TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 12:15 Dr. House VI. 11/22 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 4/23 [i] 14:05 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 15:05 Kurz sebaovládania 69-70/100 [i] 16:00 Mentalista VI. - NOVÁ SÉRIA 2/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná - NOVÝ SERIÁL [i] 21:30 Babovřesky (HD) [i] 00:10 Mentalista VI. 2/22 [i] 01:00 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 4/23 [i] 02:30 Dr. House VI. 11/22 [i] 03:15 Mentalista VI. - NOVÁ SÉRIA 2/22 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 5 proti 5 [i] 07:05 McLeodove dcéry II. 7 [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Rosemary a Thymeová I 3 [i] 09:30 Bud Bindi: Vitajte v NATO [i] 10:05 Lekári: Jeden rozhodujúci rez 5/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Zátoka nádejí 5/14 [i] 14:40 Zátoka nádejí 6/14 [i] 15:25 Svet v obrazoch [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta II.: Buchara - perla na Hodvábnej ceste [i] 16:40 Poklady sveta II.: Rauma - drevené mesto pri mori [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Revival [i] 22:10 Vyvolení: Dvojičky 1/12 [i] 23:05 Vyvolení: Kliatba 2/12 [i] 00:05 Revival [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 McLeodove dcéry II. 7 [i] 04:10 Rosemary a Thymeová I 3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Malý Muk [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál -meniny [i] 09:00 Moja misia: Poštárska telenovela /Slovensko/ [i] 09:25 Karol L. Zachar [i] 09:55 Červený muškát 1/2 [i] 11:00 Červený muškát 2/2 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Tanečné miniatúry [i] 13:05 Rallye Dakar 2015 [i] 13:30 Osem a pol [i] 14:20 Prvý deň podpredsedu [i] 15:15 Športové ozveny [i] 15:45 Odpískané [i] 16:10 Autosalón [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 (Ne)celebrity: Andrea Barančoková a Soňa Chlebničanová [i] 18:00 Žena na konci sveta III. [i] 18:25 GEN.Sk: Július Krempaský [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál -meniny [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Škaredé káčatko [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slová, ktoré zmenili svet: Sandro Pertini [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT: Inteligentné smart senzory [i] 22:05 Underground [i] 00:50 Rallye Dakar 2015 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 15 min. KUCHÁR [i] 05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 SÚDNA SIEŇ: Inžinier kupliarom [i] 08:15 DIVOKÉ KONE [i] 09:20 Dr. LUDSKY: Kostrička 1/10 [i] 10:25 SÚDNA SIEŇ: Tvoja milenka v mojom byte [i] 11:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 DEDIČSTVO: Američanka 1/34 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 15:00 Hoď svišťom: Mama mia [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:30 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Ničia mi matku [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Stav ohrozenia 1/13 [i] 23:00 Ostrov pokladov [i] 01:00 Agent V. 10 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 4 [i] 02:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:05 DEDIČSTVO: Američanka 1/34 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 MacGyver 9 [i] 05:30 Pekelná výzva 1/16 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 4 [i] 09:00 Dvojičky 4 [i] 10:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1,2/22 [i] 11:55 Prison Break: Útek z väzenia III. 1,2/13 [i] 13:35 Pekelná výzva 1/16 [i] 14:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:45 Ničitelia mýtov 14 [i] 16:50 Faktor strachu V: . 20 [i] 17:40 Legenda o Williamovi Tellovi 1/16 [i] 18:45 Simpsonovci III: . 3,4 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 10 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 8 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 18 [i] 22:20 Najdrahšie rómske svadby II. 1/7 [i] 23:15 Biele goliere III. 5/16 [i] 00:05 Neumlčaní 14/15 [i] 00:30 Letecké katastrofy 4 [i] 01:25 Kto prežije XVIII. 3 [i] 02:10 Magnum VIII. 4 [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 8 [i] 03:35 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 18 [i] 04:15 Dotyk II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 5 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 3 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 5 [i] 10:00 2012 [i] 12:50 Posel ztracených duší V. 18 [i] 13:50 Dr. House VIII. 6 [i] 14:50 Jak prosté II. 19 [i] 15:50 Skuteční lidé II. 6 [i] 17:05 Tajemství Pravdy II. 6 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 19 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 10 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 4 [i] 21:00 Vražedná práva I. 2 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 23:00 Vzpomínky II. 4 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 01:55 Drzá Jordan VI. 10 [i] 02:40 Dr. House VIII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Vozy Packard [i] 05:35 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 06:00 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 06:25 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 09:05 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 09:55 Zlatá horečka: Konečně zlato! [i] 10:50 Mrazivé zlato: Břicho rudého netvora [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 12:35 Vzestup strojů: Jedinečný dragster [i] 13:30 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 14:25 Superlidé: Rychlost [i] 15:20 Superlidé: Síla mysli [i] 16:15 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 18:35 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 19:00 Jak to dělají?: Zvony/úklid po hurikánu/datle [i] 19:30 Jak to dělají?: Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě [i] 20:00 Berte to jako varování: Páni svého prostředí [i] 21:00 Věda superlidí 9 [i] 21:30 Věda superlidí 10 [i] 22:00 Připásáni: Pohoří Chugach Mountains, Aljaška [i] 23:00 Nazí a vystrašení: Zatraceni v Africe [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Nejbláznivější svatby [i] 00:55 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Miniauta [i] 01:50 Berte to jako varování: Páni svého prostředí [i] 02:50 Věda superlidí 9 [i] 03:20 Věda superlidí 10 [i] 03:50 Připásáni: Pohoří Chugach Mountains, Aljaška [i] 04:45 Nazí a vystrašení: Zatraceni v Africe [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 09:55 Na cestě po londýnském East Endu [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Úplně beznadějný případ [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Kriminalista [i] 23:00 MI5 VII 3/8 [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 00:55 Bydlení je hra [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Móda-Extravagance-Manýry [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Biokoridory Hornolidečska [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 09:55 Klenoty naší krajiny: Křivoklátsko [i] 10:20 Děti na tahu [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 11:50 Cesty víry: Cesta za synem člověka [i] 12:15 Klíč [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1965 1024/2379 [i] 13:00 Lodě, které psaly historii: Askoy [i] 13:45 Tajemství 2. sv. války: Hitlerův vpád do Ameriky [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:35 Máma bonobů [i] 16:25 Poslední čínský císař 2/2 [i] 17:20 Svatý Grál v Americe 2/2 [i] 18:00 Bojovníci s klimatem [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válka na stříbrném plátně: Podivná válka [i] 21:00 Jak vytvořit planetu 1/2 [i] 22:05 Mladý muž a bílá velryba [i] 23:35 Mám strach zapomenout [i] 01:05 Queer: Nejkrásnější ženy Paříže [i] 01:30 Uchem jehly [i] 02:00 "K lékaři, nebo k šamanovi?" [i] 02:25 Zázrak jménem Cohn [i] 02:45 Klub přátel dechovky [i] 03:25 Jablko nepadá daleko od stromu [i] 04:30 Živé prameny [i] 04:55 Proměny lidového kroje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2735 [i] 10:05 Soukromé pasti: Tři do páru [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky II 11 [i] 13:30 Odložené případy IV: Lodní náklad [i] 14:25 Mentalista II: Duch 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuji vám, pane doktore... 188 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas V: Stará vražda [i] 18:30 Ulice 2736 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Zápasy osobní, bitva obecní 87 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Bostonské brzdy 13 [i] 22:25 Černá listina: Ranko Zamani 1 [i] 23:20 King a Maxwellová: Jistá práce 8 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas V: Stará vražda [i] 00:50 Mentalista II: Duch 5 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Černá listina: Ranko Zamani 1 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuji vám, pane doktore... 188 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Vnitřní boj 11 [i] 07:05 Winx Club II: Hallowinx 16 [i] 07:50 M*A*S*H 16 [i] 08:20 M*A*S*H 17 [i] 09:05 Vraždy v Kitzbühelu V: Květiny pro divu 6 [i] 09:55 Prostřeno! [i] 10:40 Místo činu: Brémy: Svatební noc 15 [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VI: Hrdinové všedních dnů 19 [i] 13:30 Wolffův revír VIII: Smrt v uniformě 6 [i] 14:25 Julie Lescautová I: Sexuální obtěžování 3 [i] 16:25 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Lupiči paní domácí [i] 00:35 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Falešný život 2/2 [i] 01:25 Walker, Texas Ranger VI: Hrdinové všedních dnů 19 [i] 02:10 Wolffův revír VIII: Smrt v uniformě 6 [i] 02:55 Autosalon [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:40 Dr. Oz [i] 07:30 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 103-104/142 [i] 12:25 Navždy milovaná [i] 14:25 Skrytá vášeň 159-160/188 [i] 16:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Roztomilé mrchy I. 4/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život