TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VI. 14/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7/23 [i] 14:05 Kobra 11 XV. 13/14 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 75-76/100 [i] 16:00 Mentalista VI. - NOVÁ SÉRIA 5/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Zámena manželiek [i] 22:35 Mentalista VI. 5/22 [i] 23:35 Kobra 11 XV. 13/14 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7/23 [i] 01:20 Dr. House VI. 14/22 [i] 02:00 Kurz sebaovládania 75-76/100 [i] 02:40 Mentalista VI. 5/22 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7/23 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 13/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 10 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová I 6 [i] 09:35 Poklady sveta II.: Riga - hanza,jantár, secesia- Lotyšsko [i] 10:00 Lekári: Klamstvo má veľa podôb 7/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Nečakané stretnutia [i] 15:00 District III: Dedičstvo krvi [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Katedrála v Roskilde: Pohrebisko kráľov- Dánsko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Isfahán: Zrkadlový obraz raja - Irán [i] 17:00 Lekári: V poslednej chvíli 8/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Dve letá [i] 21:50 Policajt: V rukách rozhnevaného Boha 3/10 [i] 22:35 District III: Dedičstvo krvi [i] 23:20 Vínne cesty Slovenska: Medzibodrožie 1/2 [i] 23:45 Svet v obrazoch [i] 00:10 Láska pri fjorde: Dve letá [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 McLeodove dcéry II. 10 [i] 04:05 Rosemary a Thymeová I 6 [i] 04:55 Ženy, na scénu! [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:05 Blšiak [i] 10:05 Madarský magazín [i] 10:35 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:20 Pred rokmi... [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Papierové lásky [i] 13:05 Rallye Dakar 2015 [i] 13:35 Šport v roku 2014 [i] 14:20 Súrodenci: Bratia Šarišskí [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Príroda zblízka: V pavúčej sieti [i] 18:25 Zomierajú postojačky [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Škaredé káčatko [i] 19:40 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Andrea za hranicou: Toto si do úst nedám [i] 20:30 Andrea za hranicou: Taiwan - centrum možností [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família - Dvakrát za rok na Everest [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:05 Rallye Dakar 2015 [i] 00:30 Ambulancia: Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: "Autoumyvárka" vo dvore [i] 08:15 DIVOKÉ KONE [i] 09:20 Dr. LUDSKY: Čistý biznis 4 [i] 10:20 SÚDNA SIEŇ: Suchý strom [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Vyjednávanie 4 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Iba sa prizeral [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:10 Stav ohrozenia 4 [i] 23:10 Vtierka Castle V. 24/24 [i] 00:05 Podvodníci IV. 10 [i] 01:05 Agent V. 13 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 7 [i] 02:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:05 DEDIČSTVO: Vyjednávanie 4 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. 12 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 3 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 7 [i] 09:00 Dvojičky 7 [i] 10:00 Stav ohrozenia 3 [i] 10:45 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 14 [i] 12:45 Kosti II. 5 [i] 13:40 Faktor strachu V: . 22 [i] 14:30 Simpsonovci III: . 7,8 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 16:50 Faktor strachu V: . 23 [i] 17:50 Legenda o Williamovi Tellovi 4 [i] 18:50 Simpsonovci III: . 9,10 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. 13 [i] 20:30 Knight Rider 3,4 [i] 22:10 Prezidentská limuzína [i] 23:00 Tajomstvá histórie 2 [i] 00:00 Lovci nacistov 2 [i] 00:55 Letecké katastrofy II.: Vysatie 1/6 [i] 01:45 Kto prežije XVIII. 6 [i] 02:30 Magnum VIII. 7 [i] 03:15 Podvodníci IV. 10 [i] 03:55 KRIMI 04:25 Dotyk II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 8 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 6 [i] 08:55 Tajemství Pravdy II. 8 [i] 09:50 Skuteční lidé II. 8 [i] 11:05 Jak prosté II. 21 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 12 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 21 [i] 14:00 Dr. House VIII. 9 [i] 14:55 Jak prosté II. 22 [i] 15:50 Skuteční lidé II. 9 [i] 17:05 Tajemství Pravdy II. 9 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 22 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 13 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 20 [i] 01:00 Drzá Jordan VI. 13 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 02:40 Havaj 5-0 II. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna [i] 06:00 Jak se to dělá 28 [i] 06:25 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Jedinečný hotrod [i] 09:05 Opravna vraků: Bel Air party [i] 09:55 Zlatá horečka: Úplně na dně [i] 10:50 Mrazivé zlato: Vzestup a pád rubínové říše [i] 11:40 Rození obchodníci: Citroen 2CV [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Nikde není úniku [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 15:20 Mimořádné projekty: NASA [i] 16:15 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 18:35 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 19:00 Jak to dělají?: Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť [i] 19:30 Jak to dělají? 11 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 21:00 Co ukrývá stodola? 8 [i] 21:30 Poklady z garáží: Mizerný pocit [i] 22:00 Lovci odpadu 3 [i] 23:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i] 23:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: To je závod [i] 00:00 Lovci aut: Rychlé a zběsilé zisky [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Cenný nález ve stodole či naopak? [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Najít, koupit a zopakovat! [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 02:50 Co ukrývá stodola? 8 [i] 03:20 Poklady z garáží: Mizerný pocit [i] 03:50 Lovci odpadu 3 [i] 04:45 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Jižní Austrálii [i] 10:20 Objektiv [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Aquaplaning [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Po stopách hvězd [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Kingová II: Isabelle Toomeyová 8/13 [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:40 Kriminalista [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Úplné zatmění Slunce [i] 09:45 Divoká minulost Evropy: Historie [i] 10:35 Letecké katastrofy VII.: S tajfunem v patách [i] 11:20 Bonbónky světa [i] 11:40 Moje soukromá válka: Casino Hollan [i] 12:10 Cesta ke kameni: Kámen a životní cesta 1/6 [i] 12:25 Štíty království českého [i] 12:55 Souboj vojevůdců: Allenby proti von Sandersovi [i] 13:40 První potopa [i] 14:30 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Jak vytvořit planetu 1/2 [i] 15:40 Bitvy starověku: Soudný den u [i] 16:25 Lodě, které psaly historii: Batyskaf - deset tisíc metrů pod mořem [i] 17:15 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Český ráj [i] 22:00 Pološero s hvězdičkou - Konec porna v Čechách [i] 22:25 Ve jménu vlasti II: Dvě role 9/12 [i] 23:15 Q [i] 23:40 Přelet nad Kremlem aneb Jak [i] 00:25 Texas s Miroslavem Konvalinou [i] 00:55 Evropa dnes [i] 01:20 Cesty víry: Cesta za synem člověka [i] 01:45 Babylon [i] 02:15 Ta naša kapela [i] 02:40 "Vrcholoví sportovci nebo vrcholoví pacienti?" [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Když naši jsou tak staromódní [i] 04:55 Kotrmelec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2738 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Návraty 88 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky III 1 [i] 13:30 Odložené případy V 1 [i] 14:25 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Špatná investice 191 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Formality [i] 18:35 Ulice 2739 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 542 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Souboj cti [i] 23:55 Kriminálka Las Vegas V: Formality [i] 00:40 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Áčko: Nevěděl jsem, že mám děti [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Špatná investice 191 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Uzeměný 14 [i] 07:15 Winx Club II: Ukrytá špionka 19 [i] 08:00 M*A*S*H 19 [i] 08:30 M*A*S*H 20 [i] 09:15 Vraždy v Kitzbühelu V: Zprávy o smrti 9 [i] 10:05 Prostřeno! [i] 10:50 Místo činu: Stuttgart: Soukromá pomsta 2 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger VI: Mrazivý duch 22 [i] 13:40 Wolffův revír VIII: Útěk z místa nehody 9 [i] 14:35 Julie Lescautová I: Únos 6 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Deník Bridget Jonesové [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:20 Právo a pořádek XVI: Duchové 3 [i] 00:10 Policejní bažanti III: Návrat domů 6 [i] 01:00 Šestej smysl: Panenka voodoo 11 [i] 01:50 Walker, Texas Ranger VI: Mrazivý duch 22 [i] 02:35 Wolffův revír VIII: Útěk z místa nehody 9 [i] 03:20 Deník Bridget Jonesové [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:45 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 109-110/142 [i]