Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 06:55 V tom dome straší! [i] 08:15 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 09:35 Alfa a Omega: Volanie divočiny [i] 11:00 Agentky D.E.B.S. [i] 12:35 Šťastný Nový rok (HD) [i] 14:40 Sebechlebskí hudci [i] 16:05 Korenie lásky [i] 18:00 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Kameň mudrcov (HD) [i] 23:10 Vojna svetov [i] 01:10 Agent v ohrození [i] 03:10 Vojna svetov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Neberte nám princeznú [i] 06:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 07:25 Asterix v Británii [i] 08:40 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 10/10 [i] 10:15 Sláva môjho otca [i] 12:15 Zátoka nádejí 1/14 [i] 13:00 Zátoka nádejí 2/14 [i] 13:45 Tajné životy: Tajné životy 1/16 [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 15:55 Slovácko sa nesúdi: Odplata [i] 16:30 Slovácko sa nesúdi: Posledná vôľa [i] 17:05 Zorro [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 3.10 Vlak do Yumy [i] 22:15 Návrat do Cold Mountain [i] 00:45 Zorro [i] 02:35 3.10 Vlak do Yumy [i] 04:30 Slovensko v obrazoch [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Tajomstvá múzeí I.: Prírodovedné múzeum v Londýne [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zimné obrázky [i] 09:15 Zimná paralympiáda - Soči 2014 [i] 10:10 Žiť pre vášeň [i] 11:05 Encyklopédia slovenských obcí: Tajov [i] 11:25 Poďte, deti, medzi nás [i] 12:25 Malá Dorritka 1/8 [i] 13:20 Medveď obdivovaný aj zatracovaný [i] 13:55 Po deviatich rokoch [i] 14:25 Drevený program [i] 15:20 Tajomstvá múzeí I.: Metropolitné múzeum v New Yorku [i] 16:10 Príbehy tatranských štítov V. - Legendy a ilúzie [i] 16:45 Hľadanie stratených svetov [i] 17:15 Marcelka [i] 18:00 Prvá - Beatrix Pospíšilová Čelková [i] 18:45 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - NEJDEM A BASTA ! [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Krtko: Krtko a hodiny [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Delfíny: podmorská špionáž 2/2 [i] 21:00 Smiešna tvár [i] 22:40 Filmoviedky - Náhradná matka [i] 00:05 Zvukové stopy Mauricea Jarrea [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 08:05 Princezná a žaba [i] 09:35 Lietajúci Čestmír 1,2/6 [i] 11:15 Titanic: Krv a oceľ [i] 13:10 Neobyčajný život Timothyho Greena [i] 15:00 Navždy mladá [i] 16:40 Červený orol [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:10 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Denník princeznej [i] 22:30 Outsider [i] 00:15 Z pekla [i] 02:20 Mladí, nezadaní a naštvaní [i] 03:50 Z pekla [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Kutyil s.r.o. 1 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:10 MacGyver 1,2/44 [i] 09:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 10:40 Simpsonovci XV. 13 [i] 11:05 Veľké rodinné stretnutie [i] 12:40 Kutyil s.r.o. 1 [i] 13:25 MIXÉR 1/2 [i] 14:10 Následky otrasu: Zemetrasenie v New Yorku 1,2/2 [i] 17:10 Lietajúci Čestmír 1,2/6 [i] 18:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:10 Simpsonovci XV. 14 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. 2 [i] 20:30 Posledný Deň nezávislosti [i] 22:05 Mladí, nezadaní a naštvaní [i] 23:50 Veľké rodinné stretnutie [i] 01:20 Prekvapenie 4, 5 [i] 02:45 Následky otrasu: Zemetrasenie v New Yorku 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 09:55 JAG IV. 3 [i] 10:55 JAG IV. 4 [i] 11:55 The Social Network 1 [i] 14:10 Divoký Stomp 2: Nová generace 1 [i] 15:50 Skuteční lidé I. 10 [i] 17:05 Tajemství Pravdy I. 21 [i] 18:00 Tajemství Pravdy I. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 21:00 OZBROJENÍ A NEBEZPEČNÍ 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 23:40 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 00:40 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 01:35 Komisař Rex II. 12 [i] 02:30 Komisař Rex II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i] 05:35 Jak to dělají?: Opály/kaskadérská letadla/nugát [i] 06:00 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 09:05 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 09:55 Zlatá horečka: Neprozkoumané území [i] 10:50 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 11:40 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 12:35 Americké klasické vozy: Nelegální paliči alkoholu a Ford 1940 [i] 13:05 Americké klasické vozy: Restaurování vozu Martyho Robbinse [i] 13:30 Fantom Works 4 [i] 14:25 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 15:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 16:15 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 18:35 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 19:00 Jak to dělají?: Šafrán/ledové silnice/Shelby [i] 19:30 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo [i] 20:00 Co se dělo dál? 16 [i] 20:30 Co se dělo dál? 15 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: Saturn [i] 22:00 Neobjasněné případy: Yetti [i] 23:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Co bylo před začátkem? [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Válka [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 3 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 4 [i] 01:50 Co se dělo dál? 16 [i] 02:20 Co se dělo dál? 15 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: Saturn [i] 03:50 Neobjasněné případy: Yetti [i] 04:45 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Co bylo před začátkem? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zpříma do očí [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Toulavá kamera [i] 09:15 Objektiv [i] 09:50 Utopím si ho sám [i] 11:20 Velká policejní pohádka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Silvestrovské televarieté [i] 14:55 Dokonalý muž, dokonalá žena aneb [i] 15:35 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:45 O Nesytovi [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Možná přijde i kouzelník [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Čert ví proč [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:45 Zpátky se Sobotou [i] 23:40 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:10 Království za koně [i] 02:30 Bydlení je hra [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:10 Chalupa je hra [i] 03:30 Konopiště [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:25 Etiketa [i] 04:35 Široká duše [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Novoroční promluva kardinála [i] 06:00 Derren Brown - Mesiáš [i] 06:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 07:05 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 08:00 Poirot řídí Orient expres [i] 08:50 Ryba jménem Wanda [i] 10:35 Království divočiny: Serval, skokan savany [i] 11:00 Chcete mě? ZJ [i] 11:30 Křižácké hrady [i] 12:15 Barevná třicátá léta: Vzdálený svět [i] 13:05 Barevná třicátá léta: S [i] 13:55 Dotek modrého krokodýla [i] 15:30 Kolesá šťastia [i] 16:00 Smích jako lidská přirozenost [i] 16:50 Ach ta zvířata! [i] 17:40 Cimrmani [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Roma Spirit 2014 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cimrman v říši hudby [i] 21:35 Na Větrné hůrce [i] 23:20 Vzestup a pád Versailles: Na úsvitu revoluce [i] 00:10 Hercule Poirot XIII [i] 01:40 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 01:55 Laurel a Hardy: Bromo and Juliet [i] 02:20 Čaj pro třetího "Politici nám to kazí" [i] 02:50 Jak se dělá Radiojournal [i] 03:25 Klub přátel dechovky [i] 04:15 Bakaláři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Želvy Ninja X 2 [i] 06:50 Scooby-Doo: Upíří hudba [i] 08:10 Den naruby [i] 09:30 Spy Kids 3D: Konec hry [i] 10:50 Nejkrásnější hádanka [i] 12:40 Listopadová romance [i] 14:40 Ať to stojí, co to stojí [i] 16:15 Medailón [i] 17:45 Ledové ostří [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Soukromé pasti: Exmanželkou snadno a rychle [i] 21:30 Smrtonosná zbraň [i] 23:20 Medailón [i] 00:45 Listopadová romance [i] 02:35 Novashopping 03:05 Áčko: Co je v domě, není pro mě! [i] 04:20 Kolotoč [i] 04:45 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Lomící kámen 5 [i] 07:00 Winx Club II: Skrytý kodex 10 [i] 07:40 M*A*S*H 7 [i] 08:10 M*A*S*H 8 [i] 09:00 M*A*S*H 9 [i] 09:35 Překvápko! [i] 10:40 Diagnóza vražda I: Sestra Michaela na vás čeká 19 [i] 11:35 Místo činu: Brémy: Řeznická láska 9 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger VI: Kmen 13 [i] 14:15 Wolffův revír VII: Horká polévka 11 [i] 15:10 Castle na zabití V: Stará láska nerezaví 18 [i] 16:00 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 16:55 Rio [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ve jménu krále [i] 22:35 Já, robot [i] 00:35 Pistolnice [i] 02:25 Místo činu: Nickův zákon [i] 03:55 Wolffův revír VII: Horká polévka 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Dôkaz lásky [i] 07:00 Dokonalé Vianoce [i] 08:50 Frasier I. 15/24 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Vianoce v Bostone [i] 12:05 Návrat do Modrej lagúny [i] 14:10 Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy [i] 16:00 Čo to dievča chce? [i] 18:00 Báječná Angelika [i] 20:00 Burlesque [i] 22:05 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 23:45 Americké psycho [i] 01:25 Burlesque [i] 03:15 More duší II. 1-2/4 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Skippy díl 23 a 24. [i] 05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Černý korzár [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cukr, med a feferonka [i] 14:05 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 15:40 Holky fotbal nehrajou [i] 17:15 Láska a čest [i] 19:25 Beowulf: král barbarů [i] 21:15 Konspirátor [i] 23:25 Intimní past [i] 00:55 Deník nymfomanky [i] 02:30 Bouchači a bouchačky [i] 04:05 Plnou parou vzad! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Watts [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Krasobruslení [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 22:00 Box [i] 00:00 Watts [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Havaj 5-0 2: Bez motivu 13 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Nové zprávy 14 [i] 07:10 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i] 08:00 Vánoční výlet [i] 09:50 Co si přeji k Vánocům [i] 11:30 Král Škorpión [i] 13:20 Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 15:30 Svatba o Vánocích [i] 17:10 Nahoru, dolů [i] 19:10 Ed TV [i] 21:20 Spy Game [i] 00:00 Starsky & Hutch [i] 01:50 Černočerná tma [i] 03:50 Havaj 5-0 2: Nové zprávy 14 [i] 04:40 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 06:00 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 06:30 V síti 5 [i] 07:00 Brutální biologie 2 [i] 08:00 Brutální fyzika II 2 [i] 09:00 Potrhlý vynálezce Bob 5 [i] 09:25 Rychlokurs Richarda Hammonda: Harlemským holičem, testovacím pilotem 5 [i] 10:20 Utajený šéf - USA 5 [i] 11:10 Divoké Pyreneje 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 10 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 11 [i] 12:50 Život ve starověku: Mayská civilizace 4 [i] 13:45 Život v lůně: Extrémní zvířata 2 [i] 14:40 Zlatý věk formule 10 [i] 16:40 10 věcí, které nevíte: George Patton 10 [i] 17:05 10 věcí, které nevíte: Caligula 11 [i] 17:35 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 18:30 V zajetí ledu: Smyčka se utahuje 5 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Podivné zbraně 14 [i] 20:00 Dinosauří gangy 1 [i] 20:50 Dinosauří gangy 2 [i] 21:45 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 22:00 Krutí starověcí hrdinové 5 [i] 23:00 Příběh heavy metalu 9 [i] 23:50 Vesmír: Katastrofy, které změnily planety 1 [i] 00:40 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 3 [i] 01:30 Superlidé 2 [i] 02:30 Krutí starověcí hrdinové 5 [i] 03:20 Nejdrsnější kamioňáci světa 6 [i] 04:10 Nejdrsnější kamioňáci světa 7 [i] 04:55 HungaRock z prvni ruky 45 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Muž z oceli [i] 08:25 Medvědi 2014 [i] 09:45 Šmoulové 2 [i] 11:30 Gravitace [i] 13:00 Divočáci