Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Pasca na Santu [i] 07:25 Charlie a továreň na čokoládu [i] 09:10 Harry Potter a Kameň mudrcov (HD) [i] 11:50 Najsilnejšie puto (HD) [i] 13:50 Kredenc [i] 14:30 CHART SHOW [i] 17:15 Copak je to za vojáka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva [i] 22:25 Tango a Cash (HD) [i] 00:15 Exorcista (HD) [i] 02:30 Tango a Cash (HD) [i] 04:10 Partička [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Náš Timmy: Timmy hudobníkom 10/26 [i] 07:35 Poštár Pat II 8 [i] 07:50 Franklin a priatelia: Franklin mení pravidlá 42/52 [i] 08:05 Garfield III.: Najdrahší medvedík 10/52 [i] 08:20 Bol raz jeden život 17/26 [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:15 Megamozog [i] 09:45 Megamozog [i] 10:20 Alpy zhora: Po kráľovských chodníkoch 7/10 [i] 11:15 Šport v roku 2014 [i] 12:05 Svet v roku 2014 [i] 12:50 Slovensko v roku 2014 [i] 13:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vražda na fare [i] 15:25 Bud Bindi [i] 16:00 Zlatá klasika: Červený a čierny 1/2 [i] 17:35 Zlatá klasika: Červený a čierny 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy: Tajné životy 2/16 [i] 21:20 Zátoka nádejí 3/14 [i] 22:10 Zátoka nádejí 4/14 [i] 22:55 Zlatá klasika: Červený a čierny 1/2 [i] 00:25 Zlatá klasika: Červený a čierny 2/2 [i] 01:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vražda na fare [i] 03:35 Šport v roku 2014 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Tajomstvá múzeí I.: Ontárijské kráľovské múzeum [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Zvukové stopy Mauricea Jarrea [i] 10:05 Dejiny sveta: Cesta k osvieteniu [i] 11:00 Slnečný cirkus: KÁ [i] 12:30 Malá Dorritka 3/8 [i] 13:25 Orientácie [i] 13:50 Slovo [i] 14:00 Z TVORBY [i] 15:10 Aljaška [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Kleina [i] 16:20 Hokej extraliga [i] 18:55 Večerníček: Zimný spánok [i] 19:00 Mášine rozprávky [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - strach má veľké oči [i] 19:10 Garfield II. [i] 19:20 Černicový živý plot [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty do Lotyšska [i] 21:30 Irónia osudu č.2 [i] 22:55 Odpískané [i] 23:20 Rallye Dakar 2015 [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Zabudnuté transporty do Lotyšska [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 07:25 Veľký [i] 09:10 Lietajúci Čestmír 5,6/6 [i] 10:55 Titanic: Krv a oceľ [i] 12:45 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 14:55 Tajomná diera [i] 16:35 Čierna ovca rodiny [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:10 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 21 Jump Street [i] 22:30 Než diabol zistí, že si mŕtvy [i] 00:40 Klub mŕtvych [i] 02:15 Než diabol zistí, že si mŕtvy [i] 04:05 Klub mŕtvych [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Kutyil s.r.o. 4 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:05 MacGyver 5,6 [i] 09:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:10 Simpsonovci XV. 15 [i] 10:40 Červený orol [i] 12:45 Ten chlapec je postrach [i] 14:10 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 15:45 Deti na prenájom [i] 17:25 Lietajúci Čestmír 5,6/6 [i] 19:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:25 Simpsonovci XV. 16 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. 4 [i] 20:30 Riddick: Kronika temna [i] 22:35 Outsider [i] 00:15 Riddick: Kronika temna [i] 02:10 Deti na prenájom [i] 03:40 100 rokov svedectiev [i] 04:05 MacGyver 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Komisař Rex II. 12 [i] 08:10 Komisař Rex II. 13 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 11:10 Na pomezí záhad II. 11 [i] 12:10 Drzá Jordan VI. 6 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 15:05 Na lodi III. 2 [i] 16:50 Kráska a zvíře I. 20 [i] 17:45 Láska ve hvězdách I. 10 [i] 18:40 Zločin 1 [i] 21:00 Nebezpečné hry 4 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 23:40 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 00:40 Nebezpečné hry 4 1 [i] 02:20 Láska ve hvězdách I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Porter Ridge: Potyčka [i] 05:35 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 06:00 Jak to dělají? 20 [i] 06:25 Opravna vraků 2012: VW Bug 1965 Blakea Hamiltona [i] 07:15 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 08:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 09:05 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 09:55 Likvidátor 25 [i] 10:25 Likvidátor 26 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 13:30 Co se dělo dál? 1 [i] 14:00 Co se dělo dál? 2 [i] 14:25 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 15:20 Pekelná silnice Ruska [i] 16:15 Pekelné silnice [i] 17:10 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 17:40 Kouzlo vědy: Upír [i] 18:05 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i] 20:00 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 21:00 Aljašská železnice 1 [i] 22:00 Muži Yukonu: Kritické okamžiky [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Zaučování Mandyho [i] 00:00 Říční příšery - sumec zabiják [i] 00:55 Králové sekvojí: Přestřelka v Jižní Dakotě [i] 01:50 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 02:50 Aljašská železnice 1 [i] 03:50 Muži Yukonu: Kritické okamžiky [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Hudson Hornet [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení III 35/52 [i] 07:30 Kam slunce nechodí [i] 08:35 Recepty doktora Kudrny [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náměstíčko: Veselé Velikonoce 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:05 Loupežnická pohádka [i] 14:50 Počítání oveček [i] 16:05 Zdivočelá země 1/45 [i] 18:00 Tříkrálový koncert 2015 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Americké Dopisy [i] 21:45 Bathory [i] 00:05 Menšíkoviny [i] 00:25 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:05 Designtrend [i] 02:20 Brno Open 2011 [i] 03:25 Padesátiletý Ondráš [i] 04:15 Etiketa [i] 04:25 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Návštěva v ZOO [i] 05:35 Kanadská soda [i] 06:00 Moje romské děti [i] 06:50 Smích jako lidská přirozenost [i] 07:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 08:25 Československý filmový týdeník 1965 1023/2379 [i] 08:40 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi: Lodí po Labi, od soutoku s 1 [i] 09:00 Život podle Václava Havla [i] 10:10 Lodě, které psaly historii: Život a smrt parníku America [i] 11:05 Záhada kodexu XIV A 13 [i] 11:55 Království divočiny: Jelen sika [i] 12:25 Jan Calábek ku potěše včel, básníků a botaniků [i] 12:50 Jak cestoval Franz Kafka [i] 13:05 Cimrmani [i] 14:05 Vzestup a pád Versailles: Na úsvitu revoluce [i] 14:55 Na plovárně s Melem Gibsonem [i] 15:25 Barevná třicátá léta: Konec jedné éry [i] 16:15 Titanic 2/2 [i] 17:50 Bermudský poetický trojúhelník nad [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ježíšova rodina: Kdo přihlížel tragédii na kříži? 2/2 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dlouhý, Široký a Krátkozraký [i] 21:30 Nebožtíci přejí lásce [i] 23:50 Křižácké hrady [i] 00:35 Její Veličenstvo maminka [i] 01:35 Derren Brown - Seance [i] 02:30 Kolesá šťastia [i] 02:55 Čaj pro třetího [i] 03:25 Prolínání světů [i] 03:55 Klub přátel dechovky [i] 04:35 Jak mi pomohl můj čtyřnohý přítel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:30 Oggy a Škodíci [i] 06:50 Želvy Ninja X 4 [i] 07:10 Želvy Ninja X 5 [i] 07:40 Král džungle 13 [i] 08:00 Liga Špačků II 7 [i] 08:25 Tom a Jerry III 23 [i] 08:50 Jak vycvičit draky II 18 [i] 09:15 Bratříček a sestřička [i] 10:20 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty [i] 11:45 Kluci a holky [i] 13:20 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Recepce 13 [i] 14:40 Město andělů [i] 16:35 Robin Hood, král zbojníků [i] 18:55 Helena 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rodinka [i] 21:55 Střepiny [i] 22:40 Poslední pevnost [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas III 15 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Přišel jsem o plat i o manželku! [i] 03:20 Město andělů [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Dokonalý Spider-Man II: Hawkeye 5 [i] 07:45 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Papoušek kapitána Hooka; Nebeský ostrov v ohrožení 24 [i] 08:25 Tajemství války: Záhadný Rommel 10 [i] 09:30 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Vteřiny před vraždou III: Sesterská láska 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:15 Muž na hraně [i] 14:20 Big Ben III: Vražda ve sboru 6 [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 18:10 Vařte jako šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Žhavé výstřely [i] 22:05 Inkvizitor [i] 23:55 Hawaii 5-0 II: Lovci pokladů 4 [i] 00:45 Tajemství války: Záhadný Rommel 10 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 03:15 Žhavé výstřely [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Na streche [i] 06:20 Tajomná záhrada [i] 08:20 Frasier I. 17/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dievča pre všetko [i] 11:45 Malé ženy [i] 14:10 Rodinné Vianoce [i] 16:20 Len teba [i] 18:20 Neskrotná Angelika [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:15 Horúca krv I. 1-2/36 [i] 23:50 Sirota [i] 01:45 Vraždiace monštrum [i] 03:15 Americké psycho [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Upíří sestry [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 13:45 LOL [i] 15:30 Šéfe, jsem v tom! [i] 17:05 Kohout na víně [i] 19:15 Veronika se rozhodla zemřít [i] 21:05 Tři [i] 22:45 V hlavní roli já [i] 00:10 Ochránce [i] 01:35 96 hodin: Odplata [i] 03:00 Hezké sny [i] 04:30 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 16:15 Saně [i] 17:15 Saně [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 18:45 Šipky [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Běžecké lyžování [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 06:00 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 06:50 Havaj 5-0 2: Diamanty jsou věčné 19 [i] 07:40 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 08:30 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 09:20 Havaj 5-0 2: Wo fat 22 [i] 10:10 Havaj 5-0 2: Shelbourne 23 [i] 11:00 Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 13:10 Nahoru, dolů [i] 15:10 Taková normální holka [i] 17:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 18:00 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 19:00 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 20:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 21:00 Talentovaný pan Ripley [i] 00:00 Lidská skvrna [i] 02:00 Havaj 5-0 2: Diamanty jsou věčné 19 [i] 02:50 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 03:40 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 04:30 Havaj 5-0 2: Wo fat 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 13 [i] 07:00 Brutální biologie 4 [i] 08:00 Brutální fyzika II 4 [i] 09:00 Potrhlý vynálezce Bob 7 [i] 09:25 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem: Území anakondy. 2 [i] 10:20 Pouště a život 1 [i] 11:10 Pouště a život 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 14 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 15 [i] 12:50 Život ve starověku: Záhada Velikonočního ostrova 6 [i] 13:45 Život v lůně: Psi0 [i] 14:45 Dobrý den, Malto 6 [i] 15:00 Země v roce 2025: Závislost na energii 2 [i] 16:00 Svět po Stevu Jobsovi0 [i] 17:00 Pravdivé příběhy 3 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Workoholici 16 [i] 20:00 Objevy starověku 1 [i] 21:00 CIA: Dešifrováno: Bombový útok na Jů Es Es Koul (USS Cole) 2 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států: Roosevelt, Truman & Wallace 2 [i] 23:05 Příběh heavy metalu 11 [i] 00:00 Rekonstrukce zločinu 2 [i] 01:00 Utajená města Asie: Řeka Jang Ce a Velký čínský kanál 5 [i] 02:00 CIA: Dešifrováno: Bombový útok na Jů Es Es Koul (USS Cole) 2 [i] 02:55 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států: Roosevelt, Truman & Wallace 2 [i] 04:00 Objevy starověku 1 [i] 04:50 Jak se to dělá: terasa z akátového dřeva a paštikový krém 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Modrá laguna: Procitnutí [i] 07:30 Základ rodiny