Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 06:10 Mrázik [i] 07:35 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 08:55 Čertova nevěsta [i] 10:45 Snehulienka [i] 12:35 Môj partner z K-9 [i] 14:25 To sa môže stať každému [i] 16:20 Ľadové sny [i] 18:00 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Zohan: Krycie meno kaderník (HD) [i] 22:30 Hellboy (HD) [i] 00:50 Légia [i] 02:25 Hellboy (HD) [i] 04:20 Partička [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Zypa Cupák [i] 07:25 Zázračná rosa [i] 08:05 Asterix a Galovia [i] 09:15 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro 6/10 [i] 11:00 Postav dom , zasaď strom [i] 11:30 Taxík [i] 12:05 Škrečok v nočnej košeli: Ukradnutý vynález 1/6 [i] 12:50 Škrečok v nočnej košeli: Zohnať nočnú košelu 2/6 [i] 13:35 Železný Ján [i] 15:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 16:00 Slovácko sa nesúdi: Nádielka [i] 16:45 Slovácko sa nesúdi: Hody [i] 17:25 Posledná bosorka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nedotknuteľní [i] 22:05 Víkend [i] 22:35 Terminál [i] 00:40 Nedotknuteľní [i] 02:25 Terminál [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí III.: Bardo múzeum, Tunisko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Duchom mladí [i] 10:15 Radošinské naivné divadlo [i] 11:30 Detský rok: Zima [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Pippi dlhá pančucha: Pippi sa pripravuje na Vianoce [i] 14:00 On a ona [i] 15:00 Jubilejné spomienky [i] 15:40 Tajomstvá múzeí I.: Vatikánske múzeum [i] 16:30 Príbehy tatranských štítov I. - Súboj velikánov [i] 17:05 Giganti gotiky 1 [i] 18:00 PRVÁ: Magda Husáková Lokvencová [i] 18:45 Večerníček: Čert a prameň [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - smajlikaša [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Krtko: Krtko v sne [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Agnetha - ABBA a čo bolo potom [i] 21:05 VAT: Simulátor riadenia tunelov [i] 21:30 (Ne)celebrity: Benjamín Leitner [i] 21:45 Hokej MS 20-ročných [i] 00:30 ZOH Soči 2014 [i] 01:30 Polícia [i] 01:45 Profesionál [i] 02:00 Giganti gotiky 1 [i] 02:55 Správy RTVS "N" [i] 03:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Vianoce s Holly [i] 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Zasmejme sa [i] 07:15 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 08:35 Arthur a Minimojovia [i] 10:30 Anna a kráľ [i] 13:15 TV ŠANCA [i] 13:50 Dobrodružné Vianoce [i] 15:35 Dokonalá búrka [i] 17:20 TOP STAR [i] 17:55 Súdna sieň: Nevďačná dcéra [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:05 ŠPORT [i] 20:10 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Prázdniny [i] 23:05 Zradiť brata [i] 01:25 Každý s každým [i] 02:50 Zradiť brata [i] 04:50 Dobrodružné Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 DA VINCI [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 09:40 "Poprask na silnici E4" [i] 11:25 MacGyver: Stratený poklad Atlantídy [i] 13:15 Kutyil s.r.o. [i] 14:05 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 15:00 Panelák Silvester 2011 [i] 16:10 Ničitelia mýtov 9 [i] 17:10 Faktor strachu V. 12 [i] 18:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:00 Simpsonovci XV. 10 [i] 19:25 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 20:15 Dokonalá búrka [i] 22:15 PANELÁK Silvester 2012 [i] 23:40 Haló 9 [i] 00:15 Homeland - Zradca III.: Náš muž v Teheráne 11 [i] 01:10 Neumlčaní 13 [i] 01:30 "Poprask na silnici E4" [i] 03:00 Kutyil s.r.o. [i] 03:45 DA VINCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 10 [i] 08:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 08:55 Posel ztracených duší III. 12 [i] 09:55 Posel ztracených duší III. 13 [i] 10:50 Posel ztracených duší III. 14 [i] 11:50 Posel ztracených duší III. 15 [i] 12:50 Posel ztracených duší V. 16 [i] 13:45 Posel ztracených duší III. 17 [i] 14:45 Posel ztracených duší III. 18 [i] 15:45 Skuteční lidé I. 6 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 16 [i] 18:00 Tajemství Pravdy I. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 00:55 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 01:50 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 02:30 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 03:15 Myšlenky zločince IX. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech 9 [i] 05:35 Vyrobeno v továrně 21 [i] 06:00 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 06:25 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 07:15 Superjachty: Hakvoort [i] 08:10 Superjachty: Icon [i] 09:05 Superjachty: Vripack [i] 09:55 Superjachty: Vitters [i] 10:50 Superjachty: Vripack 3 [i] 11:40 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 12:35 Vzestup strojů: Těžkotonážní helikoptéra [i] 13:30 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 14:25 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 15:20 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 16:15 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 17:10 Likvidátor 14 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 18:35 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 19:00 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 19:30 Jak to dělají?: Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland [i] 20:00 Berte to jako varování: Opravdoví mistři [i] 21:00 Věda superlidí 5 [i] 21:30 Věda superlidí 6 [i] 22:00 Připásáni: Pacifické ostrovy, Panama [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Dovolená [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 01:25 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 01:50 Berte to jako varování: Opravdoví mistři [i] 02:50 Věda superlidí 5 [i] 03:20 Věda superlidí 6 [i] 03:50 Připásáni: Pacifické ostrovy, Panama [i] 04:45 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Dobrovolný dárce hlasu [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Na Veliké řece [i] 09:55 Skalpel, prosím [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Krakonoš a lyžníci [i] 13:45 Hop - a je tu lidoop [i] 15:15 Silvestr s dědou [i] 15:35 Zázračné meče [i] 16:40 Silvestr ´99 aneb Paráda z Kavčích hor [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Chacha, cheche, chichi...! [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Duch nad zlato [i] 21:30 Angelika a sultán [i] 23:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Zas je tady Silvestr [i] 00:00 Silvestrovské Bolkoviny [i] 00:55 Pod pokličkou [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:45 Postřehy odjinud [i] 01:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Etiketa [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:05 Hluboká [i] 03:25 Kalendárium [i] 03:40 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 03:45 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 04:40 Námořnický karneval [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čertovy mlýny [i] 05:20 Vánoční promluva předsedy [i] 05:25 Po stopách Makabejských [i] 06:00 Příchod barbarů: Sasové [i] 06:45 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i] 07:45 Československý filmový týdeník 1964 1022/2379 [i] 07:55 Mária a Mária [i] 08:50 Mojžíš 1/2 [i] 10:15 Barevná třicátá léta: Vzdálený svět [i] 11:10 Lodě, které psaly historii: Ile de [i] 12:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:45 Ruská ruleta [i] 13:35 Salón Cimrman uvádí Cimrman kontra [i] 14:20 Životní cesta Jane Goodallové [i] 16:10 Ježíšova rodina: Kdo přihlížel tragédii na kříži? 2/2 [i] 17:00 Pohádka o putování [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Korunovace Alžběty II. [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XII [i] 21:35 Poirot řídí Orient expres [i] 22:25 Spartakus 1/2 [i] 00:10 Na stojáka [i] 00:35 Na stojáka [i] 01:00 Marilyn Monroe: Poslední sezení [i] 02:35 Hauři [i] 04:05 Svatý Jan pod Skalou [i] 04:20 Drazí rodičové, já se žením - vdávám [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Tom a Jerry III 21 [i] 06:55 Tom a Jerry: Čaroděj ze Země Oz [i] 07:55 Slasti Otce vlasti [i] 09:40 Spy Kids: Špióni v akci [i] 11:05 Mrazík [i] 12:35 Velký táta [i] 14:05 Flintstoneovi [i] 15:40 Megamysl [i] 17:15 Zrození šampióna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 22:00 Šéfové na zabití [i] 23:45 Tequila Sunrise [i] 01:40 Novashopping 02:10 Cirque du Soleil: Vzdálené světy [i] 03:40 Áčko: Nemám na byt obsadil jsem úl [i] 04:45 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti II - Věk velkého zatmění: Prohnilost Gormu 1 [i] 06:55 Winx Club II: Ženich na útěku 6 [i] 07:25 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 09:20 Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni [i] 10:45 Dr. Dolittle [i] 12:20 Tajemství staré půdy [i] 14:05 Co je vám, doktore? [i] 15:40 Poslední mohykán [i] 17:15 Princ a Večernice [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Poslušně hlásím [i] 21:55 Anděl svádí ďábla [i] 23:55 Dva v tom [i] 01:40 Dr. Dolittle [i] 03:05 Dva v tom [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Vianoce so Santom [i] 06:50 Vianočný sen [i] 08:40 Frasier I. 13/24 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Na streche [i] 10:55 Vianočná romanca [i] 12:50 Vianoce plné nádeje [i] 14:50 Predvianočná láska [i] 16:25 Celebrita pod stromček [i] 18:00 Modrá lagúna [i] 20:00 Svadobné zvončeky [i] 21:35 Legenda o vášni [i] 23:55 Modrá lagúna [i] 01:45 Svadobné zvončeky [i] 03:10 Vianočná romanca [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ulovit miliardáře [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 19 a 20. [i] 13:05 Ulovit miliardáře [i] 14:45 Klientka [i] 16:35 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 18:15 Charlieho malá tajemství [i] 20:00 Out of the Furnace [i] 22:05 Machete [i] 23:50 Noční incident [i] 01:10 Klientka [i] 02:50 Out of the Furnace [i] 04:50 Skippy díl 17 a 18. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Skoky na lyžích [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i] 07:10 Havaj 5-0 2: Ua Lawe Wale 2 [i] 08:00 Havaj 5-0 2: Kame'e 3 [i] 08:50 Shaolin fotbal [i] 10:30 Vánoční výlet [i] 12:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 14:10 Vánoční kauza [i] 16:00 Vánoční polibek [i] 17:40 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 19:20 Kluci a holky [i] 21:20 PREMIÉRA Knihovníci 1: Rohy rozporu 4 [i] 22:20 D-Tox [i] 00:20 Fakulta [i] 02:20 Hráči [i] 04:30 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Výprava za bauxitem0 [i] 06:00 Zaostřeno na záchranu 1 [i] 06:30 V síti 1 [i] 07:00 Brutální fyzika 2 [i] 08:00 Brutální chemie 2 [i] 09:00 Potrhlý vynálezce Bob 1 [i] 09:25 Rychlokurs Richarda Hammonda: Kaskadér 1 [i] 10:15 Utajený šéf - USA 1 [i] 11:05 Nebezpečný svět: Pláže 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 2 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 3 [i] 12:50 Královský vrak se zlatým pokladem0 [i] 13:45 Objevování vesmíru 1 [i] 14:40 Matematika: Věda věd 1 [i] 15:45 Síly hlubin 1 [i] 16:35 10 věcí, které nevíte: Benjamin Franklin 1 [i] 17:00 10 věcí, které nevíte: Abraham Lincoln 2 [i] 17:25 Dobrý den, Malto 2 [i] 17:35 Katastrofa: Zrození Země 1 [i] 18:30 V zajetí ledu 1 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Řvouni 10 [i] 20:00 Země v roce 2025: 2025 1