TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Chlapi neplačú [i] 10:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:25 Chlapi neplačú [i] 12:25 Dr. House VI. 9/22 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2/23 [i] 14:15 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 15:10 Kurz sebaovládania 65-66/100 [i] 16:00 Mentalista V. 22/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Zámena manželiek [i] 22:30 Mentalista V. 22/22 [i] 23:25 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2/23 [i] 01:10 Dr. House VI. 9/22 [i] 01:50 Kurz sebaovládania 65-66/100 [i] 02:30 Mentalista V. 22/22 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2/23 [i] 03:55 Kobra 11 XV. 8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:25 McLeodove dcéry II. 5 [i] 06:10 Rosemary a Thymeová I 1 [i] 07:00 Správy RTVS "N" [i] 07:50 Za mestskými múrmi: Obeť [i] 09:10 Slovensko v roku 2014 [i] 09:55 Lekári: Nič nie je také, ako sa zdá 3/65 [i] 10:40 Tŕne lásky 3/4 [i] 12:25 Francesco 1/2 [i] 14:00 Francesco 2/2 [i] 15:35 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 16:35 Lekári: Niektorí tomu hovoria láska 4/65 [i] 17:20 Tŕne lásky 4/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Žena na pláži [i] 21:50 Policajt: Ako prežiť smrť 1/10 [i] 22:35 Policajt: Manželia a otcovia 2/10 [i] 23:20 Inšpektor Rocca: Pochybnosti [i] 01:00 Šport v roku 2014 [i] 01:45 Svet v roku 2014 [i] 02:30 McLeodove dcéry II. 5 [i] 03:20 Rosemary a Thymeová I 1 [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí II.: Národné antropologické múzeum v Mexiko City. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zimné potulky [i] 08:55 Veľká koralová bariéra: Zázrak prírody [i] 09:45 Barbora Rösselová 1/3 [i] 10:50 Biely chumáč: Dobrodružstvá malého bobra [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Malá Dorritka 7/8 [i] 13:40 Rallye Dakar 2015 [i] 14:05 Štipku soli 2/3 [i] 15:45 Tajomstvá múzeí II.: Ostrov múzeí v Berlíne [i] 16:25 Hľadanie stratených svetov: Matej a Beatrica [i] 17:00 Veľká koralová bariéra: Od útesu po dažďový prales [i] 17:55 Planéta Egypt: Hľadanie večnosti [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Černicový živý plot [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Portrét: Andrew Duda [i] 21:00 Spálené životy [i] 22:45 Šport v roku 2014 [i] 23:30 Rallye Dakar 2015 [i] 00:00 Planéta Egypt: Hľadanie večnosti [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 DIVOKÉ KONE [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 Gumkáči IV. [i] 07:40 SÚDNA SIEŇ: Vojna bratrancov [i] 08:45 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 VIP Nákupné maniačky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Filantrop 3,4 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 18:05 SÚDNA SIEŇ: Bláznivá svokra [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 Filantrop 7,8/8 [i] 23:25 Ten najlepší [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 2 [i] 02:25 Ten najlepší [i] 04:30 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 7 [i] 06:10 Faktor strachu V. 14 [i] 06:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 2 [i] 09:15 Dvojičky 2 [i] 10:15 Hawaii 5.0 IV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 11:00 Ničitelia mýtov 11 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 10 [i] 12:55 Kosti II. 1/21 [i] 13:50 Faktor strachu V. 15 [i] 14:45 Simpsonovci XV. 19,20 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:55 Ničitelia mýtov 12 [i] 16:55 Faktor strachu V. 16,17 [i] 18:50 Simpsonovci XV.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 8 [i] 20:30 Knight Rider 1,2/18 [i] 22:10 Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 23:05 Tajomstvá histórie 1/6 [i] 00:05 Lovci nacistov 1/8 [i] 01:00 Letecké katastrofy 2 [i] 01:50 Kto prežije XVIII. 2 [i] 02:30 Magnum VIII. 2 [i] 03:15 Tajomstvá histórie 1/6 [i] 04:05 Lovci nacistov 1/8 [i] 04:50 Dotyk II. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 3 [i] 07:55 Vražedná čísla V. 1 [i] 08:50 Tajemství Pravdy II. 3 [i] 09:50 Skuteční lidé II. 3 [i] 11:05 Jak prosté II. 16 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 7 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 16 [i] 14:00 Dr. House VIII. 4 [i] 15:00 Jak prosté II. 17 [i] 15:55 Skuteční lidé II. 4 [i] 17:10 Tajemství Pravdy II. 4 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 17 [i] 19:00 Drzá Jordan VI. 8 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 01:00 Drzá Jordan VI. 8 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 02:40 Havaj 5-0 II. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 06:00 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 06:25 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 09:05 Opravna vraků: Není škola [i] 09:55 Zlatá horečka: Zamilovaný pohled [i] 10:50 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 11:40 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Ochranná výzbroj [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 15:20 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 16:15 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 18:35 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 19:00 Jak to dělají?: Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur [i] 19:30 Jak to dělají?: Stíhačka / Belgická klášterní piva / ofroadová vozidla SUV [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 21:00 Co ukrývá stodola? 7 [i] 21:30 Poklady z garáží: Bingo [i] 22:00 Lovci odpadu 2 [i] 23:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i] 23:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi [i] 00:00 Lovci aut: Spousty peněz a ukrytý poklad [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 11 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 12 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 02:50 Co ukrývá stodola? 7 [i] 03:20 Poklady z garáží: Bingo [i] 03:50 Lovci odpadu 2 [i] 04:45 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Pembě [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 13:35 Banánové rybičky [i] 14:10 Doktorka Quinnová [i] 14:55 Rajské zahrady [i] 15:15 Kojak [i] 16:05 Hubert a Staller [i] 17:00 Cestománie [i] 17:25 Besipky: Zvěř [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Příběh kriminálního rady [i] 22:35 Kingová II: Jared a Stacey Cooperovi 7/13 [i] 23:20 Kriminálka Paříž [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kriminalista [i] 01:35 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:55 Designtrend [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Postřehy odjinud [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Inspirace dobrem [i] 09:55 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 10:45 Letecké katastrofy VII.: Požár v nákladovém prostoru [i] 11:35 Souboj vojevůdců: Velkokníže [i] 12:20 Moje soukromá válka: Cestující z vlaku smrti [i] 12:50 Jan Calábek ku potěše včel, básníků a botaniků [i] 13:20 Bermudský poetický trojúhelník nad [i] 14:10 Barevná třicátá léta: Americká dobrodružství [i] 15:05 Křižácké hrady [i] 15:50 Dlouhý pochod do vesmíru [i] 16:35 Bitvy starověku: Mojžíš - Štvanice [i] 17:20 Lodě, které psaly historii: Askoy [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Obchod s delfíny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Křivoklátsko [i] 22:00 Pološero - Sexmise [i] 22:25 Ve jménu vlasti II: Odletím 8/12 [i] 23:20 Queer: Nejkrásnější ženy Paříže [i] 23:45 Pod sluncem tma [i] 01:05 Evropa dnes [i] 01:35 Bratr Roger a jeho Taize [i] 02:00 Zlatý oříšek 2014 [i] 02:55 Travestita není transvestita aneb [i] 03:25 Generace "0" [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:15 Kde se dobře vaří... [i] 04:35 Divnopis [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2733 [i] 10:00 Pán domu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Vzpomínky II 9 [i] 13:40 Odložené případy IV: Postav se a zakřič [i] 14:30 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to dva 186 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami VI: Rodinná záležitost [i] 18:35 Kriminálka Miami VI: Osudový zásah [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sexy 40 [i] 22:05 Šestý den [i] 00:15 Kriminálka Miami VI: Rodinná záležitost [i] 01:00 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 01:40 Dva a půl chlapa V 5 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to dva 186 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Odchýlený 9 [i] 07:20 Winx Club II: Bitva na planetě Eraklion 14 [i] 08:05 M*A*S*H 13 [i] 08:35 M*A*S*H 14 [i] 09:20 Vraždy v Kitzbühelu V: Magická vražda 4 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Místo činu: Brémy: Nic není, jak se zdá 13 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger VI: V rukou božích 17 [i] 13:40 Wolffův revír VIII: Žanetin útěk 4 [i] 14:35 Julie Lescautová I 1 [i] 16:30 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ďábel nosí Pradu [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:35 Právo a pořádek XVI: Podvodníci 2 [i] 00:25 Policejní bažanti III: Dámská jízda 4 [i] 01:15 Šestej smysl: Hurikán 10 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger VI: V rukou božích 17 [i] 02:50 Wolffův revír VIII: Žanetin útěk 4 [i] 03:35 Jízda do pekel 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 06:05 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:50 Dr. Oz [i] 07:35 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Na streche [i] 10:55 Perla Orientu 99-100/142 [i] 13:10 Feriha 135/160 [i] 14:35 Skrytá vášeň 155-156/188 [i] 16:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:20 Roztomilé mrchy I. 2/22 [i] 18:10 Priatelia [i] 18:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život - NOVÁ SÉRIA [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 4/18 [i] 21:30 Feriha 136/160 [i] 22:30 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 00:15 Seinfeld [i] 01:05 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:10 Smotánka [i] 03:00 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 04:30 Odložený prípad V. 4/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 LOL [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Svatba na spadnutí [i] 13:45 Černá Dahlia [i] 15:55 Dívka na přání [i] 17:20 Na území žen [i] 19:05 3:10 Vlak do Yumy