Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VI. 13/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 6/23 [i] 14:05 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 73-74/100 [i] 16:00 Mentalista VI.- NOVÁ SÉRIA 4/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Svokra [i] 22:35 Mentalista VI. 4/22 [i] 23:35 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 6/23 [i] 01:15 Dr. House VI. 13/22 [i] 02:00 Kurz sebaovládania 73-74/100 [i] 02:40 Mentalista VI. 4/22 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 6/23 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 9 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová I 5 [i] 09:35 Poklady sveta II.: Drottnigholm - ostrov kráľovien [i] 10:05 Lekári: Zrnko pravdy 6/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 District III: Niet dymu bez ohňa [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Visby - vzostup a pád hanzového mesta- Švédsko [i] 16:40 Poklady sveta II.: Riga - hanza,jantár, secesia- Lotyšsko [i] 17:00 Lekári: Klamstvo má veľa podôb 7/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krstný otec [i] 23:05 District III: Niet dymu bez ohňa [i] 23:50 Autosalón [i] 00:15 Hlavný podozrivý I. 3/4 [i] 01:10 Hlavný podozrivý I. 4/4 [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry II. 9 [i] 04:20 Rosemary a Thymeová I 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 ICC - Medzinárodný trestný súd [i] 10:00 Tajomstvá všetkého 4/6 [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 11:00 Fokus zdravie "N" [i] 11:45 Ambulancia: Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Spišské melódie [i] 13:20 Rallye Dakar 2015 [i] 13:50 Večera s Havranom: Krásy novoročnej depresie [i] 14:50 VAT: Inteligentné smart senzory [i] 15:15 Kvarteto [i] 15:55 Madarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Good Angels Košice 2015: Good Angels Košice 2015 [i] 19:50 100 názorov 2014: Jaroslav Vojtek [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Portrét: Yuri Dojc [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Bratia Šarišskí [i] 22:05 Zbojník Jurko [i] 23:20 Rallye Dakar 2015 [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Profesionál [i] 00:15 Autosalón [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Syn si postavil hlavu [i] 08:15 DIVOKÉ KONE [i] 09:20 Dr. LUDSKY: Boh spánku 3 [i] 10:20 SÚDNA SIEŇ: Syn v ohrození [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Minulosť 3 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: So šéfom na kopírke [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:10 Stav ohrozenia 3 [i] 23:10 Vtierka Castle V. 23 [i] 00:05 Podvodníci IV. 9 [i] 01:00 Agent V. 12 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 6 [i] 02:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:00 DEDIČSTVO: Minulosť 3 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. 11 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 2 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 6 [i] 09:00 Dvojičky 6 [i] 10:00 Stav ohrozenia 2 [i] 10:45 Ničitelia mýtov 15 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 13 [i] 12:45 Kosti II. 4 [i] 13:35 Faktor strachu V: . 21 [i] 14:30 Simpsonovci III: . 5,6 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:45 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 16:45 Faktor strachu V: . 22 [i] 17:40 Legenda o Williamovi Tellovi 3 [i] 18:45 Simpsonovci III: . 7,8 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 12 [i] 20:30 Vojak šťasteny [i] 22:25 Sopka [i] 00:25 Mafstory 1,2/17 [i] 01:20 Letecké katastrofy: Oheň na palube 6/6 [i] 02:15 Kto prežije XVIII. 5 [i] 02:55 Magnum VIII. 6 [i] 03:40 Podvodníci IV. 9 [i] 04:20 Dotyk II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 7 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 5 [i] 08:55 Tajemství Pravdy II. 7 [i] 09:50 Skuteční lidé II. 7 [i] 11:05 Jak prosté II. 20 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 11 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 20 [i] 14:00 Dr. House VIII. 8 [i] 14:55 Jak prosté II. 21 [i] 15:50 Skuteční lidé II. 8 [i] 17:05 Tajemství Pravdy II. 8 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 21 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 12 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 10 [i] 01:00 Posel ztracených duší V. 22 [i] 02:00 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i] 02:50 Strážce pořádku V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty [i] 06:00 Jak se to dělá 27 [i] 06:25 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Woodill Wildfire [i] 09:05 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 09:55 Zlatá horečka: Bez přestání [i] 10:50 Mrazivé zlato: Všude samé rubíny [i] 11:40 Rození obchodníci: Mazda RX7 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 13:30 Souboj motorek: Severní Kalifornie [i] 14:25 Aljašská železnice 4 [i] 15:20 Aljašská železnice: Ledová dýka [i] 16:15 Aljašská železnice: Jaro útočí [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 18:35 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 19:00 Jak to dělají?: Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna [i] 19:30 Jak to dělají?: Vanilka / Kotvy [i] 20:00 Hra o kameny: Hra o milion [i] 21:00 Aljašská železnice 2 [i] 22:00 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 23:00 Pekelné silnice [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Dokud se krávy nevrátí [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Ferrari 275 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Kde jsou teď? [i] 01:50 Hra o kameny: Hra o milion [i] 02:50 Aljašská železnice 2 [i] 03:50 Sibiřský podíl: Staří nepřátelé [i] 04:45 Pekelné silnice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Barceloně [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Láska je láska [i] 21:50 Místo činu - Schimanski [i] 23:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:25 MI5 VII 4/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Zahrada je hra [i] 01:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:35 Designtrend [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:45 Brno Open 2006 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 1/26 [i] 09:55 Válka na stříbrném plátně: Podivná válka [i] 10:50 Praha snů [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 11:25 Náš venkov: Dost starý na nový byt [i] 11:55 Ta naša kapela [i] 12:20 Folklorika [i] 12:50 Jeden rok s Fulbrightem: Andrea [i] 13:20 Evropa dnes [i] 13:45 Můj avatar a já [i] 14:50 Svatý Grál v Americe 2/2 [i] 15:25 Království divočiny: Hroch, říční obr [i] 15:55 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:30 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 17:20 Zmrzlá planeta: Zemské póly [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 V Karibiku s Paulem Mertonem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 21:00 Na cestě po Kostarice [i] 21:30 Kdo neskáče, není Čech [i] 22:10 Vztekle tvá [i] 00:05 Na stojáka [i] 00:30 Moje soukromá válka: Casino Hollan [i] 01:00 Boj o koláč [i] 01:25 Křesťanský magazín [i] 01:55 Chcete mě? ZJ [i] 02:20 Náš venkov: Dost starý na nový byt [i] 02:45 Vladimír Morávek, režisér [i] 03:05 Klub přátel dechovky [i] 03:45 Co bych dělal, kdyby nebylo tebe [i] 04:35 Chcete je? ZJ [i] 04:40 Lidé kolem motorů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2737 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi znamení 541 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky II 13 [i] 13:30 Odložené případy IV: Šmírák [i] 14:30 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo pozdě chodí... 190 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas V: Noční můra Gila Grissoma [i] 18:35 Ulice 2738 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Návraty 88 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba X: Hlavní podezřelý 17 [i] 22:25 Mexičan [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V: Noční můra Gila Grissoma [i] 01:25 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Áčko: Nejsem hypochondr, proč mi nevěříte! [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo pozdě chodí... 190 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Osamělé vejce 13 [i] 07:15 Winx Club II: V srdci mračné věže 18 [i] 08:00 M*A*S*H 18 [i] 08:30 M*A*S*H 19 [i] 09:15 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražedná hra 8 [i] 10:00 Prostřeno! [i] 10:50 Místo činu: Stuttgart 1 [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI: Anděl smrti 21 [i] 13:35 Wolffův revír VIII: Jednoho dne v máji 8 [i] 14:30 Julie Lescautová I: Zločin ve vyšších kruzích 5 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Nezletilá tají otce svého dítěte [i] 21:30 Show Jana Krause [i] 22:25 Hawaii 5-0 II: Na rozhlasových vlnách 18 [i] 23:15 Policejní bažanti III: Nepořádní lidé 5 [i] 00:05 Vraždy v Kitzbühelu IX: Fun Park 1 [i] 00:55 Walker, Texas Ranger VI: Anděl smrti 21 [i] 01:40 Wolffův revír VIII: Jednoho dne v máji 8 [i] 02:25 Zatímco jsi spal [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:45 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 107-108/142 [i] 12:10 Feriha 139-140/160 [i] 14:15 Skrytá vášeň 163-164/188 [i] 15:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:05 Roztomilé mrchy I. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 7/18 [i] 21:30 Feriha 141-142/160 [i] 23:30 Nezvestní I. 3/18 [i] 00:25 Seinfeld [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:35 Nezvestní I. 3/18 [i] 04:15 Odložený prípad V. 7/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kitaro a odvěká kletba [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Železná lady [i] 14:00 Návrat pana Ripleyho [i] 15:50 Holky v balíku [i] 17:35 Symbol smrti [i] 19:35 Černá skřínka [i] 21:10 Odsouzeni k boji [i] 22:55 Hamilton 2: Pokud jde o vaši dceru