TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VI. 12/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5/23 [i] 14:05 Kobra 11 XV. 11/14 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 71-72/100 [i] 16:00 Mentalista VI. - NOVÁ SÉRIA 3/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Zámena manželiek [i] 22:35 Mentalista VI. 3/22 [i] 23:35 Kobra 11 XV. 11/14 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5/23 [i] 01:25 Dr. House VI. 12/22 [i] 02:10 Kurz sebaovládania 72/100 [i] 02:30 Mentalista VI. 3/22 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5/23 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 11/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:10 McLeodove dcéry II. 8 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Rosemary a Thymeová I 4 [i] 09:35 Poklady sveta II.: Rauma - drevené mesto pri mori [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:20 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nevera [i] 15:00 District III: Posledný výlet [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Petajavesi - drevený chrám viery [i] 16:45 Poklady sveta II.: Drottnigholm - ostrov kráľovien [i] 17:00 Lekári: Zrnko pravdy 6/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Súboj s časom: Svedkyňa 1/24 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Odmietnutá spravodlivosť 17/23 [i] 23:05 District III: Posledný výlet [i] 23:45 Súboj s časom: Svedkyňa 1/24 [i] 00:35 Hlavný podozrivý I. 1/4 [i] 01:25 Hlavný podozrivý I. 2/4 [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:55 McLeodove dcéry II. 8 [i] 04:40 Rosemary a Thymeová I 4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Zima veľká aranžérka [i] 09:05 Slová, ktoré zmenili svet: Sandro Pertini [i] 10:00 Žena na konci sveta III. [i] 10:25 (Ne)celebrity: Andrea Barančoková a Soňa Chlebničanová [i] 10:35 Fokus práca "N" [i] 11:20 Športové ozveny [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Za tucet pjesničiek [i] 13:20 Tajomstvá pod viečkami [i] 14:25 Rallye Dakar 2015 [i] 14:55 Família: Família - Recept na lásku [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Portréty finalistov Anasoft litera 2014: Ivana Dobrakovová [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 (Ne)celebrity: Marián Detko [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 4/6 [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Chrasť nad Hornádom [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - deti to sú veľkí ľudia [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Škaredé káčatko [i] 19:35 Geolino [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 ICC - Medzinárodný trestný súd [i] 21:05 Správy a komentáre [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 22:05 Večera s Havranom: Krásy novoročnej depresie [i] 23:05 Berlín Alexanderplatz: Berlín Alexanderplatz 9/14 [i] 00:05 Rallye Dakar 2015 [i] 00:30 On air [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:40 TOP STAR [i] 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Revízor [i] 08:15 DIVOKÉ KONE [i] 09:20 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 10:20 SÚDNA SIEŇ: Apage Satanas [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Otec 2 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nakazil ostatné deti [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:00 Stav ohrozenia 2 [i] 23:10 Vtierka Castle V. 22 [i] 00:10 Podvodníci IV. 8 [i] 01:00 Agent V. 11 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 5 [i] 02:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:00 DEDIČSTVO: Otec [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. 10 [i] 05:45 Legenda o Williamovi Tellovi 1/16 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 5 [i] 09:00 Dvojičky 5 [i] 10:00 Stav ohrozenia 1/13 [i] 10:45 Ničitelia mýtov 14 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 12 [i] 12:45 Kosti II. 3 [i] 13:40 Faktor strachu V: . 20 [i] 14:30 Simpsonovci III: . 3,4 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:50 Ničitelia mýtov 15 [i] 16:50 Faktor strachu V: . 21 [i] 17:45 Legenda o Williamovi Tellovi 2 [i] 18:45 Simpsonovci III: . 5,6 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 11 [i] 20:30 Sopka [i] 22:30 Letecké katastrofy XI.: Chybná poloha 7 [i] 23:20 Tajomstvo Oblasti 51 [i] 00:20 Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 01:20 Letecké katastrofy: Zlyhanie stabilizátora 5 [i] 02:10 Kto prežije XVIII. 4 [i] 02:55 Magnum VIII. 5 [i] 03:40 Podvodníci IV. 8 [i] 04:20 Dotyk II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 6 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 4 [i] 08:55 Tajemství Pravdy II. 6 [i] 09:50 Skuteční lidé II. 6 [i] 11:05 Jak prosté II. 19 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 10 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 19 [i] 14:00 Dr. House VIII. 7 [i] 14:55 Jak prosté II. 20 [i] 15:50 Skuteční lidé II. 7 [i] 17:05 Tajemství Pravdy II. 7 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 20 [i] 19:05 Drzá Jordan VI. 11 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 5 [i] 21:00 Nora Roberts: Prokletá zátoka 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 23:45 Vzpomínky II. 5 [i] 00:45 Nora Roberts: Prokletá zátoka 1 [i] 02:25 Vzpomínky II. 5 [i] 03:10 Drzá Jordan VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Zvony/úklid po hurikánu/datle [i] 06:00 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 06:25 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 09:05 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 09:55 Zlatá horečka: Bez šance [i] 10:50 Mrazivé zlato: Ztráty [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i] 12:35 Sibiřský podíl: Udělej něco, nebo zmlkni [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 14:25 Rození obchodníci: směna za lepší: Japonsko [i] 15:20 Rození obchodníci: směna za lepší: Mexiko a USA [i] 16:15 Rození obchodníci: směna za lepší: Blízký východ [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 18:35 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 19:00 Jak to dělají?: Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty [i] 19:30 Jak to dělají?: Whisky z Tennessee / Optika pro noční vidění / Sauny [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů: Lidská vlčí smečka [i] 21:00 Muži Yukonu: Nejdelší den [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Klubovna v korunách [i] 23:00 Pekelní jezdci: Zlá krev [i] 00:00 Zápasníci: Kdo s koho [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Vozy Packard [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Utažská sbírka [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů: Lidská vlčí smečka [i] 02:50 Muži Yukonu: Nejdelší den [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Klubovna v korunách [i] 04:45 Pekelní jezdci: Zlá krev [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Réunionu [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Dva chrámy Josefa Kemra [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 "Pane, vy jste vdova!" [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Hercule Poirot [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Pod pokličkou [i] 01:15 Designtrend [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo kněze a publicisty Jana Hanáka [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 V Karibiku s Paulem Mertonem [i] 09:45 Věda a náhoda: Revoluce v lidské sexualitě [i] 10:35 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Češi na misi: Uprostřed Afriky [i] 12:35 Vesnicopis [i] 12:55 Cesta ke kameni: Kámen a životní cesta 1/6 [i] 13:15 Poslední čínský císař 2/2 [i] 14:05 Letečtí stíhači v boji II.: Pouštní bouře [i] 14:55 Souboj vojevůdců: Allenby proti von Sandersovi [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Přepadení [i] 16:35 Vesmír: Úplné zatmění Slunce [i] 17:20 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Nízko nad zemí [i] 20:50 Letecké katastrofy VII.: S tajfunem v patách [i] 21:40 Moje soukromá válka: Casino Hollan [i] 22:05 Zánik samoty Berhof [i] 23:45 Město žen IV [i] 00:10 Protiúder III 3,4/10 [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Bojovníci s klimatem [i] 02:20 Divnopis [i] 02:25 "Novináři si na něj zasedli" [i] 02:50 A přece se točí [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Můj první výdělek [i] 04:45 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2736 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Zápasy osobní, bitva obecní 87 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky II 12 [i] 13:35 Odložené případy IV: Smrt z milosti [i] 14:30 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic si nenamlouvám 189 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Každá s každým [i] 18:35 Ulice 2737 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi znamení 541 [i] 21:35 Holky pod zámkem 1 [i] 22:05 Černá listina 2 [i] 22:55 King a Maxwellová: V uzavření 9 [i] 23:40 Kriminálka Las Vegas V: Každá s každým [i] 00:25 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 01:10 Černá listina: Kontraktor č. 145 2 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Chci zpátky svoje dítě [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic si nenamlouvám 189 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Hibernace 12 [i] 07:05 Winx Club II: V jednom týmu s čarodějkami 17 [i] 07:50 M*A*S*H 17 [i] 08:20 M*A*S*H 18 [i] 09:05 Vraždy v Kitzbühelu V: Klinicky testováno 7 [i] 09:55 Prostřeno! [i] 10:40 Místo činu: Brémy: Kdo tahá za nitky 16 [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VI: Dokonalý voják 20 [i] 13:30 Wolffův revír VIII: Soudce 7 [i] 14:30 Julie Lescautová I: Špinavé obchody 4 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zatímco jsi spal [i] 22:30 Očima Josefa Klímy [i] 23:15 Ano, šéfe! [i] 00:15 Myšlenky zločince VII 21