TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 09:00 Astro Boy [i] 10:30 Saxána a Lexikon kouzel (HD) [i] 12:20 Peter Pan [i] 14:10 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 16:00 Čo to dievča chce? (HD) [i] 18:00 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Múmia: Hrob dračieho cisára (HD) [i] 22:30 Kuriér [i] 00:15 Múmia: Hrob dračieho cisára (HD) [i] 02:05 Zrodenie vlkolaka [i] 03:30 Légia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Železný Ján [i] 06:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 07:40 Asterix a Kleopatra [i] 08:55 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 7/10 [i] 10:40 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta I. [i] 11:10 Víkend [i] 11:45 Škrečok v nočnej košeli: Veĺká akcia sa začína 3/6 [i] 12:30 Škrečok v nočnej košeli: V pasci 4/6 [i] 13:20 Kráska a zviera [i] 14:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 15:50 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i] 16:35 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i] 17:15 Majster kat [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Drž hubu ! [i] 21:40 Všetci sú v pohode [i] 23:20 Polčas rozpadu [i] 01:05 Drž hubu ! [i] 02:25 Všetci sú v pohode [i] 04:05 Svet v obrazoch [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Duchom mladí [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Tajomstvá múzeí I.: Vatikánske múzeum [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na silvestrovskom trhu [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pani Zima [i] 09:05 ZOH Soči 2014 [i] 10:05 Test magazín [i] 10:15 Agnetha - ABBA a čo bolo potom [i] 11:15 Dlhá cesta domov [i] 12:40 Živá panoráma [i] 12:55 Pippi dlhá pančucha: Pippi na úteku [i] 14:30 Milovaný Célimar [i] 15:35 Tajomstvá múzeí I.: Louvre [i] 16:25 Príbehy tatranských štítov II. - Sny o slobode [i] 17:00 Giganti gotiky 2 [i] 18:00 Prvá - Irena Irena Blühová [i] 18:45 Večerníček: Čert a lampa [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - priateľstvo [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Krtko: Krtko v meste [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Peter a Pavel a džezáky [i] 21:00 Sabrina [i] 22:50 Mŕtvola musí zomrieť [i] 00:30 Giganti gotiky 2 [i] 01:25 Test magazín [i] 01:45 Hokej MS 20-ročných [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 Sám doma V. - Vianočná lúpež [i] 09:00 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 10:40 Prázdniny [i] 13:15 TV ŠANCA [i] 13:45 Môj pes Skip [i] 15:35 Ľadová katastrofa [i] 17:20 TOP STAR [i] 17:55 Súdna sieň: Húlia ako komíny [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:10 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Bez šance [i] 22:10 Starsky a Hutch [i] 00:10 Až do smrti [i] 01:50 Bez šance [i] 03:20 Až do smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu V. 12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 DA VINCI [i] 08:40 Drsná Planina [i] 10:25 Ničitelia mýtov 9 [i] 11:20 Fórky, vtipky XXII. [i] 12:05 Simpsonovci XV. 10 [i] 12:30 Kutyil s.r.o. [i] 13:15 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 14:00 PANELÁK Silvester 2012 [i] 15:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 Ničitelia mýtov 10 [i] 17:00 Faktor strachu V. 13 [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:00 Simpsonovci XV. 11 [i] 19:25 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 20:15 Ľadová katastrofa [i] 22:15 PANELÁK Silvester 2013: Ohňostroj [i] 23:25 Haló 10 [i] 00:00 Planéta bez ľudí ŠPECIÁL [i] 01:40 MacGyver: Stratený poklad Atlantídy [i] 03:05 Kutyil s.r.o. [i] 03:45 DA VINCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 10 [i] 11:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 12:00 Komisař Rex, mladá léta 1 [i] 13:55 Nora Roberts: Posedlost ohněm 1 [i] 15:50 Skuteční lidé I. 7 [i] 17:05 Tajemství Pravdy I. 17 [i] 18:05 Tajemství Pravdy I. 18 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 21:00 Nora Roberts: Pod nebem Montany 1 [i] 22:55 Motel smrti 2 1 [i] 00:40 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 03:10 Myšlenky zločince IX. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 20 [i] 06:00 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 06:25 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 07:15 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 09:55 Muž, žena a divočina: Lesní požár v Lousianě [i] 10:50 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 11:40 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 12:35 Sibiřský podíl 6 [i] 13:30 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 14:25 Říční příšery 1 [i] 15:20 Říční příšery 2 [i] 16:15 Říční příšery 3 [i] 17:10 Likvidátor 15 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 18:35 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 19:00 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 19:30 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman / Formule 1 / užitkové sklo [i] 20:00 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 21:00 Muži Yukonu: Kritické okamžiky [i] 22:00 Zvědavost: Severní Amerika naruby [i] 23:00 Pekelní jezdci 2 [i] 00:00 Zápasníci: Budování bratrstva [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 01:25 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 01:50 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 02:50 Muži Yukonu: Kritické okamžiky [i] 03:50 Zvědavost: Severní Amerika naruby [i] 04:45 Pekelní jezdci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Volání rodu [i] 09:50 Smích se lepí na paty [i] 11:25 Cesta do pekla a zpátky [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Rumburak [i] 14:00 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 15:30 O třech ospalých princeznách [i] 16:40 Silvestr ´99 aneb Paráda z Kavčích hor [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Silvestrovská hitparáda televizní zábavy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Tři životy [i] 21:20 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 23:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Tak se ukaž, Silvestře [i] 23:55 Silvestrovská Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:05 Designtrend [i] 02:20 Jaroměřice nad Rokytnou [i] 02:35 Postřehy odjinud [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:30 Telč [i] 03:55 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 04:50 Myslivecký bál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Po stopách patriarchů a proroků [i] 05:45 Výtvarník Jan Jemelka [i] 06:00 Sakrální francouzská architektura [i] 06:55 O syslech a lidech [i] 07:25 Království divočiny: Serval, skokan savany [i] 07:50 Chcete je? ZJ [i] 07:55 Moje romské děti [i] 08:50 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 09:00 Mojžíš 2/2 [i] 10:30 Barevná třicátá léta: S [i] 11:20 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 12:15 Dotek modrého krokodýla [i] 13:50 Salón Cimrman uvádí Za Cimrmanem až do hrobu [i] 14:35 Žíznivý svět [i] 16:05 Rain Man [i] 18:15 Bratr Roger a jeho Taize [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modlitba z evropského setkání [i] 20:00 Hercule Poirot XIII [i] 21:35 Její Veličenstvo maminka [i] 22:40 Spartakus 2/2 [i] 00:05 Na stojáka [i] 00:30 Na stojáka [i] 01:00 Devět kruhů pekla [i] 03:05 Žíznivý svět [i] 04:35 Chcete mě? ZJ [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Tom a Jerry: Robin Hood a jeho veselá myš [i] 07:35 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 09:15 Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů [i] 11:00 V peřině [i] 12:50 Monte Carlo [i] 14:35 Maska [i] 16:20 Zataženo, občas trakaře [i] 17:45 Poslední vládce větru [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kocour v botách [i] 21:45 Pátý element [i] 23:55 Plnou parou vzad! [i] 01:30 Novashopping 02:00 Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy [i] 03:40 Áčko: Vykašlaly se na mě vlastní děti [i] 04:45 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Zamoření pavouky 2 [i] 07:15 Winx Club II: Tajemný kámen 7 [i] 07:50 Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni [i] 09:05 Dr. Dolittle 5: Lucky jede do Hollywoodu [i] 10:40 Poslušně hlásím [i] 12:20 Strašidla z vikýře [i] 13:55 Johnny English [i] 15:35 Barbora řádí [i] 17:05 Panna a netvor [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sněhurka [i] 22:10 Operace mé dcery [i] 23:45 Láska ze sousedství [i] 01:30 Sněhurka [i] 03:05 Láska ze sousedství [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Zlaté Vianoce 3 [i] 06:40 Vianoce u Tiffanyho [i] 08:25 Frasier I. 14/24 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Na streche [i] 10:40 Moja prvá láska [i] 12:50 Ako prežiť Vianoce [i] 14:45 Vianoce naruby [i] 16:30 Svadobné zvončeky [i] 18:10 Návrat do Modrej lagúny [i] 20:00 Vianoce v Bostone [i] 21:35 Láska cez internet [i] 23:45 Návrat do Modrej lagúny [i] 01:25 Legenda o vášni [i] 03:30 Vianoce v Bostone [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Duše jako kaviár [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 21 a 22. [i] 13:05 Duše jako kaviár [i] 15:00 Cashback [i] 16:45 Neprůstřelný mnich [i] 18:30 Irská odplata [i] 20:05 Sedm psychopatů [i] 22:05 Safe [i] 23:35 Márnice [i] 01:05 Cashback [i] 02:40 Sedm psychopatů [i] 04:35 Skippy díl 19 a 20. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 16:45 Biatlon [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 20:00 Krasobruslení [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Jezdectví [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Mea Makamae 4 [i] 07:10 Havaj 5-0 2: Ma'eme'e 5 [i] 08:00 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i] 08:50 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 10:30 Vánoční polibek [i] 12:10 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 13:50 Kluci a holky [i] 15:40 Jmelí nad Manhattanem [i] 17:30 Shaolin fotbal [i] 19:20 Taková normální holka [i] 21:20 Starsky & Hutch [i] 23:30 Halloween: H20 [i] 01:10 D-Tox [i] 03:00 Havaj 5-0 2: Mea Makamae 4 [i] 03:50 Havaj 5-0 2: Ma'eme'e 5 [i] 04:40 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Izrael 3 [i] 06:00 Zaostřeno na záchranu 2 [i] 06:30 V síti 2 [i] 07:00 Brutální fyzika 3 [i] 08:00 Brutální chemie 3 [i] 09:00 Potrhlý vynálezce Bob 2 [i] 09:25 Rychlokurs Richarda Hammonda: Taxíkář komik 2 [i] 10:15 Utajený šéf - USA 2 [i] 11:05 Nebezpečný svět: Pasti smrti 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 4 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 5 [i] 12:50 Život ve starověku: Pod Velkou pyramidou 1 [i] 13:45 Objevování vesmíru 2 [i] 14:40 Matematika: Věda věd 2 [i] 15:45 Síly hlubin 2 [i] 16:35 10 věcí, které nevíte: John F. Kennedy 3 [i] 17:00 10 věcí, které nevíte: J. Edgar Hoover 4 [i] 17:25 Dobrý den, Malto 3 [i] 17:35 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i] 18:30 V zajetí ledu 2 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Módní odpadlíci 11 [i] 20:00 Země v roce 2025: Závislost na energii 2 [i] 20:55 Boeing 747: Revoluce0 [i] 22:00 Krutí starověcí hrdinové 2