TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VI. 15/22 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:40 Traja nindžovia vracajú úder [i] 09:25 Krok za krokom V. 2/24 [i] 09:45 2 baby na mizine III. 12/24 [i] 10:10 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 12:10 Dannyho dvanástka (HD) [i] 14:35 Cez noc tridsiatničkou [i] 16:30 Susedia [i] 17:10 Kredenc [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 To najlepšie z Plesu v opere [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Moja krásna učiteľka [i] 22:20 Catwoman [i] 00:25 Underworld: Vzbura Lykanov [i] 01:55 Catwoman [i] 03:30 Moja krásna učiteľka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny: Drišľak a plesová sezóna [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Náš Timmy: Timmy a lopta 13/26 [i] 07:20 Poštár Pat II 11 [i] 07:35 Franklin a priatelia: Veľký prípad Superdetektívov 45/52 [i] 07:50 Garfield III.: Deň kúpania 13/52 [i] 08:00 Bol raz jeden život 20/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Tanečná akadémia II.: Miluj alebo bojuj s tým 23/26 [i] 09:50 Tanečná akadémia II.: Prix de Fontayn 24/26 [i] 10:20 On air [i] 10:50 Trpký voz nádeje: Šalamún 2/3 [i] 11:55 Prežiť!: Rodina v púštnom pekle [i] 12:45 Prežiť!: Katastrofa v oceáne [i] 13:35 Škola detektívky: Dobrodružstvo so šiestimi Napoleónmi [i] 14:30 Vínne cesty Slovenska: Vihorlat a Sobranecko 2/2 [i] 15:00 Plavkyňa [i] 16:30 Milujem Slovensko [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Veľké plány [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Krajina rebelov - Nový svet 2/8 [i] 00:15 Plavkyňa [i] 01:40 Škola detektívky: Dobrodružstvo so šiestimi Napoleónmi [i] 02:35 Krajina rebelov - Nový svet 2/8 [i] 04:15 Drišľakoviny: Od Silvestra po fašiangy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Ako funguje príroda [i] 09:50 Cesta [i] 10:15 Krkavčie matky ? [i] 10:45 Trpaslíci [i] 11:35 Kvarteto [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Na dne [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:20 Rallye Dakar 2015 [i] 13:55 Aréna humoru [i] 14:40 Drevo s dušou [i] 15:00 Kapura [i] 15:45 Farmarská revue [i] 16:10 Senior klub [i] 16:45 Herecké legendy: Martin Huba [i] 16:55 Listy Juliane [i] 18:35 100 názorov 2014: Soňa G. Lutherová [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - aranžér [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Škaredé káčatko [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny sveta: Revolúcia [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Pavla Jakubca [i] 21:25 Soul Boy [i] 22:25 Muž, ktorý kričí [i] 23:55 Rallye Dakar 2015 [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:15 Rozprávková jazda [i] 08:05 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 09:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 13:00 Pod toskánskym slnkom [i] 15:35 Čo urobíme s fotrom? [i] 17:20 Knight Rider 3,4 [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 Miami Vice [i] 23:00 Mesto zombíkov [i] 01:00 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 02:30 Ozvena smrti [i] 04:00 Šialenec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Simpsonovci III: . [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 5 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 10 [i] 09:05 Simpsonovci III: . 11 [i] 09:30 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 10:30 Terénne monštrá II. 6 [i] 11:35 Vysnívaný sused [i] 13:20 Deň po tom [i] 15:10 Prezidentská limuzína [i] 16:00 Plne naložení 2 [i] 16:40 Megapresuny 3,4 [i] 17:50 Lov na duchov [i] 19:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli 3,4 [i] 22:05 Krajina zatratených [i] 00:20 Vysnívaný sused [i] 01:50 Krajina zatratených [i] 03:30 Deň po tom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG IV. 7 [i] 08:00 JAG IV. 8 [i] 09:00 Vlčí mládě III. 7 [i] 09:55 Vlčí mládě III. 8 [i] 10:50 Na pomezí záhad II. 14 [i] 11:50 Komisař Rex II. 14 [i] 12:50 Komisař Rex II. 15 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 14:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 15:45 Spider-Man 2 1 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Pistácie/Zakázané město/radar [i] 06:00 Jak to dělají?: Toaletní papír/absint/kriketové míčky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby, 1 [i] 07:15 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Fantom Works 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 10:50 Rození obchodníci: směna za lepší: Brazílie [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší: USA [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Polsko [i] 13:30 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 14:25 Jak to dělají?: Toaletní papír/absint/kriketové míčky [i] 14:55 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 15:20 Vzestup strojů: Letadlová loď [i] 16:15 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Dražební tržnice květin Aalsmeer [i] 18:05 Záchrana klasických aut 6 [i] 19:00 Americké klasické vozy: Smokeyho auto [i] 19:30 Americké klasické vozy: Hotrody a dragstery [i] 20:00 Prodej klasických vozů: Problematický kombi [i] 21:00 Rychle a hlasitě 24 [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 5 [i] 22:30 Nebezpečná dilemata 6 [i] 23:00 Porter Ridge: Jde do tuhého [i] 23:30 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 00:00 Bitvy o zavazadla 5 [i] 00:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 00:55 Ztraceno a prodáno 5 [i] 01:25 Ztraceno a prodáno 6 [i] 01:50 Prodej klasických vozů: Problematický kombi [i] 02:50 Rychle a hlasitě 24 [i] 03:50 Nebezpečná dilemata 5 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata 6 [i] 04:45 Porter Ridge: Jde do tuhého [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Okouzlení III 38/52 [i] 07:30 Značka: Na dožití [i] 08:30 Láďo, ty jsi princezna! [i] 09:30 Slovácko sa nesúdí [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Duch času [i] 13:30 Zachýsek, zvaný Rumělka [i] 14:40 Cizí lidé [i] 15:40 Provdám svou ženu [i] 17:05 Královna z Valašska [i] 18:00 Hercule Poirot [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Televarieté 45 let [i] 21:25 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 2/4 [i] 23:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Dům na konci ulice [i] 00:50 Kriminálka Paříž [i] 01:35 Sama doma [i] 03:05 Manéž Bolka Polívky [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: To za nás fakt nebylo [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:05 Století létání: Příchod proudových letadel 2/26 [i] 12:00 Válka na stříbrném plátně: Podivná válka [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Stateční jsou osamělí [i] 15:05 Cesta ke kameni: Trať hledačů trilobitů 2/6 [i] 15:25 Jak vytvořit planetu 1/2 [i] 16:25 Bajkalsko-amurská magistrála [i] 17:20 Češi na misi: Svoboda ve Vietnamu [i] 17:50 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Clouseau na stopě [i] 21:45 Salamandr 3,4/12 [i] 23:20 Boj o koláč [i] 23:50 Exil 1/2 [i] 01:15 Pološero s hvězdičkou - Konec porna v Čechách [i] 01:40 Můj avatar a já [i] 02:45 Zvíře je hloupý člověk [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Ten vlas není tvůj miláčku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Želvy Ninja X 8 [i] 06:20 Král džungle 16 [i] 06:45 Liga Špačků II 10 [i] 07:10 Tom a Jerry III 26 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:00 Dva a půl chlapa V 11 [i] 08:25 Helena: Jsme v balíku 2 [i] 08:55 První krok: Ber nebo nech být 2 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Může se to stát i vám [i] 12:50 Výměna manželek [i] 14:05 Kate & Leopold [i] 16:20 Vesmírní kovbojové [i] 18:50 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tisíc slov [i] 22:10 Ghost Rider [i] 00:05 Nezvratný osud 5 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Nenávidím tě, zneužil jsi našeho syna! [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 První krok: Ber nebo nech být 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Dokonalý Spider-Man II: Carnage 8 [i] 07:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Bárka zvedá kotvu 1 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Kapitán Ron [i] 11:15 Smrtonosná past 2 [i] 13:50 Zbraně pro San Sebastian [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Zabiják poldů [i] 23:25 Bruno [i] 00:55 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i] 02:25 Zabiják poldů [i] 04:00 Kapitán Ron [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 3 [i] 06:10 Slečna Škvŕňa [i] 08:15 Frasier I. 20/24 [i] 08:40 Taká obyčajná rodinka III. 3/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Žalobca a obhajca 1/13 [i] 11:00 Pán a pani Smithovci 1/13 [i] 12:10 Šiesty zmysel I. 2/22 [i] 13:05 Bostonské vraždy 2/10 [i] 14:25 Danielle Steelová: Raz za život [i] 16:15 Posadnutá [i] 17:55 Sultán 3-4/126 [i] 20:00 Katie Ffordeová: Kúsok z teba [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 23:50 Pavučina smrti [i] 01:25 Posadnutá [i] 02:50 Pavučina smrti [i] 04:20 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Divoké husy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ezopovy bajky [i] 13:25 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 15:00 Möbius [i] 16:55 Synecdocha, New York [i] 19:05 Přizdis*áči [i] 20:50 Plán B [i] 22:40 Cesta [i] 00:30 Není kam utéct [i] 02:05 Čas hrdinů [i] 03:40 Nejlepší z Brooklynu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 09:00 Saně [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:15 Alpské lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Planoucí horizont/Převraceč 5 [i] 06:00 Fakta nebo fikce 1: Dozorce/Sekáč 6 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 13:00 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 14:00 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 15:00 Denní světlo [i] 17:10 Bigfoot [i] 19:10 Smrtící sestup [i] 21:00 Ed TV [i] 23:10 Kill Bill [i] 01:30 Pavoukotřesení [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 3 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 06:55 Jak se to dělá: keramické obklady a marcipánovo- višňové pralinky 3 [i] 07:05 Pohřebiště 3 [i] 08:00 Planeta mutantů 3 [i] 08:55 Safari v divočině 1 [i] 10:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 1 [i] 11:10 Utajená města Asie: Thajsko 3 [i] 12:10 Vášnivý jedlík - Proti všem! 20 [i] 12:40 Vášnivý jedlík - Proti všem! 21 [i] 13:10