Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:20 Scooby-Doo a strašidelné Vianoce [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 06:50 Lovecká sezóna [i] 08:05 Honza málem králem [i] 09:35 Mr. Bean [i] 10:00 Nebojsa [i] 11:30 Susedia [i] 12:15 Císařův pekař [i] 13:35 Pekařův císař [i] 14:40 Soľ nad zlato [i] 16:25 Happy Feet 2 (HD) [i] 18:10 Perinbaba (HD) [i] 20:00 Tři oříšky pro Popelku (HD) [i] 21:45 Přijde letos Ježíšek? (HD) [i] 23:40 Honba na čarodejnice (HD) [i] 01:20 Pelíšky [i] 03:25 Líbáš jako Bůh (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 07:10 Príbeh vianoc [i] 08:00 Trpaslíci - Vianočný špeciál [i] 08:50 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro II. 3/10 [i] 10:25 Zázračná láska [i] 11:40 Kliatba Mesačného údolia [i] 13:30 Úsmev ako dar [i] 15:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: O rybárovi a jeho žene [i] 16:05 Kubo [i] 17:20 Sokoliar Tomáš [i] 19:00 Láska na vlásku [i] 20:55 Vianočné oblátky [i] 22:05 Svätá Barbora [i] 00:00 Polnočná sv. omša z Trnavy [i] 01:35 Kubo [i] 02:50 Svätá Barbora [i] 04:40 Pávie pierko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí III.: Palacio Real, Madrid [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Vinšujeme Vám tieto sviatky [i] 08:50 Tučniaky - špióni v dave: Dospievanie [i] 09:45 Po stopách Svätého Pavla 2/2 [i] 10:40 Mrázik [i] 12:10 "Veselé Vánoce přejí chobotnice" [i] 13:45 Vianočná etuda [i] 14:15 Tri poviedky s Marošom Kramárom [i] 15:15 Zázračný biely dáždnik [i] 15:55 Tajomstvá múzeí III.: Galéria Uffizi, Florencia [i] 16:40 Púť vody [i] 17:05 Len rieka nestarne 2 [i] 17:35 Daj Boh šťastia tejto zemi [i] 18:10 Orbis cantus [i] 18:45 Večerníček: Štedrý večer nastal [i] 18:55 Mášine rozprávky [i] 19:00 Trpaslíci: Vianočné SMAJLIHITY: Siedmi koledníci [i] 19:05 Garfield II. [i] 19:15 Požiarnik Sam: Vianočný deň plný príhod [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:00 Ženský zákon [i] 21:25 Rómeo a Júlia [i] 23:40 Martin Babjak a hostia [i] 00:40 Tučniaky - špióni v dave: Dospievanie [i] 01:35 Tichá noc [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 Eragon [i] 08:20 Santa a jeho štvornohí pomocníci [i] 09:55 Zachránené Vianoce 2 [i] 11:25 Všade samé zvončeky [i] 12:50 Nekonečný príbeh [i] 14:20 Vianočné rande [i] 15:45 Snehulienka a sedem trpaslíkov [i] 17:05 Bláznivé Vianoce [i] 18:35 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 19:00 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 20:55 Doba ľadová 2 [i] 22:25 Šakal [i] 00:25 Darček z lásky [i] 02:00 Smrtonosná pasca 2 [i] 04:00 PANELÁK [i] 04:50 Vianočné rande [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 DA VINCI [i] 07:00 "Poplach v oblacích" [i] 08:25 Simpsonovci XV. 5,6 [i] 09:15 Ničitelia mýtov II.: - Vianočný špeciál 13 [i] 10:15 Simpsonovci na VIANOCE [i] 12:00 Profesionáli: Vianoce [i] 13:00 VIANOCE s Kutyilom [i] 14:40 Hoď svišťom: Lavína, Vianoce [i] 16:00 Blb a blbec [i] 18:10 Šťastné a veselé želajú Profesionáli [i] 20:00 Smrtonosná pasca 2 [i] 22:35 Bláznivé Vianoce [i] 00:30 Simpsonovci na VIANOCE [i] 02:00 Mafstory VIANOCE [i] 03:05 Ako sa vydať za milionára [i] 04:35 Blb a blbec [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 07:55 Posel ztracených duší III. 2 [i] 08:55 Posel ztracených duší III. 3 [i] 09:50 Sisi 1 [i] 11:50 První rytíř 1 [i] 14:20 Posel ztracených duší III. 4 [i] 15:15 Skuteční lidé I. 3 [i] 16:30 Tajemství Pravdy I. 12 [i] 17:25 Tajemství Pravdy I. 13 [i] 18:25 Spider-Man 3 1 [i] 21:00 Terminator Salvation 1 [i] 23:05 Zorro: Tajemná tvář 1 [i] 01:40 Tajemství Pravdy I. 12 [i] 02:30 Tajemství Pravdy I. 13 [i] 03:15 Posel ztracených duší III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 16 [i] 06:00 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 06:25 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 07:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 08:10 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 09:05 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 10:50 Dynamo: deset nejlepších triků [i] 11:40 Rození obchodníci: FSM Syrena 106 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 13:30 Souboj motorek: Texas [i] 14:25 Největší loď na světě: Obrovský trup [i] 15:20 Největší loď na světě: Obrovský motor [i] 16:15 Největší loď na světě: Řídicí centrum: mozek lodi [i] 17:10 Likvidátor: V čem je problém? [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 18:35 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 19:00 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 19:30 Jak to dělají? 18 [i] 20:00 Hra o kameny: Pozemní miny [i] 21:00 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 22:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 23:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Legenda o hrozivém ostrově [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 01:25 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 01:50 Hra o kameny: Pozemní miny [i] 02:50 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 03:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 04:45 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Vánoční Růženka [i] 06:30 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 07:35 Popelka [i] 09:15 Zlatovláska [i] 10:30 Princové jsou na draka [i] 11:29 Losování Sportky a Šance 11:30 Tři veteráni [i] 13:05 Kouzla králů [i] 14:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 14:40 Šíleně smutná princezna [i] 16:05 Láska rohatá [i] 17:40 Princezna se zlatou hvězdou [i] 19:00 Princezna a písař [i] 20:20 Pelíšky [i] 22:15 Vrchní, prchni [i] 23:45 Kotva u přívozu [i] 01:15 Noc pastýřů [i] 03:10 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 03:50 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Čepice [i] 04:55 Vůně jehličí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Tulák a jeho malíř [i] 05:25 Po stopách patriarchů a proroků [i] 06:00 Přišli jsme k vám na koledu [i] 06:25 České mechanické betlémy [i] 07:05 Dopis Ježíškovi [i] 08:00 Český betlém [i] 08:25 Po stopách izraelských králů [i] 08:55 Když čerti nosí štěstí [i] 09:55 Salón Cimrman aneb Šťastné a veselé Cimrmánoce [i] 10:40 Sváteční Vánoce [i] 11:10 Vánoční čas s Marií Rottrovou [i] 11:40 Tichá myš [i] 12:30 Kde se vzaly betlémy? [i] 12:55 Cesty víry: Není betlém jako betlém [i] 13:25 Vánoční koncert Hany a Petra [i] 14:05 Povídka malostranská [i] 15:40 Štědrý den bratří Mánesů [i] 16:30 Úsměvy vánoční [i] 17:10 Naše tradice: Štědrý den [i] 17:35 Nejoblíbenější koledy [i] 18:05 Cesty víry: Duchovní doteky Evy [i] 18:35 Vánoční promluva předsedy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vánoční koncert [i] 19:45 Jak se žije v zapomenutých koutech podle Davida Vondráčka [i] 20:00 Papež z konce světa [i] 20:55 Vánoční koncert Karla Gotta [i] 22:10 David Zeisberger - apoštol indiánů [i] 23:05 Bílé Vánoce Lucie Bílé v Opeře [i] 00:00 Půlnoční mše [i] 01:30 Vracaja sa dom od Betléma [i] 01:55 Tajemství jeskyně [i] 02:25 Sváteční Vánoce [i] 02:55 Vánoce s Moravankou [i] 03:25 Občan Aristokrat [i] 03:50 Nejslavnější betlém světa [i] 04:05 Podivuhodný svět [i] 04:35 Folklorika [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci: Inspektor Dee Dee, Vánoční stromeček [i] 06:25 Tom a Jerry: Kdo vyzraje na piráty [i] 07:40 Tom a Jerry: Louskáček [i] 08:30 Postrach Dennis o Vánocích [i] 10:00 Santa má bráchu [i] 11:55 Kouzelný měšec [i] 13:35 Shrek [i] 15:05 Z pekla štěstí [i] 17:15 Televizní noviny [i] 17:40 Ulice 2733 [i] 18:35 Byl jednou jeden král... [i] 20:15 Přijde letos Ježíšek? [i] 22:05 Vratné lahve [i] 23:55 Tango a Cash [i] 01:35 Novashopping 02:05 Santa má bráchu [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti I - Vládci přírody: Omámení 24 [i] 07:00 Winx Club II: Záchranná mise 3 [i] 07:35 Grinch [i] 09:30 Dunston: Sám v hotelu [i] 11:10 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 13:05 Kačenka a strašidla [i] 14:50 Za humny je drak [i] 16:35 Nebojsa [i] 18:10 Zprávy FTV Prima [i] 18:20 Já, padouch [i] 20:15 Tři oříšky pro Popelku 1973 [i] 21:55 Jak se budí princezny [i] 23:35 Wasabi [i] 01:15 Jedině ona [i] 02:50 Vánoce s Troškou pohádek [i] 04:00 Dunston: Sám v hotelu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Na streche [i] 05:45 Vianoce plné lásky [i] 07:10 Mamička pod stromček [i] 08:35 Postrach Nicolas [i] 10:10 Kučeravá Sue [i] 11:55 Vianočná láska [i] 13:25 Vianočný pozdrav [i] 14:55 Deduško pod stromček [i] 16:25 Šťastné a veselé! [i] 18:05 Drahý John [i] 20:00 Rodinné Vianoce [i] 22:00 Jedz, modli sa a miluj [i] 00:30 Rozhovory s Bohom [i] 02:15 Vianočný pozdrav [i] 03:35 Vianočná láska [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 9 a 10. [i] 13:05 Autopohádky [i] 14:35 Modrý slon [i] 15:55 O myšce a medvědovi [i] 17:20 Ester to rozčísne [i] 19:05 Lassie [i] 20:45 Snílek [i] 22:35 Angel-A [i] 00:05 Černý přízrak [i] 01:35 Hačikó - příběh psa [i] 03:05 Snílek [i] 04:50 Skippy díl 7 a 8. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Atletika [i] 10:45 Sports Insiders [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 19:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 06:10 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 07:00 Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i] 07:50 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 08:40 Vánoční přání [i] 10:30 Svatba o Vánocích [i] 12:10 Vánoční kauza [i] 14:00 Obhajoba Santy [i] 15:50 Vánoční polibek [i] 17:30 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 19:10 Smrt jí sluší [i] 21:20 Svatba o Vánocích [i] 23:10 Zakletá Ella [i] 01:00 Scary Movie: Děsnej biják [i] 02:40 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 03:30 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 04:20 Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Gaza 1 [i] 06:00 Šlápni na to! 3 [i] 06:30 Díla z garáže 3 [i] 07:00 New York Město Jídla: New York město jídla 3 [i] 07:30 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 08:00 Oceánští obři0 [i] 08:30 Pán časového prstenu: DRŽTE SI KLOBOUKY 1 [i] 09:00 Rychlokurs Richarda Hammonda: Zápasník s býky a Pedlbórdr 3 [i] 09:55 Utajený šéf - USA 20 [i] 10:50 Farma pro mě 8 [i] 12:00 Úžasná jídla: Ohnivé chutě 5 [i] 12:25 Úžasná jídla: Lahodné omáčky 6 [i] 12:50 Okouzlující Středomoří 3 [i] 13:35 Předpovědi konce 3 [i] 14:00 Tajemství vesmíru: Oáza ve vesmíru 5 [i] 14:30 Tajemství vesmíru: Neobjevené světy 6 [i] 15:00 Tajný život chaosu0 [i] 16:00 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 1 [i] 16:50 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i] 17:50 Města zázraků: Carlsbadské jeskyně 1 [i] 18:05 Země: Planeta a její moc 3 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Tělní doplňky 5 [i] 20:00 Tajemství vesmíru: Smrt hvězdy 7 [i] 20:30 Tajemství vesmíru: Hledání konce vesmíru. 8 [i] 21:00 Ikony moci: Šílenství Napoleonova poslední bitva 3 [i] 22:00 Ježíš: Chybející léta0 [i] 22:55 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 23:50 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 1 [i] 00:40 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 3 [i] 01:30 Vzdušní dřevorubci 3 [i] 02:20 Ježíš: Chybející léta0 [i] 03:15 Nejtěžší americké profese 8 [i] 04:05 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 42 [i] 08:05 Legendární parta [i] 09:40 StreetDance 2 [i] 11:05 Království lesních strážců [i] 12:45 Liberace! [i] 14:40 Před půlnocí [i] 16:30 Thor: Temný svět [i] 18:25 Zataženo, občas trakaře 2 [i]