Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Chlpatí kamoši [i] 07:10 Tom a Jerry: Rýchlo a chlpato [i] 08:25 Postrach Dennis a Vianoce [i] 09:50 Aj Santa má brata [i] 11:50 Shrek: Zvonec a koniec (HD) [i] 13:25 Tak si predstav [i] 15:25 Alvin a Chipmunkovia (HD) [i] 17:10 Popoluška na snowboarde [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 S tebou mě baví svět [i] 22:15 Posledné Vianoce [i] 00:25 Sněženky a machři po 25 letech [i] 02:30 Popoluška na snowboarde [i] 04:05 Susedia [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Občan za dverami [i] 06:35 Svet v obrazoch [i] 07:00 Slovensko v obrazoch [i] 07:20 Prorok Rak [i] 08:00 Cesta na Mesiac [i] 09:25 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro I. 1/10 [i] 11:05 Taxík [i] 11:35 Postav dom , zasaď strom [i] 12:10 Najkrajší Vianočný darček [i] 13:45 Šťastné Vianoce [i] 15:10 Princ Bajaja [i] 16:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 17:30 Sniežik: Biely kožúšok [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Športovec roka [i] 21:45 Víkend [i] 22:15 Muž s poslaním: Keď zlyhá srdce 16/16 [i] 23:00 Šťastné Vianoce [i] 00:25 Najkrajší Vianočný darček [i] 02:00 Inšpektor Rocca: Najlepšia priateľka [i] 03:30 Správy RTVS "N" [i] 04:15 Góly - body - sekundy [i] 04:30 Počasie [i] 04:40 Najkrajší Vianočný darček [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Profesionál [i] 07:15 Tajomstvá múzeí III.: Štátne historické múzeum v Moskve [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Čas dohviezdny - čas ľúbezný [i] 09:00 Tučniaky - špióni v dave: Cesta [i] 09:55 Kapurka špeciál [i] 10:30 Tri prasiatka [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:25 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 14:05 Pred sviatkami [i] 15:00 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 16:00 Tajomstvá múzeí III.: Izraelské múzeum v Jeruzaleme [i] 16:45 Zajatci podzemia [i] 17:25 Integrácia [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - priateľstvo [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Škaredé káčatko [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Po stopách Svätého Pavla 1/2 [i] 20:55 VAT: e-Puck roboty [i] 21:25 Biela vrana [i] 23:00 Quo vadis [i] 01:15 Tučniaky - špióni v dave: Cesta [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i] 02:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 NAJLEPŠIE POČASIE 07:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 08:15 Eragon [i] 10:10 Žaloba na Santu Clausa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:10 TV ŠANCA [i] 13:45 Tučné rómske Vianoce [i] 14:45 Náhoda [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:55 Súdna sieň: Daj mi svätý pokoj [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:20 TELEROLO [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XIV.: Bláznivý deň 68 [i] 21:40 Lososy v Jemene [i] 23:50 Farmár hľadá ženu 2 [i] 01:05 Zločin II. 9,10 [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 11 [i] 03:10 KRIMI 03:35 Farmár hľadá ženu 2 [i] 04:40 Zločin II. 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 100 rokov svedectiev [i] 05:15 Ničitelia mýtov IV. 6 [i] 06:05 DA VINCI [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 "Léto s kovbojem" [i] 10:40 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 12:55 Podvodníci [i] 14:50 MacGyver - Cesta do skazy [i] 16:45 Faktor strachu V. 10 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 10 [i] 18:35 Simpsonovci XV. 3,4 [i] 19:30 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.: Stratený sob 11 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII.: Nakupuj do zbláznenia 10 [i] 22:30 Kosti: Muž v protiatómovom kryte 9 [i] 23:20 Homeland - Zradca III.: Pasažier 10 [i] 00:20 Neumlčaní 12 [i] 00:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 01:30 Sladký život PLAYMATE IV. [i] 03:05 100 rokov svedectiev [i] 03:10 MacGyver - Cesta do skazy [i] 04:40 Homeland - Zradca III.: Pasažier 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 08:00 Vražedná čísla IV. 14 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 11 [i] 10:00 Dívka odjinud III. 13 [i] 11:00 Tajemství Pravdy I. 9 [i] 12:00 Jak prosté II. 11 [i] 13:00 Posel ztracených duší V. 11 [i] 14:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 15:00 Jak prosté II. 12 [i] 16:00 Skuteční lidé I. 1 [i] 17:15 Tajemství Pravdy I. 10 [i] 18:10 Posel ztracených duší V. 12 [i] 19:10 Drzá Jordan VI. 3 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 00:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 01:00 Posel ztracených duší V. 13 [i] 02:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 02:45 Skuteční lidé I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátrání po klasických autech: Prodej vozu Phoenix [i] 05:35 Vyrobeno v továrně 19 [i] 06:00 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 06:25 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 07:15 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 08:10 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 09:05 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 09:55 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 10:50 Nebezpečné lety: Temné nebe [i] 11:40 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 12:35 Vzestup strojů: Supervlak [i] 13:30 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 14:25 Aljašská železnice 1 [i] 15:20 Aljašská železnice 2 [i] 16:15 Aljašská železnice 3 [i] 17:10 Likvidátor: Krátká setkání [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 18:35 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 19:00 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 19:30 Jak to dělají? 16 [i] 20:00 Berte to jako varování: Divokost v krvi [i] 21:00 Věda superlidí 3 [i] 21:30 Věda superlidí 4 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Thajsko [i] 23:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Napospas osudu: pravidla přežití [i] 00:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 2 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 01:25 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 01:50 Berte to jako varování: Divokost v krvi [i] 02:50 Věda superlidí 3 [i] 03:20 Věda superlidí 4 [i] 03:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Thajsko [i] 04:45 Napospas osudu s Edem Staffordem: Napospas osudu: pravidla přežití [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Ta naše písnička česká [i] 10:00 Bohyně krásy [i] 11:00 O zakletém hadovi [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Život je kabaret [i] 13:25 Zkouška [i] 13:45 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 15:05 Chobotnice z II. patra 1/4 [i] 16:05 Chobotnice z II. patra: Blesky nad Čertovkou 2/4 [i] 17:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Humor barevně a černobíle [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné SAZKAmobil šance 20:00 Dvanáct měsíčků [i] 21:40 Sportovec roku 2014 [i] 23:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Možná přijde i kouzelník [i] 23:55 C. a k. polní maršálek [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:20 Kalendárium [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:40 Žiješ jenom 2x [i] 04:10 Postřehy odjinud [i] 04:15 Vranov [i] 04:35 Oltáře útěchy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Bakalářská ohlédnutí [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Bedekr [i] 06:00 Konec světa podle Nostradama [i] 07:30 Dobývání kanálu La Manche [i] 08:20 Cestománie [i] 08:50 Abrahám 1/2 [i] 10:25 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 11:20 Bitvy starověku: Hannibal [i] 12:05 Cesty víry: Postmoderní betlém [i] 12:35 Klíč [i] 13:00 Věda na vlastní kůži [i] 13:55 Vzestup a pád Versailles: Palác rozkoše [i] 14:55 Příchod barbarů: Sasové [i] 15:45 Svatý rok [i] 17:15 Cestománie [i] 17:45 Ježíšova rodina 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Kosmická apokalypsa [i] 19:35 Československý filmový týdeník 1964 1021/2379 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hercule Poirot XIII [i] 21:35 Kleopatra 1/2 [i] 23:30 Korunovace Alžběty II. [i] 00:20 Bílé Vánoce a další hity Binga Crosbyho v podání Ondřeje Havelky a jeho [i] 01:00 Ta naše písnička česká II [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:00 Babylon [i] 03:30 Náš venkov: Postel s výhledem [i] 03:55 Queer: Proti proudu času [i] 04:20 Země hypermarketům zaslíbená [i] 04:50 Podivuhodný svět [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2730 [i] 10:00 Ženu ani květinou neuhodíš [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky II: Králové paměti 4 [i] 13:35 Odložené případy IV: Krev ve stopách [i] 14:30 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou mám šanci? 181 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami VI: Vražda v tunelu [i] 18:35 Ulice 2731 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Happy Feet 2 [i] 22:05 Lovci zločinců III: Vyšší dobro 20 [i] 22:50 King a Maxwellová: Výkupné 4 [i] 23:35 Kriminálka Miami VI: Vražda v tunelu [i] 00:20 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 01:05 Comeback: Heavy Christmas [i] 01:30 Novashopping 02:05 Lovci zločinců III: Vyšší dobro 20 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jakou mám šanci? 181 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Gormiti I - Vládci přírody: Labyrint chaosu 22 [i] 06:55 Winx Club II: Tajemný Phoenix 1 [i] 07:20 Hledá se Nemo [i] 09:10 Santa Claus 2 [i] 11:05 Sám doma 3 [i] 13:00 Zamilovaný profesor [i] 14:50 Jestřábí žena [i] 17:05 Rolničky, kam se podíváš [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Láska nebeská [i] 22:55 Anděl s ďáblem v těle [i] 00:55 Noci s nepřítelem [i] 02:40 Jestřábí žena [i] 04:35 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Rodinná pouta 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 06:35 Snehový raj [i] 08:30 Frasier I. 9/24 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Na streche [i] 11:00 Pokoj a pohoda [i] 12:55 Štyridsiatka na krku [i] 14:55 Vtedy na Vianoce [i] 16:40 Santa hľadá manželku [i] 18:15 Mamička pod stromček [i] 20:00 Priateľ pod stromček [i] 21:45 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 23:35 Štyridsiatka na krku [i] 01:10 Priateľ pod stromček [i] 02:35 Snehový raj [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jízda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 5 a 6. [i] 13:05 Jízda [i] 14:45 Super náhradník [i] 16:30 Kon-Tiki [i] 18:35 Poznáš muže svých snů [i] 20:15 Bílý oleandr [i] 22:10 Ten Největší [i] 23:50 Šest pohřbů a jedna svatba [i] 01:25 Poznáš muže svých snů [i] 03:00 Bílý oleandr [i] 04:50 Skippy díl 3 a 4. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:00 Biatlon [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Watts [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Alpské lyžování [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 2: Islandské monstrum a tajemství Stonehenge 24 [i] 06:10 Bratři a sestry 5: Návrat domů 1 [i] 07:00 Bratři a sestry 5: Krátké setkání 2 [i] 07:50 Bratři a sestry 5: Milosrdná lež 3 [i] 08:40 Sněhurka bratří Grimmů [i] 10:30 Ach, ty Vánoce [i] 12:10 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 14:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 15:40 Jmelí nad Manhattanem [i] 17:30 Vánoční výlet [i] 19:20 Vánoční přání [i] 21:20 PREMIÉRA Knihovníci 1: Legenda zkázy 3 [i] 22:20 Hledání Země - Nezemě [i] 00:30 Equilibrium [i] 02:30 Garde [i] 04:20 Bratři a sestry 5: Krátké setkání 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 11 [i] 06:00 Šlápni na to! 1 [i] 06:30 Díla z garáže 1 [i] 07:00 New York Město Jídla: New York město jídla 1 [i] 07:30 Mravenci vědí všechno 5 [i] 07:45 Mravenci vědí všechno 6 [i] 08:00 Jachtař0 [i] 09:00 Rychlokurs Richarda Hammonda: Kaskadér 1 [i] 09:55 Supersystémy: Největší výletní loď 10 [i] 10:50 Farma pro mě 6 [i] 12:00 Úžasná jídla: Vepřoviny 1 [i] 12:25 Úžasná jídla: Hovězí Burger 2 [i] 12:50 Okouzlující Středomoří 1