TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 06:50 Alvin a Chipmunkovia (HD) [i] 08:15 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 09:50 Zlatý kompas [i] 11:50 Kučeravá Sue (HD) [i] 13:40 Taxi 3 [i] 15:15 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 17:10 Kúzelná opatrovateľka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:50 Pelíšky [i] 00:20 Podnájomník [i] 02:00 Panelák hrôzy [i] 03:15 Honba na Šakala [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 07:15 Sniežik: Biely kožúšok [i] 08:40 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro I. 2/10 [i] 10:25 Krotitelia dlhov 12/12 [i] 10:55 Víkend [i] 11:35 Sviatočné zásnuby [i] 13:05 Čert vie prečo [i] 14:45 Snežný drak [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 17:20 Pávie pierko [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Zázrak z Korutánska [i] 21:50 Karel Gott Tour 2014 [i] 23:10 Sviatočné zásnuby [i] 00:40 Zázrak z Korutánska [i] 02:10 Občan za dverami [i] 02:45 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta II. [i] 03:10 Slovensko v obrazoch [i] 03:35 Správy RTVS "N" [i] 04:20 Góly - body - sekundy [i] 04:35 Snežný drak [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Tajomstvá múzeí III.: Izraelské múzeum v Jeruzaleme [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vianočné štedrivky [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Vianočné prípravy [i] 09:05 Tučniaky - špióni v dave: Prvé kroky [i] 10:00 Po stopách Svätého Pavla 1/2 [i] 10:50 Bajaja [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Chobotnice z 2.poschodia [i] 14:15 Vianoce Adama Boronču [i] 15:30 Bakalárske návraty 1997: Už sú tu zasa veselé Vianoce [i] 16:00 Tajomstvá múzeí III.: Palacio Real, Madrid [i] 16:45 Obrázky z prírody: Kráľovná horských riek [i] 17:15 Len rieka nestarne 1 [i] 17:45 Vianočný koncert Českého rozhlasu a Slovenského rozhlasu [i] 18:45 Večerníček: Ako prízemný mrázik Ferko urobil tenučký ľad [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - krídla [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Prvý sneh zimy [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Po stopách Svätého Pavla 2/2 [i] 20:55 Brat Slnko sestra Luna [i] 22:55 Mosty Gesharim 2014 [i] 00:00 Tučniaky - špióni v dave: Prvé kroky [i] 00:55 On air [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 PANELÁK XIV.: Bláznivý deň 68 [i] 06:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 NAJLEPŠIE POČASIE 07:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 08:20 Hľadači svetla [i] 10:05 Kto rozsvieti Vianoce? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 TV ŠANCA [i] 13:35 PANELÁK XIV.: Bláznivý deň 68 [i] 14:35 Plán hry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 Súdna sieň: Zničila ma [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Sám doma [i] 22:35 Chlapi z kalendára [i] 00:40 Zločin II. 11,12,13/13 [i] 02:40 Hawaii IV. 5.0 [i] 03:25 KRIMI 03:50 PANELÁK XIV.: Bláznivý deň 68 [i] 04:35 Kto rozsvieti Vianoce? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 DA VINCI [i] 06:30 Faktor strachu V. 10 [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 10 [i] 09:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 10 [i] 10:40 Vianočný Panelák 2012 [i] 11:50 Vianočný Panelák 2013 [i] 13:05 Kutyil s.r.o. [i] 14:05 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 3,4 [i] 15:55 Ničitelia mýtov II.: - Vianočný špeciál 13 [i] 16:55 Faktor strachu V. 11 [i] 17:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 12 [i] 18:45 Simpsonovci XV. 5,6 [i] 19:40 Profesionáli: Vianoce [i] 20:30 Kosti III.: Santa v bahne 9 [i] 21:25 Kosti V.: Explozívne Vianoce 10 [i] 22:20 Vtierka Castle V.: Tajný Santa 9 [i] 23:15 Hawaii 5.0 IV.: Vlamačova smrť 11 [i] 00:15 Mafstory VIANOCE [i] 01:50 Príťažlivé zlo [i] 03:15 C.S.I.: Kriminálka New York III. 12 [i] 03:55 Sladký život PLAYMATE IV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 3 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 12 [i] 10:00 Tajemství Pravdy I. 9 [i] 11:00 Tajemství Pravdy I. 10 [i] 12:00 Jak prosté II. 12 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 12 [i] 14:00 Drzá Jordan VI. 3 [i] 15:00 Jak prosté II. 13 [i] 15:55 Skuteční lidé I. 2 [i] 17:10 Tajemství Pravdy I. 11 [i] 18:05 Posel ztracených duší V. 13 [i] 19:05 Drzá Jordan VI. 4 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 16 [i] 21:00 Nora Roberts: Lesní jezírko 1 [i] 22:55 Posedlá 1 [i] 01:00 Nora Roberts: Lesní jezírko 1 [i] 02:45 Jak prosté II. 13 [i] 03:30 Californication VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 15 [i] 06:00 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 06:25 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 07:15 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 08:10 Dvojí přežití: Na pánev [i] 09:05 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 09:55 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 10:50 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 11:40 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 12:35 Sibiřský podíl: Naprostý neúspěch [i] 13:30 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 14:25 Štvanice: Co předcházelo [i] 15:20 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 16:15 Štvanice: Polsko [i] 17:10 Likvidátor: Velký obchod [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 18:35 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 19:00 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 19:30 Jak to dělají? 17 [i] 20:00 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 21:00 Skuteční hrdinové 6 [i] 22:00 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 23:00 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 00:00 Zápasníci: To se musí nechat [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 01:25 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 01:50 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 02:50 Skuteční hrdinové 6 [i] 03:50 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 04:45 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Ráno budeme moudřejší [i] 09:50 Osada Havranů [i] 11:00 Jak přišli kováři k měchu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Život je kabaret [i] 13:20 Poklad [i] 13:35 Deváté srdce [i] 15:05 Chobotnice z II. patra: Všechno napůl! 3/4 [i] 16:05 Chobotnice z II. patra: Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý 4/4 [i] 17:05 Vojtík a duchové [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Pořád se něco děje [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Anděl Páně [i] 21:35 Noc na Karlštejně [i] 23:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Možná přijde i kouzelník [i] 00:05 Banánové hvězdičky [i] 00:55 Bydlení je hra [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Postřehy odjinud [i] 01:50 Chalupa je hra [i] 02:15 Pod pokličkou [i] 02:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:00 Designtrend [i] 03:15 Zahrada je hra [i] 03:40 Žiješ jenom 2x [i] 04:10 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 04:15 Červená Lhota [i] 04:35 Strejda Čtvrtek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:30 Zapomenuté výpravy [i] 06:00 Lodě, které psaly historii: Britanis neboli plavba životem [i] 06:50 Herecké Vánoce [i] 07:50 Činčin [i] 08:35 Po stopách patriarchů a proroků [i] 09:05 Abrahám 2/2 [i] 10:40 Země a města světa: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 11:30 Raport o Velké válce: Doma boj nekončí [i] 12:15 Pátrání po obří anakondě [i] 13:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:50 Otec českého kapra [i] 14:50 Chcete je? ZJ [i] 14:55 Křižácké hrady [i] 15:45 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují [i] 17:25 Miroslav Donutil v Baráčnické rychtě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobývání kanálu La Manche [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XIII [i] 21:35 Kleopatra 2/2 [i] 23:45 Na cestě po Laponsku [i] 00:15 Půjdem spolu do Betléma [i] 00:45 Vánoce v Evropě [i] 01:15 Slyšíš, jak zvoní [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:10 Království divočiny: Medvěd baribal [i] 02:35 Nedej se [i] 03:30 Matkou po třicítce [i] 03:55 Podivuhodný svět [i] 04:25 Folklorika [i] 04:55 Naši bratři v Zelowě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Happy Feet 2 [i] 10:55 Comeback: Heavy Christmas [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Vzpomínky II: Čas minulý 5 [i] 13:35 Odložené případy IV: Pokoj, kde se dává sbohem [i] 14:30 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou vášní hoří hráči 182 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami VI: Miami přísně tajné [i] 18:35 Ulice 2732 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kouzelná romance [i] 22:10 Lovci zločinců III: Zkouška 21 [i] 23:00 King a Maxwellová: Blízcí 5 [i] 23:45 Kriminálka Miami VI: Miami přísně tajné [i] 00:30 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 01:10 Dva a půl chlapa V 1 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Lovci zločinců III: Zkouška 21 [i] 02:45 Kolotoč [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou vášní hoří hráči 182 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:00 Gormiti I - Vládci přírody: Plody hněvu [i] 07:25 Gormiti I - Vládci přírody: Nejvyšší z Temnot 23 [i] 07:50 Winx Club II: Staré známé Trix 2 [i] 08:25 Kletba kouzelného kamene [i] 10:25 Grinch [i] 12:20 Chobotnice z druhého patra [i] 14:10 Cesta do pravěku [i] 15:40 Pyšná princezna [i] 17:15 Princ Bajaja [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Na samotě u lesa [i] 21:55 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 23:50 Vánoční koleda [i] 01:35 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 03:10 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Smrtící hostie 8 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Srdce ako dar [i] 06:50 Vezmeš si ma? [i] 08:45 Frasier I. 10/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Na streche [i] 11:00 Vianoce naruby [i] 13:00 Vianoce plné lásky [i] 15:00 Druhé Vianoce [i] 16:40 Santa Claus sa žení! [i] 18:20 Na Vianoce nepečiem [i] 20:00 Vianoce u Tiffanyho [i] 21:40 Vianočný anjel [i] 23:25 Vianoce naruby [i] 01:05 Na Vianoce nepečiem [i] 02:25 Vianočný anjel [i] 03:50 Vianoce u Tiffanyho [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tmavomodrý svět [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 7 a 8. [i] 13:05 Tmavomodrý svět [i] 15:00 Až vyjde měsíc [i] 16:35 Jana Eyrová [i] 18:35 Půlnoc v Paříži [i] 20:10 Láska a jiné kratochvíle [i] 22:00 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 23:50 At' vejde ten pravý [i] 01:40 Půlnoc v Paříži [i] 03:10 Láska a jiné kratochvíle [i] 04:55 Skippy díl 5 a 6. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Biatlon [i] 09:45 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Jezdectví [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 14:45 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 16:45 Tenis [i] 17:15 Tenis [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Sports Insiders [i] 22:00 Vytrvalostní závody [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Plochá dráha [i] 00:45 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Bratři a sestry 5: Milosrdná lež 3 [i] 06:10 Bratři a sestry 5: Správný polibek 4 [i] 07:00 Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 07:50 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 08:40 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 10:30 Jmelí nad Manhattanem [i] 12:20 Vánoční výlet [i] 14:10 Vánoční přání [i] 16:00 Svatba o Vánocích [i] 17:40 Vánoční kauza [i] 19:30 Obhajoba Santy [i] 21:20 Chicago [i] 23:50 Hráči