TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 11/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:25 Zachráňte Willyho 2 [i] 10:20 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 13:15 Kuriér [i] 15:10 Časovaná bomba [i] 16:55 Lara Croft - Tomb Raider [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Sherlock Holmes: Hra tieňov (HD) [i] 23:00 Smrtonosná zbraň 3 [i] 01:20 Sherlock Holmes: Hra tieňov (HD) [i] 03:15 Umenie boja: Odplata [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmyho vajíčka 16/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 14 [i] 07:40 Franklin a priatelia: Frenklin a problém s chrápaním 48/52 [i] 07:55 Garfield III.: Snehuliak Boris 16/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 23/26 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog V [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Alpy zhora: Švajčiarske hory 10/10 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 15:15 Zlatá klasika: Do zbrane, kuruci! [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí 9/14 [i] 22:10 Zátoka nádejí 10/14 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 00:30 Rieka nádeje 3/18 [i] 01:25 O 5 minút 12 [i] 02:30 Občan za dverami [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Digestory [i] 09:50 Slovo [i] 10:00 Ekumenické služby Božie z modlitebne Cirkvi bratskej BA. [i] 11:30 SZU 2015 - Biatlon [i] 13:15 SZU 2015 - Biatlon [i] 14:50 Orientácie [i] 15:25 Dejiny sveta: Priemyselný vek [i] 16:20 Hokej - extraliga [i] 18:55 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - guľovačka [i] 19:10 Garfield II. [i] 19:25 Dračie poviedky [i] 19:50 100 názorov 2014: Iveta Radičová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty do Poľska [i] 21:35 Odpískané [i] 22:00 SZU 2015 - Highlighty [i] 22:15 On air [i] 22:40 4 ŽIVLY [i] 22:55 Umenie [i] 23:20 Dielo z depozitára [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Slovo [i] 00:25 Zabudnuté transporty do Poľska [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 Zachráňte myšiaka [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 09:05 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 11:00 Simpsonovci XXIV. [i] 11:50 Profesionál 5,6/6 [i] 14:05 Mesiac v ohrození [i] 16:05 Kámo, kde mám fáro? [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 Ošetrovateľ [i] 22:40 Vykonávateľ [i] 00:50 Na odstrel [i] 02:50 Disaster Movie [i] 04:20 Kámo, kde mám fáro? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 KRIMI 05:30 MacGyver 12 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 13 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 13 [i] 09:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:55 Plne naložení 3 [i] 10:15 Megapresuny 5,6 [i] 11:20 Kravaťáci II. 15 [i] 12:25 100 rokov svedectiev [i] 13:10 Zbohom, Slovensko! 3 [i] 14:30 Profesionáli VIII.: Poľovačka, Olympijská pochodeň 5,6 [i] 16:10 Skoč na to! [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 5,6 [i] 19:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 22:15 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 00:05 Zákon gangu IV. 5,6 [i] 01:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:15 Ben a Kate 5,6 [i] 03:00 Liga snov III. 6,7 [i] 03:40 Zbohom, Slovensko! 3 [i] 04:45 MacGyver 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 23 [i] 07:25 JAG IV. 13 [i] 08:25 JAG IV. 14 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 11:25 Na pomezí záhad II. 17 [i] 12:25 Drzá Jordan VI. 9 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 15:25 Na lodi III. 5 [i] 17:00 Kráska a zvíře II. 1 [i] 17:55 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 18:50 Bez hranic II. 5 [i] 19:55 Bez hranic II. 6 [i] 21:00 xXx 1 [i] 23:15 Jak prosté II. 5 [i] 00:15 Jak prosté II. 6 [i] 01:15 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 02:05 Bez hranic II. 5 [i] 02:55 Bez hranic II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Porter Ridge: Psanci z Porter Ridge [i] 05:35 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 06:00 Jak to dělají?: Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur [i] 06:25 Opravna vraků 2012: El Camino Chrise Whitea z roku 1970 [i] 07:15 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 08:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 09:05 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 09:55 Likvidátor 5 [i] 10:25 Likvidátor 6 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Bez padáku [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonova cesta [i] 13:30 Co se dělo dál? 7 [i] 14:00 Co se dělo dál? 8 [i] 14:25 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 15:20 Králové sekvojí: Motorest a zlatá horečka [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Lázně v oblacích [i] 17:10 Kouzlo vědy: Smrtelný zdvih [i] 17:40 Kouzlo vědy: Nebezpečný skok [i] 18:05 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Kde jsou teď? [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Cenný nález ve stodole či naopak? [i] 20:00 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 21:00 Aljašská železnice: Napadeni medvědem [i] 22:00 Muži Yukonu: Výchova synů [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Dávej pozor, co si přeješ [i] 00:55 Králové sekvojí: Kobka v San Francisku [i] 01:50 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 02:50 Aljašská železnice: Napadeni medvědem [i] 03:50 Muži Yukonu: Výchova synů [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Kde jsou teď? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Vyzkoušejte si... [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení III 41/52 [i] 07:35 Přítelkyně pana ministra [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera 2015 [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Banální diagnóza 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O myrtové panně [i] 14:05 Chytrá princezna [i] 15:15 Komici na jedničku [i] 16:10 Zdivočelá země 6/45 [i] 17:00 Zdivočelá země 7/45 [i] 18:00 Děti na tahu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Případ pro exorcistu 3/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Musím tě svést [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:45 Profesionálové: Lawsonova poslední bitva 50/57 [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:45 Street style [i] 03:05 13. komnata Václava Upíra Krejčího [i] 03:35 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 03:40 Bydlení je hra [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:50 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Abeceda komunistických zločinů [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Pálava [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1026/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 4 [i] 09:35 Hádanky domů života: Židovská paměť objevená v sutinách [i] 10:00 Letečtí stíhači v boji II.: Thunderbolt [i] 10:50 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Papuchalk bělobradý [i] 12:35 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:35 Cesty víry: Přátelé bez domova [i] 14:05 Cesta za kapitánem Janem aneb [i] 14:50 Štíty království českého [i] 15:20 Na Floridě s Paulem Mertonem [i] 16:05 Divoká minulost Evropy: Historie [i] 16:55 Na plovárně s Chrisem Thilem [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Léto [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: Lukáš [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Bitvy starověku: Ramesse II [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Goldfinger [i] 21:50 Údolí včel [i] 23:30 Fenomén Underground [i] 00:25 Sestřička Jackie [i] 00:50 Sestřička Jackie [i] 01:20 Noční vlaky z Košic [i] 02:10 Buena vista Slovácká búda [i] 02:40 Malí agresoři [i] 02:55 Folklorika [i] 03:25 Hranice bez hranic [i] 03:50 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:05 Valašská živá voda [i] 04:20 Příběhy železné opony [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Batman: Odvážný hrdina II 3 [i] 06:50 Král džungle 19 [i] 07:10 Liga Špačků II 13 [i] 07:35 Tom a Jerry III 29 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 1 [i] 08:30 Princezna na hrášku [i] 09:40 Výměna manželek [i] 10:50 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 12:25 Nahoru dolů [i] 14:20 Dostaňte agenta Smarta [i] 16:25 Maverick [i] 18:50 Helena: Sázka 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ženy v pokušení [i] 22:30 Střepiny [i] 23:05 Dost [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas XII 8 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko: Pomoc, chtějí mi zabavit majetek [i] 03:55 Kolotoč [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Dokonalý Spider-Man II: Swarm 11 [i] 07:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Piráti z pouště 4 [i] 08:25 Tajemství války: Francouzský odboj 13 [i] 09:30 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vteřiny před vraždou III: Smrt soudce 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Božské dorty od Markéty [i] 12:25 Muži proti ženám [i] 14:10 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XV: Škola vražd [i] 18:10 Vařte jako šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Dárek 1 [i] 21:30 Bez dechu [i] 23:40 Hawaii 5-0 II: Pohřebiště 7 [i] 00:30 Tajemství války: Francouzský odboj 13 [i] 01:30 Vraždy v Midsomeru XV: Škola vražd [i] 03:00 Bez dechu [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Úbohá Nasťa 6 [i] 05:55 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti [i] 08:10 Frasier I. 23/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 6/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život IV. 7/13 [i] 11:20 Gossip Girl V. 5-6/24 [i] 13:25 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 15:25 Schôdzka naslepo [i] 17:25 Vášnivý tanec [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:15 Horúca krv I. 7-8/36 [i] 23:45 Sex a lži v meste hriechu [i] 01:20 Môj brat je vrah [i] 02:50 Sex a lži v meste hriechu [i] 04:15 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Umírající zvíře [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Milionářský expres [i] 14:00 Surfařská akademie [i] 15:35 Kamkoliv půjdeš [i] 17:25 Vrtěti ženou [i] 19:10 Dům snů [i] 20:50 Železní andělé 1 [i] 22:35 Záhada Lucy Keyes [i] 00:10 Apokalypto [i] 02:20 Férový zloděj [i] 04:10 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:15 Tenis [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:00 Biatlon [i] 16:30 Biatlon [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 06:00 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 11:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 12:00 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 13:00 Rookie Blue 4: Překvapení 1 [i] 14:00 Rookie Blue 4: Návrat domů 2 [i] 15:00 Dobrá manželka 6 10 [i] 16:00 Milionový lékař 4: Případ pro kecala 5 [i] 17:00 Milionový lékař 4: Čelem vzad 6 [i] 18:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 19:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 20:00 V utajení 3: Hon na rudého piráta 2 [i] 21:00 Kate a Leopold [i] 23:10 Blues Brothers 2000 [i] 01:50 Robocroc [i] 03:40 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 04:25 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i]