TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 06:40 Dařbuján a Pandrhola [i] 07:55 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 09:30 Obecná škola [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:45 Mrázik [i] 13:15 Pásla kone na betóne [i] 14:45 Norbit [i] 16:35 Vaši Susedia [i] 17:25 Silvester s Markízou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Kredenc [i] 21:10 CHART SHOW [i] 00:05 MICHAL DAVID V LUCERNE [i] 01:15 Najväčšie hity [i] 02:00 Partička [i] 02:50 Kredenc [i] 03:30 Večera pre jedného [i] 03:50 Vaši Susedia [i] 04:40 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Kráska a zviera [i] 07:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 08:15 Dvanásť úloh pre Asterixa [i] 09:35 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 8/10 [i] 11:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:20 Škrečok v nočnej košeli: Zlodej v nočnej košeli 5/6 [i] 13:05 Škrečok v nočnej košeli: Leť, lastovička! 6/6 [i] 13:50 Dúhenka [i] 15:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zloduch s tromi zlatými vlasmi [i] 16:10 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 17:15 Muž so železnou maskou [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:40 Nikto nie je dokonalý [i] 23:15 Silvestrovská show Neskoro večer [i] 00:30 Gala Repete [i] 02:00 Silvestrovské Drišľakoviny [i] 02:50 Muž so železnou maskou [i] 04:35 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Počasie [i] 06:30 Polícia [i] 06:45 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Tajomstvá múzeí I.: Louvre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Deň koláčový [i] 09:05 Brazília 2014 [i] 10:05 Hokej MS 20-ročných [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Pippi dlhá pančucha: Pippi na ostrove pirátov [i] 14:15 Platiť sa nebude [i] 15:35 Tajomstvá múzeí I.: Egyptské múzeum v Káhire [i] 16:25 Príbehy tatranských štítov III. - Posadnutí horami [i] 17:00 Kapura [i] 17:40 Noc v archíve: Koniec roka dobrý, všetko dobré [i] 18:45 Večerníček: Čert a zebra [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Krtko: Krtko filmová hviezda [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 No,počkaj!: Televíznou hviezdou ľahko a rýchlo [i] 20:05 Chrobák v hlave [i] 22:40 Frigo na mašine [i] 00:00 Robbie Williams - Koncert v Londýne [i] 01:00 Bosé nohy v parku [i] 02:40 Na silvestrovskú nôtu [i] 03:20 Noc v archíve: Koniec roka dobrý, všetko dobré [i] 04:25 Podľa zvyku starého [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 PANELÁK Silvester 2013 [i] 06:00 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Ako zachrániť Vianoce [i] 08:50 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 10:40 Stratení v horách [i] 12:25 "Což takhle dát si špenát" [i] 14:10 TV ŠANCA [i] 14:40 Utopenec na úteku [i] 16:20 Taxi 4 [i] 18:10 15 MINÚT. KUCHÁR SILVESTER [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:10 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kameňák 1 [i] 22:25 Kameňák 2 [i] 00:15 Kameňák 3 [i] 02:00 Bruno [i] 03:25 Stratení v horách [i] 04:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu V. 13 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Divoké kone [i] 08:20 Starsky a Hutch [i] 10:10 Ničitelia mýtov 10 [i] 11:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 12:15 Simpsonovci XV. 11 [i] 12:40 Kutyil s.r.o.: Silvester 2009 [i] 13:25 Profesionáli: Silvester [i] 14:30 PANELÁK Silvester 2013: Ohňostroj [i] 15:35 "Což takhle dát si špenát" [i] 17:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:35 Simpsonovci XV. 12 [i] 20:00 Profesionáli: Silvester [i] 22:10 Taxi 4 [i] 00:10 Kutyil s.r.o.: Silvester 2009 [i] 00:50 Haló 11,12/12 [i] 01:55 Mafstory Silvester [i] 04:30 MIXÉR 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 15 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 09:20 Nora Roberts: Posedlost ohněm 1 [i] 11:15 Nora Roberts: Pod nebem Montany 1 [i] 13:10 Karate Kid 1 [i] 15:45 Skuteční lidé I. 8 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 19 [i] 18:00 Tajemství Pravdy I. 20 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 21:00 Salt 1 [i] 22:50 Únos vlaku 1 2 3 1 [i] 00:50 xXx 1 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 1 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 06:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 07:15 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 08:10 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 09:05 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 09:55 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 10:50 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 11:40 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 13:30 Souboj motorek: Střed amerického průmyslu [i] 14:25 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 15:20 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 16:15 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 17:10 Likvidátor 16 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 18:35 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 19:00 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 19:30 Jak to dělají?: Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů [i] 20:00 Hra o kameny: Smaragdové město [i] 21:00 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 22:00 Neobjasněné případy: Kletba majáku Flannan a Aljošenka – ruská mumie [i] 23:00 Neobjasněné případy: Sibiřský jezerní had a záhada bosenské pyramidy [i] 00:00 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 00:55 Seznámení s mimozemšťany [i] 01:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Co lze očekávat [i] 02:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Jak se připravit [i] 03:50 Přistání na Marsu 2012 [i] 04:45 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Silvestrovské Banánové rybičky [i] 06:30 U pokladny stál... [i] 08:05 Televarieté [i] 09:05 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 09:50 Silvestr svobodného pána [i] 10:20 Hrátky s čertem [i] 12:00 Setkání v červenci [i] 13:25 Elixír a Halíbela [i] 14:20 Duhová panna [i] 15:39 Losování Sportky a Šance 15:40 Král sokolů [i] 17:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 17:20 Lotrando a Zubejda [i] 19:00 Bohouš [i] 19:30 168 hodin [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:00 Večer plný hvězd [i] 22:10 Všechnopárty [i] 23:05 Do roka a do dna [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:05 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestr 79 aneb Hrajeme si jako děti [i] 03:30 Tak neváhej a toč i na Silvestra! [i] 03:55 Silvestrovský aperitiv aneb Hybš hraje hercům [i] 04:15 U pokladny stál... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Klub přátel dechovky [i] 06:00 Ať žije myš [i] 06:05 Jak se žije na české zabijačce podle Vladimíra Morávka [i] 06:20 Ach pryč, ach pryč je všechno [i] 07:10 Silvestr saloon [i] 07:35 Činčin [i] 08:20 Hledání ztraceného času: Převážně nevážně [i] 08:40 Sejdeme se na Prdlavce [i] 09:05 Smích jako lidská přirozenost [i] 09:55 Kanadská soda [i] 10:20 Na stromě [i] 11:45 Derren Brown - Mesiáš [i] 12:35 Laurel a Hardy: Bílá křídla [i] 12:45 Ryba jménem Wanda [i] 14:30 Kanadská soda [i] 14:55 Mlýny [i] 16:25 Ach ta zvířata! [i] 17:15 Velký bazar [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Trapný večer [i] 20:00 Záskok [i] 21:35 Mimina [i] 22:50 NESHOW [i] 23:15 To nejhorší z Pečeného sněhuláka [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:05 Na stojáka... the best of [i] 00:30 Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? [i] 01:25 Na stromě [i] 02:50 Kanadská soda [i] 03:15 Velký bazar [i] 04:40 Kanadská soda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Kocour v botách [i] 08:00 Silvestrovská Snídaně s Novou [i] 10:10 Mr. Bean: Udělej si sám, pane Beane [i] 10:40 Když Burian prášil [i] 12:15 Hibernatus [i] 13:45 Protivný sprostý holky [i] 15:25 Legenda o sovích strážcích [i] 17:00 Televizní noviny [i] 17:25 Cesta do Ameriky [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:35 PRÁSK: Silvestrovský speciál [i] 21:15 Chart Show: Party hity [i] 00:01 Novoroční přípitek 00:05 Michal David 50 [i] 01:25 Když Burian prášil [i] 03:05 Panoptikum Ivana Mládka [i] 03:45 Cesta do Ameriky [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Na den králem 3 [i] 06:55 Winx Club II: Nezvaní hosté 8 [i] 07:20 Flicka 2 [i] 09:05 Film mých snů [i] 10:50 Johnny English [i] 12:35 Táta, jak má být [i] 14:30 Tři vejce do skla [i] 16:05 Jako jed [i] 17:30 Zprávy FTV Prima [i] 17:40 Adéla ještě nevečeřela [i] 19:40 Zprávy na divoko [i] 20:15 Karel Gott 2014 [i] 21:30 Překvápko! [i] 22:40 Partička [i] 00:00 Děsnej doják [i] 01:20 Nikdo není dokonalý - silvestrovská show [i] 02:50 Jonas Brothers: Velký koncert [i] 04:05 Děsnej doják [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Na streche [i] 06:00 Silvestrohity [i] 06:50 Ako prežiť Vianoce [i] 08:35 16 želaní [i] 10:10 Dôkaz lásky [i] 12:05 Doktor Hollywood [i] 14:15 Traja do tanga [i] 15:55 Láska cez internet [i] 18:05 KONCERT KARLA GOTTA [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Tak dobre, ako sa len dá [i] 23:05 Protokol [i] 00:50 Štyridsiatka na krku [i] 02:15 Svadba naslepo [i] 03:35 Protokol [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Poslední plavky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 23 a 24. [i] 13:05 Poslední plavky [i] 14:45 Růžový a černý [i] 16:30 Krycí jméno: Čistič [i] 18:00 Přizdis*áči [i] 19:40 Dostihová horečka [i] 21:30 Plnou parou vzad! [i] 23:05 Mrtvý sníh [i] 00:35 Krycí jméno: Čistič [i] 01:55 Přizdis*áči [i] 03:25 Dostihová horečka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Krasobruslení [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Havaj 5-0 2: Ka Iwi Kapu 7 [i] 07:20 Havaj 5-0 2: Lapa'au 8 [i] 08:10 Havaj 5-0 2: Mrtvý v kufru 9 [i] 09:00 Kluci a holky [i] 10:50 Shaolin fotbal [i] 12:30 Taková normální holka [i] 14:20 Vánoční výlet [i] 16:10 Mumie [i] 18:40 Mumie se vrací [i] 21:20 Scary Movie: Děsnej biják [i] 23:10 Scary Movie 2 [i] 00:50 Scary Movie 3 [i] 02:30 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Ka Iwi Kapu 7 [i] 04:10 Havaj 5-0 2: Lapa'au 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 06:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 06:30 V síti 3 [i] 07:00 Brutální fyzika 4 [i] 08:00 Brutální chemie 4 [i] 09:00 Potrhlý vynálezce Bob 3 [i] 09:25 Rychlokurs Richarda Hammonda: Zápasník s býky a Pedlbórdr 3 [i] 10:15 Utajený šéf - USA 3 [i] 11:05 Nebezpečný svět: Nejnebezpečnější silnice světa 3 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 6 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 7 [i] 12:50 Život ve starověku: Angkor Vat 2 [i] 13:45 Objevování vesmíru: Extrémní prostředí 3 [i] 14:40 Matematika: Věda věd 3 [i] 15:45 Síly hlubin 3 [i] 16:35 10 věcí, které nevíte 5 [i] 17:00 10 věcí, které nevíte: Mormoni 6 [i] 17:25 Dobrý den, Malto 4 [i] 17:35 Katastrofa: Náraz asteroidu 3 [i] 18:30 V zajetí ledu 3 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Labužníci 12 [i] 20:00 Putování dinosaur 1 [i] 20:45 Putování dinosaur 2 [i] 21:35 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 5 [i] 22:05 Krutí starověcí hrdinové 3 [i] 23:00 Příběh heavy metalu 7