Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 3/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 10/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 95-96/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 15/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Svokra [i] 22:40 Stúpenci I. - NOVÝ SERIÁL 3/15 [i] 23:40 Mentalista VI. 15/22 [i] 00:35 Kobra 11 XVI. 10/15 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17/23 [i] 02:15 Dr. House VII. 2/23 [i] 03:00 Kurz sebaovládania 95/100 [i] 03:20 Mentalista VI. 15/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 20 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 09:35 Poklady sveta II.: Monticello-konkrétna utópia, USA [i] 10:00 Lekári: A žili dlho a šťastne 15/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Nečakané stretnutia [i] 15:00 District IV.: Voľný ako vták 4/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Memphis,div sveta-pyramídy, Egypt [i] 16:40 Poklady sveta II.: Khajuraho-ľúbostné hry Sokov, India [i] 17:00 Lekári: Pokrvné putá 16/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Koniec ľadovej doby [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Policajt: Veterná búrka 5/10 [i] 23:00 District IV.: Voľný ako vták 4/22 [i] 23:45 Svet v obrazoch [i] 00:10 Láska pri fjorde: Koniec ľadovej doby [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 McLeodove dcéry II. 20 [i] 04:00 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 04:45 Libanon nepoznaná krajina [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:05 Matej Bel [i] 09:45 Osudy umeleckých diel: Marc Chagall - Kupec s dobytkom [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Kino času [i] 13:05 Súrodenci: Laci Strike a jeho súrodenci [i] 13:30 Sekera [i] 14:30 Senior klub [i] 15:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:35 Polícia [i] 15:50 Rómsky magazín [i] 16:20 Halali [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Príroda zblízka: Chladnokrvníky z Meklenburska [i] 18:25 Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy [i] 18:45 Večerníček: Makový mužíček [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 100 názorov 2014: Eliška Mančíková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Andrea za hranicou: Mayský šaman [i] 20:30 Andrea za hranicou: Zázračná starenka z Guatemaly [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família - Naše deti [i] 22:05 Pod lampou [i] 00:05 4 ŽIVLY [i] 00:20 Ambulancia: Miniinvazívne 3D operácie chrbtice [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:20 TOP STAR [i] 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Taliani [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 10:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:10 DEDIČSTVO: Každý kope za seba 14 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:55 Súdna sieň: Treba čítať poriadne zmluvu [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:30 Stav ohrozenia 11 [i] 23:30 Vtierka Castle I. 6 [i] 00:30 Podvodníci IV. 16 [i] 01:15 Agent VI. 3 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 17 [i] 02:40 Dvojičky 17 [i] 03:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:00 DEDIČSTVO: Každý kope za seba 14 [i] 04:45 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 13 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 17 [i] 09:00 Dvojičky 17 [i] 10:00 Stav ohrozenia 10 [i] 10:45 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 12:45 Kosti II. 13 [i] 13:40 Faktor strachu V. 32 [i] 14:35 Simpsonovci IV. 3,4 [i] 15:25 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 16:50 Faktor strachu V. 33 [i] 17:50 Legenda o Williamovi Tellovi 14 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 5,6 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 20:30 Knight Rider 7,8 [i] 22:15 Najväčšie a ešte väčšie 2 [i] 23:05 Tajomstvá histórie 4 [i] 00:05 Lovci nacistov 4 [i] 01:00 Letecké katastrofy III. 5 [i] 01:50 Kto prežije XVIII. 14 [i] 02:30 Magnum 2 [i] 03:20 Podvodníci IV. 16 [i] 04:00 Homeland - Zradca II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dr. House VIII. 18 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 16 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 18 [i] 10:00 Merlin III. 6 [i] 11:00 Merlin III. 7 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 13:00 JAG IV. 9 [i] 14:00 Dr. House VIII. 19 [i] 15:00 Dr. House VIII. 20 [i] 16:00 Merlin III. 9 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 19 [i] 18:00 JAG IV. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 22 [i] 01:00 JAG IV. 10 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 02:45 Havaj 5-0 II. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Kůže/Velký kanál/flyboard [i] 06:00 Jak se to dělá 39 [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Divoký Ford a rychlé Ferrari [i] 09:05 Opravna vraků 14 [i] 09:55 Zlatá horečka: Tajné zbraně [i] 10:50 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 11:40 Rození obchodníci: Lincoln Continental [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Neviditelná mise [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 15:20 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 16:15 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonova cesta [i] 18:35 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 19:00 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 19:30 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Závod století [i] 21:30 Poklady z garáží: Pinballové hoře [i] 22:00 Lovci odpadu 5 [i] 23:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rockabilly hotrod [i] 23:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Pole Position [i] 00:00 Lovci aut: Hotrody a sexy modelky [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 2 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 3 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Závod století [i] 03:20 Poklady z garáží: Pinballové hoře [i] 03:50 Lovci odpadu 5 [i] 04:45 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rockabilly hotrod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Střední Jávě [i] 10:35 Hobby naší doby [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Tady to znám [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Kingová II: Alicia Prattaová 10/13 [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Katastrofy, které změnily tvář planet [i] 09:45 Divoká minulost Evropy 3/4 [i] 10:35 Olga [i] 12:05 Moje soukromá válka: Boj za bojovníky [i] 12:30 Štíty království českého [i] 13:00 Souboj vojevůdců: Dowding proti [i] 13:45 Speciální potápěčská skupina 1/2 [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Bombardier [i] 15:35 Křižáci: "Svatá" válka [i] 16:25 Gustloff - skutečný příběh [i] 17:15 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Jizerské hory [i] 21:55 Brána smrti [i] 22:25 Ve jménu vlasti II: In memoriam 11/12 [i] 23:15 Q [i] 23:45 Vídeňská nemocnice - Donauspital [i] 01:00 Kvarteto [i] 01:25 Cesty víry: Přátelé bez domova [i] 01:55 Babylon [i] 02:20 Ta naša kapela [i] 02:45 Čaj pro třetího [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Včera neděle byla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2748 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Série nešťastných událostí 92 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III 11 [i] 13:35 Odložené případy V: Rodina 11 [i] 14:30 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaň se mnou 201 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Jiskra života [i] 18:30 Ulice 2749 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastné poslední dny 546 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Hra o přežití [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas V: Jiskra života [i] 00:45 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Áčko: Táhneme to spolu 24 hodin denně! [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaň se mnou 201 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Síla východu 24 [i] 06:55 Winx Club III: Víla a zvíře 3 [i] 07:20 Zprávy FTV Prima [i] 08:20 M*A*S*H 30 [i] 08:55 M*A*S*H 31 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VII: Přežití 7 [i] 13:30 Wolffův revír I: Bohatý gigolo 4 [i] 14:30 Julie Lescautová II: Dávná nenávist 3 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Po čem ženy touží [i] 22:50 Ano, šéfe! [i] 00:05 Právo a pořádek XVI: Životní role 5 [i] 01:05 Policejní bažanti III: Co tě utěší 10 [i] 01:55 Šestej smysl: Chlapec s kbelíkem 13 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger VII: Přežití 7 [i] 03:30 Wolffův revír I: Bohatý gigolo 4 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:35 Perla Orientu 121/142 [i] 11:50 Feriha 157-158/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 185-186/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Roztomilé mrchy I. 17/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 16/18 [i] 21:30 Feriha 159-160/160 [i] 23:30 Nezvestní I. 12/18 [i] 00:30 Seinfeld III. 17-18/22 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:20 Nezvestní I. 12/18 [i] 04:00 Odložený prípad V. 16/18 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kamkoliv půjdeš [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Projekt A 2 [i] 14:00 Po(d)vedená charita [i] 15:50 Božská relikvie 2 [i] 17:45 Jak vykrást banku [i] 19:15 Lékařská akademie [i] 21:05 Špatnej polda [i]