata 9 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata 10 [i] 04:45 Porter Ridge: Medvědí zábava v Porter Ridge [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Okouzlení III 42/52 [i] 07:25 Polopatě [i] 08:10 Revue za šest korun [i] 09:10 Gejzír [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Světýlka z blat [i] 14:00 Panenka z vltavské tůně [i] 15:00 Babička [i] 16:35 Drahý můj Jiří Grossmann [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zpívá celá rodina [i] 21:25 Slavné parodie [i] 22:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 4/4 [i] 23:55 Fabio Montale [i] 01:30 Kriminálka Paříž [i] 02:20 Chalupa je hra [i] 02:45 Zahrada je hra [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:30 Street style [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:35 Designtrend [i] 04:50 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina X [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:05 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pohádková země [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:05 Století létání 4/26 [i] 12:00 Winston Churchill [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 13:30 Shenandoah [i] 15:10 Cesta ke kameni: První setkání s kamenem 4/6 [i] 15:30 Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika [i] 16:25 Ermitáž - kočičí palác [i] 17:20 Češi na misi: Místo narození - Doro, Jižní Súdán [i] 17:45 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bombardier [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Růžový panter znovu zasahuje [i] 21:45 Salamandr 7,8/12 [i] 23:25 Vidocq [i] 01:20 Brána smrti [i] 01:45 Královna Versailles z Las Vegas [i] 02:40 Na občana se shora kašle jako dřív [i] 03:10 Člověk svobodný [i] 03:30 Klub přátel dechovky [i] 04:10 Moje nezapomenutelná dovolená [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Batman: Odvážný hrdina II 4, 5 [i] 07:15 Král džungle 20 [i] 07:40 Tom a Jerry III 30 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:30 Dva a půl chlapa VI 2 [i] 08:55 Helena: Sázka 4 [i] 09:30 První krok: Začátky jsou tvrdé 4 [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:35 Zákon přitažlivosti [i] 13:15 Výměna manželek [i] 14:30 Rande naslepo [i] 16:25 Moje superbejvalka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni [i] 18:50 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Podfukáři [i] 22:35 Specialista [i] 00:35 Vražda v Čínské čtvrti [i] 02:20 Novashopping 02:50 Áčko: Mami , tati, svlékám se za peníze [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:35 První krok: Začátky jsou tvrdé 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Dokonalý Spider-Man II: Supermalý Spider-Man 12 [i] 07:50 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Hookova maminka ví všechno nejlíp 5 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Hostinec U kamenného stolu [i] 11:30 Smrtonosná past 4 [i] 14:10 Na kolejích čeká vrah [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Hannibal - zrození [i] 00:30 Na kolejích čeká vrah [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu [i] 03:50 Hannibal - zrození [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 7 [i] 05:55 Parížske prázdniny [i] 08:10 Frasier I. 24/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 7/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Žalobca a obhajca 3/13 [i] 10:55 Pán a pani Smithovci 3/13 [i] 11:55 Šiesty zmysel I. 4/22 [i] 12:50 Bostonské vraždy 4/10 [i] 14:15 New York, New York alebo Sedliaci v meste [i] 15:55 Na Hromnice o deň viac [i] 18:00 Sultán 7-8/126 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 22:00 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 23:55 Diablov obhajca [i] 01:25 Na Hromnice o deň viac [i] 03:00 New York, New York alebo Sedliaci v meste [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jana Eyrová [i] 09:00 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 15:35 Moje krásná učitelka [i] 17:20 Kuře s ušima [i] 19:30 Hledá se Amanda [i] 21:10 Narušitel [i] 22:50 Brazilský masakr [i] 00:25 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie [i] 02:00 Joe the King [i] 03:40 Americký zločin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Biatlon [i] 14:30 Saně [i] 15:15 Saně [i] 15:45 Tenis [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Tenis [i] 22:30 Atletika [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Záhadná houpačka a mimozemšťan 4 [i] 06:00 Fakta nebo fikce 2: Kalifornské UFO a hrozba na Queen Mary 1 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 13:00 Rookie Blue 4: Jiná, ne lepší 3