TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Lovecká sezóna 2 (HD) [i] 07:05 Myšiak Stuart Little 2 [i] 08:15 V peřině (HD) [i] 10:05 Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva [i] 12:15 Tintinove dobrodružstvá (HD) [i] 14:20 Už sme doma? [i] 16:05 Hra o Niké [i] 16:10 S čerty nejsou žerty [i] 18:00 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Horná Dolná - NOVÝ SERIÁL [i] 22:30 Dokonalá lúpež (HD) [i] 00:10 Experiment [i] 01:50 Relikvia smrti [i] 03:10 Dokonalá lúpež (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 McLeodove dcéry II. 3 [i] 06:45 Doktorka Quinnová VI: Pomsta [i] 07:30 Správy RTVS "N" [i] 08:15 Willy Fog - Okolo sveta za 80 dní [i] 09:35 Šport v roku 2014 [i] 10:20 Lekári: Na rázcestí 1/65 [i] 11:05 Tŕne lásky 1/4 [i] 12:45 Snehová kráľovná 1/2 [i] 14:15 Snehová kráľovná 2/2 [i] 15:40 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 16:40 Lekári: Nový začiatok 2/65 [i] 17:25 Tŕne lásky 2/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Francesco 1/2 [i] 21:50 Francesco 2/2 [i] 23:25 Snehová kráľovná 1/2 [i] 00:50 Snehová kráľovná 2/2 [i] 02:15 McLeodove dcéry II. 3 [i] 03:00 Doktorka Quinnová VI: Pomsta [i] 03:45 V zakázanom kráľovstve [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí II.: Americké prírodopisné múzeum [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Orientácie [i] 09:05 Kolíska a kríž I. [i] 09:55 Slovo: Slovo o. Jozefa [i] 10:00 Pravoslávne Vianoce [i] 10:30 Zjavenie Pána - Traja králi [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Malá Dorritka 5/8 [i] 13:55 Rallye Dakar 2015 [i] 14:25 Od Silvestra do Troch kráľov [i] 15:15 Divadlo bez opony [i] 15:55 Tajomstvá múzeí II.: Imperiálne vojnové múzeum [i] 16:35 Biely chumáč: Dobrodružstvá malého bobra [i] 17:55 Planéta Egypt: Faraóni vo vojne [i] 18:45 Večerníček: Traja králi prichádzajú [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Černicový živý plot [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Škriatok [i] 21:10 ... kone na betóne [i] 22:40 Ľúbi neľúbi [i] 00:00 Rallye Dakar 2015 [i] 00:25 Tichá noc [i] 00:50 Planéta Egypt: Faraóni vo vojne [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Dedičstvo pre psa [i] 07:10 Oggy a šváby [i] 08:35 "Chobotnice z druhého patra" 3,4/4 [i] 10:50 Titanic: Krv a oceľ 6/6 [i] 12:30 TV ŠANCA [i] 13:05 Dnes áno, zajtra nie [i] 15:00 Traja mušketieri [i] 17:05 Komplikovaná láska [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 DIVOKÉ KONE [i] 21:20 Filantrop 3,4 [i] 23:20 Američan [i] 01:20 Krádež legendy [i] 02:45 Zúčtovanie v zóne 51 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Divoke koňe [i] 05:45 Kutyil s.r.o. 5 [i] 06:20 TOP STAR [i] 06:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:10 Simpsonovci XV. 17 [i] 08:40 Veľké preteky [i] 10:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:00 Kúzla Davida Blainea: Mágia na ulici [i] 11:50 Kúzla Davida Blainea:  Magický muž [i] 12:40 Prepadnutie v Severnom mori [i] 14:40 "Chobotnice z druhého patra" 3,4/4 [i] 17:00 Kúzla Davida Blainea: Uväznený v ľade [i] 17:50 Kúzla Davida Blainea: Závrat [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:05 Simpsonovci XV. 18 [i] 19:30 Kutyil s.r.o. 6 [i] 20:30 Američan [i] 22:30 Stratený [i] 00:40 Vec [i] 02:30 Stratený [i] 04:20 Prepadnutie v Severnom mori [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dr. House VIII. 1 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 17 [i] 08:55 Tajemství Pravdy II. 1 [i] 09:50 Skuteční lidé II. 1 [i] 11:05 Jak prosté II. 14 [i] 12:00 Drzá Jordan VI. 5 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 14 [i] 14:00 Dr. House VIII. 2 [i] 15:00 Jak prosté II. 15 [i] 15:55 Skuteční lidé II. 2 [i] 17:10 Tajemství Pravdy II. 2 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 15 [i] 19:05 Drzá Jordan VI. 6 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 18 [i] 21:00 Nora Roberts: V pravé poledne 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 23:45 Vzpomínky II. 2 [i] 00:45 Nora Roberts: V pravé poledne 1 [i] 02:25 Vzpomínky II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Toaletní papír/absint/kriketové míčky [i] 06:00 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 06:25 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 09:05 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 09:55 Zlatá horečka: Na šikmé ploše [i] 10:50 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 12:35 Sibiřský podíl 7 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 14:25 Rození obchodníci: směna za lepší: Indie [i] 15:20 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 16:15 Rození obchodníci: směna za lepší: Švédsko [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 18:35 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 19:00 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 19:30 Jak to dělají?: Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů: Výchova divočinou [i] 21:00 Muži Yukonu: Den zúčtování [i] 22:00 Odborníci na domy v korunách stromů: Bungalov na dvorku [i] 23:00 Pekelní jezdci: Boj o bratrstvo [i] 00:00 Zápasníci: Bitva na domácí půdě [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 7 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 8 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů: Výchova divočinou [i] 02:50 Muži Yukonu: Den zúčtování [i] 03:50 Odborníci na domy v korunách stromů: Bungalov na dvorku [i] 04:45 Pekelní jezdci: Boj o bratrstvo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller [i] 09:50 Na cestě po amazonském trojmezí [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Vichřice mezi životem a smrtí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 13:35 Banánové rybičky [i] 14:10 Doktorka Quinnová [i] 14:55 Rajské zahrady [i] 15:15 Kojak [i] 16:05 Hubert a Staller [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 22:35 Hercule Poirot [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:15 Sváteční slovo ředitele Arcidiecézní charity Olomouc Václava Keprta [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Etiketa [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Moje rodina VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Barevná třicátá léta: Konec jedné éry [i] 09:50 Nebožtíci přejí lásce [i] 12:10 Poslední čínský císař 1/2 [i] 13:05 Bratři, synové Karla IV. [i] 13:55 Inspirace dobrem [i] 14:50 Souboj vojevůdců: Velkokníže [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Hitlerův vpád do Ameriky [i] 16:35 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 17:25 Obchod s delfíny [i] 18:10 Moje rodina IX [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Pouštní bouře [i] 20:50 Letecké katastrofy VII.: Požár v nákladovém prostoru [i] 21:40 Moje soukromá válka: Cestující z vlaku smrti [i] 22:05 Bílá nemoc [i] 23:50 Město žen IV [i] 00:15 Protiúder III 1,2/10 [i] 01:45 Jan Calábek ku potěše včel, básníků a botaniků [i] 02:10 Bojovníci s klimatem [i] 02:25 O strakách, pobertech a nenechavcích [i] 02:50 Generace "0" [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:45 O Hubertkách [i] 04:05 Příběhy železné opony [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 U Hofmanů na Soláni [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 2731 [i] 09:50 Pod jednou střechou [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Vzpomínky II 7 [i] 13:35 Odložené případy IV: Sen o dolarech [i] 14:30 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyťte Elvise! 184 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami VI: Přepadení [i] 18:35 Kriminálka Miami VI: Vysoká hra [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Smím prosit? [i] 22:15 Lovci zločinců III: Umělá inteligence 23 [i] 23:05 King a Maxwellová: Rodinná záležitost 7 [i] 23:50 Kriminálka Miami VI: Přepadení [i] 00:35 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 01:15 Dva a půl chlapa V 3 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců III: Umělá inteligence 23 [i] 03:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Až po vás 183 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyťte Elvise! 184 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Prsten věčnosti 7 [i] 07:25 Winx Club II: Za jeden provaz 12 [i] 08:15 M*A*S*H 11 [i] 08:45 M*A*S*H 12 [i] 09:30 Vraždy v Kitzbühelu V: Vražedné mlčení 2 [i] 10:20 Prostřeno! [i] 11:05 Místo činu: Brémy: Milovaná 11 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger VI: Síla peněz 15 [i] 13:50 Wolffův revír VIII: Lapač snů 2 [i] 14:45 Castle na zabití V: Holoubátko, nebo křepelku? 21 [i] 15:35 Castle na zabití V: Zatímco jsi stála 22 [i] 16:30 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Hra o dítě [i] 22:05 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Myšlenky zločince VII 20 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi IV: Pomáhat a chránit 3 [i] 01:25 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Tajné požitky 10 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger VI: Síla peněz 15 [i] 03:05 Wolffův revír VIII: Lapač snů 2 [i] 03:50 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 06:45 Dr. Oz [i] 07:35 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Na streche [i] 10:35 Ja a moja príšera [i] 12:50 Feriha 133/160 [i] 14:10 Skrytá vášeň 151-152/188 [i] 15:50 Má ma rád, nemá ma rád [i] 17:30 Tri želania [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 23:00 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 00:40 Tri želania [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ptáčata [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Příběh Wendella Bakera [i] 13:50 Ve stínu Beethovena [i] 15:45 Wordplay [i] 17:25 Obyčejní hrdinové [i] 19:25 Dvojí nepřítel [i] 21:15 Odpor [i] 23:30 Mechanik zabiják [i] 01:00 Top Secret [i] 02:30 Transsibiřský expres [i] 04:15 Veronika se rozhodla zemřít [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Běžecké lyžování [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 10:15 Watts [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:30 Šipky [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Rally [i] 00:15 Běžecké lyžování [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 06:20 Po stopách legend 1: Mojžíšova hůl / Kámen osudu 4 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 08:20 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 12:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 13:20 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 14:20 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 18:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 19:20 V utajení 2: Mistrovské dílo 15 [i] 20:20 Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 21:20 Havaj 5-0 4: Dárek na památku 11 [i] 22:20 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 23:20 Lidská skvrna [i] 01:30 12 opic [i] 04:10 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Biozóna 2 [i] 05:30 New York Město Jídla: New York město jídla 2