TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:00 Traja nindžovia v zábavnom parku [i] 09:45 Krok za krokom V. 3/24 [i] 10:10 2 baby na mizine III. 13/24 [i] 10:35 Policajt v Beverly Hills 3 [i] 12:30 Dannyho trinástka [i] 14:55 Lov na exmanželku (HD) [i] 17:10 Susedia [i] 17:50 Kredenc [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Dospeláci (HD) [i] 22:30 Star Trek (HD) [i] 00:55 Dospeláci (HD) [i] 02:35 Lov na exmanželku (HD) [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Náš Timmy: Timmyho kapela 15/26 [i] 07:20 Poštár Pat II 13 [i] 07:35 Franklin a priatelia: Frenklin a veľká návšteva 47/52 [i] 07:50 Garfield III.: Garfield je nahratý 15/52 [i] 08:00 Bol raz jeden život 22/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Tanečná akadémia II.: Sekunda 25/26 [i] 09:55 Tanečná akadémia II.: Červené črievičky 26/26 [i] 10:20 On air [i] 10:55 Trpký voz nádeje: Ester 3/3 [i] 11:45 Zbojnícke fašiangy: Pyšná dievka Marčuša 1/3 [i] 12:20 Prežiť!: Ponechaní napospas na Evereste [i] 13:10 Prežiť!: Otcova smrteľná dilema [i] 14:00 Škola detektívky: Prípad Oscara Brodskiho 3/5 [i] 15:00 Slávna päťka [i] 16:30 Milujem Slovensko [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozhodnutie [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:25 Krajina rebelov - Nový svet 3/8 [i] 00:10 Slávna päťka [i] 01:40 Škola detektívky: Prípad Oscara Brodskiho 3/5 [i] 02:35 Krajina rebelov - Nový svet 3/8 [i] 04:20 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Ako funguje príroda [i] 09:50 Piloti [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Čavale [i] 11:20 Tempo [i] 11:35 Separé [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Na dne [i] 13:05 Zákulisie slovenčiny [i] 13:25 Prstienky z kukučiny [i] 15:00 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:05 Test magazín: Digestory [i] 16:25 Senior klub [i] 16:55 Herecké legendy: Martin Huba [i] 17:10 Mercadet [i] 18:30 (Ne)celebrity: Iva a Dušan Javorčíkovci [i] 18:35 100 názorov 2014: Fedor Blaščák [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - sudkyňa [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny sveta: Priemyselný vek [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Emmanuela Villauma [i] 21:30 Božie deti [i] 22:55 Ermitáž v Petrohrade [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:30 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:35 Rozprávková jazda [i] 07:20 Zachráňte myšiaka [i] 09:15 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:30 Wall Street: Peniaze nikdy nespia [i] 15:20 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 17:20 Knight Rider 5,6 [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 Na odstrel [i] 23:05 Disaster Movie [i] 01:00 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 02:30 Nebezpečné známosti [i] 04:05 Mesiac v ohrození [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dotyk II. 13 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 10 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 12 [i] 09:10 Simpsonovci III. 21,22 [i] 09:55 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 10:50 Terénne monštrá II. 7 [i] 12:00 Na vlastné nebezpečenstvo [i] 13:40 Zemetrasenie 10.0 [i] 15:30 Najväčšie a ešte väčšie 1/6 [i] 16:20 Plne naložení 3 [i] 16:50 Megapresuny 5,6 [i] 18:00 Skoč na to! [i] 19:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli VIII.: Poľovačka, Olympijská pochodeň 5,6 [i] 22:05 Parížske vraždy [i] 00:10 Na vlastné nebezpečenstvo [i] 01:45 Vojnové hry [i] 03:35 Zemetrasenie 10.0 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG IV. 11 [i] 08:00 JAG IV. 12 [i] 09:00 Vlčí mládě III. 9 [i] 09:55 Vlčí mládě III. 10 [i] 10:50 Na pomezí záhad II. 16 [i] 11:50 Komisař Rex III. 1 [i] 12:50 Komisař Rex III. 2 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 15:40 Spider-Man 3 1 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 20 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 3 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Ruské panenky/aloe vera/vlajky [i] 06:00 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby, 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 08:10 Fantom Works 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 10:50 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i] 12:35 Rození obchodníci: Mazda RX7 [i] 13:30 Rození obchodníci: Citroen 2CV [i] 14:25 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 14:55 Jak to dělají?: Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur [i] 15:20 Vzestup strojů: Jumbo Jet [i] 16:15 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Lyžařské středisko Whistler [i] 18:05 Lovci aut: Rekonstrukce Ferrari [i] 19:00 Americké klasické vozy: Nelegální paliči alkoholu a Ford 1940 [i] 19:30 Americké klasické vozy: Restaurování vozu Martyho Robbinse [i] 20:00 Prodej klasických vozů: Pekelné Camino [i] 21:00 Rychle a hlasitě 25 [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 7 [i] 22:30 Nebezpečná dilemata 8 [i] 23:00 Porter Ridge: Limuzína pro burany [i] 23:30 Porter Ridge: Psanci z Porter Ridge [i] 00:00 Bitvy o zavazadla 7 [i] 00:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 00:55 Ztraceno a prodáno 7 [i] 01:25 Ztraceno a prodáno 8 [i] 01:50 Prodej klasických vozů: Pekelné Camino [i] 02:50 Rychle a hlasitě 25 [i] 03:50 Nebezpečná dilemata 7 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata 8 [i] 04:45 Porter Ridge: Limuzína pro burany [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Okouzlení III 40/52 [i] 07:25 Parádní číslo [i] 08:20 Paví král [i] 09:00 Gejzír [i] 09:30 Slovácko sa nesúdí [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Bratři [i] 14:30 Blankytná pohádka [i] 15:40 Přítelkyně pana ministra [i] 17:05 Ritz, nebo nic [i] 18:00 Hercule Poirot [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Colette [i] 22:05 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 3/4 [i] 23:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:50 Bratři Bloomovi [i] 01:40 Kriminálka Paříž [i] 02:30 Sama doma [i] 04:05 Designtrend [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina X [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Mořeplavec na suchu [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Buena vista Slovácká búda [i] 10:25 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:05 Století létání: Obloha v době studené války 1945-1989 3/26 [i] 12:00 Válka na stříbrném plátně: Porážka [i] 12:55 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 13:10 Babylon [i] 13:35 Muž bez hvězdy [i] 15:05 Cesta ke kameni: Zkamenělé stopy 3/6 [i] 15:25 Kamera na cestách: Pururambo - prales, kde se zastavil čas [i] 16:25 Nemocnice na vlnách Amazonky [i] 17:20 Češi na misi: Deníky z Gruzie, Ugandy a Keni [i] 17:45 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Amazonský kód [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ceny české filmové kritiky 2014 [i] 21:15 Návrat Růžového pantera [i] 23:05 Salamandr 5,6/12 [i] 00:45 Boj o koláč [i] 01:10 Exil 2/2 [i] 02:40 Brána smrti [i] 03:05 Jak vytvořit planetu 2/2 [i] 04:05 Habsburkové, Klement a ti druzí [i] 04:25 Babylon [i] 04:45 Hranice bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Batman: Odvážný hrdina II 2 [i] 06:40 Král džungle 18 [i] 07:05 Liga Špačků II 12 [i] 07:30 Tom a Jerry III 28 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:20 Dva a půl chlapa V 16 [i] 08:45 Helena: Přesčas 3 [i] 09:15 První krok: Odhalení 3 [i] 10:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:25 Princezna a námořník [i] 13:10 Výměna manželek [i] 14:25 Černý rytíř [i] 16:10 Arthur [i] 18:10 U Haliny v kuchyni [i] 18:50 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kovbojové a vetřelci [i] 22:35 Temný příliv [i] 00:40 Donucen ke zločinu [i] 02:15 Novashopping 02:45 Áčko: Dělám kariéru, i když mám jen zvl. školu [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:15 První krok: Odhalení 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Dokonalý Spider-Man II: Vlčí muž 10 [i] 08:05 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Háky kapitána Hooka 3 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Autosalon Extra 10:10 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 11:40 Smrtonosná past 3 [i] 14:15 Vrah skrývá tvář [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:00 Hannibal [i] 00:35 Vrah skrývá tvář [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i] 03:55 Kurz sebeovládání [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 5 [i] 05:55 Dievča mesiaca [i] 08:20 Frasier I. 22/24 [i] 08:50 Taká obyčajná rodinka III. 5/24 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 To najlepšie z Plesu v opere [i] 11:00 Žalobca a obhajca 2/13 [i] 11:55 Pán a pani Smithovci 2/13 [i] 13:20 Šiesty zmysel I. 3/22 [i] 14:45 Bostonské vraždy 3/10 [i] 15:45 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 17:55 Sultán 5-6/126 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti [i] 23:50 Môj brat je vrah [i] 01:35 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 03:00 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Synecdocha, New York [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O Malence [i] 13:25 Zbláznit se z peněz [i] 15:10 Jana Eyrová [i] 17:15 Nebezpečná metoda [i] 19:00 Jak vykrást banku [i] 20:30 Férový zloděj [i] 22:25 Apokalypto [i] 00:40 Vítej v džungli [i] 02:05 Zrůda [i] 03:45 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    11:45 Alpské lyžování [i] 13:00 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Tajemná mořská panna/Anděl strážný 10 [i] 06:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 13:00 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 14:00 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 15:00 Kate a Leopold [i] 17:10 Sněhurka bratří Grimmů [i] 19:10 Robocroc