TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 06:20 Scooby-Doo a cirkus vlkolakov (HD) [i] 07:35 Mrázik [i] 08:50 Princezna ze mlejna 2 [i] 10:50 Čo to dievča chce? (HD) [i] 12:45 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 14:35 Charlie a továreň na čokoládu [i] 16:35 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 18:00 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Šťastný Nový rok (HD) [i] 22:35 Únos vlaku 1 2 3 (HD) [i] 00:30 Oko dravca [i] 02:20 Kuriér [i] 03:50 Najväčšie hity [i] 04:40 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 06:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zloduch s tromi zlatými vlasmi [i] 07:40 Asterix a prekvapenie pre Cézara [i] 08:55 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 9/10 [i] 10:30 Novoročná sv. omša [i] 12:00 Neberte nám princeznú [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta SR [i] 13:15 Milujem Slovensko [i] 14:45 Film o filme - Tajné životy [i] 15:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 16:10 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i] 16:45 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i] 17:20 Gróf Monte Christo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tajné životy: Tajné životy 1/16 [i] 21:20 Zátoka nádejí 1/14 [i] 22:10 Zátoka nádejí 2/14 [i] 22:50 "Vratné láhve" [i] 00:30 Gróf Monte Christo [i] 02:10 "Vratné láhve" [i] 03:55 Slovensko v obrazoch [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Ľudia z Vlkolínca [i] 07:10 Tajomstvá múzeí I.: Egyptské múzeum v Káhire [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pesničky z Hviezdičky: Nový rok [i] 08:35 Za koledu ďakujeme [i] 09:05 Brazília 2014 [i] 10:10 Návrat rysov [i] 11:05 Dielo z depozitára [i] 11:15 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov [i] 13:45 Kamenný chodníček [i] 14:40 Diabolské husle a hostia [i] 15:30 Tajomstvá múzeí I.: Prírodovedné múzeum v Londýne [i] 16:20 Príbehy tatranských štítov IV. - Posledný z posledných [i] 16:50 Zem spieva [i] 18:00 Prvá - Hana Gregorová [i] 18:45 Večerníček: Jurošík a snehuliak [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - novoročné šťastíčko [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Krtko: Krtko a snehuliak [i] 19:20 Krtko: Krtko a autíčko [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 20:00 Žiť pre vášeň [i] 21:00 Rodná zem [i] 22:40 Všetko za národ [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:45 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 15 MINÚT. KUCHÁR SILVESTER [i] 06:10 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 07:45 Sami doma [i] 09:20 Vianočné zásnuby [i] 11:00 Titanic: Krv a oceľ [i] 12:55 Pomsta rytiera [i] 15:15 Princezná a žaba [i] 17:05 Neobyčajný život Timothyho Greena [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:05 NOVOROČNÝ PRÍHOVOR [i] 20:10 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vtáčí úlet [i] 21:55 Unesená [i] 23:50 Zomrieť mladý [i] 01:45 Unesená [i] 03:20 Pomsta rytiera [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 Kutyil s.r.o.: Silvester 2009 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:10 Mambo [i] 09:45 Simpsonovci XV. 12 [i] 10:10 Utopenec na úteku [i] 11:35 Kutyil s.r.o.: Silvester 2009 [i] 12:10 Profesionáli: Silvester [i] 13:10 Zomrieť mladý [i] 15:05 Divoké kone [i] 15:25 Spartakus [i] 18:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:25 Simpsonovci XV. 13 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. 1 [i] 20:30 Pomsta rytiera [i] 22:40 Klub mŕtvych [i] 00:25 Mambo [i] 02:00 Prekvapenie 2, 3 [i] 03:30 Spartakus [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 09:05 Salt 1 [i] 10:55 The Karate Kid (2010) 1 [i] 13:35 xXx 1 [i] 15:45 Skuteční lidé I. 9 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 20 [i] 18:00 Tajemství Pravdy I. 21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 23:00 Divoký Stomp 2: Nová generace 1 [i] 00:40 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 01:40 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 02:30 JAG IV. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 06:25 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 07:15 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 08:10 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 09:05 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 09:55 Zlatá horečka: Řízení osudu [i] 10:50 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 11:40 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 12:35 Zbraně budoucnosti: Vypátrat a zničit [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 14:25 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 15:20 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 16:15 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 17:10 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 18:35 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 19:00 Jak to dělají?: Opály/kaskadérská letadla/nugát [i] 19:30 Jak to dělají?: Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 21:00 Co ukrývá stodola? 6 [i] 21:30 Poklady z garáží: Jedna práce za druhou [i] 22:00 Lovci odpadu 1 [i] 23:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Nechte věci náhodě [i] 23:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i] 00:00 Lovci aut: Rekonstrukce Ferrari [i] 00:55 Pátrání po klasických autech 1 [i] 01:25 Pátrání po klasických autech 2 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 02:50 Co ukrývá stodola? 6 [i] 03:20 Poklady z garáží: Jedna práce za druhou [i] 03:50 Lovci odpadu 1 [i] 04:45 Automobiloví žraloci z Dallasu: Nechte věci náhodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Humor barevně a černobíle [i] 06:25 Poutníci [i] 07:10 Hrátky s čertem [i] 08:50 Hostinec "U kamenného stolu" [i] 10:25 Dům U Zlatého úsvitu [i] 12:00 Koloběžka první [i] 13:10 Dalskabáty, hříšná ves aneb [i] 15:10 Království potoků [i] 16:25 Tajemství Lesní země [i] 17:40 Jak si zasloužit princeznu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Revival [i] 21:50 Samotáři [i] 23:40 Hostinec "U kamenného stolu" [i] 01:15 Manéž Bolka Polívky [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:45 Designtrend [i] 03:00 Nové Hrady [i] 03:20 Postřehy odjinud [i] 03:25 Království za koně [i] 03:45 Žiješ jenom 2x [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Veselý Kopec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Magie v ulicích [i] 05:20 Silvestr s Moravankou [i] 06:00 Křižácké hrady [i] 06:45 Ruská ruleta [i] 07:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 07:50 Její Veličenstvo maminka [i] 08:50 Lodě, které psaly historii: Život a smrt parníku America [i] 09:40 Galantní slavnosti [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2015 [i] 13:40 Novoroční promluva kardinála [i] 13:50 Zlatý oříšek 2014 [i] 14:40 Krysy z temnot [i] 16:20 Dominikáni - řád bratří kazatelů [i] 17:15 Společný výslech: Václav Klaus a [i] 18:00 Novoroční ekumenická slavnost ve znamení Taizé [i] 19:00 Poirot řídí Orient expres [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Život podle Václava Havla [i] 21:15 Bratři, synové Karla IV. [i] 22:10 Lev v zimě [i] 00:20 Hercule Poirot XII [i] 01:50 Chcete je? ZJ [i] 01:55 Veselá je dědina [i] 02:55 Čaj pro třetího "Je to blázen" [i] 03:20 Olomouc [i] 03:40 To by přece udělal každý [i] 04:55 Klub přátel dechovky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Tom a Jerry letí na Mars [i] 07:55 Hon na myš [i] 09:35 Moderní Popelka [i] 11:10 Ducháček to zařídí [i] 12:40 Grand restaurant pana Septima [i] 14:10 Lepší pozdě nežli později [i] 16:20 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 17:30 Přes palubu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nejkrásnější hádanka [i] 22:10 Okamžik zlomu [i] 00:00 Ducháček to zařídí [i] 01:30 Novashopping 02:00 Lepší pozdě nežli později [i] 04:00 Kolotoč [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Zapomenuté údolí 4 [i] 06:55 Winx Club II: Tajemství profesora Avalona 9 [i] 07:20 Mach a Šebestová k tabuli! [i] 08:40 Garfield 2 [i] 10:20 Neuvěřitelný příběh [i] 12:15 Deník malého poseroutky [i] 14:00 Periskop nahoru a dolů! [i] 15:45 Katakomby [i] 17:15 Král Králů [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rio [i] 22:00 Na ostří nože [i] 00:10 Hra na schovávanou [i] 01:55 Na ostří nože [i] 03:45 Mach a Šebestová k tabuli! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Na streche [i] 05:55 Na streche [i] 06:40 Doktor Hollywood [i] 08:35 Traja do tanga [i] 10:15 Vianoce naruby [i] 12:10 Modrá lagúna [i] 14:30 Tajomná záhrada [i] 16:20 Pásla kone na betóne [i] 17:50 Angelika, markíza anjelov [i] 20:00 Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy [i] 21:50 Tanec ulice 2 [i] 23:25 Rebelka [i] 01:15 Rande na jednu noc [i] 02:35 Štyridsiatka na krku [i] 03:55 Svadba naslepo [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Skippy díl 21 a 22. [i] 05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Panic je nanic [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Panic je nanic [i] 13:50 Cukr, med a feferonka [i] 15:50 Vždy připraven! [i] 17:40 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 19:15 Agenti dementi 2 [i] 21:00 Bouchači a bouchačky [i] 22:40 Deník nymfomanky [i] 00:20 Vždy připraven! [i] 02:00 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 03:30 Agenti dementi 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 16:45 Watts [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Box [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Havaj 5-0 2: Mrtvý v kufru 9 [i] 06:00 Havaj 5-0 2: Únos 11 [i] 06:50 Havaj 5-0 2: Opuštěný bunkr 12 [i] 07:40 Havaj 5-0 2: Bez motivu 13 [i] 08:30 Taková normální holka [i] 10:15 Vánoční výlet [i] 12:00 Holka jako lusk [i] 13:40 Jmelí nad Manhattanem [i] 15:30 Co si přeji k Vánocům [i] 17:20 Král Škorpión [i] 19:10 Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 21:20 Mumie [i] 00:00 Mumie se vrací [i] 02:30 Lidská skvrna [i] 04:30 Havaj 5-0 2: Opuštěný bunkr 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 06:00 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 06:30 V síti 4 [i] 07:00 Brutální biologie 1 [i] 08:00 Brutální fyzika II 1 [i] 09:00 Potrhlý vynálezce Bob 4 [i] 09:25 Rychlokurs Richarda Hammonda: Závodní mechanik 4 [i] 10:20 Utajený šéf - USA 4 [i] 11:10 Divoké Pyreneje 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 8 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 9 [i] 12:50 Život ve starověku: Aztécké krvavé chrámy 3 [i] 13:45 Život v lůně: Extrémní zvířata 1 [i] 14:40 Matematika: Věda věd 4