TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House VI. 19/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 12/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 85-86/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 10/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Zámena manželiek [i] 22:40 Mentalista VI. 10/22 [i] 23:40 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 12/23 [i] 01:30 Dr. House VI. 19/22 [i] 02:15 Kurz sebaovládania 85/100 [i] 02:35 Mentalista VI. 10/22 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 12/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovak Fashion Night [i] 05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 15 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 09:35 Poklady sveta II.: Monte Alban - kultové mesto a centrum obchodu [i] 10:00 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Nečakané stretnutia [i] 15:00 District III: Do západu slnka [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Veľké námestie v Bruseli -najkrajšie divadlo sveta [i] 16:40 Poklady sveta II.: Chambord - vzdušný zámok z kameňa, Francúzsko [i] 17:00 Lekári: Hranice obety 12/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Spev vetra [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Policajt: Prázdny medailón 4/10 [i] 23:00 District III: Do západu slnka [i] 23:45 Vínne cesty Slovenska: Vihorlat a Sobranecko 2/2 [i] 00:15 Svet v obrazoch [i] 00:40 Láska pri fjorde: Spev vetra [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry II. 15 [i] 04:25 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 "Tvoje slza, můj déšť: Přítomnost Arnošta Lustiga " [i] 09:55 Osudy umeleckých diel: Sandro Botticceli - Madona s girlandami [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Ruže pre krásnu pani [i] 13:15 Džbán plný ambrózie [i] 14:20 Senior klub [i] 14:50 Súrodenci: Na zemi a v oblakoch [i] 15:25 Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Príroda zblízka: Dravce severu [i] 18:30 Lesy Slovenska - Kríza v lesoch [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Mužská pýcha a závažia [i] 20:30 Andrea za hranicou: Zločin a Salvádor [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Posledný let [i] 22:05 Pod lampou [i] 00:05 Ambulancia: Sto nových životov (transplantácia pečene) [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 TOP STAR [i] 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Webkamera svedkom [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Dr. LUDSKY: Kráska a zviera 9 [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Verejný nepriateľ 9 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ: Počujem každý prd [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE 12 [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:10 Stav ohrozenia 8 [i] 23:10 Vtierka Castle I. 3 [i] 00:05 Podvodníci IV. 13 [i] 01:00 Agent V. 17 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 12 [i] 02:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:05 DEDIČSTVO: Verejný nepriateľ 9 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky 1 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 8 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 12 [i] 09:00 Dvojičky 12 [i] 10:00 Stav ohrozenia 7 [i] 10:45 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 18 [i] 12:45 Kosti II. 9 [i] 13:40 Faktor strachu V. 27 [i] 14:35 Simpsonovci III. 17,18 [i] 15:25 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:55 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 16:55 Faktor strachu V. 28 [i] 17:50 Legenda o Williamovi Tellovi 9 [i] 18:55 Simpsonovci III. 19,20 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 20:30 Knight Rider 5,6 [i] 22:15 Najväčšie a ešte väčšie 1/6 [i] 23:05 Tajomstvá histórie 3 [i] 00:00 Lovci nacistov 3 [i] 00:55 Letecké katastrofy II. 6/6 [i] 01:45 Kto prežije XVIII. 10 [i] 02:30 Magnum VIII. 12 [i] 03:15 Podvodníci IV. 13 [i] 03:55 Agent V. 17 [i] 04:35 Dotyk II. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dr. House VIII. 13 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 11 [i] 09:05 Tajemství Pravdy II. 13 [i] 10:05 Merlin III. 2 [i] 11:05 Merlin III. 3 [i] 12:05 Drzá Jordan VI. 17 [i] 13:05 JAG IV. 4 [i] 14:05 Dr. House VIII. 14 [i] 15:05 Dr. House VIII. 15 [i] 16:05 Merlin III. 4 [i] 17:05 Tajemství Pravdy II. 14 [i] 18:05 JAG IV. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 21 [i] 00:55 JAG IV. 5 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 02:40 Havaj 5-0 II. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu [i] 06:00 Jak se to dělá 34 [i] 06:25 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Nabouraný Mustang [i] 09:05 Opravna vraků 9 [i] 09:55 Zlatá horečka: Soudný den [i] 10:50 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguar XJC [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Speciální jednotky Top Guns [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 15:20 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 16:15 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 18:35 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 19:00 Jak to dělají?: Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka [i] 19:30 Jak to dělají? 16 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 21:00 Co ukrývá stodola?: Dvojnásobná sázka [i] 21:30 Poklady z garáží: Špatná strana stodoly [i] 22:00 Lovci odpadu 4 [i] 23:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách [i] 23:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Závan minulosti [i] 00:00 Lovci aut: Světla, kamera, auta [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Velký závod [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Návrat na pláž [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 02:50 Co ukrývá stodola?: Dvojnásobná sázka [i] 03:20 Poklady z garáží: Špatná strana stodoly [i] 03:50 Lovci odpadu 4 [i] 04:45 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Floridě [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Oranžové majáky [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Kingová II: Chris Harris 9/13 [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Blücherův palác [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina X [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Temná budoucnost Slunce [i] 09:45 Divoká minulost Evropy: Historie: Evropy 2/4 [i] 10:35 Letecké katastrofy VII.: Šokující odhalení [i] 11:25 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 11:35 Moje soukromá válka: Rodičem poslepu [i] 12:05 Cesta ke kameni: Trať hledačů trilobitů 2/6 [i] 12:25 Štíty království českého [i] 12:50 Souboj vojevůdců: Haig proti [i] 13:40 Abora - ztraceni v Atlantiku [i] 14:30 Chcete je? ZJ [i] 14:35 Jak vytvořit planetu 2/2 [i] 15:40 Bitvy starověku: Ramesse II [i] 16:25 Lodě, které psaly historii: Winnipeg - plavba naděje [i] 17:15 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Pálava [i] 22:00 Brána smrti [i] 22:30 Ve jménu vlasti II: Zlomená srdce 10/12 [i] 23:15 Q [i] 23:45 Mezinárodní den holocaustu - 70´ [i] 00:35 Evropa dnes [i] 01:05 Cesty víry: Texty mého života [i] 01:30 Babylon [i] 02:00 Ta naša kapela [i] 02:25 Zklamaní [i] 02:45 Babylon [i] 03:05 Hranice bez hranic [i] 03:35 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:45 Každý z nás je poutníkem [i] 04:05 Příběhy železné opony [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Novohradské hory [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 2743 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Konce a začátky 90 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III 6 [i] 13:35 Odložené případy V: Zázračné dítě 6 [i] 14:30 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Vlk zůstane vlkem 196 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Matrjoška [i] 18:30 Ulice 2744 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom přátelé 544 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Nemilosrdná spravedlnost [i] 23:50 Kriminálka Las Vegas V: Matrjoška [i] 00:35 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 01:15 Novashopping 01:45 Áčko: Pomozte mi umřít! [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Vlk zůstane vlkem 196 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Perla hlubin 19 [i] 07:00 Winx Club II: V zajetí temného pána 24 [i] 07:45 M*A*S*H 24 [i] 08:15 M*A*S*H 25 [i] 09:00 Vraždy v Kitzbühelu V: Padělané obrazy 1/2 [i] 09:50 Prostřeno! [i] 10:40 Místo činu: Stuttgart: Neviditelná 7 [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VII: Štvanice 2 [i] 13:30 Wolffův revír VIII: Diplomacie v koncích 14 [i] 14:30 Julie Lescautová I: Bližší košile než kabát 11 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Bridget Jonesová: S rozumem v koncích [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Právo a pořádek XVI: Věk nevinnosti 4 [i] 00:30 Policejní bažanti III: Holka na zavolání 8 [i]