TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Chlapi neplačú [i] 10:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:25 Chlapi neplačú [i] 12:25 Dr. House VI. 10/22 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3/23 [i] 14:15 Kobra 11 XV. 9/14 [i] 15:10 Kurz sebaovládania 67-68/100 [i] 16:00 Mentalista VI. - NOVÁ SÉRIA 1/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Horná Dolná - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Tajomná komnata (HD) [i] 23:20 Krv bojovníkov: Posvätná zem [i] 01:40 Šiesty zmysel I. 1/22 [i] 02:25 Bostonské vraždy 1/10 [i] 03:20 Kurz sebaovládania 67-68/100 [i] 03:40 Dr. House VI. 10/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 McLeodove dcéry II. 6 [i] 06:10 Rosemary a Thymeová I 2 [i] 07:00 Správy RTVS "N" [i] 07:50 Kazko Vlasko [i] 08:45 Občan za dverami [i] 09:20 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta II. (Malá Tŕňa, Viničky, Borša) [i] 09:50 Lekári: Niektorí tomu hovoria láska 4/65 [i] 10:35 Tŕne lásky 4/4 [i] 12:25 Láska pri fjorde: Žena na pláži [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamičky [i] 14:30 Nečakané stretnutia [i] 15:25 Tajné životy [i] 16:30 Lekári: Jeden rozhodujúci rez 5/65 [i] 17:20 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:45 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:55 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 04:10 McLeodove dcéry II. 6 [i] 04:55 Rosemary a Thymeová I 2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:45 Tajomstvá múzeí II.: Ostrov múzeí v Berlíne [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Tanečné miniatúry: Svadba spod Poľany [i] 08:35 Veľká koralová bariéra: Od útesu po dažďový prales [i] 09:30 Barbora Rösselová 2/3 [i] 10:35 Portrét: Andrew Duda [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Malá Dorritka 8/8 [i] 13:05 Rallye Dakar 2015 [i] 13:30 Štipku soli 3/3 [i] 15:00 Ruže pre krásnu pani [i] 15:40 Tajomstvá múzeí II.: Kunsthistorické múzeum vo Viedni [i] 16:25 Hľadanie stratených svetov: Starosti Juraja zo Schönbergu [i] 16:55 Veľká koralová bariéra: Útes a planéta [i] 17:50 Osud Atén 1/2 [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Ja nič, ja muzikant [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Černicový živý plot [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vlčie hory [i] 20:55 Bohom zabudnuté deti [i] 22:45 Peter a Pavel a džezáky [i] 23:40 Rallye Dakar 2015 [i] 00:10 Osud Atén 1/2 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:35 Rozprávková jazda [i] 07:15 SÚDNA SIEŇ: Cigán dediť nebude! [i] 08:20 DIVOKÉ KONE [i] 09:20 VIP Nákupné maniačky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Filantrop 5,6 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 18:05 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Profesionál 1,2/6 [i] 23:05 Žraloky [i] 00:55 Izba smrti [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 3 [i] 03:05 Dvojičky 3 [i] 03:45 KRIMI 04:15 Izba smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 8 [i] 06:10 Faktor strachu V. 16 [i] 06:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 3 [i] 09:15 Dvojičky 3 [i] 10:15 Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 11:00 Ničitelia mýtov 12 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 11 [i] 13:00 Kosti II. 2 [i] 13:50 Faktor strachu V. 17 [i] 14:45 Simpsonovci XV.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:55 Ničitelia mýtov 13 [i] 17:00 Faktor strachu V. 18,19 [i] 18:45 Simpsonovci III. 1,2/24 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 9 [i] 20:30 Osudové leto [i] 22:30 Camelot 1,2/10 [i] 00:25 Walking Dead IV. 1/16 [i] 01:15 American Horror Story 1/12 [i] 02:05 Letecké katastrofy 3 [i] 02:55 Magnum VIII. 3 [i] 03:40 Camelot 1,2/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 4 [i] 07:55 Vražedná čísla V. 2 [i] 08:55 Tajemství Pravdy II. 4 [i] 09:50 Skuteční lidé II. 4 [i] 11:05 Jak prosté II. 17 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 8 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 17 [i] 13:55 Dr. House VIII. 5 [i] 14:50 Jak prosté II. 18 [i] 15:45 Skuteční lidé II. 5 [i] 17:00 Tajemství Pravdy II. 5 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 18 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 9 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 3 [i] 21:00 Ghost Rider 1 [i] 23:00 Vzpomínky II. 3 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 01:55 Vzpomínky II. 3 [i] 02:40 Drzá Jordan VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi [i] 05:35 Jak to dělají?: Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur [i] 06:00 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 06:25 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 09:05 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 09:55 Zlatá horečka: Konečně zlato! [i] 10:50 Mrazivé zlato 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 12:35 Americké klasické vozy: Rayovy kořeny a žlutý vůz č. 303 [i] 13:05 Americké klasické vozy: Úžasná Kalifornie: vozy Woodie Wagon s dřevěnými panely [i] 13:30 Fantom Works 5 [i] 14:25 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 15:20 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 16:15 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 18:35 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 19:00 Jak to dělají?: Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky [i] 19:30 Jak to dělají?: Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky [i] 20:00 Co se dělo dál? 14 [i] 20:30 Co se dělo dál? 13 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Zánik lidstva [i] 22:00 Neobjasněné případy: Paranormální americká dálnice [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jsme sami? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Stroj času [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 13 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i] 01:50 Co se dělo dál? 14 [i] 02:20 Co se dělo dál? 13 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Zánik lidstva [i] 03:50 Neobjasněné případy: Paranormální americká dálnice [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jsme sami? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Sváteční slovo kněze salesiána Františka Bláhy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Novém Skotsku [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 13:35 Banánové rybičky [i] 14:10 Doktorka Quinnová [i] 14:55 Kuchařská pohotovost [i] 15:20 Místo činu - Schimanski [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sněžný drak [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:25 Pocta rokenrolovému králi [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kingová II: Jared a Stacey Cooperovi 7/13 [i] 01:30 Život mezi bílými čárami [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Jelen sika [i] 09:30 Cyrano z Bergeraku [i] 11:40 Cestománie [i] 12:10 Bitvy starověku: Mojžíš - Štvanice [i] 12:55 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 13:50 Bojovníci s klimatem [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:25 Barevná třicátá léta: Konec jedné éry [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Věda na vlastní kůži [i] 16:55 Věda a náhoda: Revoluce v lidské sexualitě [i] 17:45 Ta naše povaha česká [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa [i] 21:00 Pan Selfridge II 1/10 [i] 21:50 Batesův motel [i] 22:35 Boj o koláč [i] 23:00 Smrt čeká všude [i] 01:10 Letecké katastrofy VII.: Požár v nákladovém prostoru [i] 01:55 Křižácké hrady [i] 02:40 Kamenný vrch [i] 03:05 Kuřácký skanzen Evropy [i] 03:30 Generace "0" [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:10 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:25 Starosta [i] 04:45 Příběhy železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 2734 [i] 09:50 Sexy 40 [i] 11:30 Dva a půl chlapa V 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:50 Vzpomínky II 10 [i] 13:40 Odložené případy IV: Rozpolcená [i] 14:35 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Už teď je pozdě 187 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami VI: Munice za všechny peníze [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas V: Odběratelé [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: Tři do páru [i] 21:35 Smrtonosná zbraň 2 [i] 23:35 Kriminálka Miami VI: Munice za všechny peníze [i] 00:20 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 01:00 Dr. House: Průvodce věrného diváka [i] 01:25 Novashopping 01:55 Áčko: Poslední naděje - pes [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Už teď je pozdě 187 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Výměna sil 10 [i] 07:20 Winx Club II: A představení pokračuje dál 15 [i] 08:05 M*A*S*H 14 [i] 08:35 M*A*S*H 15 [i] 09:20 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt krále krojů 5 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Místo činu: Brémy: Mrtví uprchlíci 14 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger VI: Práce v převleku 18 [i] 13:40 Wolffův revír VIII: Vidět Amsterodam a zemřít 5 [i] 14:35 Julie Lescautová I: Znásilnění 2 [i] 16:30 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrtonosná past 1 [i] 22:45 Ve jménu krále 2 [i] 00:35 Poslední tanec [i] 02:30 Walker, Texas Ranger VI: Práce v převleku 18 [i] 03:15 Wolffův revír VIII: Vidět Amsterodam a zemřít 5 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 06:05 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:50 Dr. Oz [i] 07:35 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Na streche [i] 10:55 Perla Orientu 101-102/142 [i] 13:10 Feriha 136/160 [i] 14:30 Skrytá vášeň 157-158/188 [i] 16:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Roztomilé mrchy I. 3/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život - NOVÁ SÉRIA [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Ja som ty a ty si ja [i] 22:55 Veľmi nebezpečné známosti [i] 00:40 Ja som ty a ty si ja [i] 02:10 Veľmi nebezpečné známosti [i] 03:40 Priatelia [i] 04:05 Bez servítky [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Šéfe, jsem v tom! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dívka na přání [i] 13:35 Na území žen [i] 15:20 Obyčejný spratek [i] 17:20 Králičí nora [i] 19:00 Kid [i] 20:55 Je tady někdo? [i] 22:40 Smrtící parazit [i] 00:15 13 [i] 01:45 Traffic - nadvláda gangů [i] 04:05 Kid [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:45 Tenis [i] 18:30 Šipky [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorsport [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10