TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 06:25 Kung Fu Panda (HD) [i] 07:45 Asterix a olympijské hry [i] 09:50 Dračie srdce [i] 11:40 Evan Všemohúci [i] 13:25 Poklad na Striebornom jazere (HD) [i] 15:25 Mrázik [i] 17:05 Diabolská svokra (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 E. . - Mimozemšťan (HD) [i] 22:45 Kniha prežitia (HD) [i] 00:50 Jonah Hex (HD) [i] 02:10 Kniha prežitia (HD) [i] 03:55 Jonah Hex (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Yoko [i] 07:05 Náš Timmy: Timmy baletkou 8/26 [i] 07:15 Poštár Pat II 6 [i] 07:30 Franklin a priatelia: Franklin a Herietin vozík 41/52 [i] 07:45 Garfield III.: Divácky smiech 8/52 [i] 08:00 Bol raz jeden život 15/26 [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:00 Alpy zhora: Závratné výšky 6/10 [i] 10:50 Slovensko v obrazoch [i] 11:15 Svet v obrazoch [i] 11:40 Zázračná rosa [i] 12:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nevidieť pre oči [i] 14:00 Orlie pierko [i] 15:30 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i] 16:10 Slovácko sa nesúdi: Polienko [i] 16:50 Zypa Cupák [i] 18:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rysavá jalovica [i] 21:25 Hotel Adlon 3/3 [i] 23:00 Biely Bim, Čierne ucho 2/2 [i] 00:25 Rysavá jalovica [i] 01:30 Hotel Adlon 3/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí III.: Zámok vo Versailles [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapurka [i] 09:15 Família: Família [i] 09:40 V službách jeho svätosti [i] 10:30 Bohoslužba [i] 12:20 Pippi dlhá pančucha: Pippi sa sťahuje do vily Vilôčky [i] 14:05 Okamih pravdy [i] 15:30 Tajomstvá múzeí III.: Bardo múzeum, Tunisko [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 18:55 Večerníček: Vianoce v parku [i] 19:00 Mášine rozprávky [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - diskoškola [i] 19:10 Garfield II. [i] 19:20 Krtko: Krtko a medicína [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Princ a Večernica [i] 21:40 Noc v archíve: Bezpečne do nového roku [i] 22:40 TV opery P.Weigla: Eugen Onegin [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Leví kráľ 3 - Hakuna Matata [i] 08:30 Sám doma 3 [i] 10:25 Vianoce s Holly [i] 12:10 Willow [i] 14:45 Nejako sa to komplikuje [i] 17:10 Sám doma V. - Vianočná lúpež [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vražedné pochybnosti [i] 22:30 Prenasledovaní [i] 00:45 Vražedné pochybnosti [i] 02:05 Plnou parou vzad! [i] 03:35 Prenasledovaní [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 DA VINCI [i] 06:15 Kto prežije XIX. 8 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Psí guru 5 [i] 08:55 "Kamarád do deště" [i] 10:25 Volanie severu [i] 12:00 Kráľovstvo surikát [i] 13:30 Charlottine vianoce [i] 15:05 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 16:45 Odvážna žena [i] 19:05 Haló 7,8 [i] 20:15 Plnou parou vzad! [i] 22:15 Každý s každým [i] 00:10 Denník zabijaka [i] 01:40 Odvážna žena [i] 03:40 Sladký život PLAYMATE VI. [i] 04:25 Kto prežije XIX. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 19 [i] 07:35 Posel ztracených duší III. 10 [i] 08:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 09:35 Sherlock III. 1 [i] 11:20 Sherlock III. 2 [i] 13:05 Sherlock III. 3 [i] 14:50 Na lodi III. 1 [i] 16:30 Kráska a zvíře I. 19 [i] 17:25 Láska ve hvězdách I. 8 [i] 18:20 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 19:15 Tajemná Calenda I. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 22:50 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 23:45 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 00:40 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 01:40 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 02:20 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 03:00 Myšlenky zločince IX. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně 20 [i] 06:00 Jak to dělají? 18 [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Camaro Bernieho Federmana z roku 1967 [i] 07:15 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 08:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 09:05 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 09:55 Likvidátor: Špatné načasování [i] 10:25 Likvidátor: Podvod [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 13:30 Hlavolamy: Vidět znamená věřit [i] 14:25 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 15:20 Co se dělo dál? 5 [i] 15:50 Co se dělo dál? 6 [i] 16:15 Superlidé: Rychlost [i] 17:10 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 17:40 Kouzlo vědy: Vzduchový kanon [i] 18:05 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiru [i] 19:00 Pátrání po klasických autech 8 [i] 19:30 Pátrání po klasických autech 9 [i] 20:00 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 21:00 Zkus přežít 7 [i] 22:00 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Nejnáročnější výlovek [i] 00:00 Deníky 1. světové války 8 [i] 00:55 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 01:50 Zkus přežít 7 [i] 02:50 Ber Grils: Čovek protiv Everesta [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Nejnáročnější výlovek [i] 04:45 Pátrání po klasických autech 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Toulavá kamera [i] 06:00 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 06:50 Kluci v akci [i] 07:15 Noční motýl [i] 08:40 Pekařův císař [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Marie Růžička 2/2 [i] 12:10 O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli [i] 13:30 Dívka na koštěti [i] 14:50 Zvonící meče [i] 15:50 Silvestr hravý a dravý [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:25 Nezkrotná Angelika [i] 22:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Možná přijde i kouzelník [i] 00:00 Manéž Bolka Polívky [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:35 Etiketa [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Padající květináč [i] 03:10 Veltrusy a Kačina [i] 03:30 Postřehy odjinud [i] 03:35 Banánové rybičky [i] 04:10 Žiješ jenom 2x [i] 04:40 Milotice [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 05:30 Po stopách touhy po svobodě [i] 06:00 Vodní obři: Tajmen aneb hlavatka sibiřská [i] 06:50 Odorik z Pordenone zvaný Oldřich [i] 07:05 Cesty víry: Duchovní doteky Evy [i] 07:30 Papež z konce světa [i] 08:20 Po stopách Makabejských [i] 08:50 Československý filmový týdeník 1022/2379 [i] 09:00 Hledání ztraceného času: Když [i] 09:25 Království divočiny: Serval, skokan savany [i] 09:50 Jákob [i] 11:25 Africa obscura [i] 12:15 Roma Spirit 2014 [i] 13:10 Chcete mě? ZJ [i] 13:40 Salón Cimrman uvádí Cimrkino [i] 14:25 Manon od pramene [i] 16:15 Barevná třicátá léta: S [i] 17:10 Mojžíš 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ježíšova rodina 1/2 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rain Man [i] 22:15 Plyšový medvídek [i] 23:40 Na stojáka [i] 00:05 Na stojáka [i] 00:35 Bony a klid [i] 02:05 Křižácké hrady [i] 02:50 Deník Tobruk [i] 03:40 Kam kráčí naše myslivost? [i] 04:05 Poslední vojáci [i] 04:35 Beskydské pralesy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci: Diletant, Ztracený Oggy 44 [i] 06:30 Želvy Ninja X 1 [i] 06:55 Král džungle 11 [i] 07:20 Liga Špačků II 5 [i] 07:45 Tom a Jerry III 21 [i] 08:10 Jak vycvičit draky II 17 [i] 08:35 Děvčátko se sirkami [i] 09:40 Zničeno ve vteřině II [i] 10:05 Tři do tanga [i] 11:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Špalek 12 [i] 13:00 Jsem agent [i] 14:35 Čtvery Vánoce [i] 16:05 Kung Fu Panda 2 [i] 17:35 V peřině [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mrazík [i] 21:55 Protiúder [i] 23:45 Tři do tanga [i] 01:20 Kriminálka New York VII: Nejít jen tak kolem [i] 02:05 Novashopping 02:35 Kolotoč [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:25 Výměna manželek IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Dokonalý Spider-Man II: Rhino 3 [i] 08:00 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Vánoce v Zemi Nezemi; Hook na ledu 22 [i] 08:35 Tajemství války: Jak zmást nepřítele 9 [i] 09:40 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 11:30 Dobrý voják Švejk [i] 13:25 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 15:25 Přednosta stanice [i] 17:00 S čerty nejsou žerty [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Srdce pro děti [i] 22:20 Neopouštěj mě [i] 00:15 Čas sluhů [i] 02:20 Neopouštěj mě [i] 04:00 Tajemství války: Jak zmást nepřítele 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Mamička pod stromček [i] 06:35 Rozprávkové Vianoce [i] 08:25 Frasier I. 12/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Vianočná pošta [i] 10:15 Na streche [i] 11:05 Frajer mojej frajerky [i] 13:00 Vianočný sen [i] 14:55 Vianočný zázrak [i] 16:30 Najlepšia vianočná pieseň [i] 18:10 Vianoce plné nádeje [i] 20:00 Celebrita pod stromček [i] 21:40 Vianočná romanca [i] 23:20 V rytme stepu [i] 00:55 Celebrita pod stromček [i] 02:20 Vianoce plné nádeje [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Skippy díl 13 a 14. [i] 05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 O rodičích a dětech [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 17 a 18. [i] 13:05 O rodičích a dětech [i] 15:00 Králova řeč [i] 17:00 Jonesovi [i] 18:40 Soul Kitchen [i] 20:20 George Harrison: Living in the Material World [i] 23:55 Děti [i] 01:20 Králova řeč [i] 03:10 Soul Kitchen [i] 04:45 Skippy díl 15 a 16. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 19:30 Box [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 23:00 Alpské lyžování [i] 23:45 Watts [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 06:50 Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 07:40 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 08:30 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 10:10 Svatba o Vánocích [i] 11:50 Vánoční kauza [i] 13:40 Obhajoba Santy [i] 15:20 Vánoční polibek [i] 17:10 Hledání Země - Nezemě [i] 19:10 Paradox [i] 21:00 Vřískot 2 [i] 23:30 Vřískot 3 [i] 01:40 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 02:30 Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 03:20 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 04:10 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budapešťské podzemí 2 [i] 05:30 Pán časového prstenu 3 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 10 [i] 06:15 Lovci drahokamů 11 [i] 07:05 Brutální fyzika 1 [i] 08:00 Brutální chemie 1 [i] 09:00 Velký bariérový útes 3 [i] 10:00 Pouště a život 5 [i] 11:00 Láska v divočině: Den v Austrálii 4 [i] 12:00 Úžasná jídla: Neobyčejné sendviče 13 [i] 12:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 [i] 12:50 Okouzlující Středomoří 3 [i] 13:40 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 4 [i] 14:10 Faraoni, kteří postavili Egypt 2 [i] 15:00 Řád a chaos 2 [i] 16:00 Vesmír Stephena Hawkinga 3 [i] 17:30 Města zázraků 4 [i] 17:45 10 věcí, které nevíte: Rat Pack 12 [i] 18:10 Planeta Země po vymření lidstva: Uzavřené a pohřbené 6 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Mistři převleků 9 [i] 20:00 Magický svět podvědomí 2 [i] 21:00 Objevy starověku 12 [i] 22:00 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád Sovětského svazu 3 [i] 23:00 Příběh heavy metalu 4 [i] 23:50 Vesmír Stephena Hawkinga 3