TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House VI. 20/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 6/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 87-88/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 11/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 23:25 Umenie boja: Odplata [i] 01:00 Šiesty zmysel I. 3/22 [i] 01:50 Bostonské vraždy 3/10 [i] 02:30 Pán a pani Smithovci 2/13 [i] 03:15 Žalobca a obhajca 2/13 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 16 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 09:30 Poklady sveta II.: Veľké námestie v Bruseli -najkrajšie divadlo sveta [i] 10:00 Lekári: Hranice obety 12/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:00 District IV.: Jack sa vracia 1/22 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Val Müstair - tam, kde Karol Veľký môže byť svätý, Švajčiarsko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Luxemburg, európska malá pevnosť [i] 17:00 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Colette [i] 22:20 Mníchov [i] 01:00 Nikto nie je dokonalý [i] 02:10 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 McLeodove dcéry II. 16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Modré kráľovstvo 2/3 [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Varila myšička kašičku [i] 09:05 Megakonštrukcie - najextrémnejšia železnica na svete [i] 09:55 Príroda zblízka: Dravce severu [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Spektrum vedy: Virtuálny svet [i] 11:30 Fokus právo "N" [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:55 Pod lampou [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Varila myšička kašičku [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:50 100 názorov 2014: Polónya Sejková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Ako funguje príroda [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Tromfové eso [i] 23:20 Peter a Pavel a džezáky [i] 00:20 Andrea za hranicou: Mužská pýcha a závažia [i] 00:45 Andrea za hranicou: Zločin a Salvádor [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:00 TOP STAR [i] 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Potrebujem sa pohnúť ďalej [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Dr. LUDSKY: Hranice ovládania 10/10 [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Všetko je inak 10 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ: Dobrá mama [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 Profesionál 5,6/6 [i] 22:40 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 00:30 Mestečko Grockleton [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 13 [i] 02:45 Dvojičky 13 [i] 03:30 DEDIČSTVO: Všetko je inak 10 [i] 04:20 SLADKÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 9 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 13 [i] 09:00 Dvojičky 13 [i] 10:00 Stav ohrozenia 8 [i] 10:50 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 19 [i] 12:45 Kosti II. 10 [i] 13:40 Faktor strachu V. 28 [i] 14:35 Simpsonovci III. 19,20 [i] 15:25 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 16:50 Faktor strachu V. 29 [i] 17:50 Legenda o Williamovi Tellovi 10 [i] 18:55 Simpsonovci III. 21,22 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 20:30 Wall Street: Peniaze nikdy nespia [i] 23:10 Camelot 5,6 [i] 01:15 Walking Dead IV. 3 [i] 01:55 American Horror Story 3 [i] 02:35 Letecké katastrofy III. 1/10 [i] 03:25 Camelot 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dr. House VIII. 14 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 12 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 14 [i] 10:00 Merlin III. 3 [i] 11:00 Merlin III. 4 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 13:00 JAG IV. 5 [i] 14:00 Dr. House VIII. 15 [i] 15:00 Dr. House VIII. 16 [i] 16:00 Merlin III. 5 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 15 [i] 18:00 JAG IV. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 13 [i] 21:00 Spider-Man 3 1 [i] 23:35 Vzpomínky II. 9 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 02:25 Vzpomínky II. 9 [i] 03:10 JAG IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: Závan minulosti [i] 05:35 Jak to dělají?: Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka [i] 06:00 Jak se to dělá 35 [i] 06:25 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Parádní Bronco – 1 [i] 09:05 Opravna vraků 10 [i] 09:55 Zlatá horečka – speciální díly 2. řady: Když opadne horečka [i] 10:50 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 11:40 Rození obchodníci: Audi TT [i] 12:35 Americké klasické vozy: Záchrana formule IndyCar [i] 13:05 Americké klasické vozy: Corvette [i] 13:30 FantomWorks 1 [i] 14:25 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 15:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 16:15 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Úzkost z odloučení [i] 18:35 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 19:00 Jak to dělají?: Ruské panenky/aloe vera/vlajky [i] 19:30 Jak to dělají? 17 [i] 20:00 Co se dělo dál? 10 [i] 20:30 Co se dělo dál? 9 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Lidé hvězd [i] 22:00 Neobjasněné případy: Opravdový vymítač ďábla a záhada umírajících losů [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Odkud jsme se vzali? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Přílet [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Nálezy na zápraží [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Wayne a trojčata [i] 01:50 Co se dělo dál? 10 [i] 02:20 Co se dělo dál? 9 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Lidé hvězd [i] 03:50 Neobjasněné případy: Opravdový vymítač ďábla a záhada umírajících losů [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Odkud jsme se vzali? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Dubaji [i] 10:30 Toulavá kamera 2015 [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Kuchařská pohotovost [i] 15:10 Ukradená babička [i] 15:25 Místo činu - Schimanski [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Znamení koně II: Finta 2/13 [i] 20:55 13. komnata Václava Upíra Krejčího [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Profesionálové: Lawsonova poslední bitva 50/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Kingová II: Chris Harris 9/13 [i] 01:20 Brno Open 2006 [i] 01:55 Chalupa je hra [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Kajmanka supí [i] 09:30 Bajkalsko-amurská magistrála [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Život Muhammada 1/3 [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 12:45 Zmrzlá planeta: Jaro [i] 13:35 Bojovníci s klimatem [i] 13:50 Chcete mě? ZJ [i] 14:15 Divoká minulost Evropy: Historie: Evropy 2/4 [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:55 Věda na vlastní kůži [i] 16:50 Hádanky domů života: Malé pošumavské ghetto [i] 17:15 Věda a náhoda: Léčba rakoviny [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 21:00 Pan Selfridge II 3/10 [i] 21:45 Batesův motel [i] 22:30 Boj o koláč [i] 23:00 Hluboko [i] 00:30 Letecké katastrofy VII.: Šokující odhalení [i] 01:15 Abora - ztraceni v Atlantiku [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:35 Konec léčitelů v Česku [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Hranice bez hranic [i] 03:40 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:55 Kovbojové z Moravy [i] 04:15 Příběhy železné opony [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Krkonošský příběh [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 2744 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom přátelé 544 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III 7 [i] 13:35 Odložené případy V: Konec světa 7 [i] 14:30 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Chuť do života 197 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Nesnesitelná [i] 18:30 Ulice 2745 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: Útěk [i] 21:50 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas V: Nesnesitelná [i] 00:45 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 01:30 Holky pod zámkem [i] 01:55 Novashopping 02:25 Prásk [i] 02:55 Áčko: Baví mě být policistkou! [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chuť do života 197 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Klopýtnutí 20 [i] 07:05 Winx Club II: Tváří v tvář nepříteli 25 [i] 07:50 M*A*S*H 25 [i] 08:20 M*A*S*H 26 [i] 09:05 Vraždy v Kitzbühelu V: Padělané obrazy 2/2 [i] 09:55 Prostřeno! [i] 10:40 Místo činu: Stuttgart: První oběť 8 [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VII: Královská kořist 3 [i] 13:30 Wolffův revír VIII: Srážka 15 [i] 14:30 Julie Lescautová I: Vražda v bazénu 12 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrtonosná past 3 [i] 22:45 Kurz sebeovládání [i] 00:45 Společnost mrtvých básníků [i] 03:15 Walker, Texas Ranger VII: Královská kořist 3 [i] 04:00 Wolffův revír VIII: Srážka 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:35 Perla Orientu 117/142 [i] 12:00 Feriha 151-152/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 177-178/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Roztomilé mrchy I. 13/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 To najlepšie z Plesu v opere [i] 21:00 Vášnivý tanec [i] 23:40 Chorobná posadnutosť [i] 01:20 Vášnivý tanec [i] 03:15 Bez servítky [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Legionář [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Milióny [i] 13:50 Nanga Parbat [i] 15:40 Až vyjde měsíc [i] 17:20 Albert Nobbs [i] 19:20 Zkrocená hora [i] 21:40 Zrůda [i] 23:35 Vítej v džungli [i] 01:05 Noční incident [i] 02:25 Krvavá volba [i]