TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House VI. 18/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 83-84/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 9/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Svokra [i] 22:40 Mentalista VI. 9/22 [i] 23:35 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11/23 [i] 01:25 Dr. House VI. 18/22 [i] 02:10 Kurz sebaovládania 83/100 [i] 02:30 Mentalista VI. 9/22 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 14 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 09:30 Poklady sveta II.: Ironbridge - prvý veľký železný most sveta [i] 09:55 Lekári: Každý nemá druhú šancu 10/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District III: Ella Mae [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Monte Alban - kultové mesto a centrum obchodu [i] 16:40 Poklady sveta II.: Tikal - stratené mesto Mayov [i] 17:00 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krstný otec II [i] 23:30 District III: Ella Mae [i] 00:15 Hlavný podozrivý II. 2/11 [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 McLeodove dcéry II. 14 [i] 04:15 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 09:55 Tajomstvá všetkého 5/6 [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Sto nových životov (transplantácia pečene) [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 15:10 VAT: Bioplasty [i] 15:40 Slovak Fashion Night [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Sandro Botticceli - Madona s girlandami [i] 18:25 (Ne)celebrity: Kamil Znamenák [i] 18:35 Test magazín: Digestory [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:50 100 názorov 2014: Michal Patarák [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 "Tvoje slza, můj déšť: Přítomnost Arnošta Lustiga " [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Na zemi a v oblakoch [i] 22:05 Krvavá pani [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 Autosalón [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:00 TOP STAR [i] 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Účastníčky zájazdu [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Dr. LUDSKY: Sterilná pravda 8 [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Dožinky 8 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarka [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:10 Stav ohrozenia 7 [i] 23:05 Vtierka Castle I. 2 [i] 00:05 Podvodníci IV. 12 [i] 01:00 Agent V. 16 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 11 [i] 02:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:00 DEDIČSTVO: Dožinky 8 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. 16 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 7 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 11 [i] 09:00 Dvojičky 11 [i] 10:00 Stav ohrozenia 6 [i] 10:50 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 17 [i] 12:45 Kosti II. 8 [i] 13:40 Faktor strachu V. 26 [i] 14:35 Simpsonovci III. 15,16 [i] 15:25 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 16:55 Faktor strachu V. 27 [i] 17:50 Legenda o Williamovi Tellovi 8 [i] 18:55 Simpsonovci III. 17,18 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky 1 [i] 20:30 Pomstiteľ Trinity [i] 22:25 Reťazová reakcia [i] 00:30 Mafstory 3,4 [i] 01:25 Letecké katastrofy II. 5 [i] 02:20 Kto prežije XVIII. 9 [i] 03:00 Magnum VIII. 11 [i] 03:45 Podvodníci IV. 12 [i] 04:25 Dotyk II. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:15 Dr. House VIII. 12 [i] 08:15 Vražedná čísla V. 10 [i] 09:15 Tajemství Pravdy II. 12 [i] 10:15 Nora Robertsová: Polární záře 1 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 16 [i] 13:00 JAG IV. 3 [i] 14:00 Dr. House VIII. 13 [i] 15:00 Dr. House VIII. 14 [i] 16:00 Merlin III. 3 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 13 [i] 18:00 JAG IV. 4 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 17 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 20 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu I. 3 [i] 23:50 Strážce pořádku V. 11 [i] 00:50 Dr. House VIII. 14 [i] 01:50 Od soumraku do úsvitu I. 3 [i] 02:40 Strážce pořádku V. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky [i] 06:00 Jak se to dělá 33 [i] 06:25 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Úplně mimo [i] 09:05 Opravna vraků 8 [i] 09:55 Zlatá horečka: Vyřazení ze hry [i] 10:50 Mrazivé zlato 9 [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Thunderbird [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 13:30 Souboj motorek: Americký jih [i] 14:25 Aljaška: Poslední hranice: Než přijde mráz [i] 15:20 Aljaška: Poslední hranice: Přilévání oleje do ohně [i] 16:15 Aljaška: Poslední hranice: Sníh, zima a tma [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 18:35 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 19:00 Jak to dělají?: Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu [i] 19:30 Jak to dělají? 15 [i] 20:00 Zabavení letadel: Zadrženi při příletu [i] 21:00 Aljašská železnice 3 [i] 22:00 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 23:00 Nejtěžší jízda na světě: Závod k pólu [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice 10 [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Životní šance [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Jen pro zvané [i] 01:50 Zabavení letadel: Zadrženi při příletu [i] 02:50 Aljašská železnice 3 [i] 03:50 Sibiřský podíl: Občanská válka [i] 04:45 Nejtěžší jízda na světě: Závod k pólu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Jersey [i] 10:35 13. komnata Michaela Kocába [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Vrásky z lásky [i] 21:40 Místo činu - Schimanski [i] 23:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 MI5 VII 6/8 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání: Příchod proudových letadel 1939-50 2/26 [i] 09:55 Válka na stříbrném plátně: Porážka [i] 10:50 Náš venkov: To za nás fakt nebylo [i] 11:20 Ta naša kapela [i] 11:45 Folklorika [i] 12:15 Doma, to je něco úžasného [i] 12:40 Jeden rok s Fulbrightem: Ondřej [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:35 Amazonský kód [i] 14:30 Život Muhammada 1/3 [i] 15:30 Království divočiny: Kajmanka supí [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 17:20 Zmrzlá planeta: Jaro [i] 18:10 Moje rodina X [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Na Ibize s Paulem Mertonem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Pururambo - prales, kde se zastavil čas [i] 21:00 Na cestě po severu Etiopie [i] 21:35 Kdo neskáče, není Čech [i] 22:15 Mužská srdce [i] 00:00 Na stojáka [i] 00:25 Moje soukromá válka: Rodičem poslepu [i] 00:55 Boj o koláč [i] 01:20 Křesťanský magazín [i] 01:50 Chcete mě? ZJ [i] 02:15 Náš venkov: To za nás fakt nebylo [i] 02:40 Proč mě nikdo nechce? [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Hranice bez hranic [i] 03:50 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:05 Na statku [i] 04:20 Příběhy železné opony [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 2742 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Sokyně v lásce 543 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Vzpomínky III 5 [i] 13:35 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5 [i] 14:30 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: O mrtvých jen dobře 195 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Kdo zastřelil Sherlocka? [i] 18:30 Ulice 2743 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Konce a začátky 90 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X: Hledej! 18 [i] 22:30 48 hodin [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas V: Kdo zastřelil Sherlocka? [i] 01:00 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko: Mobil mi zachránil život [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: O mrtvých jen dobře 195 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Let sněhového orla 18 [i] 07:10 Winx Club II: Čas pravdy 23 [i] 07:55 M*A*S*H 23 [i] 08:25 M*A*S*H 24 [i] 09:10 Vraždy v Kitzbühelu V: Druhá tvář 13 [i] 09:55 Prostřeno! [i] 10:45 Místo činu: Stuttgart: Krvavé peníze 6 [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VII: Svatba 2/2 [i] 13:35 Wolffův revír VIII: Hrdinka 13 [i] 14:30 Julie Lescautová I: Malý svědek 10 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Ideální dvojka 311 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Hawaii 5-0 II: Krvavé diamanty 19 [i] 23:25 Policejní bažanti III: Těžko uvěřit 7 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu IX: Smrtelný strach 4 [i] 01:15 Walker, Texas Ranger VII: Svatba 2/2 [i] 02:00 Wolffův revír VIII: Hrdinka 13 [i] 02:45 Mezi námi děvčaty [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:35 Perla Orientu 115/142 [i] 11:55 Feriha 147-148/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 173-174/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:00 Roztomilé mrchy I. 11/22