TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry: Odlet na Mars [i] 07:05 Arthur zachráni Vianoce [i] 08:35 Perinbaba (HD) [i] 10:15 O statečném kováři [i] 11:50 Kúzelná opatrovateľká 2 (HD) [i] 13:45 Kung Fu Panda (HD) [i] 15:20 Ten chlapec je postrach 2 [i] 17:05 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Snehulienka [i] 22:30 Otčim (HD) [i] 00:35 Nebezpečný sused (HD) [i] 02:30 Snehulienka [i] 04:05 Kredenc [i] 04:30 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 07:00 Náš Timmy: Timmy a mimozemšťania 7/26 [i] 07:10 Poštár Pat II 5 [i] 07:25 Franklin a priatelia: Franklinova stanovačka 40/52 [i] 07:40 Garfield III.: Buďme milí k mačiatkam 7/52 [i] 07:50 Bol raz jeden život 14/26 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 11:10 Kováč z Podlesia [i] 12:40 Yoko [i] 14:20 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta I. [i] 14:55 Biely Bim, Čierne ucho 1/2 [i] 16:30 Biely Bim, Čierne ucho 2/2 [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sváko Ragan 3/3 [i] 21:20 Hotel Adlon 2/3 [i] 23:00 Biely Bim, Čierne ucho 1/2 [i] 00:30 Sváko Ragan 3/3 [i] 01:30 Hotel Adlon 2/3 [i] 03:10 Inšpektor Rocca: Pomsta [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Počasie [i] 07:15 Tajomstvá múzeí III.: Národné námornícke múzeum v Londýne [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Delfíny: podmorská špionáž 1/2 [i] 10:05 Hokej MS 20-ročných [i] 11:45 Žili krásny život [i] 12:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:35 Púšťou a pralesom 3/3 [i] 13:25 Zlatá niť kresťanstva na Britských ostrovoch: Od mučeníkov reformácie po novodobých pútnikov. [i] 13:55 Vianočné zvyky v Pohorelej [i] 14:05 Pod vládou ženy aj na svitaní [i] 15:05 Zem menom láska [i] 16:05 Tajomstvá múzeí III.: Zámok vo Versailles [i] 16:50 Pred rokmi... [i] 17:25 Lord Norton a sluha James [i] 17:35 Lord Norton a sluha James [i] 17:45 Slnečný cirkus: Amaluna [i] 18:45 Večerníček: Vianoce [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - kamionista [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Krtko: Krtko a orol [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 V službách jeho svätosti [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Otokara Kleina [i] 21:15 Fjällräven Polar severskou divočinou. [i] 21:45 Hokej MS 20-ročných [i] 00:25 MS v hokeji 2014 - zostrih najzaujímavejších momentov [i] 01:15 Slnečný cirkus: Amaluna [i] 02:10 Československý filmový týždenník [i] 02:20 Správy RTVS "N" [i] 03:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Bláznivá jazda [i] 06:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Gumkáči IV. [i] 08:25 Leví kráľ 2: Simbova pýcha [i] 09:55 Arthur a Minimojovia [i] 11:55 Zúbková víla [i] 13:50 Na Vianoce budem doma [i] 15:30 Doba ľadová 3 [i] 17:20 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 ŠTARTOVACÍ BALÍK OD TV JOJ 2015 [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Nejako sa to komplikuje [i] 22:55 Posledný dom naľavo [i] 01:10 Bod zlomu [i] 03:05 Správna sexi trojka [i] 04:50 Na Vianoce budem doma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Sladký život PLAYMATE VI. [i] 06:20 DA VINCI [i] 06:55 EUROMINÚTY [i] 07:55 "Adéla ještě nevečeřela" [i] 10:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:15 Simpsonovci XV. 9 [i] 12:40 Profesionáli: Bobor v cudzineckej légii [i] 13:30 Hľadači svetla [i] 15:25 Deti na prenájom [i] 17:05 "Kamarád do deště" [i] 18:35 Psí guru 5 [i] 19:30 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 20:15 Willow [i] 23:10 Svet bez konca 3,4 [i] 02:40 Na doraz [i] 04:10 100 rokov svedectiev [i] 04:30 Sladký život PLAYMATE VI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 18 [i] 07:30 Posel ztracených duší III. 9 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 10:30 Nora Roberts: V pravé poledne 1 [i] 12:15 Nora Robertsová: Polární záře 1 [i] 14:00 Vražedná nevinnost 1 [i] 15:45 Sherlock III. 1 [i] 17:30 Sherlock III. 2 [i] 19:15 Sherlock III. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 22:50 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 00:45 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 01:45 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 02:25 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 03:10 Californication VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 19 [i] 06:00 Jak to dělají? 17 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 07:15 Pátá rychlost 17 [i] 08:10 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 09:55 Opravdový podvod – Las Vegas 1 [i] 10:25 Opravdový podvod – Las Vegas 2 [i] 10:50 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 11:40 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 12:35 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 14:25 Jak to dělají? 17 [i] 14:55 Jak to dělají? 18 [i] 15:20 Vzestup strojů: Těžkotonážní helikoptéra [i] 16:15 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Mistrovství série IndyCar [i] 18:05 Záchrana klasických aut 3 [i] 19:00 Americké klasické vozy: Rayovy kořeny a žlutý vůz č. 303 [i] 19:30 Americké klasické vozy: Úžasná Kalifornie: vozy Woodie Wagon s dřevěnými panely [i] 20:00 FantomWorks 6 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 21:30 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 22:00 Likvidátor: Příliš mnoho kupujících [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 23:00 Američtí kopáči: Peníze Detroitu [i] 23:30 Ropa za humny: Hra s vačicí [i] 00:00 Deníky 1. světové války 7 [i] 00:55 FantomWorks 6 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 02:20 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 02:50 Likvidátor: Příliš mnoho kupujících [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 03:50 Američtí kopáči: Peníze Detroitu [i] 04:20 Ropa za humny: Hra s vačicí [i] 04:45 Záchrana klasických aut 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pošťácká pohádka [i] 06:30 Ať žije nebožtík [i] 07:55 Princezna se zlatou hvězdou [i] 09:15 Císařův pekař [i] 10:35 Pan Tau [i] 12:05 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 13:10 Malá mořská víla [i] 14:40 Zkřížené meče [i] 15:50 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Peklo s princeznou [i] 21:40 Angelika a král [i] 23:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Odkud já vás znám [i] 00:05 Manéž Bolka Polívky [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:00 Postřehy odjinud [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:35 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:00 Etiketa [i] 03:10 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Buchlov [i] 04:00 Josef Lux - Kříž... [i] 04:55 Objektiv [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:30 Po stopách starých rabínů [i] 06:00 Příchod barbarů: Sasové [i] 06:45 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují [i] 08:25 Po stopách touhy po svobodě [i] 08:55 Na cestě po Golanských výšinách [i] 09:20 Naše tradice: Štědrý den [i] 09:50 Naše tradice: Boží hod a svatý [i] 10:15 Hezky od podlahy [i] 10:50 Cirque du Soleil: Varekai [i] 12:25 Děti sametu: Rosťa Novák [i] 12:50 O syslech a lidech [i] 13:20 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 13:35 Salón Cimrman aneb Cimrman v Novém světě [i] 14:20 Jean od Floretty [i] 16:20 Barevná třicátá léta: Vzdálený svět [i] 17:15 Mojžíš 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Pátrání po obří anakondě [i] 19:40 Chcete je? ZJ [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Královna Alžběta: Zlatý věk [i] 21:55 Bony a klid [i] 23:30 Ruská ruleta [i] 00:20 Chcete mě? ZJ [i] 00:45 Cesty víry: Postmoderní betlém [i] 01:15 Královna Alžběta: Zlatý věk [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:30 Hazard se zdravím? [i] 04:00 Čajová kultura po česku [i] 04:30 Folklorika [i] 04:55 Tisícileté včely [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci: Farmář, U holiče [i] 06:30 Želvy Ninja IX 8 [i] 06:55 Král džungle 10 [i] 07:20 Liga Špačků II 4 [i] 07:45 Tom a Jerry III 20 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:35 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane [i] 09:05 Vánoční přání [i] 10:40 Jak básníci neztrácejí naději [i] 12:45 Slasti Otce vlasti [i] 14:30 Výměna manželek IV [i] 15:40 Španglicky snadno a rychle [i] 17:55 Shrek: Zvonec a konec [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šťastný Nový rok [i] 22:20 Rock of Ages [i] 00:30 Katy Perry: Skutečná tvář [i] 02:05 Novashopping 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Vánoční přání [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Dokonalý Spider-Man II: Elektro 2 [i] 07:25 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Kamenné dveře; Jakeův Home-run 21 [i] 08:05 Autosalon [i] 09:10 Notting Hill [i] 11:30 Neohlížej se, jde za námi kůň! [i] 13:00 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 14:55 Pytlákova schovanka [i] 16:55 Svatba upírů [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Dobrý voják Švejk [i] 22:10 Neprůstřelný mnich [i] 00:05 Pěsti ve tmě [i] 02:00 Neprůstřelný mnich [i] 03:35 Vzhůru do oblak [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Na streche [i] 06:05 Rodinné Vianoce [i] 08:15 Frasier I. 11/24 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Santova dcéra [i] 11:15 Spoveď mladej nevesty [i] 13:10 Zlaté Vianoce 3 [i] 15:10 Zázračný dar [i] 16:50 Dokonalé Vianoce [i] 18:20 Vianočný sen [i] 20:00 Najlepšia vianočná pieseň [i] 21:40 Vianočný zázrak [i] 23:25 Frajer mojej frajerky [i] 00:55 Najlepšia vianočná pieseň [i] 02:25 Frajer mojej frajerky [i] 03:45 Vianočný zázrak [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Doktor od jezera Hrochů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 15 a 16. [i] 13:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 15:05 Černý korzár [i] 17:10 Den zrady [i] 18:55 Hledá se Amanda [i] 20:35 Znovu se zamilovat [i] 22:15 Apokalypto [i] 00:25 Frankensteinka [i] 01:45 Den zrady [i] 03:25 Znovu se zamilovat [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 20:00 Box [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Box [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 07:10 Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i] 08:00 Vánoční kauza [i] 09:50 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 11:30 Vánoční výlet [i] 13:20 Vánoční přání [i] 15:10 Zakletá Ella [i] 17:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 18:50 Hledání Země - Nezemě [i] 21:00 Prci, prci, prcičky 2 [i] 23:10 Chicago [i] 01:30 Hráči [i] 03:50 Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 04:40 Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budapešťské podzemí 1 [i] 05:30 Pán časového prstenu: V proudu. 2 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 9 [i] 06:15 Lovci drahokamů 10 [i] 07:05 New York Město Jídla: New York město jídla 6 [i] 07:30 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 08:00 Výprava za bauxitem0 [i] 09:00 Velký bariérový útes 2 [i] 10:00 Pouště a život 4 [i] 11:00 Láska v divočině: Den v savaně 3 [i] 12:00 Úžasná jídla: Vypečený steak 11 [i] 12:25 Úžasná jídla: Báječné párky 12 [i] 12:50 Okouzlující Středomoří 2 [i] 13:40 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 3 [i] 14:10 Faraoni, kteří postavili Egypt 1 [i] 15:00 Řád a chaos 1