TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VI. 15/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 8/23 [i] 14:05 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 77-78/100 [i] 16:00 Mentalista VI. - NOVÁ SÉRIA 6/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Horná Dolná - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 23:00 Pokrvní bratia 2 [i] 01:15 Šiesty zmysel I. 2/22 [i] 02:05 Bostonské vraždy 2/10 [i] 02:50 Pán a pani Smithovci 1/13 [i] 03:40 Žalobca a obhajca 1/13 [i] 04:25 Kurz sebaovládania 78/100 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 11 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 09:35 Poklady sveta II.: Isfahán: Zrkadlový obraz raja - Irán [i] 10:00 Lekári: V poslednej chvíli 8/65 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajné životy [i] 15:00 District III: Ohrozujúce šialenstvo [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Perzepolis - život v centre moci- Irán [i] 16:40 Poklady sveta II.: Roeros - v znamení medi [i] 17:00 Lekári: Nedostatok komunikácie 9/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Amistad [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry II. 11 [i] 04:25 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Modré kráľovstvo 1/3 [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Zabudnuté slovenské rozprávky [i] 09:00 Megakonštrukcie - najväčší stan na svete [i] 09:50 Príroda zblízka: V pavúčej sieti [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Spektrum vedy: Slovensko v Európe očami jeho obyvateľov [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Čičmany [i] 13:05 Rallye Dakar 2015 [i] 13:40 Pod lampou [i] 15:50 Zomierajú postojačky [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Zabudnuté slovenské rozprávky [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Škaredé káčatko [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Ako funguje príroda [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Skutočná guráž [i] 23:30 Rallye Dakar 2015 [i] 23:55 Andrej Šeban Band [i] 00:30 Andrea za hranicou: Taiwan - centrum možností [i] 01:00 Andrea za hranicou: Toto si do úst nedám [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:45 TOP STAR [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Nedá mi dýchať [i] 08:15 DIVOKÉ KONE [i] 09:20 Dr. LUDSKY: Upír 5 [i] 10:20 SÚDNA SIEŇ: Nezvládnuteľné dieťa [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Rande 5 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:45 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 Profesionál 3,4 [i] 22:40 Kickboxer [i] 00:45 Brutálny experiment [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 8 [i] 03:00 Dotyk II. 8 [i] 03:40 DEDIČSTVO: Rande 5 [i] 04:35 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Kutyil s.r.o. 13 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 4 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 8 [i] 09:00 Dvojičky 8 [i] 10:00 Stav ohrozenia 4 [i] 10:45 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 15 [i] 12:40 Kosti II. 6 [i] 13:35 Faktor strachu V: . 23 [i] 14:30 Simpsonovci III: . 9,10 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:45 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 16:50 Faktor strachu V: . 24 [i] 17:45 Legenda o Williamovi Tellovi 5 [i] 18:50 Simpsonovci III: . 11,12 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 14 [i] 20:30 Pod toskánskym slnkom [i] 22:40 Camelot: Guinevera, Jazerná dáma 3,4 [i] 00:40 Walking Dead IV. 2 [i] 01:30 American Horror Story 2 [i] 02:10 Letecké katastrofy II.: Zranený vták 2 [i] 03:05 Magnum VIII. 8 [i] 03:50 Camelot: Jazerná dáma 4 [i] 04:40 Dotyk II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 9 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 7 [i] 08:55 Tajemství Pravdy II. 9 [i] 09:50 Skuteční lidé II. 9 [i] 11:05 Jak prosté II. 22 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 13 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 22 [i] 14:00 Dr. House VIII. 10 [i] 14:55 Jak prosté II. 23 [i] 15:50 Skuteční lidé II. 10 [i] 17:05 Tajemství Pravdy II. 10 [i] 18:05 JAG IV. 1 [i] 19:05 Drzá Jordan VI. 14 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 8 [i] 21:00 Spider-Man 2 1 [i] 23:20 Vzpomínky II. 6 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 02:10 Vzpomínky II. 6 [i] 02:55 Drzá Jordan VI. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: To je závod [i] 05:35 Jak to dělají?: Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť [i] 06:00 Jak se to dělá 29 [i] 06:25 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Rychlý a zběsilý Fairmont [i] 09:05 Opravna vraků 5 [i] 09:55 Zlatá horečka: Zlato v podloží [i] 10:50 Mrazivé zlato: Zlatá horečka [i] 11:40 Rození obchodníci: Maserati 3200 GT [i] 12:35 Americké klasické vozy: Skrytá tajemství [i] 13:05 Americké klasické vozy: Vanderbiltův pohár [i] 13:30 Fantom Works 6 [i] 14:25 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 15:20 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 16:15 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 18:35 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 19:00 Jak to dělají?: Pistácie/Zakázané město/radar [i] 19:30 Jak to dělají? 12 [i] 20:00 Co se dělo dál? 12 [i] 20:30 Co se dělo dál? 11 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Mléčná dráha [i] 22:00 Neobjasněné případy: Smrt z nebe a mexická čupakabra [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Je možné cestovat v čase? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Zpráva [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Zelená nahrazuje černou [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Mokrý, divoký a džíp Willys [i] 01:50 Co se dělo dál? 12 [i] 02:20 Co se dělo dál? 11 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Mléčná dráha [i] 03:50 Neobjasněné případy: Smrt z nebe a mexická čupakabra [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Je možné cestovat v čase? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo kněze a publicisty Jana Hanáka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Maltě [i] 10:20 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Kuchařská pohotovost [i] 15:10 Intuice [i] 15:25 Místo činu - Schimanski [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Znamení koně II: Blue Mystery 1/13 [i] 21:00 13. komnata Michaela Kocába [i] 21:25 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Profesionálové: Rodina především 49/57 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kingová II: Isabelle Toomeyová 8/13 [i] 01:20 Padající květináč [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Hroch, říční obr [i] 09:30 Máma bonobů [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Vesnicopis [i] 11:10 Bitvy starověku: Soudný den u [i] 12:00 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 12:55 Zmrzlá planeta: Zemské póly [i] 13:45 Bojovníci s klimatem [i] 13:55 Chcete mě? ZJ [i] 14:25 Divoká minulost Evropy: Historie [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:50 Hádanky domů života: Mikulovská brána do židovské duše [i] 17:20 Věda a náhoda: Podivuhodné obrazy [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 21:00 Pan Selfridge II 2/10 [i] 21:45 Batesův motel [i] 22:30 Boj o koláč [i] 23:00 Řezník [i] 00:30 Letecké katastrofy VII.: S tajfunem v patách [i] 01:15 První potopa [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Světem obchází strašidlo antiamerikanismu [i] 03:00 Člověk bytostí světla [i] 03:15 Divnopis [i] 03:20 Od zítřka začnu nový život [i] 04:30 Herbert T. Mandl [i] 04:55 Pergamen, zlato, kůže [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2739 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 542 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Vzpomínky III 2 [i] 13:35 Odložené případy V 2 [i] 14:30 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezky líbáš 192 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Proměny [i] 18:35 Ulice 2740 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: Riskantní interview [i] 21:30 Smrtonosná zbraň 3 [i] 23:40 Kriminálka Las Vegas V: Proměny [i] 00:25 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 01:05 Holky pod zámkem 1 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Prásk [i] 02:35 Áčko: Když rodiče neslyší [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezky líbáš 192 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Zdrcený 15 [i] 07:15 Winx Club II: Pixiská vesnice 20 [i] 08:00 M*A*S*H 20 [i] 08:30 M*A*S*H 21 [i] 09:15 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražda ze vzduchu 10 [i] 10:05 Prostřeno! [i] 10:50 Místo činu: Stuttgart: Vražedné utajení 3 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger VI: Kruh života 23 [i] 13:40 Wolffův revír VIII: Stínová bytost 10 [i] 14:40 Julie Lescautová I: Vrah mezi námi 7 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrtonosná past 2 [i] 22:40 Kronika temna [i] 00:20 Poslední jízda [i] 01:55 Walker, Texas Ranger VI: Kruh života 23 [i] 02:40 Wolffův revír VIII: Stínová bytost 10 [i] 03:25 Kronika temna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:45 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 111-112/142 [i] 12:15 Feriha 143-144/160 [i] 14:20 Skrytá vášeň 167-168/188 [i] 16:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Roztomilé mrchy I. 8/22 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Princezná a námorník [i] 22:55 Láska na jednu noc [i] 00:55 Dawg [i] 02:15 Priatelia [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ďáblova ruka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvláštní vztahy [i] 13:50 Zkáza lodi Estonie