TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 07:15 Tom a Jerry: Robin Hood (HD) [i] 08:05 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 10:00 Popolvár najväčší na svete [i] 11:35 Miliónové Vianoce [i] 13:25 Arthur zachráni Vianoce [i] 15:05 Asterix a olympijské hry [i] 17:15 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Mrázik [i] 22:05 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 00:15 Strážcovia (HD) [i] 02:55 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 04:40 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Tajomstvo starej bambitky [i] 07:05 Stratená hviezda [i] 08:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro III. 5/10 [i] 10:05 Koník Hrbáčik [i] 11:15 O dvanástich mesiačikoch [i] 12:55 Orest z rodu čarodejníkov [i] 14:35 Láska na vlásku [i] 16:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 17:35 Kováč z Podlesia [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sváko Ragan 2/3 [i] 21:20 Hotel Adlon 1/3 [i] 23:00 Frankie a Johnny [i] 00:55 Sváko Ragan 2/3 [i] 02:00 Hotel Adlon 1/3 [i] 03:35 Správy RTVS "N" [i] 04:25 Orest z rodu čarodejníkov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Tajomstvá múzeí III.: Smithsonov Inštitút, Washington D.C. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Štefanská veselica [i] 09:05 Vysoké Tatry - divočina zamrznutá v čase [i] 10:00 Keď je Zem najbližšie k Slnku [i] 10:50 Človečina [i] 12:15 Púšťou a pralesom 2/3 [i] 13:00 Zlatá niť kresťanstva na Britských ostrovoch: Od éry svätcov po reformáciu [i] 13:30 Bičianka z doliny [i] 14:35 To je váš prípad,Šetaffy: Pamätné Vianoce [i] 15:40 Tajomstvá múzeí III.: Národné námornícke múzeum v Londýne [i] 16:25 Príbehy starého lesa [i] 16:55 V slovenskom betleheme [i] 18:35 Tichá noc [i] 18:45 Večerníček: Ako oslavovali Vianoce [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Máme málo, dáme veľa [i] 19:00 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:10 Garfield II. [i] 19:20 Krtko: Ako krtko k nohavičkám prišiel [i] 19:35 Krtko: Krtko maliarom [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Delfíny: podmorská špionáž 1/2 [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Světáci [i] 23:05 Koncert Edity Gruberovej z katedrály sv. Martina [i] 00:30 Traja Štefanovia [i] 01:00 Defilé [i] 01:45 Hokej MS 20-ročných [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:40 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 08:05 Snehulienka a sedem trpaslíkov [i] 09:35 Leví kráľ 3 - Hakuna Matata [i] 10:55 Chlapi z kalendára [i] 12:50 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 15:10 Vianoce v putách [i] 16:55 Sám doma 3 [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Doba ľadová 3 [i] 22:30 Nezastaviteľný muž [i] 00:40 Bláznivá jazda [i] 02:10 Nezastaviteľný muž [i] 03:50 Milenec vdovy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 DA VINCI [i] 06:05 Nekonečná, nevystupovať! [i] 07:30 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 09:55 Blb a blbec [i] 12:00 Simpsonovci XV. 8 [i] 12:25 Profesionáli: Miki si požičiava [i] 13:15 "Adéla ještě nevečeřela" [i] 15:20 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 9 [i] 19:25 Profesionáli: Bobor v cudzineckej légii [i] 20:15 Šakal [i] 22:45 Svet bez konca 1,2/4 [i] 02:15 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Posel ztracených duší III. 7 [i] 08:10 Posel ztracených duší III. 8 [i] 09:10 Posel ztracených duší III. 9 [i] 10:10 Posel ztracených duší III. 10 [i] 14:00 Muži v černém 1 [i] 15:45 Skuteční lidé I. 5 [i] 17:00 Tajemství Pravdy I. 15 [i] 18:00 Tajemství Pravdy I. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 21:00 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 22:35 Sherlock III. 3 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 02:15 Tajemství Pravdy I. 15 [i] 03:00 Tajemství Pravdy I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 05:35 Jak to dělají? 18 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 06:25 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 07:15 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 08:10 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 09:05 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 09:55 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 10:50 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 12:35 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Nejoblíbenější vozy diváků [i] 13:30 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 14:25 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 14:55 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 15:20 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 15:50 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 16:15 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 16:45 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 17:10 Likvidátor: Vydělává těžkou prací [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 18:35 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 19:00 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 19:30 Jak to dělají? 20 [i] 20:00 Co se dělo dál? 1 [i] 20:30 Co se dělo dál? 2 [i] 21:00 Jak funguje vesmír: První sekunda [i] 22:00 Dynamo: deset nejlepších triků [i] 23:00 Dynamo: odhalení [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Vyhrocení [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 01:25 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 01:50 Co se dělo dál? 1 [i] 02:20 Co se dělo dál? 2 [i] 02:50 Jak funguje vesmír: První sekunda [i] 03:50 Dynamo: deset nejlepších triků [i] 04:45 Dynamo: odhalení [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Cesta do Rokycan [i] 06:35 Vánoční panenka [i] 07:30 Noční motýl [i] 08:55 O štěstí a kráse [i] 10:00 Pekařův císař [i] 11:05 Princezna ze mlejna II. [i] 13:00 O princezně z Rimini [i] 14:05 Nesmrtelná teta [i] 15:45 Ať přiletí čáp, královno! [i] 17:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Láska na vlásku [i] 21:50 Báječná Angelika [i] 23:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:35 Televarieté na přeskáčku [i] 00:20 Arabesky [i] 01:30 Kavárnička dříve narozených [i] 02:20 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 03:35 Činčin [i] 04:15 Halabalašou [i] 04:55 Herecké Vánoce [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Co slyší, kdo neslyší [i] 05:25 Po stopách soudců Starého zákona [i] 06:00 Země a města světa: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 06:50 Na kávě u Kamily [i] 07:45 Na cestě po Laponsku [i] 08:15 Po stopách starých rabínů [i] 08:45 Za zvuků hudby [i] 11:30 Sakrální francouzská architektura [i] 12:25 Papež z konce světa [i] 13:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 13:30 Salón Cimrman aneb Hudební mág [i] 14:15 Někdo to rád horké [i] 16:15 Moje romské děti [i] 17:10 Jákob [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vzestup a pád Versailles: Palác rozkoše [i] 20:00 Králova řeč [i] 21:55 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 23:30 Tajné rozhovory Jackie Kennedyové [i] 00:25 Hercule Poirot XIII [i] 01:55 Cesty víry: Jana a hvězda [i] 02:25 Auto Moto Revue [i] 02:50 Refreš/h/ [i] 03:15 Máme rádi zvířata... [i] 03:40 Podivuhodný svět [i] 04:05 Folklorika [i] 04:35 Mistr kolář [i] 04:50 Příběh Lázní Čeladná [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci: Šťastný táborník, Oggy mechanikem [i] 06:40 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 08:00 Kouzelná romance [i] 09:45 Vánoční prázdniny [i] 11:25 Oskar [i] 13:00 Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana 13:15 Jezerní královna [i] 14:55 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane [i] 15:25 Shrek Třetí [i] 16:55 Vánoce naruby [i] 18:35 Ulice 2735 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak básníci neztrácejí naději [i] 22:30 Hlavně nezávazně [i] 00:20 Michal David a Lucie Vondráčková - Hit tour 2013 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Vánoční prázdniny [i] 03:25 Áčko: Alkohol mi vrátil sebevědomí [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:10 Gormiti I - Vládci přírody: Hmyzounovo žihadlo [i] 07:35 Gormiti I - Vládci přírody: Zlomová trhlina 2/2 [i] 08:05 Winx Club II: Magické pouto 5 [i] 08:40 Dobrodružství s pandou [i] 10:25 Kočičí princ [i] 11:55 Vzhůru do oblak [i] 13:50 Kristián [i] 15:35 Honza málem králem [i] 17:20 Třetí princ [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Princ a Večernice [i] 21:55 Notting Hill [i] 00:20 Byla jednou jedna láska 500 [i] 02:00 Jmenuji se Khan [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Vianočná pošta [i] 06:30 Na streche [i] 07:10 Druhé Vianoce [i] 08:40 Santa Claus sa žení! [i] 10:10 Zlaté Vianoce 2 [i] 11:45 Vianočný anjel [i] 13:20 Vianoce so Santom [i] 14:55 Rozprávkové Vianoce [i] 16:35 Vianočný stromček [i] 18:10 Zlaté Vianoce 3 [i] 20:00 Dokonalé Vianoce [i] 21:35 Zázračný dar [i] 23:10 Spoveď mladej nevesty [i] 00:50 Beach Boys 1-2/2 [i] 03:40 Zázračný dar [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 2 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 13 a 14. [i] 13:05 2 Bobule [i] 14:40 Radostná událost [i] 16:30 Upíří sestry [i] 18:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 19:45 V tátově stínu [i] 21:35 Kick-Ass [i] 23:30 Jezero smrti [i] 01:00 Radostná událost [i] 02:40 V tátově stínu [i] 04:25 Skippy díl 11 a 12. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Sports Insiders [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 23:30 Watts [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Silové sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i] 06:00 Bratři a sestry 5: Bezpečí domova 13 [i] 06:50 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 07:40 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 08:30 Vánoční polibek [i] 10:10 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 12:00 Vánoční přání [i] 13:50 Ach, ty Vánoce [i] 15:30 Vánoční výlet [i] 17:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 19:10 Garde [i] 21:20 Santa je úchyl! [i] 23:30 Prci, prci, prcičky 2 [i] 01:30 Scary Movie 3 [i] 03:10 Bratři a sestry 5: Bezpečí domova 13 [i] 04:00 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 04:50 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Oceánští obři0 [i] 05:30 Pán časového prstenu: DRŽTE SI KLOBOUKY 1 [i] 06:00 Šlápni na to! 5 [i] 06:30 Díla z garáže 5 [i] 07:00 New York Město Jídla: New York město jídla 5 [i] 07:30 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 08:00 Budapešťské podzemí 2 [i] 08:30 Pán časového prstenu: V divočině. 3 [i] 09:00 Velký bariérový útes 1 [i] 10:00 Utajený šéf - USA 22 [i] 10:50 Města zázraků: Londýn 2 [i] 11:05 Láska v divočině: Opičí život 2 [i] 12:00 Úžasná jídla: Grilované potěšení 9 [i] 12:25 Úžasná jídla: Jídlo jako pohlazení na duši 10 [i] 12:50 Okouzlující Středomoří 1 [i] 13:35 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 2 [i] 14:05 Stříbrný faraon0 [i] 15:00 Všechno a nic: Nic 2 [i] 16:00 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 3 [i] 16:50 Sedm divů budhistického světa0 [i] 17:50 Města zázraků: Benátky 3 [i] 18:05 Země: Planeta a její moc 5 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Zvířecí měšťáci 7 [i] 20:00 Geologické záhady: Obří sopka0 [i] 21:00 Brutální biologie 4 [i] 22:00 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád Sovětského svazu 1 [i] 23:00 Příběh heavy metalu: Ranná Americká scéna 2 [i] 23:50 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 3 [i] 00:40 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 5 [i] 01:30 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 02:20 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád Sovětského svazu 1 [i] 03:10 Nejtěžší americké profese 10 [i] 04:05 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Kašmír 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Obří dobrodružství Tomma a Jerryho [i] 06:55 Rozchod! [i] 08:40 Ledové království [i] 10:25 Angelika [i] 12:20 Zprávař 2 - Legenda pokračuje