TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Susedia [i] 11:25 Dr. House VI. 21-22/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 14/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 7/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 89-90/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 12/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:25 Slunce, seno a pár facek [i] 00:15 Mentalista VI. 12/22 [i] 01:10 Kobra 11 XVI. 7/15 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 14/23 [i] 02:40 Dr. House VI. 21/22 [i] 03:20 Mentalista VI. 12/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 17 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 09:30 Poklady sveta II.: Val Müstair - tam, kde Karol Veľký môže byť svätý, Švajčiarsko [i] 10:00 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí 9/14 [i] 14:35 Zátoka nádejí 10/14 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Istanbul - metropola troch svetových ríší, Turecko [i] 16:45 Poklady sveta II.: Pamukkale - prírodný zázrak antickej Hierapolis, Turecko [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Prevrat [i] 21:50 Vyvolení: Ráchel 5/12 [i] 22:40 Vyvolení: Luciferova škvrna 6/12 [i] 23:35 Prevrat [i] 01:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 McLeodove dcéry II. 17 [i] 03:55 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 04:50 Občan za dverami [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Malý Muk [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - archív [i] 09:05 Pamätáte sa na nich?: Hana Meličková [i] 10:05 Ako každý iný [i] 10:55 Tvárou v tvár [i] 11:25 Fokus rodina [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Sebechleby [i] 13:15 Póza [i] 14:25 Športové ozveny [i] 14:50 Odpískané [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Český [i] 16:20 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1953-1954) [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta IV [i] 18:25 Biatlon - Svetová zimná univerziáda - zostrihy [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - archív [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Michail Gorbačov [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:05 Testament [i] 00:10 A predsa sa točí [i] 00:50 Priehľadné bytosti [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Babička dlžníčka [i] 08:50 DIVOKÉ KONE [i] 10:00 Dr. Dokonalý: Privát 1/16 [i] 10:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:10 DEDIČSTVO: Kocky sú hodené 11 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 15:00 Hoď svišťom: Mama Mia [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ: Zbaľ sa a vypadni! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:30 Stav ohrozenia 8 [i] 23:30 Vykonávateľ [i] 01:35 Agent V. 18/18 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 14 [i] 03:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:40 DEDIČSTVO: Kocky sú hodené 11 [i] 04:30 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Pekelná výzva 3 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 14 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 14 [i] 09:00 Dvojičky 14 [i] 10:05 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 5,6 [i] 11:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 5,6 [i] 13:35 Pekelná výzva 3 [i] 14:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 16:50 Faktor strachu V. 30 [i] 17:45 Legenda o Williamovi Tellovi 11 [i] 18:50 Simpsonovci III. 23,24/24 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 10 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 20 [i] 22:15 Najdrahšie rómske svadby II. 3 [i] 23:10 Biele goliere III. 7 [i] 00:00 Agentka bez minulosti II. 10 [i] 00:55 Letecké katastrofy III. 2 [i] 01:45 Kto prežije XVIII. 11 [i] 02:25 Magnum VIII. 14/14 [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 10 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 20 [i] 04:30 Dotyk: II. - PREMIÉRA 14/14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 15 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 13 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 15 [i] 10:00 Merlin III. 4 [i] 11:00 Merlin III. 5 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 13:00 JAG IV. 6 [i] 14:00 Dr. House VIII. 16 [i] 15:00 Dr. House VIII. 17 [i] 16:00 Merlin III. 6 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 16 [i] 18:00 JAG IV. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 14 [i] 21:00 Vražedná práva I. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 23:00 Vzpomínky II. 10 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 01:55 Vzpomínky II. 10 [i] 02:40 JAG IV. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Cenný nález ve stodole či naopak? [i] 05:35 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 06:00 Jak se to dělá 36 [i] 06:25 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Parádní Bronco – 2 [i] 09:05 Opravna vraků 11 [i] 09:55 Zlatá horečka – speciální díly 2. řady: V zákulisí [i] 10:50 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 11:40 Rození obchodníci: VW s děleným předním sklem [i] 12:35 Vzestup strojů: Jumbo Jet [i] 13:30 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 14:25 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 15:20 Hlavolamy: Morální dilema [i] 16:15 Hlavolamy: Vidět znamená věřit [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Allen versus Ton [i] 18:35 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 19:00 Jak to dělají?: Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně [i] 19:30 Jak to dělají? 18 [i] 20:00 Berte to jako varování: Tvůrci či podvodníci [i] 21:00 Věda superlidí: Superčlověk [i] 21:30 Věda superlidí 1 [i] 22:00 Připásáni: Bažiny plné aligátorů, Louisiana [i] 23:00 Nazí a vystrašení 4 [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Jenom o vlásek [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Prominentní vozy [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Wayne lyžuje [i] 01:50 Berte to jako varování: Tvůrci či podvodníci [i] 02:50 Věda superlidí: Superčlověk [i] 03:20 Věda superlidí 1 [i] 03:50 Připásáni: Bažiny plné aligátorů, Louisiana [i] 04:45 Nazí a vystrašení 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 09:55 Na cestě po Peru [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Znamení koně II: Finta 2/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Na stopě [i] 22:25 Kriminalista [i] 23:25 MI5 VII 7/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 13. komnata Václava Upíra Krejčího [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Boubínský prales [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Pururambo - prales, kde se zastavil čas [i] 09:55 Klenoty naší krajiny: Pálava [i] 10:25 Děti na tahu [i] 11:20 Divnopis [i] 11:25 Cesty víry: Přátelé bez domova [i] 11:55 Klíč [i] 12:20 Československý filmový týdeník 1965 1026/2379 [i] 12:35 Lodě, které psaly historii: Winnipeg - plavba naděje [i] 13:25 Tajemství 2. sv. války: Pravda o [i] 14:20 Věda na vlastní kůži [i] 15:15 Nemocnice na vlnách Amazonky [i] 16:10 Komanda smrti 2/4 [i] 17:00 Život Muhammada 2/3 [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Temná budoucnost Slunce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Winston Churchill [i] 21:00 Bombardier [i] 21:55 Pianista [i] 00:20 Rozsudek [i] 02:25 Q [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:20 Čaj pro třetího [i] 03:50 Choreografie evoluce [i] 04:10 Klub přátel dechovky [i] 04:55 H.R.A. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 2745 [i] 09:50 Soukromé pasti: Útěk [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III: Ostrov 8 [i] 13:35 Odložené případy V: Obecná odpovědnost 8 [i] 14:25 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaneš? 198 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Velké dítě [i] 18:30 Ulice 2746 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: O doktora více 91 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Prodejná láska 15 [i] 22:25 Černá listina 5 [i] 23:10 Mizera: Holiči 2 [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas V: Velké dítě [i] 00:45 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Černá listina 5 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zůstaneš? 198 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Síla severu 21 [i] 06:55 Winx Club II: Vzkříšení Fénixe 26 [i] 07:20 Zprávy FTV Prima [i] 08:15 M*A*S*H 27 [i] 08:50 M*A*S*H 28 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Místo činu: Stuttgart: Hromada střepů 9 [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VII: Válečný pokřik 4 [i] 13:25 Wolffův revír I 1 [i] 14:25 Julie Lescautová I: Víkend 13 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Primář 312 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Bokovka [i] 01:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Poslední šance 5 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger VII: Válečný pokřik 4 [i] 02:50 Wolffův revír I 1 [i] 03:40 Autosalon [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:40 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:35 Perla Orientu 118/142 [i] 12:05 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 14:15 Skrytá vášeň 179-180/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:15 Roztomilé mrchy I. 14/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 13/18 [i] 21:30 Feriha 153-154/160 [i] 23:20 Nezvestní I. 9/18 [i] 00:20 Seinfeld III. 11-12/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:20 Nezvestní I. 9/18 [i] 04:00 Odložený prípad V. 13/18 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 O Malence