Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Susedia [i] 06:00 Tom a Jerry a čarodejník z krajiny Oz (HD) [i] 06:50 Tom a Jerry [i] 07:00 Happy Feet 2 (HD) [i] 08:25 Kúzelná opatrovateľka [i] 10:00 Kráľ Drozdia brada [i] 11:55 Byl jednou jeden král... [i] 13:35 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 15:40 Láska z nebies [i] 17:30 Pyšná princezna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Kúzelná opatrovateľka 2 (HD) [i] 22:30 Evan Všemohúci [i] 00:15 Štyria bratia [i] 02:05 Honba na čarodejnice (HD) [i] 03:40 Nájomný zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Čert vie prečo [i] 08:00 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Siedmi koledníci [i] 08:05 Vianočná koleda [i] 09:25 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro II. 4/10 [i] 11:00 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:25 Štvrtý kráľ [i] 14:10 Nebíčko v papuľke: Medzinárodné Vianoce [i] 14:45 Tajomstvo starej bambitky [i] 16:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 17:20 O dvanástich mesiačikoch [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sváko Ragan 1/3 [i] 21:25 Noc plná zázrakov [i] 23:15 Štvrtý kráľ [i] 01:00 Sváko Ragan 1/3 [i] 02:00 Noc plná zázrakov [i] 03:55 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Tajomstvá múzeí III.: Galéria Uffizi, Florencia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Boli v tom kraji pastieri... [i] 09:00 Putovanie po Svätej Zemi [i] 09:30 Putovanie po Svätej Zemi [i] 10:00 Bohoslužba [i] 11:45 Hviezda prvej veľkosti /Ondrej Caban/ [i] 12:10 Púšťou a pralesom 1/3 [i] 13:00 Zlatá niť kresťanstva na Britských ostrovoch: Od rímskej Británie po éru svätcov [i] 13:30 Balada o Vojtovej Maríne [i] 14:35 Balíček snov [i] 15:35 Vianočné čary [i] 16:00 Tajomstvá múzeí III.: Smithsonov Inštitút, Washington D.C. [i] 16:45 Ukryté v lese, schované v tŕstí [i] 17:10 Len rieka nestarne 3 [i] 17:35 Tak prišli Vianoce [i] 18:10 Slovenské betlehemy [i] 18:35 Čas krásnych snov [i] 18:45 Večerníček: Jurošík a Vianoce [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Vianoční anjeli [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Zabudnuté hračky [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 20:00 Polooblačno [i] 22:10 Família: Família [i] 22:40 TV opery P.Weigla: Werther [i] 00:25 Hviezda prvej veľkosti /Ondrej Caban/ [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Zachránené Vianoce 2 [i] 07:40 Santa a jeho štvornohí pomocníci [i] 09:20 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 09:50 Leví kráľ 2: Simbova pýcha [i] 11:00 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 13:00 Sám doma [i] 15:05 Doba ľadová 2 [i] 16:50 Zúbková víla [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Poklad Vikingov [i] 22:35 Kráska a zviera [i] 00:20 Chudobný ženích [i] 01:50 Poklad Vikingov [i] 03:30 Panelák [i] 04:25 Tiene minulých Vianoc [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Vianočný Panelák 2012, 2013 [i] 08:10 Vianoce s Kutyilom [i] 09:05 Všade samé zvončeky [i] 11:00 Šťastné a veselé želajú Profesionáli [i] 12:45 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 15:15 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i] 18:55 Simpsonovci XV. 8 [i] 19:25 Profesionáli: Miki si požičiava [i] 20:15 Bod zlomu [i] 22:50 Tiene minulých Vianoc [i] 00:50 V mene kráľa 2 [i] 02:25 Chudobný ženích [i] 03:50 100 rokov svedectiev [i] 03:55 Sladký život PLAYMATE IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 The Millionaire Tour 8 [i] 07:15 Posel ztracených duší III. 5 [i] 08:15 Posel ztracených duší III. 6 [i] 09:15 Sisi 2 [i] 11:15 Zorro: Tajemná tvář 1 [i] 13:50 Terminator Salvation 1 [i] 15:55 Skuteční lidé I. 4 [i] 17:10 Tajemství Pravdy I. 14 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:45 Spider-Man 3 1 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 02:10 Posel ztracených duší III. 10 [i] 02:55 Posel ztracených duší III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 17 [i] 06:00 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 06:25 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 07:15 Troy 1 [i] 08:10 Troy 2 [i] 09:05 Troy 3 [i] 09:55 Troy 4 [i] 10:50 Troy 5 [i] 11:40 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 12:35 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Boží síla v lidských rukou [i] 13:30 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 14:25 Supermrakodrapy 1 [i] 15:20 Supermrakodrapy: Budování budoucnosti [i] 16:15 Supermrakodrapy: Kolmé město [i] 17:10 Likvidátor: Zavolej kamarádovi [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Soutěž [i] 19:00 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 19:30 Jak to dělají? 19 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 21:00 Co ukrývá stodola? 5 [i] 21:30 Poklady z garáží: Jedna práce za druhou [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 23:00 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 23:30 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 00:00 Lovci odpadu 8 [i] 00:55 Králové aukcí: Soutěž [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 02:20 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 02:50 Co ukrývá stodola? 5 [i] 03:20 Poklady z garáží: Jedna práce za druhou [i] 03:50 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 04:20 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 04:45 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Kost v krku [i] 06:30 Zimní víla [i] 07:25 Ať žije nebožtík [i] 08:50 O princezně, která ráčkovala [i] 09:50 Císařův pekař [i] 11:10 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 12:40 RumplCimprCampr [i] 14:10 Princezna ze mlejna [i] 16:00 Co takhle svatba, princi? [i] 17:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kdyby byly ryby [i] 21:35 Angelika, markýza andělů [i] 23:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:30 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 00:25 A zlehka zazvoní [i] 01:35 Felixír [i] 02:40 Kavárnička dříve narozených [i] 03:30 Zkouška [i] 03:50 Hra pro tři [i] 04:55 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Maryška [i] 05:20 Vánoční promluva předsedy [i] 05:25 Po stopách izraelských králů [i] 06:00 Pražské Jezulátko [i] 06:55 Vánoční čas na Starém Bělidle [i] 07:05 Potomci slavných: Jakub Jan Ryba [i] 07:35 Josef Lada - malíř český [i] 08:05 Na cestě po El Quiché [i] 08:35 Po stopách soudců Starého zákona [i] 09:05 David Zeisberger - apoštol indiánů [i] 10:00 Boží hod vánoční [i] 11:10 Jak se žije v zapomenutých koutech podle Davida Vondráčka [i] 11:25 Naše tradice: Boží hod a svatý [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Cesty víry: Jana a hvězda [i] 13:10 Křižácké hrady [i] 13:55 Lodě, které psaly historii: Ile de [i] 14:45 Salón Cimrman aneb Cimršantán [i] 15:30 Vincent, Francois, Paul a ti druzí... [i] 17:20 Mária a Mária [i] 18:15 O syslech a lidech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Vodní obři: Tajmen aneb hlavatka sibiřská [i] 19:45 Chcete je? ZJ [i] 19:50 Počesku [i] 20:00 Někdo to rád horké [i] 22:05 Marilyn Monroe: Poslední sezení [i] 23:40 Na cestě po Golanských výšinách [i] 00:05 Hercule Poirot XIII [i] 01:35 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 02:30 Nejoblíbenější koledy [i] 03:00 Cesty víry: Duchovní doteky Evy [i] 03:25 České mechanické betlémy [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci: Tramvaj na útěku, Taxi [i] 06:25 Želvy Ninja IX 7 [i] 06:50 Lední medvídek [i] 08:10 Scooby-Doo a strašidelné svátky [i] 08:35 Sám doma a bohatý [i] 10:10 Byl jednou jeden král... [i] 11:50 Piti Piti Pa [i] 13:20 Pták Ohnivák [i] 15:05 Shrek 2 [i] 16:40 Z pekla štěstí 2 [i] 18:35 Ulice 2734 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky [i] 22:45 Showtime [i] 00:25 Síť [i] 02:15 Novashopping 02:50 Piti Piti Pa [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti I - Vládci přírody: Zlomová trhlina 1/2 [i] 06:55 Winx Club II: Princezna Popleta 4 [i] 07:30 Kouzelný strom [i] 09:15 Rolničky, kam se podíváš [i] 11:00 Cesta do pravěku [i] 12:30 My tři a pes z Pětipes [i] 13:50 Já, padouch [i] 15:40 Kačenka a zase ta strašidla [i] 17:25 O statečném kováři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 S čerty nejsou žerty [i] 22:05 Válka Roseových [i] 00:20 Seznamte se, Joe Black [i] 03:25 Wasabi [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Na streche [i] 05:50 Rozhovory s Bohom [i] 07:30 Vtedy na Vianoce [i] 08:55 Santa hľadá manželku [i] 10:30 Zlaté Vianoce [i] 12:05 Na Vianoce nepečiem [i] 13:35 Priateľ pod stromček [i] 15:15 Vianoce u Tiffanyho [i] 16:50 Santova dcéra [i] 18:25 Vianoce so Santom [i] 20:00 Vianočný stromček [i] 21:35 Rozprávkové Vianoce [i] 23:15 Sněženky a machři po 25 letech [i] 01:25 Vianočný stromček [i] 02:45 Jedz, modli sa a miluj [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Bobule [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 11 a 12. [i] 13:05 Bobule [i] 14:40 Kletba Měsíčního údolí [i] 16:25 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 18:05 Hačikó - příběh psa [i] 19:40 Pokojný bojovník [i] 21:45 Babel [i] 00:00 Teror [i] 01:25 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 02:55 Pokojný bojovník [i] 04:50 Skippy díl 9 a 10. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 06:20 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 07:10 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 08:00 Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i] 08:50 Obhajoba Santy [i] 10:30 Vánoční polibek [i] 12:10 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 13:50 Smrt jí sluší [i] 15:50 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 17:40 Vánoční přání [i] 19:30 Ach, ty Vánoce [i] 21:20 Zakletá Ella [i] 23:20 Scary Movie: Děsnej biják [i] 01:00 Scary Movie 2 [i] 02:40 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 03:30 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 04:20 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Špicberky 2 [i] 06:00 Šlápni na to! 4 [i] 06:30 Díla z garáže 4 [i] 07:00 New York Město Jídla: New York město jídla 4 [i] 07:30 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 08:00 Budapešťské podzemí 1 [i] 08:30 Pán časového prstenu: V proudu. 2 [i] 09:00 Život hada0 [i] 10:00 Utajený šéf - USA 21 [i] 10:50 Města zázraků: Carlsbadské jeskyně 1 [i] 11:05 Láska v divočině: Jeden den v lese 1 [i] 12:00 Úžasná jídla: Smažené lahůdky 7 [i] 12:25 Úžasná jídla: Mořské plody 8 [i] 12:50 Okouzlující Středomoří 4 [i] 13:40 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 1 [i] 14:05 Záhady, mýty a legendy 1 [i] 15:00 Všechno a nic: Všechno 1 [i] 16:00 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 2 [i] 16:50 Sedm divů muslimského světa0 [i] 17:50 Města zázraků: Londýn 2 [i] 18:05 Země: Planeta a její moc 4 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Živý mrtvý 6 [i] 20:00 Geologické záhady: Obří záplava0 [i] 21:00 Ikony moci: Carova pomsta 4 [i] 22:00 Kdo zabil Ježíše?: Místo činu0 [i] 23:00 Příběh heavy metalu: Vznik metalu 1 [i] 23:50 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 2 [i] 00:40 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 4 [i] 01:30 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 02:20 Kdo zabil Ježíše?: Místo činu0 [i] 03:15 Nejtěžší americké profese 9 [i] 04:05 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Maledivy 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hříšná cesta do ráje [i] 07:30 Zataženo, občas trakaře 2 [i] 09:05 Captain America: Návrat prvního Avengera [i] 11:20 Mrtvá nevěsta Tima Burtona