Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House VI. 16/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 2/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 79-80/100 [i] 16:00 Mentalista VI. 7/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:30 Slunce, seno, jahody [i] 23:15 Mentalista VI. 7/22 [i] 00:15 Kobra 11 XVI. 2/15 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9/23 [i] 01:55 Dr. House VI. 16/22 [i] 02:40 Kurz sebaovládania 79-80/100 [i] 03:20 Mentalista VI. 7/22 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:05 McLeodove dcéry II. 12 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 09:30 Poklady sveta II.: Perzepolis - život v centre moci- Irán [i] 10:00 Lekári: Nedostatok komunikácie 9/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí 7/14 [i] 14:40 Zátoka nádejí 8/14 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Bryggen - najsevernejšie predmostie hanzy [i] 16:40 Poklady sveta II.: Gwynedd -veljské hrady Eduarda Prvého [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 John Raabe [i] 22:25 Vyvolení: Znamenia smrti 3/12 [i] 23:25 Vyvolení: Ďalší život 4/12 [i] 00:25 John Raabe [i] 02:30 Dámsky klub [i] 03:55 McLeodove dcéry II. 12 [i] 04:40 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Malý Muk [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - tichý režim [i] 09:05 Maliar Važca [i] 09:30 Obyčajný deň [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina "N" [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Vajnory [i] 12:55 Izrafel [i] 14:20 Športové ozveny [i] 14:50 Odpískané [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta IV [i] 18:25 GEN.sk: Peter Jaroš [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - tichý režim [i] 19:05 Garfield II. [i] 19:15 Škaredé káčatko [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Nelson Mandela [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT: Bioplasty [i] 22:00 Čierna mačka, biely kocúr [i] 00:05 A predsa sa točí [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 06:00 TOP STAR [i] 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Susedia na nože [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Dr. LUDSKY: Žena nikoho 6 [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:10 DEDIČSTVO: Nová cesta 6 [i] 14:25 TV ŠANCA [i] 15:05 Hoď svišťom: Manažérka [i] 15:50 SÚDNA SIEŇ: Berie si ho, kedy chce [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:10 Stav ohrozenia 5 [i] 23:10 LÓVE [i] 01:10 Agent V. 14 [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 9 [i] 02:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:10 DEDIČSTVO: Nová cesta 6 [i] 04:05 Hoď svišťom: Manažérka [i] 04:35 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Pekelná výzva 2 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 9 [i] 09:00 Dvojičky 9 [i] 10:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3,4 [i] 11:55 Prison Break: Útek z väzenia III. 3,4 [i] 13:40 Pekelná výzva 2 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 16:50 Faktor strachu V: . 25 [i] 17:45 Legenda o Williamovi Tellovi 6 [i] 18:50 Simpsonovci III. 13,14 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. 15 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 9 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 19 [i] 22:20 Najdrahšie rómske svadby II. 2 [i] 23:10 Biele goliere III. 6 [i] 00:05 Agentka bez minulosti II. 9/16 [i] 00:55 Letecké katastrofy II. 3 [i] 01:50 Kto prežije XVIII. 7 [i] 02:30 Magnum VIII. 9 [i] 03:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 9 [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 19 [i] 04:40 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dr. House VIII. 10 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 8 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 10 [i] 09:55 Skuteční lidé II. 10 [i] 11:10 Jak prosté II. 23 [i] 12:10 Drzá Jordan VI. 14 [i] 13:05 JAG IV. 1 [i] 14:05 Dr. House VIII. 11 [i] 15:05 Jak prosté II. 24 [i] 16:05 Merlin III. 1 [i] 17:05 Tajemství Pravdy II. 11 [i] 18:05 JAG IV. 2 [i] 19:05 Drzá Jordan VI. 15 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 9 [i] 21:00 Vražedná práva I. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 23:00 Vzpomínky II. 7 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 01:55 Vzpomínky II. 7 [i] 02:40 Drzá Jordan VI. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Ferrari 275 [i] 05:35 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 06:00 Jak se to dělá 30 [i] 06:25 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Apache/cesta k chopperu živě – 1 [i] 09:05 Opravna vraků 6 [i] 09:55 Zlatá horečka: O muže méně [i] 10:50 Mrazivé zlato: Není návratu [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i] 12:35 Vzestup strojů: Letadlová loď [i] 13:30 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 14:25 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 15:20 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 16:15 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 18:35 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 19:00 Jak to dělají?: Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů [i] 19:30 Jak to dělají? 13 [i] 20:00 Berte to jako varování: Kovbojové chaosu [i] 21:00 Věda superlidí 11 [i] 21:30 Věda superlidí 12 [i] 22:00 Připásáni: Souostroví Kodiak, Aljaška [i] 23:00 Nazí a vystrašení: Mayské utrpení [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Přehřátí v Oregonu [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Záhadný nález [i] 01:50 Berte to jako varování: Kovbojové chaosu [i] 02:50 Věda superlidí 11 [i] 03:20 Věda superlidí 12 [i] 03:50 Připásáni: Souostroví Kodiak, Aljaška [i] 04:45 Nazí a vystrašení: Mayské utrpení [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 09:55 Na cestě po Malajsii [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Znamení koně II: Blue Mystery 1/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Na stopě [i] 22:25 Kriminalista [i] 23:25 MI5 VII 5/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 13. komnata Michaela Kocába [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Televizní memoáry Gustava Broma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 09:55 Klenoty naší krajiny: Český ráj [i] 10:20 Děti na tahu [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Cesta ke kameni: Trať hledačů trilobitů 2/6 [i] 12:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:30 Československý filmový týdeník 1965 1025/2379 [i] 12:45 Lodě, které psaly historii: Batyskaf - deset tisíc metrů pod mořem [i] 13:35 Tajemství 2. sv. války: Přepadení [i] 14:30 Věda na vlastní kůži [i] 15:25 Bajkalsko-amurská magistrála ST - [i] 16:15 Komanda smrti 1/4 [i] 17:05 Život Muhammada 1/3 [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Úplné zatmění Slunce [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válka na stříbrném plátně: Porážka [i] 21:00 Jak vytvořit planetu 2/2 [i] 22:05 Smrt si říká Engelchen [i] 00:15 Silnější než život [i] 01:50 Q [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:45 Není Němec jako Němec [i] 03:00 Babylon [i] 03:20 Hranice bez hranic [i] 03:50 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:00 Dolina Urgatina [i] 04:20 Příběhy železné opony [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:15 Ulice 2740 [i] 10:10 Soukromé pasti: Riskantní interview [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III 3 [i] 13:30 Odložené případy V: Vyjížďka 3 [i] 14:30 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokud nás smrt nerozdělí 193 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Mea Culpa [i] 18:30 Ulice 2741 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Překvapení, překvapení! 89 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: O mrtvých 14 [i] 22:25 Černá listina 3 [i] 23:15 King a Maxwellová: Pandořina skříňka 10 [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas V: Mea Culpa [i] 00:45 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Černá listina 3 [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokud nás smrt nerozdělí 193 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Bezkřídlý 16 [i] 06:55 Winx Club II: Moc Charmixu 21 [i] 07:40 M*A*S*H 21 [i] 08:10 M*A*S*H 22 [i] 08:55 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt klenotníka 11 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Místo činu: Stuttgart: Galina 4 [i] 12:25 Walker, Texas Ranger VI: Zkouška víry 24 [i] 13:20 Wolffův revír VIII: Malí trpaslíci, dlouhé stíny 11 [i] 14:20 Julie Lescautová I: Zločin v lyceu 8 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Budu bojovat 310 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Zvláštní dny [i] 01:10 Vraždy v Kitzbühelu IX: Smrt poustevníka 2 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger VI: Zkouška víry 24 [i] 02:50 Wolffův revír VIII: Malí trpaslíci, dlouhé stíny 11 [i] 03:35 Autosalon [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:35 Dr. Oz [i] 07:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:35 Perla Orientu 113/142 [i] 12:00 Katie Ffordeová: Kúsok z teba [i] 14:15 Skrytá vášeň 169-170/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Roztomilé mrchy I. 9/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 9/18 [i] 21:30 Feriha 145-146/160 [i] 23:20 Nezvestní I. 5/18 [i] 00:15 Seinfeld III. 3-4/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:30 Nezvestní I. 5/18 [i] 04:15 Odložený prípad V. 9/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40