TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 12:20 Dr. House VII. 4/23 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 18/23 [i] 14:15 Kurz sebaovládania 97-100/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 16/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Fénixov rád [i] 23:10 S.W.A. . 2: Pod paľbou [i] 00:55 Šiesty zmysel I. 4/22 [i] 01:40 Bostonské vraždy 4/10 [i] 02:25 Pán a pani Smithovci 3/13 [i] 03:10 Mentalista VI. 16/22 [i] 04:00 Žalobca a obhajca 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 21 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 09:30 Poklady sveta II.: Memphis,div sveta-pyramídy, Egypt [i] 10:00 Lekári: Pokrvné putá 16/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:00 District IV.: Zaslepený 5/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Chrám Thanjavure-chúťky Sokov, India [i] 16:40 Poklady sveta II.: Moskva- Kremeľ a Červené námestie, Rusko [i] 17:00 Lekári: Druhá strana mince 17/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:45 Ryba menom Wanda [i] 23:30 District IV.: Zaslepený 5/22 [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry II. 21 [i] 04:25 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Polícia [i] 06:15 Profesionál [i] 06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy RTVS z regiónov [i] 07:05 Správy a komentáre [i] 07:30 Rómsky magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Modré kráľovstvo 3/3 [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Fidlibum [i] 09:05 Divoká Európa [i] 09:30 Príroda zblízka: Chladnokrvníky z Meklenburska [i] 10:00 Fokus právo "N" [i] 11:00 Biatlon - Svetová zimná univerziáda [i] 12:45 Tanečné miniatúry [i] 13:20 Pod lampou [i] 15:50 Drevo s dušou [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:25 Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Fidlibum [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Ako funguje príroda [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Prvá veľká vlaková lúpež [i] 23:15 Jazz night Barbary Dennerlein v Košiciach [i] 23:55 Andrea za hranicou: Mayský šaman [i] 00:20 Andrea za hranicou: Zázračná starenka z Guatemaly [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 TOP STAR [i] 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Alergia [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5 [i] 10:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:10 DEDIČSTVO: Dieťa 15 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:55 Súdna sieň: Prečo pije? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Profesionál II. 1,2/8 [i] 23:00 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 01:05 Pochovaní zaživa [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 18,19/19 [i] 03:55 Pochovaní zaživa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 14 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 18,19/19 [i] 10:00 Stav ohrozenia 11 [i] 10:50 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 12:45 Kosti II. 14 [i] 13:40 Faktor strachu V. 33 [i] 14:40 Simpsonovci IV. 5,6 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:00 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 17:00 Faktor strachu V. 34 [i] 17:55 Legenda o Williamovi Tellovi 15 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 20:30 Šaman [i] 22:35 Camelot 7,8 [i] 00:35 Walking Dead IV. 4 [i] 01:20 American Horror Story 4 [i] 02:00 Letecké katastrofy III. 6 [i] 02:50 Magnum 3 [i] 03:35 Camelot 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 20 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 19 [i] 10:00 Merlin III. 8 [i] 11:00 Merlin III. 9 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 13:00 JAG IV. 10 [i] 14:00 Dr. House VIII. 21 [i] 15:00 Dr. House VIII. 22 [i] 16:00 Merlin III. 10 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 20 [i] 18:00 JAG IV. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 18 [i] 21:00 Muž bez stínu 2 1 [i] 22:45 Vzpomínky II. 12 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 01:45 Vzpomínky II. 12 [i] 02:30 JAG IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: Pole Position [i] 05:35 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 06:00 Jak se to dělá 40 [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Pořad z klipů [i] 09:05 Opravna vraků 15 [i] 09:55 Zlatá horečka: Boj o most [i] 10:50 Mrazivé zlato 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Archivní záběry [i] 12:35 Americké klasické vozy: Smokeyho auto [i] 13:05 Americké klasické vozy: Hotrody a dragstery [i] 13:30 FantomWorks 2 [i] 14:25 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i] 15:20 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i] 16:15 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 18:35 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 19:00 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 19:30 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 20:00 Co se dělo dál? 8 [i] 20:30 Co se dělo dál? 7 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Pátrání po druhé Zemi [i] 22:00 Neobjasněné případy: Kletba majáku Flannan a Aljošenka – ruská mumie [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Z čeho se opravdu skládáme? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 4 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 5 [i] 01:50 Co se dělo dál? 8 [i] 02:20 Co se dělo dál? 7 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Pátrání po druhé Zemi [i] 03:50 Neobjasněné případy: Kletba majáku Flannan a Aljošenka – ruská mumie [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Z čeho se opravdu skládáme? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 13:50 O podezíravém králi [i] 15:15 Televarieté [i] 16:45 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Nový úsvit 3/13 [i] 20:55 13. komnata Jiřího Dědečka [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Profesionálové: V záhrobí 51/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Kingová II: Alicia Prattaová 10/13 [i] 01:15 Dobré ráno [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 Místo činu - Schimanski [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Henri Rousseau z Ivančic [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Papuchalk bělobradý [i] 09:30 Nemocnice na vlnách Amazonky [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Křižáci: "Svatá" válka [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 12:40 Zmrzlá planeta: Léto [i] 13:30 Bojovníci s klimatem [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 14:25 Divoká minulost Evropy 3/4 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Hádanky domů života: Židovská paměť objevená v sutinách [i] 17:20 Věda a náhoda: Touha vypadat lépe [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 21:00 Pan Selfridge II 4/10 [i] 21:45 Batesův motel [i] 22:30 Boj o koláč [i] 23:00 Šuani! [i] 01:20 Speciální potápěčská skupina 1/2 [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:40 Konfrontace [i] 03:25 Klub přátel dechovky [i] 04:05 Našim ani muk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2749 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastné poslední dny 546 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky III 12 [i] 13:30 Odložené případy V: Sabotáž 12 [i] 14:25 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bije pro tebe 202 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas V: 4x4 [i] 18:30 Ulice 2750 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: V síti [i] 21:50 Česká spojka [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas V: 4x4 [i] 00:50 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 01:30 Holky pod zámkem 3 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Prásk [i] 03:00 Áčko: Řekli mi, že nikdy nebudu mít děti! [i] 04:00 Kolotoč [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Bije pro tebe 202 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Věčné zatmění 1/2 [i] 06:55 Winx Club III: Zrcadlo pravdy 4 [i] 07:20 Zprávy FTV Prima [i] 08:15 M*A*S*H 31 [i] 08:50 M*A*S*H 32 [i] 09:40 Prostřeno! [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 12:25 Walker, Texas Ranger VII: Druhá šance 8 [i] 13:25 Wolffův revír I: Tíha vraždy 5 [i] 14:25 Julie Lescautová II: Křest nováčků 4 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrtonosná past 4 [i] 22:55 Království [i] 01:15 Život podle Dana [i] 03:05 Walker, Texas Ranger VII: Druhá šance 8 [i] 03:50 Wolffův revír I: Tíha vraždy 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 122/142 [i] 11:25 Feriha 159-160/160 [i] 13:45 Skrytá vášeň 187-188/188 [i] 15:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Roztomilé mrchy I. 18/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Domáci maznáčik [i] 23:05 Kamoš za všetky drobné [i] 01:10 Domáci maznáčik [i] 02:40 Priatelia [i] 03:00 Bez servítky [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Milionářský expres [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie 2 [i] 14:00 Jak vykrást banku [i] 15:30 Extrakt [i] 17:10 Jonesovi [i] 18:55 Americký zločin [i] 20:40 Joe the King [i] 22:30 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie [i] 00:10 Vendeta [i] 01:50 Špatnej polda [i] 03:45 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:45 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:45 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:15 Skoky na lyžích [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 2: Záhadná houpačka a mimozemšťan 4 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 08:20 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 13:20 V utajení 2: Ženy se zbraní 16 [i] 14:20 Prozíravost 2: Falešná Hra 11 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 19:20 V utajení 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 20:20 Rookie Blue 4: Pátek třináctého 7 [i] 21:20 Milionový lékař 4: Cizinec, překladatelka a otec 7 [i] 22:20 Milionový lékař 4: Manimal 8 [i] 23:20 Dobrá manželka 6 11 [i] 00:20 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 01:20 Rookie Blue 4: Pátek třináctého 7