TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 6/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:30 Zachráňte Willyho [i] 09:40 Cez noc tridsiatničkou [i] 11:35 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 14:05 Godzilla [i] 16:40 G. I. Joe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Sherlock Holmes (HD) [i] 22:45 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:55 Sherlock Holmes (HD) [i] 02:50 Pokrvní bratia 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny mix [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy a superzajac 14/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 12 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a záhadný zmätok 46/52 [i] 07:55 Garfield III.: Partneri mímovia 14/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 21/26 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Alpy zhora: Svietiace hory 9/10 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi: Genetický kongres [i] 13:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vlak z Paddingtonu [i] 15:30 Zlatá klasika: Očovské pastorále [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí 7/14 [i] 22:10 Zátoka nádejí 8/14 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vlak z Paddingtonu [i] 00:30 Rieka nádeje 2/18 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Občan za dverami [i] 02:50 Autosalón [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmarská revue [i] 09:35 Encyklopédia slovenských obcí: Chrasť nad Hornádom [i] 09:50 Família: Família - Dvakrát za rok na Everest [i] 10:20 Dejiny sveta: Revolúcia [i] 11:10 On air [i] 11:30 Sila lásky [i] 12:55 Rallye Dakar 2015 [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:15 Krištáľové krídlo 2013 [i] 16:20 Hokej extraliga [i] 18:55 Večerníček: Tút [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - deti to sú veľkí ľudia [i] 19:15 Garfield II. [i] 19:25 Škaredé káčatko [i] 19:50 100 názorov 2014: Rado Sloboda [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty do Estónska [i] 21:35 Odpískané [i] 22:00 TV filmy 90-tych rokov: Európa,moja láska [i] 23:40 Umenie [i] 00:05 Dielo z depozitára [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i] 01:10 Zabudnuté transporty do Estónska [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:20 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:35 Čo urobíme s fotrom? [i] 10:15 Simpsonovci XXIV. [i] 11:10 Profesionál 3,4 [i] 13:15 Kúpele smrti [i] 15:10 Martin a Venuše [i] 17:25 15 minút. KUCHÁR [i] 18:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 V utajení [i] 22:35 Scary Movie 5 [i] 00:25 Miami Vice [i] 02:40 Scary Movie 5 [i] 04:05 15 minút. KUCHÁR [i] 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 100 rokov svedectiev [i] 05:30 MacGyver 10 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 11 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 11 [i] 09:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:55 Plne naložení 2 [i] 10:25 Megapresuny 3,4 [i] 11:30 Kravaťáci II. 14 [i] 12:30 100 rokov svedectiev [i] 13:00 Zbohom, Slovensko! 2 [i] 14:15 Profesionáli 3,4 [i] 16:00 Lov na duchov [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 3,4 [i] 19:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 22:25 Kickboxer [i] 00:25 Zákon gangu IV. 3,4 [i] 01:55 Ben a Kate 3,4 [i] 02:35 Liga snov III. 3,4,5 [i] 03:35 Zbohom, Slovensko! 2 [i] 04:40 MacGyver 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 22 [i] 07:30 JAG IV. 9 [i] 08:30 JAG IV. 10 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 11:30 Na pomezí záhad II. 15 [i] 12:30 Drzá Jordan VI. 8 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 15:30 Na lodi III. 4 [i] 17:00 Kráska a zvíře I. 22 [i] 17:55 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 18:50 Bez hranic II. 3 [i] 19:55 Bez hranic II. 4 [i] 21:00 Úkryt 1 [i] 23:05 Jak prosté II. 3 [i] 00:05 Jak prosté II. 4 [i] 01:05 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 02:00 Bez hranic II. 3 [i] 02:50 Bez hranic II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 05:35 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 06:00 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Kabriolet Ford Mustang Ricka Fontany z roku 1967 [i] 07:15 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 09:55 Likvidátor 3 [i] 10:25 Likvidátor 4 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Allen versus Ton [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Tenisové rakety [i] 13:30 Co se dělo dál? 5 [i] 14:00 Co se dělo dál? 6 [i] 14:25 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 15:20 Králové sekvojí: To je teda překvápko [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Duchovní útočiště [i] 17:10 Kouzlo vědy: Damoklův meč [i] 17:40 Kouzlo vědy: Únik pod vodou [i] 18:05 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Utažská sbírka [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Ferrari 275 [i] 20:00 Auto versus divočina: Vodopád netopýrů [i] 21:00 Aljašská železnice 3 [i] 22:00 Muži Yukonu: Nejdelší den [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Bůh je jméno mé [i] 00:55 Králové sekvojí: Motorest a zlatá horečka [i] 01:50 Auto versus divočina: Vodopád netopýrů [i] 02:50 Aljašská železnice 3 [i] 03:50 Muži Yukonu: Nejdelší den [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Utažská sbírka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 39/52 [i] 07:15 Provdám svou ženu [i] 08:40 Skok [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Špalek 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vřesový trůn [i] 14:05 Jak se ševcem šili čerti [i] 15:15 Komici na jedničku [i] 16:10 Zdivočelá země 4/45 [i] 17:00 Zdivočelá země 5/45 [i] 18:00 Děti na tahu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Případ pro exorcistu 2/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Václav [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:55 Profesionálové 49/57 [i] 01:50 Televarieté 45 let [i] 03:10 13. komnata Michaela Kocába [i] 03:35 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Vyzkoušejte si... [i] 04:35 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Skleněná pohádka [i] 05:20 Divnopis [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Český ráj [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1025/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 3 [i] 09:35 Hádanky domů života: Malé pošumavské ghetto [i] 10:00 Letečtí stíhači v boji II.: Nízko nad zemí [i] 10:50 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Kajmanka supí [i] 12:40 Bonbónky světa [i] 12:55 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 13:05 Doma, to je něco úžasného [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 13:55 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: Texty mého života [i] 14:50 Štíty království českého [i] 15:20 Na Ibize s Paulem Mertonem [i] 16:05 Divoká minulost Evropy: Historie [i] 16:55 Na plovárně s Jimem Murrayem [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Jaro [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: Ondřej [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 19:05 Svatý Grál v Americe 2/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Srdečné pozdravy z Ruska [i] 21:55 Ďábelské líbánky [i] 23:25 Fenomén Underground [i] 00:20 Sestřička Jackie [i] 00:45 Sestřička Jackie [i] 01:10 Přelet nad Kremlem aneb Jak [i] 01:55 Texas s Miroslavem Konvalinou [i] 02:20 Folklorika [i] 02:50 Víra a teoretická fyzika - jde to dohromady? [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Co se v mládí naučíš [i] 04:45 Elementy genia [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Batman: Odvážný hrdina II 1 [i] 06:50 Král džungle 17 [i] 07:15 Liga Špačků II 11 [i] 07:40 Tom a Jerry III 27 [i] 08:05 Jak vycvičit draky II 20 [i] 08:35 Brémští muzikanti [i] 09:40 Výměna manželek [i] 10:50 Princezna ledu [i] 12:40 Dům za všechny peníze [i] 14:20 Moje krásná čarodějka [i] 16:20 Ohnivý oceán [i] 18:50 Helena: Přesčas 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro muže [i] 22:15 Střepiny [i] 22:50 Striptýz [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas XII: Otřes z mozku [i] 01:45 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:45 Dům za všechny peníze [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Dokonalý Spider-Man II: Domácí vězení 9 [i] 07:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Kouzelné píšťaly Petra Pana 2 [i] 08:25 Tajemství války: Lest a klam před Normandií 12 [i] 09:30 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vteřiny před vraždou III: Vražda ve škole 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Božské dorty od Markéty [i] 12:05 Nedělní receptář extra 12:25 Utta Danella: Černé zrcadlo [i] 14:20 Big Ben III: Vražedný trojúhelník 8 [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 18:10 Vařte jako šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Bella Mia [i] 22:10 Potomci lidí [i] 00:15 Hawaii 5-0 II: Pro dobrou věc 6 [i] 01:05 Tajemství války: Lest a klam před Normandií 12 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 03:35 Potomci lidí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Úbohá Nasťa 4 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 08:15 Frasier I. 21/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 4/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život IV. 5-6/13 [i] 12:05 Gossip Girl V. 3-4/24 [i] 14:10 Danielle Steelová: Premeny [i] 16:10 Snehový raj [i] 17:55 Princezná a námorník [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:15 Horúca krv I. 5-6/36 [i] 23:45 Špinavé dedičstvo [i] 01:25 Princezná a námorník [i] 02:50 Špinavé dedičstvo [i] 04:10 Láska na jednu noc [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Agora [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Noc úplňku [i] 14:00 Albatros [i] 15:40 Legionář [i] 17:30 Umírající zvíře [i] 19:25 Helen [i] 21:30 Irská odplata [i] 23:05 Extáze [i] 00:45 Cesta [i] 02:30 Plán B [i] 04:10 Přizdis*áči [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:15 Saně [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:45 Saně [i] 18:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 06:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 11:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6