TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VI. 10/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:20 Traja nindžovia zasahujú [i] 09:50 Krok za krokom V. 1/24 [i] 10:15 2 baby na mizine III. 11/24 [i] 10:40 Policajt v Beverly Hills [i] 12:40 Dannyho jedenástka (HD) [i] 14:50 Svadobné katastrofy [i] 17:05 Susedia [i] 17:40 Kredenc [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:25 15. PLES V OPERE [i] 20:30 Skús ma rozosmiať (HD) [i] 22:40 15. PLES V OPERE [i] 22:45 Kód smrti [i] 00:30 Krvavé sprisahanie [i] 02:05 Kód smrti [i] 03:45 Krvavá odplata [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Spišský Jeruzalem [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy umýva 11/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 9 [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklinov Halloween 43/52 [i] 07:55 Garfield III.: Šou bez Garfielda 11/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 18/26 [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Tanečná akadémia II.: Rebríková teória 21/26 [i] 10:00 Tanečná akadémia II.: Všetko alebo nič 22/26 [i] 10:25 On air [i] 11:00 Trpký voz nádeje: Samson 1/3 [i] 11:55 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i] 13:40 Škola detektívky: Vraždy v ulici Morgue [i] 14:30 Vínne cesty Slovenska: Medzibodrožie 1/2 [i] 15:00 Utečenci [i] 16:30 Milujem Slovensko [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nevera [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Krajina rebelov - Nový svet 1/8 [i] 00:15 Utečenci [i] 01:40 Inšpektor Rocca: Bez príčiny [i] 03:20 Škola detektívky: Vraždy v ulici Morgue [i] 04:10 Krajina rebelov - Nový svet 1/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí II.: Kunsthistorické múzeum vo Viedni [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Barbora Rösselová 3/3 [i] 09:50 Vlčie hory [i] 10:45 Bohom zabudnuté deti [i] 12:35 Rallye Dakar 2015 [i] 13:05 Stávka s čertom [i] 14:25 Muzikál,muzikál [i] 15:15 Čajka Jonathan Livingston [i] 17:00 Tajomstvá múzeí II.: Múzeum Topkapi v Istanbule [i] 17:50 Osud Atén 2/2 [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - tlmočník [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Černicový živý plot [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny sveta: Obdobie rabovania [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petra Vidašiča [i] 21:25 Zvukové stopy Lala Schiffrina [i] 22:20 Babel [i] 00:40 Rallye Dakar 2015 [i] 01:05 Osud Atén 2/2 [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 Rozprávková jazda [i] 07:15 Líška a ja [i] 09:10 Mupeti [i] 11:15 Ostrov pokladov [i] 13:05 Filantrop 7,8/8 [i] 14:55 Osudové leto [i] 17:10 Knight Rider 1,2/18 [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Bezpečný prístav [i] 22:50 Sexi párty 3: Nováčik [i] 00:50 Žraloky [i] 02:20 Sexi párty 3: Nováčik [i] 03:55 Let 93 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Dotyk II. 3 [i] 06:00 Kutyil s.r.o. 9 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 8 [i] 09:05 Simpsonovci III. 1,2/24 [i] 09:50 Ničitelia mýtov 13 [i] 10:45 Terénne monštrá II. 5 [i] 11:50 Nečakaná hrozba [i] 13:25 Prvá Apokalypsa [i] 15:05 Mayday: Stratení v mori [i] 16:10 Plne naložení 1/6 [i] 16:45 Megapresuny 1,2/13 [i] 17:50 Let 93 [i] 19:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:30 Profesionáli VIII.: Veľký návrat, Bojov vrtuľník 1,2/19 [i] 22:20 Spravodlivá odplata [i] 00:25 Nečakaná hrozba [i] 02:05 Spravodlivá odplata [i] 03:50 Prvá Apokalypsa [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG IV. 5 [i] 08:00 JAG IV. 6 [i] 09:00 Vlčí mládě III. 5 [i] 09:55 Vlčí mládě III. 6 [i] 10:50 Na pomezí záhad II. 12 [i] 11:50 Komisař Rex II. 12 [i] 12:55 Komisař Rex II. 13 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 16:00 Ghost Rider 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 1 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky [i] 06:00 Jak to dělají?: Opály/kaskadérská letadla/nugát [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 08:10 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 10:50 Rození obchodníci: směna za lepší: Mexiko a USA [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší: Blízký východ [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Austrálie [i] 13:30 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 14:25 Jak to dělají?: Opály/kaskadérská letadla/nugát [i] 14:55 Jak to dělají?: Šafrán/ledové silnice/Shelby [i] 15:20 Vzestup strojů: Jedinečný dragster [i] 16:15 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Eurotunel [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Cadillac [i] 19:00 Americké klasické vozy: Záchrana formule IndyCar [i] 19:30 Americké klasické vozy: Corvette [i] 20:00 Prodej klasických vozů: Nepojízdný Mustang [i] 21:00 Rychle a hlasitě 23 [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 3 [i] 22:30 Nebezpečná dilemata 4 [i] 23:00 Porter Ridge: Karavan versus RB [i] 23:30 Porter Ridge: Hadi [i] 00:00 Bitvy o zavazadla 3 [i] 00:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 00:55 Ztraceno a prodáno 3 [i] 01:25 Ztraceno a prodáno 4 [i] 01:50 Prodej klasických vozů: Nepojízdný Mustang [i] 02:50 Rychle a hlasitě 23 [i] 03:50 Nebezpečná dilemata 3 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata 4 [i] 04:45 Porter Ridge: Karavan versus RB [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:40 Okouzlení III 36/52 [i] 07:35 Úplně beznadějný případ [i] 08:25 Klaním se, měsíci [i] 09:35 Slovácko sa nesúdí [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Sedmipírek [i] 13:30 Silák a strašidla [i] 14:25 Cizí holka [i] 15:35 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 17:05 Dva chrámy Josefa Kemra [i] 18:00 Hercule Poirot [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Slavné dialogy [i] 22:05 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 1/4 [i] 23:45 Skříňka [i] 01:40 Kriminálka Paříž [i] 02:30 Sportoviště [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:10 Pod pokličkou [i] 03:35 Chalupa je hra [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Vyzkoušejte si... [i] 04:40 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Malý princ II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Kdo neskáče, není Čech [i] 11:05 Století létání 1/26 [i] 12:00 Stalin [i] 12:55 Válečné epizody z archivů [i] 13:10 Babylon [i] 13:40 Zářivá hvězda [i] 15:10 Cesta ke kameni: Kámen a životní cesta 1/6 [i] 15:30 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 16:25 Máma bonobů [i] 17:15 Češi na misi: Uprostřed Afriky [i] 17:45 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dlouhý pochod do vesmíru [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Růžový panter [i] 21:55 Salamandr 1,2/12 [i] 23:35 Boj o koláč [i] 00:05 Vesmírná tělesa [i] 01:35 Pološero - Sexmise [i] 02:05 Ta naše povaha česká [i] 02:30 V pasti mikrodluhu [i] 03:30 Pomoz si sám [i] 03:55 Generace "0" [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Divnopis [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Želvy Ninja X 6 [i] 06:25 Král džungle 14 [i] 06:50 Liga Špačků II 8 [i] 07:15 Tom a Jerry III 24 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:05 Dva a půl chlapa V 6 [i] 08:25 Helena: Perný den 1 [i] 08:55 První krok: Předveď se 1 [i] 10:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:15 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 13:05 Výměna manželek [i] 14:15 Smrtící epidemie [i] 16:35 Duch [i] 18:50 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jobs [i] 22:40 Tajný agent Jack T. [i] 00:35 Přicházím s deštěm [i] 02:30 Novashopping 03:00 Áčko: Zvláštní školu zvládnu i těhotná [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:15 První krok: Předveď se 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Dokonalý Spider-Man II: Šílená šestka 6 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Návrat Petra Pana 1/2 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:15 M*A*S*H 15 [i] 09:50 Deník malého poseroutky 3 [i] 11:40 Smrtonosná past 1 [i] 14:15 Silverado [i] 16:55 Vraždy v Midsomeru XV: Tajemný jezdec [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 X-Men Origins: Wolverine [i] 23:40 Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie [i] 01:25 Vraždy v Midsomeru XV: Tajemný jezdec [i] 02:55 X-Men Origins: Wolverine [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Úbohá Nasťa 1 [i] 06:30 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 08:30 Frasier I. 18/24 [i] 08:55 Taká obyčajná rodinka III. - NOVÁ SÉRIA 1/24 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Môj nový tučný život IV. - NOVÁ SÉRIA 1-2/13 [i] 12:25 Šiesty zmysel I. 1/22 [i] 13:15 Bostonské vraždy 1/10 [i] 14:35 Smotánka [i] 15:05 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 17:50 Sultán 1-2/126 [i] 20:00 Navždy milovaná [i] 21:45 Inga Lindströmová: Oslava [i] 23:35 Vráťte mi dcéru! [i] 01:10 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 03:30 Navždy milovaná [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skandál [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cesta za snem [i] 13:50 Žhavé nápady [i] 15:20 Divoké husy [i] 17:45 Ďáblova ruka [i] 19:25 Tsunami [i] 21:25 Libertin [i] 23:30 Teror [i] 01:00 Smrtící parazit [i] 02:25 Je tady někdo? [i] 04:05 Tsunami [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Biatlon [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Tenis [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:15 Šipky [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Rallye [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 06:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 13:00 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 14:00 V utajení 2: Mistrovské dílo 15 [i] 15:00 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 17:00 Bouře v Seattlu [i] 19:00 Bigfoot [i] 21:00 Trhák pana Bowfingera [i] 23:00 Útok dvojhlavého žraloka [i] 00:50 Nevěsta přes internet [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 04:40 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 1 [i] 06:00 Lovci drahokamů 14 [i] 06:55 Jak se to dělá: terasa z akátového dřeva a paštikový krém 1 [i] 07:05 Pohřebiště 1 [i] 08:00 Planeta mutantů 1 [i] 09:00 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem: Karibští tvorové. 3 [i] 09:55 Co říkají zvířata? 1 [i] 11:00 Utajená města Asie: Vietnam 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 16 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 17 [i] 13:00 Nákladné delikatesy: Šafrán 1