TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 1/22 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:40 Bud - futbalista [i] 09:00 Tlsťoch z Beverly Hills [i] 10:30 Harry Potter a Tajomná komnata (HD) [i] 13:20 Legenda o pirátovi [i] 17:00 Avatar: Posledný vládca vetra (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Anjeli a démoni (HD) [i] 22:55 Smrtonosná zbraň [i] 01:00 Anjeli a démoni (HD) [i] 03:05 Krvavé sprisahanie [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Drišľakoviny mix [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Náš Timmy: Timmy požiarnikom 12/26 [i] 07:30 Poštár Pat II 10 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin dobrodruhom 44/52 [i] 08:00 Garfield III.: Aký je to rozdiel, mať domáceho miláčika 12/52 [i] 08:15 Bol raz jeden život 19/26 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Alpy zhora: Šťavnaté pastviny 8/10 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi: Vitajte v NATO [i] 14:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Mŕtva v knižnici [i] 15:35 Zlatá klasika: Štvorylka [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy [i] 21:20 Zátoka nádejí 5/14 [i] 22:10 Zátoka nádejí 6/14 [i] 22:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Mŕtva v knižnici [i] 00:30 Rieka nádeje 1/18 [i] 01:20 O 5 minút 12 [i] 02:25 Občan za dverami [i] 02:55 Slovensko v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí II.: Múzeum Topkapi v Istanbule [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Púť vody [i] 09:05 Zvukové stopy Lala Schiffrina [i] 10:00 Zahraničný duchovný prenos zo Sixtínskej kaplnky [i] 11:45 O krásnej strige [i] 13:05 Dejiny sveta: Obdobie rabovania [i] 13:55 Rallye Dakar 2015 [i] 14:25 Orientácie [i] 14:50 Slovo [i] 15:00 Vodami Váhu prinesené... [i] 15:50 Zlatý pedál [i] 16:20 Hokej extraliga [i] 18:55 Večerníček: Tút [i] 19:00 Mášine rozprávky [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - mikuláš,mikuláš [i] 19:10 Garfield II. [i] 19:25 Černicový živý plot [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty do Bieloruska [i] 21:40 Dom z piesku a hmly [i] 23:40 Rallye Dakar 2015 [i] 00:10 Odpískané [i] 00:35 Dielo z depozitára [i] 00:45 Slovo [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Zabudnuté transporty do Bieloruska [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:50 Líška a ja [i] 07:25 Rozprávková jazda [i] 08:10 Horton [i] 09:50 Simpsonovci XXIV. 1,2/22 [i] 10:45 Profesionál 1,2/6 [i] 13:10 Dokonalý zločin [i] 15:05 Bezpečný prístav [i] 17:25 15 min. KUCHÁR [i] 18:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Terapia láskou [i] 23:05 Pasca [i] 00:45 Dokonalý zločin [i] 02:15 Pasca [i] 03:40 Loganova vojna [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 8 [i] 06:15 Kto prežije XVIII. 9 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 9 [i] 09:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:50 Plne naložení 1/6 [i] 10:20 Megapresuny 1,2/13 [i] 11:25 Kravaťáci II. 13 [i] 12:25 Zbohom, Slovensko! 1/8 [i] 13:35 Profesionáli VIII.: Veľký návrat, Bojov vrtuľník 1,2/19 [i] 15:20 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 17:55 Prison Break: Útek z väzenia III. 1,2/13 [i] 19:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Loganova vojna [i] 22:15 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 01:00 Zákon gangu IV. 1,2/15 [i] 02:50 Ben a Kate 1,2/16 [i] 03:35 Liga snov III. 1,2/13 [i] 04:15 Kto prežije XVIII. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 14 [i] 08:00 Komisař Rex II. 15 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 11:00 Na pomezí záhad II. 13 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 14:55 Na lodi III. 3 [i] 16:50 Kráska a zvíře I. 21 [i] 17:50 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 18:50 Bez hranic II. 1 [i] 19:55 Bez hranic II. 2 [i] 21:00 2012 [i] 23:50 Jak prosté II. 1 [i] 00:50 Jak prosté II. 2 [i] 01:45 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 02:30 Bez hranic II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Porter Ridge: Hadi [i] 05:35 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 06:00 Jak to dělají?: Šafrán/ledové silnice/Shelby [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Vůz Sema – Chrysler 300 [i] 07:15 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 08:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 09:55 Likvidátor 1 [i] 10:25 Likvidátor 2 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Úzkost z odloučení [i] 13:30 Co se dělo dál? 3 [i] 14:00 Co se dělo dál? 4 [i] 14:25 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 15:20 Králové sekvojí: Přestřelka v Jižní Dakotě [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů: Klubovna v korunách [i] 17:10 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 17:40 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 18:05 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Miniauta [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Vozy Packard [i] 20:00 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 21:00 Aljašská železnice 2 [i] 22:00 Muži Yukonu: Den zúčtování [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Sabotáž [i] 00:00 Říční příšery: rok monster [i] 00:55 Králové sekvojí: To je teda překvápko [i] 01:50 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 02:50 Aljašská železnice 2 [i] 03:50 Muži Yukonu: Den zúčtování [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Miniauta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Okouzlení III 37/52 [i] 07:25 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 08:55 Zločin na poště [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Nepovedený syn 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Stříbrný a Ryšavec [i] 14:10 Čarovné prstýnky [i] 15:15 Komici na jedničku [i] 16:10 Zdivočelá země 2/45 [i] 17:00 Zdivočelá země 3/45 [i] 18:00 Děti na tahu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Případ pro exorcistu 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Jedna ruka netleská [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 01:00 Zázraky přírody [i] 02:10 Bolkoviny [i] 03:05 Sváteční slovo kněze a publicisty Jana Hanáka [i] 03:10 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Bydlení je hra [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:50 Postřehy odjinud [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Klenoty naší krajiny: Křivoklátsko [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1024/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi: Plavba po Labi od Roudnice do 2 [i] 09:35 Hádanky domů života: Mikulovská brána do židovské duše [i] 10:00 Letečtí stíhači v boji II.: Pouštní bouře [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Jak se žije včelařům podle Jána [i] 12:25 Tajuplný ostrov Makatea aneb [i] 12:55 Království divočiny: Hroch, říční obr [i] 13:25 Sváteční slovo kněze a publicisty Jana Hanáka [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 13:55 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: Cesta za synem člověka [i] 14:50 Štíty království českého [i] 15:20 V Karibiku s Paulem Mertonem [i] 16:05 Divoká minulost Evropy: Historie [i] 16:55 Na plovárně s Laurou Dern [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Zemské póly [i] 18:15 Jeden rok s Fulbrightem: Andrea [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Svatý Grál v Americe 1/2 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dr. No [i] 21:50 Marketa Lazarová [i] 00:30 Fenomén Underground [i] 01:25 Sestřička Jackie [i] 01:55 Sestřička Jackie [i] 02:20 Folklorika [i] 02:50 Lidské pochodně [i] 03:15 Folklorika [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:25 Za prací na konečnou [i] 04:40 Divnopis [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Želvy Ninja X 7 [i] 07:05 Král džungle 15 [i] 07:25 Liga Špačků II 9 [i] 07:50 Tom a Jerry III 25 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 19 [i] 08:45 Šípková Růženka [i] 09:50 Výměna manželek [i] 11:00 Táta z billboardu [i] 12:40 Špioni jako my [i] 14:25 Zlatý kompas [i] 16:20 Válečný kůň [i] 18:50 Helena: Jsme v balíku 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro ženy [i] 22:10 Střepiny [i] 22:45 Sběratel polibků [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas IV: Dvojité x [i] 01:35 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Špioni jako my [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:30 Dokonalý Spider-Man II: Spider-Man v Bostonu 7 [i] 07:55 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Návrat Petra Pana 2/2 [i] 08:25 Tajemství války: Tajné zbraně Třetí říše 11 [i] 09:30 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vteřiny před vraždou III: Staré účty 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:25 Utta Danella: Svatba na venkově [i] 14:20 Big Ben III: Rudé růže 7 [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 18:10 Vařte jako šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Žhavé výstřely 2 [i] 22:05 Hadí oči [i] 00:05 Hawaii 5-0 II: Čistý štít 5 [i] 00:55 Tajemství války: Tajné zbraně Třetí říše 11 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 03:25 Žhavé výstřely 2 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Úbohá Nasťa 2 [i] 06:30 Inga Lindströmová: Oslava [i] 08:30 Frasier I. 19/24 [i] 08:55 Taká obyčajná rodinka III. - NOVÁ SÉRIA 2/24 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Môj nový tučný život IV. - NOvÁ SÉRIA 3-4/13 [i] 12:20 Gossip Girl V. - NOVÁ SÉRIA 1-2/24 [i] 14:20 Snívala som o Afrike [i] 16:25 Opustené dieťa [i] 18:10 Posteľ plná ruží [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:15 Horúca krv 3-4/36 [i] 23:40 Spolubývajúca [i] 01:30 Veľmi nebezpečné známosti [i] 03:00 Spolubývajúca [i] 04:40 Zámena manželiek [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kohout na víně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kitaro a odvěká kletba [i] 14:10 Barva pleti [i] 16:05 Agora [i] 18:15 Okamžik vzkříšení [i] 20:05 Osudový dotek [i] 22:05 Nejlepší z Brooklynu [i] 00:25 Teror [i] 01:55 Libertin [i] 03:45 3:10 Vlak do Yumy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:00 Šipky [i] 18:30 Šipky [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:00 Rychlobruslení [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 09:00 Bigfoot [i] 11:00 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 12:00 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 13:00 Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 14:00 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 15:00 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 16:00 Dobrá manželka 6: Červená zóna 8 [i] 17:00 Milionový lékař 4: Po ohňostroji 1 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Nedokonalá bouře 2 [i] 19:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 20:00 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 21:00 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 23:00 Trhák pana Bowfingera [i] 01:00 Hráči [i] 03:30 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 04:20 Městečko Haven 4: William 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 2 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 06:55