Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 06:30 Druhá kniha džunglí: Mauglí a Balú [i] 07:55 Agentky D.E.B.S. [i] 09:20 Olsen Twins: Na to treba dvoch [i] 11:05 Kronika rodu Spiderwickovcov [i] 12:40 Rango (HD) [i] 14:30 Jak se krotí krokodýli [i] 16:40 Osobný strážca (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Najsilnejšie puto (HD) [i] 22:30 Skrytá identita [i] 01:10 Osobný strážca (HD) [i] 03:20 Posledný skaut (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Náš Timmy: Timmy a nová hračka 9/26 [i] 07:35 Poštár Pat II 7 [i] 07:50 Franklin a priatelia: Franklin a Herietin vozík 41/52 [i] 08:05 Garfield III.: Práca počká 9/52 [i] 08:20 Bol raz jeden život 16/26 [i] 08:45 Fidlibumove rozprávky [i] 09:15 Trpaslíci [i] 09:45 Z pekla šťastie [i] 11:50 Mamičkin zámok [i] 13:30 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta II. (Malá Tŕňa, Viničky, Borša) [i] 14:00 Kliatba Ružového pantera [i] 15:50 Levia rodina [i] 17:20 Fanfan tulipán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Bathory [i] 23:30 Fanfan tulipán [i] 01:05 Levia rodina [i] 02:35 Mamičkin zámok [i] 04:10 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta II. (Malá Tŕňa, Viničky, Borša) [i] 04:35 Sláva môjho otca [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Tajomstvá múzeí I.: Metropolitné múzeum v New Yorku [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Slepá dôvera [i] 09:30 Vo vetre kopýt [i] 10:00 Delfíny: podmorská špionáž 2/2 [i] 10:55 Integrácia [i] 12:10 Malá Dorritka 2/8 [i] 13:05 Hlavátka podunajská [i] 13:35 Rozmajrín [i] 14:55 Ako dve hrdličky [i] 15:35 Tajomstvá múzeí I.: Ontárijské kráľovské múzeum [i] 16:25 Príbehy tatranských štítov VI. - Stopy na hrebeni [i] 17:20 Slnečný cirkus: KÁ [i] 18:45 Večerníček: Diviak Alojz lyžiarom [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Garfield II. [i] 19:10 Krtko: Krtko v sne [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny sveta: Cesta k osvieteniu [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Kleina [i] 21:30 Irónia osudu č.1 [i] 23:10 VIVA OPERA ! [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 Sami doma [i] 07:50 Vtáčí úlet [i] 09:25 Lietajúci Čestmír 3,4 [i] 11:05 Titanic: Krv a oceľ [i] 13:05 Denník princeznej [i] 15:20 Posledný Deň nezávislosti [i] 17:00 Ja, zloduch! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:10 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 22:30 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 01:25 Penthouse [i] 02:50 Muži, ktorí nenávidia ženy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 100 rokov svedectiev [i] 05:40 MacGyver 2 [i] 06:30 Kutyil s.r.o. 2 [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:15 MacGyver 3,4 [i] 09:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:25 Simpsonovci XV. 14 [i] 10:50 Africké šelmy: Kráľovstvo odvahy [i] 12:20 Kutyil s.r.o. 2 [i] 13:10 MIXÉR 2/2 [i] 14:00 Tajomstvo v Andách [i] 15:45 Ten chlapec je postrach [i] 17:10 Lietajúci Čestmír 3,4 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:15 Simpsonovci XV. 15 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 3 [i] 20:30 Útok na Spojené štáty [i] 22:10 Penthouse [i] 23:45 Skryté zlo [i] 01:25 Prekvapenie 6, 7 [i] 02:50 Tajomstvo v Andách [i] 04:25 100 rokov svedectiev [i] 04:45 MacGyver 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 20 [i] 07:35 JAG IV. 3 [i] 08:35 JAG IV. 4 [i] 09:35 Vlčí mládě III. 3 [i] 10:30 Vlčí mládě III. 4 [i] 11:25 Na pomezí záhad II. 10 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 16:25 OZBROJENÍ A NEBEZPEČNÍ 1 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 22:00 The Social Network 1 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 02:05 Vlčí mládě III. 3 [i] 02:50 Vlčí mládě III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Šafrán/ledové silnice/Shelby [i] 06:00 Jak to dělají? 19 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 07:15 Pátá rychlost 18 [i] 08:10 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 10:50 Rození obchodníci: směna za lepší: Indie [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší: Velká Británie [i] 12:35 Rození obchodníci: směna za lepší: Švédsko [i] 13:30 Rození obchodníci: směna za lepší: Japonsko [i] 14:25 Jak to dělají? 19 [i] 14:55 Jak to dělají? 20 [i] 15:20 Vzestup strojů: 800tunové rypadlo [i] 16:15 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: UPS, Louisville Kentucky [i] 18:05 Záchrana klasických aut: Mustang [i] 19:00 Americké klasické vozy: Skrytá tajemství [i] 19:30 Americké klasické vozy: Vanderbiltův pohár [i] 20:00 Prodej klasických vozů: Noví partneři [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Rychlý vůz F100 [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 1 [i] 22:30 Nebezpečná dilemata 2 [i] 23:00 Porter Ridge: Ber nebo neber [i] 23:30 Porter Ridge: Potyčka [i] 00:00 Bitvy o zavazadla 1 [i] 00:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 00:55 Ztraceno a prodáno 1 [i] 01:25 Ztraceno a prodáno 2 [i] 01:50 Prodej klasických vozů: Noví partneři [i] 02:50 Rychle a hlasitě: Rychlý vůz F100 [i] 03:50 Nebezpečná dilemata 1 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata 2 [i] 04:45 Porter Ridge: Ber nebo neber [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:05 Okouzlení III 34/52 [i] 07:00 Na cestě po jižní Albánii [i] 07:30 Po stopách hvězd [i] 07:55 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 09:10 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Strach má velké oči [i] 13:40 Velká kočičí pohádka [i] 14:20 Kam slunce nechodí [i] 15:25 Vichřice mezi životem a smrtí [i] 16:20 Hercule Poirot [i] 17:15 Možná přijde i kouzelník aneb [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Císař a tambor [i] 21:15 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 22:10 Jsem nesmělý, ale léčím se [i] 23:40 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Brno Open 2012 [i] 02:45 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:05 Designtrend [i] 03:20 Padající květináč [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:25 Etiketa [i] 04:35 Walda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Návštěva v ZOO [i] 05:30 Chcete je? ZJ [i] 05:35 Kanadská soda [i] 06:00 Mária a Mária [i] 06:55 Společný výslech: Václav Klaus a [i] 07:35 Kolesá šťastia [i] 08:05 Africa obscura [i] 08:55 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i] 10:25 Sny a skutečnost Hanzelky a [i] 11:25 Michael Jackson a Cirque du Soleil [i] 12:55 Derren Brown - Seance [i] 13:45 Na Větrné hůrce [i] 15:25 Barevná třicátá léta: Americká dobrodružství [i] 16:20 Titanic 1/2 [i] 17:50 Bratři, synové Karla IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dominikáni - řád bratří kazatelů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nedotknutelní [i] 21:55 Tváří v tvář [i] 00:10 To nejhorší z Pečeného sněhuláka [i] 00:50 Dotek modrého krokodýla [i] 02:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 02:35 Čaj pro třetího "Věda a vysoké školy chodí o žebrácké holi" [i] 03:05 Prolínání světů [i] 03:30 Klub přátel dechovky [i] 04:20 Jak jsem se chtěl zbavit zlozvyku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Želvy Ninja X 3 [i] 07:10 Král džungle 12 [i] 07:35 Liga Špačků II 6 [i] 08:00 Tom a Jerry III 22 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:50 Kráska a zvíře [i] 10:25 Jako kočky a psi [i] 11:55 Hrbáč [i] 13:45 Výměna manželek [i] 14:50 Dokonalá bouře [i] 17:00 Forrest Gump [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Captain America: První Avenger [i] 22:20 Nájemní vrazi [i] 00:35 Dokonalá bouře [i] 02:40 Novashopping 03:10 Áčko: Zvíře mi dává víc než partner [i] 04:00 Hrbáč [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Dokonalý Spider-Man II: Velký lovec Kraven 4 [i] 08:10 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Pirátský pes; Pirátský rokenrol 23 [i] 08:45 Top Gear XVII [i] 09:55 M*A*S*H 9 [i] 10:25 Deník malého poseroutky 2 [i] 12:25 Ve jménu krále [i] 14:55 Muž z Laramie [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muž na hraně [i] 22:15 Přímý kontakt [i] 00:00 Sanatorium [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 03:20 Přímý kontakt [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Na streche [i] 06:00 Na streche [i] 06:40 16 želaní [i] 08:35 Frasier I. 16/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Štyridsiatka na krku [i] 11:50 Tanec ulice 2 [i] 13:45 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 15:25 Tak dobre, ako sa len dá [i] 18:00 Angelika a kráľ [i] 20:00 Šťastný Nový rok [i] 22:10 Korenie lásky [i] 00:00 Dracula [i] 02:00 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 03:25 More duší II. 3-4/4 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ester to rozčísne [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tom Sawyer [i] 14:00 Ptáčata [i] 15:45 Záhada sfingy [i] 17:25 Skandál [i] 19:25 Hezké sny [i] 21:05 96 hodin: Odplata [i] 22:40 Ochránce [i] 00:10 Intimní past [i] 01:35 Konspirátor [i] 03:35 Beowulf: král barbarů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:45 Severská kombinace [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Severská kombinace [i] 15:45 Saně [i] 17:00 Saně [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:30 Běžecké lyžování [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:15 Watts [i] 01:15 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 06:50 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 07:40 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 08:30 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 09:20 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 10:10 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 11:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 11:50 Taková normální holka [i] 13:40 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 15:20 Nahoru, dolů [i] 17:20 Holka jako lusk [i] 19:00 Bouře v Seattlu [i] 21:00 Černočerná tma [i] 23:00 Spy Game [i] 01:30 Starsky & Hutch [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i] 04:10 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 12 [i] 07:00 Brutální biologie 3 [i] 08:00 Brutální fyzika II 3 [i] 09:00 Potrhlý vynálezce Bob 6 [i] 09:25 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem: Hory a kolibříci 1 [i] 10:15 Pouště a život 6 [i] 11:10 Divoké Pyreneje 3 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 12 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 13 [i] 12:50 Život ve starověku: Mummie Machu Pichu 5 [i] 13:45 Život v lůně: Kočky0 [i] 14:45 Divoké zločiny 1 [i] 15:00 Země v roce 2025: 2025 1 [i] 16:00 Asprey: Luxus pro privilegované0 [i] 17:00 Pravdivé příběhy 2 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Zkáza města hříchu 7 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Úklidový fanatici 15 [i] 20:00 Objevy starověku 13 [i] 21:00 CIA: Dešifrováno: Operace Celestial Balance 1 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1 [i] 23:05 Příběh heavy metalu 10