Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House VI. 17/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 81-82/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 8/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Zámena manželiek [i] 22:40 Mentalista VI. 8/22 [i] 23:40 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10/23 [i] 01:30 Dr. House VI. 17/22 [i] 02:15 Kurz sebaovládania 81/100 [i] 02:35 Mentalista VI. 8/22 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10/23 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:05 McLeodove dcéry II. 13 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i] 09:30 Poklady sveta II.: Gwynedd -veljské hrady Eduarda Prvého [i] 09:55 Slovensko v obrazoch [i] 10:20 Svet v obrazoch [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Veľké plány [i] 15:05 District III: Nepokoje [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Ironbridge - prvý veľký železný most sveta [i] 16:40 Poklady sveta II.: Národný park Kakadu - mýty a legendy [i] 17:00 Lekári: Každý nemá druhú šancu 10/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Súboj s časom: Ostreľovač 2/24 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Deň svätého Valentína 18/23 [i] 23:05 District III: Nepokoje [i] 23:45 Súboj s časom: Ostreľovač 2/24 [i] 00:30 Hlavný podozrivý II. 1/11 [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:45 McLeodove dcéry II. 13 [i] 04:30 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Alenka v ríši divov [i] 09:05 Slová, ktoré zmenili svet: Nelson Mandela [i] 10:05 Žena na konci sveta IV [i] 10:30 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Tanečné miniatúry súborov SĽUK a LÚČNICA [i] 13:50 Služobná cesta [i] 15:05 Família: Família - Dvakrát za rok na Everest [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Portréty finalistov Anasoft litera 2014: Jaroslava Blažková [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 5/6 [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Zlatá Baňa [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - guľovačka [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:40 Geolino [i] 19:50 100 názorov 2014: Bronislava Pavelková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Tábor 14 - Zóna totálnej kontroly [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Sto nových životov (transplantácia pečene) [i] 22:05 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:15 Berlín Alexanderplatz 10/14 [i] 00:15 On air [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:35 Tábor 14 - Zóna totálnej kontroly [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:00 TOP STAR [i] 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Vráť sa k bývalke [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Dr. LUDSKY: Ludsky & Ludsky 7 [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Dom snov 7 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť s podvodníkom! [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE 10 [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:10 Stav ohrozenia 6 [i] 23:10 Vtierka Castle I. 1/10 [i] 00:10 Podvodníci IV. 11 [i] 01:00 Agent V. 15 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X: . 10 [i] 02:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:05 DEDIČSTVO: Dom snov 7 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Dotyk II. 9 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 6 [i] 06:35 Fórky, vtipky [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 10 [i] 09:00 Dvojičky 10 [i] 10:00 Stav ohrozenia 5 [i] 10:45 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 16 [i] 12:45 Kosti II. 7 [i] 13:40 Faktor strachu V. 25 [i] 14:35 Simpsonovci III. 13,14 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 16:50 Faktor strachu V. 26 [i] 17:50 Legenda o Williamovi Tellovi 7 [i] 18:50 Simpsonovci III. 15,16 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. 16 [i] 20:30 Reťazová reakcia [i] 22:35 Letecké katastrofy XI. 8 [i] 23:25 Pravda o zombie [i] 00:20 Hrozba menom Fukušima [i] 01:30 Letecké katastrofy II. 4 [i] 02:20 Kto prežije XVIII. 8 [i] 03:05 Magnum VIII. 10 [i] 03:50 Podvodníci IV. 11 [i] 04:30 Dotyk II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dr. House VIII. 11 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 9 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 11 [i] 10:00 Merlin III. 1 [i] 11:00 Jak prosté II. 24 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 15 [i] 13:00 JAG IV. 2 [i] 14:00 Dr. House VIII. 12 [i] 15:00 Dr. House VIII. 13 [i] 16:00 Merlin III. 2 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 12 [i] 18:00 JAG IV. 3 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 16 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 10 [i] 21:00 Nora Robertsová: Polární záře 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 23:45 Vzpomínky II. 8 [i] 00:45 Nora Robertsová: Polární záře 1 [i] 02:25 Vzpomínky II. 8 [i] 03:10 Drzá Jordan VI. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů [i] 06:00 Jak se to dělá 32 [i] 06:25 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Apache/cesta k chopperu živě – 2 [i] 09:05 Opravna vraků 7 [i] 09:55 Zlatá horečka: Dostat se zase do plusu [i] 10:50 Mrazivé zlato: Vnitřní démoni [i] 11:40 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 12:35 Sibiřský podíl: Návrat domů [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Odsávání [i] 14:25 Rození obchodníci: směna za lepší: Austrálie [i] 15:20 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 16:15 Rození obchodníci: směna za lepší: Brazílie [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 18:35 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 19:00 Jak to dělají?: Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky [i] 19:30 Jak to dělají? 14 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů: Nepříjemné překvapení [i] 21:00 Muži Yukonu: Výchova synů [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Duchovní útočiště [i] 23:00 Pekelní jezdci: Zlověstné manévry [i] 00:00 Zápasníci: Poslední boj [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Co si Wayne přeje [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Rudé a hlučné [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů: Nepříjemné překvapení [i] 02:50 Muži Yukonu: Výchova synů [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Duchovní útočiště [i] 04:45 Pekelní jezdci: Zlověstné manévry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Shetlandských ostrovech [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Královna z Valašska [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hodíme se k sobě, miláčku...? [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Hercule Poirot [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Bydlení je hra [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Padající květináč [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na Ibize s Paulem Mertonem [i] 09:45 Věda a náhoda: Podivuhodné obrazy [i] 10:35 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? ZJ [i] 12:20 Češi na misi: Svoboda ve Vietnamu [i] 12:50 Cesty víry: Texty mého života [i] 13:15 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 13:25 Letečtí stíhači v boji II.: Nízko nad zemí [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Haig proti [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Pravda o [i] 16:35 Vesmír: Temná budoucnost Slunce [i] 17:20 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Komanda smrti 1/4 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Thunderbolt [i] 20:50 Letecké katastrofy VII.: Šokující odhalení [i] 21:40 Moje soukromá válka: Rodičem poslepu [i] 22:05 Božská Ema [i] 00:00 Město žen IV [i] 00:20 Protiúder III 5,6/10 [i] 01:50 Babylon [i] 02:20 Bojovníci s klimatem [i] 02:30 Komu práce nevoní [i] 02:50 Babylon [i] 03:10 Hranice bez hranic [i] 03:35 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:50 Češi a Poláci v jedné dědině [i] 04:10 Příběhy železné opony [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Litovelské Pomoraví [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 2741 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Překvapení, překvapení! 89 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III 4 [i] 13:35 Odložené případy V: Ďábelská hudba 4 [i] 14:35 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 15:30 Ordinace v růžové zahradě 2: To přece ne... 194 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Nejde o lidi [i] 18:30 Ulice 2742 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sokyně v lásce 543 [i] 21:35 Holky pod zámkem [i] 22:05 Černá listina 4 [i] 22:55 Mizera 1 [i] 23:45 Kriminálka Las Vegas V: Nejde o lidi [i] 00:30 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 01:15 Černá listina 4 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Miminko mě dohnalo k šílenství [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: To přece ne... 194 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Les na kusy 17 [i] 07:10 Winx Club II: Nebezpečí v Divokově 22 [i] 07:55 M*A*S*H 22 [i] 08:25 M*A*S*H 23 [i] 09:10 Vraždy v Kitzbühelu V: Karibský projekt 12 [i] 10:00 Prostřeno! [i] 10:45 Místo činu: Stuttgart: Smaragdová svatba 5 [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI: Svatba 1/2 [i] 13:35 Wolffův revír VIII: Nedůvěryhodný svědek 12 [i] 14:30 Julie Lescautová I: Rozchod 9 [i] 16:25 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mezi námi děvčaty [i] 22:25 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 Ano, šéfe! [i] 00:10 Myšlenky zločince VII 22 [i] 01:00 Spravedlnost v krvi IV: Ztráty a nálezy 5 [i] 01:50 Vraždy v Kitzbühelu IX: Srdeční záležitost 3 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VI: Svatba 1/2 [i] 03:25 Wolffův revír VIII: Nedůvěryhodný svědek 12 [i] 04:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:35 Perla Orientu 114/142 [i] 11:50 Feriha 145-146/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 171-172/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Roztomilé mrchy I. 10/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 10/18 [i] 21:30 Feriha 147-148/160 [i] 23:25 Nezvestní I. 6/18 [i] 00:25 Seinfeld III. 5-6/22 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky