TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VII. 1/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 8/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 91-92/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 13/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Zámena manželiek [i] 22:40 Stúpenci I. - NOVÝ SERIÁL 1/15 [i] 23:55 Mentalista VI. 13/22 [i] 00:40 Kobra 11 XVI. 8/15 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15/23 [i] 02:25 Dr. House VI. 22/22 [i] 03:15 Mentalista VI. 13/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 18 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 09:30 Poklady sveta II.: Pamukkale - prírodný zázrak antickej Hierapolis, Turecko [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozhodnutie [i] 15:05 District IV.: Diabol v nás 2/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Alberobello-mesto s kuželovitými strechami, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Everglades- umierajúci raj, USA [i] 17:00 Lekári: Keby sa dal vrátiť čas 14/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Súboj s časom: Stretávka 3/24 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Pomsta v uliciach 19/23 [i] 23:00 District IV.: Diabol v nás 2/22 [i] 23:40 Súboj s časom: Stretávka 3/24 [i] 00:30 Hlavný podozrivý II. 3/11 [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:45 McLeodove dcéry II. 18 [i] 04:30 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Správy RTVS z regiónov [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Národnostný magazín: Český [i] 07:15 Fokus práca "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Zajac Pajác [i] 09:05 Žena na konci sveta IV [i] 09:45 Biatlon - Svetová zimná univerziáda [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Biatlon - Svetová zimná univerziáda [i] 14:00 Slová, ktoré zmenili svet: Michail Gorbačov [i] 14:55 Família: Posledný let [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Portréty finalistov Anasoft litera 2014:Dušan Dušek [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Tajomstvá všetkého 6/6 [i] 18:25 Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - šťastíčko [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Šport, mafia a korupcia [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Miniinvazívne 3D operácie chrbtice [i] 22:00 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz: Vedieť - je moc a ranná hodina - zlatá hodina [i] 00:15 On air [i] 00:35 Tempo [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 TOP STAR [i] 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Keď ty, tak aj ja [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Spáč 2 [i] 10:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:10 DEDIČSTVO: Stratená šanca 12 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 15:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:55 SÚDNA SIEŇ: Ani plot ju nezastavil [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:30 Stav ohrozenia 9 [i] 23:30 Vtierka Castle I. 4 [i] 00:30 Podvodníci IV. 14 [i] 01:15 Agent VI. 1/18 [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Miami X: . 15 [i] 02:40 Dvojičky 15 [i] 03:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:00 DEDIČSTVO: Stratená šanca 12 [i] 04:50 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 11 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 15 [i] 09:00 Dvojičky 15 [i] 10:00 Stav ohrozenia 8 [i] 10:50 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 20 [i] 12:45 Kosti II. 11 [i] 13:40 Faktor strachu V. 30 [i] 14:30 Simpsonovci III. 23,24/24 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 16:50 Faktor strachu V. 31 [i] 17:50 Legenda o Williamovi Tellovi 12 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 1,2/22 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 20:30 Doba ľadová [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 9 [i] 23:20 Zombie apokalypsa [i] 00:20 Zemetrasenia 1/7 [i] 01:15 Letecké katastrofy III. 3 [i] 02:05 Kto prežije XVIII. 12 [i] 02:50 Magnum 1/18 [i] 03:35 Podvodníci IV. 14 [i] 04:15 Homeland - Zradca II. 1/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 16 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 14 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 16 [i] 10:00 Merlin III. 5 [i] 11:00 Merlin III. 6 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 13:00 JAG IV. 7 [i] 14:00 Dr. House VIII. 17 [i] 15:00 Dr. House VIII. 18 [i] 16:00 Merlin III. 7 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 17 [i] 18:00 JAG IV. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 15 [i] 21:00 Nora Roberts: Pocta 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 23:45 Vzpomínky II. 11 [i] 00:45 Nora Roberts: Pocta 1 [i] 02:25 Vzpomínky II. 11 [i] 03:10 JAG IV. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně [i] 06:00 Jak se to dělá 37 [i] 06:25 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Nehorázná suma [i] 09:05 Opravna vraků 12 [i] 09:55 Zlatá horečka: Milionová sezona [i] 10:50 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW Z1 [i] 12:35 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 14:25 Rození obchodníci: směna za lepší: USA [i] 15:20 Rození obchodníci: směna za lepší: Polsko [i] 16:15 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tenisové rakety [i] 18:35 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 19:00 Jak to dělají?: Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů [i] 19:30 Jak to dělají? 19 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů: Boj nebo útěk [i] 21:00 Muži Yukonu: Nová krev [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Lázně v oblacích [i] 23:00 Pekelní jezdci: Padlý Devil [i] 00:00 Zápasníci: Bitva na domácí půdě [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Políbit několik žab [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Přihořívá [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů: Boj nebo útěk [i] 02:50 Muži Yukonu: Nová krev [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Lázně v oblacích [i] 04:45 Pekelní jezdci: Padlý Devil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Ladakhu [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Ritz, nebo nic [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Kde bydlely princezny [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Černí baroni [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Hercule Poirot [i] 23:35 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na Floridě s Paulem Mertonem [i] 09:45 Věda a náhoda: Léčba rakoviny [i] 10:35 Na pomoc životu - Problematické těžké astma [i] 10:55 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:40 Nedej se [i] 12:30 Češi na misi: Deníky z Gruzie, Ugandy a Keni [i] 13:00 Cesta ke kameni: Zkamenělé stopy 3/6 [i] 13:20 Letečtí stíhači v boji II.: Thunderbolt [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Dowding proti [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Tajemství [i] 16:35 Vesmír: Katastrofy, které změnily tvář planet [i] 17:20 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Komanda smrti 2/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Olga [i] 21:35 Moje soukromá válka: Boj za bojovníky [i] 22:00 Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou [i] 23:10 Můj fotr a jeho nejoblíbenější koncentráky [i] 00:10 Město žen IV [i] 00:30 Protiúder III 7,8/10 [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Bojovníci s klimatem [i] 02:40 "Jsme malí, slabí..." [i] 03:05 Klub přátel dechovky - 3x nej [i] 03:45 Vždyť se můžeš hodit marod [i] 04:55 Historická Jihlava [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2746 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: O doktora více 91 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III: Přiznání a přijetí 9 [i] 13:30 Odložené případy V: Šílená po klucích 9 [i] 14:25 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mámou teď, anebo nikdy 199 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Silný střed [i] 18:30 Ulice 2747 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší máma na světě 545 [i] 21:40 Holky pod zámkem 3 [i] 22:10 Černá listina: Gina Zanetakosová č. 152 6 [i] 22:55 Mizera: Rakovina 3 [i] 23:45 Kriminálka Las Vegas V: Silný střed [i] 00:30 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 01:10 Černá listina: Gina Zanetakosová č. 152 6 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Mámou teď, anebo nikdy 199 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Síla jihu 22 [i] 06:55 Winx Club III: Slavnostní ples 1 [i] 07:20 Zprávy FTV Prima [i] 08:25 M*A*S*H 28 [i] 08:55 M*A*S*H 29 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Místo činu: Stuttgart: Jedovatá hlína 10 [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VII: Zákon Západu 5 [i] 13:25 Wolffův revír I: Sebeobrana 2 [i] 14:30 Julie Lescautová II: Trest smrti 1 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrt jí sluší [i] 22:30 Očima Josefa Klímy [i] 23:15 Ano, šéfe! [i] 00:20 Myšlenky zločince VII 23 [i] 01:15 Spravedlnost v krvi IV: Intervenční program 6 [i] 02:05 Vraždy v Kitzbühelu IX: Únava materiálu 6 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VII: Zákon Západu 5 [i] 03:40 Wolffův revír I: Sebeobrana 2 [i] 04:30 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:30 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:30 Perla Orientu 119/142 [i] 11:50 Feriha 153-154/160 [i] 14:05 Skrytá vášeň 181-182/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Roztomilé mrchy I. 15/22 [i] 18:05 Priatelia [i]