TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:30 Chlapi neplačú [i] 10:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:30 Chlapi neplačú [i] 12:30 Dr. House VI. 8/22 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 14:15 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 15:10 Kurz sebaovládania 63-64/100 [i] 16:00 Mentalista V. 21/22 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Svokra [i] 22:30 Mentalista V. 21/22 [i] 23:25 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 01:05 Dr. House VI. 8/22 [i] 01:50 Kurz sebaovládania 63-64/100 [i] 02:30 Mentalista V. 21/22 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 03:50 Kobra 11 XV. 7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:25 McLeodove dcéry II. 4 [i] 06:10 Doktorka Quinnová VI: Nový začiatok [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Willy Fog: Cesta do stredu Zeme [i] 09:00 Svet v roku 2014 [i] 09:45 Lekári: Nový začiatok 2/65 [i] 10:35 Tŕne lásky 2/4 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 15:40 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 16:40 Lekári: Nič nie je také, ako sa zdá 3/65 [i] 17:25 Tŕne lásky 3/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Atlas mrakov [i] 23:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 00:35 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 02:15 McLeodove dcéry II. 4 [i] 03:00 Doktorka Quinnová VI: Nový začiatok [i] 03:45 Svet v obrazoch [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí II.: Imperiálne vojnové múzeum [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zimné obchôdzky a zábavky [i] 09:15 Pesničky z Hviezdičky: Zimná pieseň [i] 09:20 Vojna termitov [i] 10:45 Roxette - všetko sa začína tam, kde to končí [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 Malá Dorritka 6/8 [i] 13:10 Rallye Dakar 2015 [i] 13:35 Štipku soli 1/3 [i] 14:45 Papierové lásky [i] 15:40 Tajomstvá múzeí II.: Národné antropologické múzeum v Mexiko City. [i] 16:25 Hľadanie stratených svetov: Nešťastná kráľovná [i] 17:00 Veľká koralová bariéra: Zázrak prírody [i] 17:55 Planéta Egypt: Chrámy moci [i] 18:45 Večerníček: Tút [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Černicový živý plot [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Milan Čorba [i] 20:55 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 22:45 Vianočný koncert Slovenského a Českého rozhlasu [i] 23:40 Rallye Dakar 2015 [i] 00:05 Planéta Egypt: Chrámy moci [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 Dedičstvo pre psa [i] 07:45 SÚDNA SIEŇ: Vráť sa k milenke! [i] 08:55 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Traja mušketieri [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Filantrop 1,2/8 [i] 14:20 TV ŠANCA [i] 14:55 Komplikovaná láska [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 18:05 SÚDNA SIEŇ: Konečne zarábaj! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 Filantrop 5,6 [i] 23:20 Bastardi 2 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 1/19 [i] 01:55 Hoď svišťom: Sandrine narodeniny 1/16 [i] 02:25 Bastardi 2 [i] 03:55 Dotyk II. 1/14 [i] 04:45 Dvojičky 1/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Kutyil s.r.o. 6 [i] 06:20 TOP STAR [i] 06:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 1/19 [i] 09:15 Dvojičky 1/22 [i] 10:15 Krádež legendy [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 9 [i] 13:10 Kúzla Davida Blainea: Uväznený v ľade [i] 14:00 Kúzla Davida Blainea: Závrat [i] 14:50 Simpsonovci XV. 18 [i] 15:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 15:45 Ničitelia mýtov 11 [i] 16:50 Faktor strachu V. 14,15 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 19,20 [i] 19:30 Kutyil s.r.o.: Kukučkové hodiny 7 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X.: - FINÁLE SERIÁLU 18,19/19 [i] 22:10 Hawaii 5.0 IV.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 22/22 [i] 23:00 Noční dravci [i] 01:00 Letecké katastrofy 1/6 [i] 01:50 Kto prežije XVIII. 1/16 [i] 02:35 Magnum VIII. 1/14 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X.: - FINÁLE SERIÁLU 18,19/19 [i] 04:40 Dotyk II. 1/14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 21 [i] 07:30 Dr. House VIII. 2 [i] 08:25 Vražedná čísla IV. 18 [i] 09:20 Tajemství Pravdy II. 2 [i] 10:15 Nora Roberts: V pravé poledne 1 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 6 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 15 [i] 14:00 Dr. House VIII. 3 [i] 15:00 Jak prosté II. 16 [i] 15:55 Skuteční lidé II. 3 [i] 17:10 Tajemství Pravdy II. 3 [i] 18:10 Posel ztracených duší V. 16 [i] 19:10 Drzá Jordan VI. 7 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 1 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 9 [i] 01:00 Posel ztracených duší V. 17 [i] 01:55 Od soumraku do úsvitu I. 1 [i] 02:40 Strážce pořádku V. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 06:00 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 06:25 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 09:05 Opravna vraků: Camaro z Beverly Hills [i] 09:55 Zlatá horečka: Vrtej nebo zahyneš [i] 10:50 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 11:40 Rození obchodníci: FSM Syrena 106 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 13:30 Souboj motorek: Jihozápad [i] 14:25 Aljašská železnice 1 [i] 15:20 Aljašská železnice 2 [i] 16:15 Aljašská železnice 3 [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 18:35 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 19:00 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 19:30 Jak to dělají?: Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čisticí prostředky [i] 20:00 Hra o kameny: Turecká ruleta [i] 21:00 Aljašská železnice 1 [i] 22:00 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 23:00 Pekelná silnice Ruska [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Podzimní hody [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 9 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 10 [i] 01:50 Hra o kameny: Turecká ruleta [i] 02:50 Aljašská železnice 1 [i] 03:50 Sibiřský podíl: Ruská ruleta [i] 04:45 Pekelná silnice Ruska [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po Bay of Plenty [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 13:35 Banánové rybičky [i] 14:10 Doktorka Quinnová [i] 14:55 Rajské zahrady [i] 15:15 Kojak [i] 16:10 Hubert a Staller [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Líbánky [i] 21:45 Místo činu - Schimanski [i] 23:25 MI5 VII 2/8 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Zpráva o sešlosti [i] 01:40 Dobré ráno [i] 04:10 Etiketa [i] 04:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina IX [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Banánové děti [i] 10:00 Stalin [i] 10:55 Derren Brown - Seance [i] 11:50 Osudové osmičky [i] 12:05 Dvacet bezesných let [i] 13:00 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:40 V pasti mikrodluhu [i] 14:40 Svatý Grál v Americe 1/2 [i] 15:30 Království divočiny: Jelen sika [i] 15:55 Divnopis [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Život podle Václava Havla [i] 17:45 Praha snů [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Indonésie [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 21:00 Na cestě po Malawi [i] 21:30 Kdo neskáče, není Čech [i] 22:10 Piano [i] 00:10 Na stojáka [i] 00:35 Moje soukromá válka: Cestující z vlaku smrti [i] 01:05 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i] 02:35 Společný výslech: Václav Klaus a [i] 03:15 Čekání na masakr [i] 03:45 Generace "0" [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 2732 [i] 09:55 Smím prosit? [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Vzpomínky II 8 [i] 13:35 Odložené případy IV: Pedofil [i] 14:30 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Fantóm s injekcí 185 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami VI: Hon na predátora [i] 18:35 Kriminálka Miami VI: Gerily v mlze [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pán domu [i] 22:10 Na doraz [i] 23:55 Kriminálka Miami VI: Hon na predátora [i] 00:40 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 01:25 Dva a půl chlapa V 4 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Fantóm s injekcí 185 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Diamanty jsou nejlepší přítel zlého pána 8 [i] 07:25 Winx Club II: Představení pokračuje 13 [i] 08:15 M*A*S*H 12 [i] 08:45 M*A*S*H 13 [i] 09:30 Vraždy v Kitzbühelu V: Smrt na lanovce 3 [i] 10:20 Prostřeno! [i] 11:05 Místo činu: Brémy: Dřímající monstrum 12 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Křižák 16 [i] 13:50 Wolffův revír VIII: Beze stopy 3 [i] 14:45 Castle na zabití V: Lidský faktor 23 [i] 15:35 Castle na zabití V: Na rozcestí 24 [i] 16:30 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Mladá babička [i] 21:30 Show Jana Krause [i] 22:30 Hawaii 5-0 II: Bojovník 17 [i] 23:20 Policejní bažanti III: Dobrá rána 3 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Falešný život 1/2 [i] 01:05 Walker, Texas Ranger VI: Křižák 16 [i] 01:50 Wolffův revír VIII: Beze stopy 3 [i] 02:35 Hra o dítě [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Má ma rád, nemá ma rád [i] 06:50 Dr. Oz [i] 07:35 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Na streche [i] 11:05 Perla Orientu 97-98/142 [i] 13:15 Feriha 134/160 [i] 14:30 Skrytá vášeň 153-154/188 [i] 16:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 17:10 Roztomilé mrchy I. 1/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život - NOVÁ SÉRIA [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 3/18 [i] 21:30 Feriha 135/160 [i] 22:35 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 00:20 Seinfeld [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:00 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 04:30 Odložený prípad V. 3/18 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Záhada sfingy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Wordplay [i] 13:45 Obyčejní hrdinové [i] 15:45 Svatba na spadnutí [i] 17:25 Černá Dahlia [i] 19:30 Za lepší život [i] 21:15 Sin Nombre [i] 23:00 Vyhnanec [i] 00:35 Mechanik zabiják [i] 02:00 Odpor [i] 04:05 Dvojí nepřítel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Běžecké lyžování [i] 09:15 Watts [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 16:15 Tenis [i] 19:30 Biatlon [i] 20:20 Běžecké lyžování [i] 21:05 Běžecké lyžování [i] 21:40 Jezdectví [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 22:20 Jachting [i] 22:50 Jachting [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:30 Běžecké lyžování [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Prozíravost 1: Tváře 2 [i]