TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:30 Zrodení pre slobodu [i] 09:15 Aljaška (HD) [i] 11:25 FARMA - FINÁLE [i] 13:25 Vinnetou III. - Posledný výstrel (HD) [i] 15:15 Nejkrásnější hádanka [i] 17:15 Shrek: Zvonec a koniec (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 Pacho, hybský zbojník [i] 22:15 Taxi 3 [i] 00:00 Tankový prapor [i] 01:30 Mesto hriechu (HD) [i] 03:35 Pacho, hybský zbojník [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Náš Timmy: Timmy bábätkom 6/26 [i] 07:25 Poštár Pat II 4 [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklinov vianočný duch 39/52 [i] 07:55 Garfield III.: Garfieldova rozprávka - štvrtá časť 6/52 [i] 08:10 Bol raz jeden život 13/26 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Alpy zhora: Ľadovce a pohybujúce sa kopce 5/10 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 15:25 Zlatá klasika: Medená veža [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Hodina deťom [i] 22:20 Vianočné srdce [i] 23:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 01:20 O 5 minút 12 [i] 02:25 Alpy zhora: Ľadovce a pohybujúce sa kopce 5/10 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:40 Drevo s dušou [i] 10:00 Família: Família - Recept na lásku [i] 10:30 Noc v archíve: Nie je darček ako darček [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:00 O siedmich rokoch [i] 13:00 On air [i] 13:25 Dejiny sveta: Slovom a mečom [i] 14:30 Orientácie [i] 14:55 Slovo: Slovo o. Jozefa [i] 15:05 Naše dediny [i] 16:05 Tajomstvá múzeí III.: Štátne historické múzeum v Moskve [i] 16:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ťapákovcov [i] 17:40 Stromček prianí [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - foto Oto [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:10 Škaredé káčatko [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 100 názorov 2014: Dana Košická [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára [i] 20:10 TEPUY [i] 21:20 TV film 90 tych rokov: Zima kúzelníkov [i] 22:35 ARS POETICA [i] 22:50 Umenie [i] 23:20 Dielo z depozitára [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i] 00:20 Slovo: Slovo o. Jozefa [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Nové bývanie [i] 06:40 KRIMI 07:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:40 Macko Elko na južnom póle [i] 09:40 Gumkáči IV. [i] 10:35 VARÍ VÁM TO [i] 11:20 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 12:00 Sexi Santa [i] 14:05 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 17:15 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 18:55 ZLATÉ VIANOCE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Plán hry [i] 23:00 Smrtonosná pasca [i] 01:45 Pasca v džungli [i] 03:50 Smrtonosná pasca [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Podvodníci vo Vegas 3/3 [i] 06:15 Kto prežije XIX. 7 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Psí guru 4 [i] 09:15 Ničitelia mýtov IV. 6 [i] 10:25 Svetové megaprojekty III. 3/3 [i] 11:30 Letecké katastrofy III. - Špeciál 3/3 [i] 12:40 Neumlčaní 11 [i] 13:00 100 rokov svedectiev [i] 13:30 DA VINCI [i] 15:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:25 "Léto s kovbojem" [i] 18:15 VARÍ VÁM TO [i] 18:55 Haló 5,6 [i] 20:15 Koniec sveta na Vianoce [i] 22:15 Pasca v džungli [i] 00:50 Kto prežije XIX. 7 [i] 01:40 DA VINCI [i] 02:40 Koniec sveta na Vianoce [i] 04:10 Haló 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 10 [i] 08:05 Komisař Rex II. 11 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 11:10 Na pomezí záhad II. 9 [i] 12:10 Drzá Jordan VI. 5 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 14:10 Havaj 5-0 II. 3 [i] 15:10 Havaj 5-0 II. 4 [i] 16:10 Dr. House VIII. 19 [i] 17:10 Kráska a zvíře I. 18 [i] 18:10 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 19:05 Tajemná Calenda I. 11 [i] 21:00 Muž bez stínu 2 1 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 23:45 Společná terapie I. 13 [i] 00:45 Muž bez stínu 2 1 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 03:10 Společná terapie I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Vyrobeno v továrně 18 [i] 06:00 Jak to dělají? 16 [i] 06:25 Opravna vraků 2012: Pickup Chucka Schafera z roku 1954 [i] 07:15 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 09:05 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 09:55 Likvidátor: Cíl: prodat [i] 10:25 Likvidátor: Poklad nebo harampádí? [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 13:30 Hlavolamy: Morální dilema [i] 14:25 Králové kouzel: New York [i] 15:20 Co se dělo dál? 3 [i] 15:50 Co se dělo dál? 4 [i] 16:15 Superlidé: Síla [i] 17:10 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 17:40 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 18:05 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 19:00 Pátrání po klasických autech: Pátrání po voze Healey [i] 19:30 Pátrání po klasických autech: Prodej vozu Phoenix [i] 20:00 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 21:00 Zkus přežít 6 [i] 22:00 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek: Ženy u kormidla [i] 00:00 Deníky 1. světové války 6 [i] 00:55 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 01:50 Zkus přežít 6 [i] 02:50 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek: Ženy u kormidla [i] 04:45 Pátrání po klasických autech: Pátrání po voze Healey [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Kluci v akci [i] 07:05 C. a k. polní maršálek [i] 08:35 Sedm a jedna noc [i] 09:00 Tajemství mořské panny [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Marie Růžička 1/2 [i] 12:10 O Popelákovi [i] 13:15 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 14:15 Poklad na Sovím hrádku [i] 15:25 Kouzelná tetička Valentýna [i] 16:20 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 17:55 Adventní koncert 2014 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Křídla Vánoc [i] 21:45 Pupendo [i] 23:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:55 Řekněte mi, kdo to je [i] 00:50 Parohy [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 03:10 Žiješ jenom 2x [i] 03:35 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:35 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda II [i] 06:00 Tajemství jeskyně [i] 06:30 New York - jablko, které se nepřejí [i] 07:25 Souboj vojevůdců: Clark proti [i] 08:10 Souboj vojevůdců: Dajan proti [i] 09:00 Špačkovi v síti času [i] 09:30 Československý filmový týdeník 1964 1021/2379 [i] 09:40 Hledání ztraceného času: Veselé [i] 10:00 Raport o Velké válce: Doma boj nekončí [i] 10:45 Pátrání po obří anakondě [i] 11:35 Nedej se [i] 12:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Království divočiny: Medvěd baribal [i] 13:25 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 13:55 Uchem jehly [i] 14:20 Cesty víry: Postmoderní betlém [i] 14:50 Abrahám 2/2 [i] 16:20 Vodní obři: Tajmen aneb hlavatka sibiřská [i] 17:15 Vzestup a pád Versailles: Palác rozkoše [i] 18:15 Na plovárně s Williamem Friedkinem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příchod barbarů: Langobardi [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Svatý rok [i] 21:35 Misie [i] 23:45 Na cestě po El Quiché [i] 00:10 Fenomén Underground [i] 01:05 Nukleární dynamit [i] 01:55 Křižácké hrady [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:10 Folklorika [i] 03:35 Tančící skály [i] 03:55 Klub přátel dechovky [i] 04:25 Dům umění [i] 04:40 Pojďte chlapci k nám aneb Vánoce s [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Želvy Ninja IX 6 [i] 07:00 Král džungle 9 [i] 07:25 Liga Špačků II 3 [i] 07:50 Tom a Jerry III 19 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 16 [i] 08:40 Zničeno ve vteřině II [i] 09:05 U Haliny v kuchyni [i] 09:35 Víkend: Kdo si hraje, nezlobí [i] 10:25 Veselé Vánoce, Santo Clausi [i] 12:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Podmínka 11 [i] 13:25 Ženu ani květinou neuhodíš [i] 15:25 Vážení přátelé, ano [i] 17:40 Jonesovi [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Next [i] 21:55 Comeback: Heavy Christmas [i] 22:35 Zloděj životů [i] 00:25 Kriminálka New York IV [i] 01:10 Výměna manželek IV [i] 02:15 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:30 Áčko: Nikdy neodložím dítě do ústavu! [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Gormiti I - Vládci přírody: Super Gormiti 21 [i] 07:15 Dokonalý Spider-Man II: Lizard 1 [i] 07:45 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Pirátská princezna; Duhová šavle 20 [i] 08:15 Tajemství války: Bitva o Británii 8 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Úžasňákovi [i] 12:30 Třetí skoba pro Kocoura [i] 14:20 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 18:05 Vařte jako šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pyšná princezna [i] 21:55 Strážce [i] 00:15 Hawaii 5-0 II: Hrdina 3 [i] 01:05 Tajemství války: Bitva o Británii 8 [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 03:30 Strážce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 08:25 Frasier I. 8/24 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 12:05 Vezmeš si ma? [i] 14:10 Nezvestní III. 18-19/19 [i] 16:05 Pokoj a pohoda [i] 17:55 Zlaté Vianoce 2 [i] 20:00 Vianoce naruby [i] 22:00 Štyridsiatka na krku [i] 23:50 Hraničná čiara [i] 01:25 Vraždiace monštrum [i] 02:55 Hraničná čiara [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:50 Skippy díl 3 a 4. [i] 14:50 Píseň mého srdce [i] 16:40 Milenec je zločinec! [i] 18:20 Mongol - Čingischán [i] 20:30 Druhá míza [i] 22:30 Temné vody [i] 00:05 Vražedná dohoda [i] 01:30 Den zrady [i] 03:10 Arn [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:30 Freestylové lyžování [i] 17:30 Biatlon [i] 18:00 Biatlon [i] 18:30 Běžecké lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 23:00 Biatlon [i] 23:45 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Dubový duch a záhada v márnici 23 [i] 06:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 06:55 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 07:50 Garde [i] 10:00 Inteligence 1: Začátek 1 [i] 11:00 Inteligence 1: Rudé X 2 [i] 12:00 Inteligence 1: Mei Chen se vrací 3 [i] 13:00 Inteligence 1: Tajemství Tajné Služby 4 [i] 14:00 Inteligence 1: Záchranná akce 5 [i] 15:00 Inteligence 1: Pacient nula 6 [i] 16:00 Inteligence 1: Na velikosti záleží 7 [i] 17:00 Inteligence 1: Delta Force 8 [i] 18:00 Inteligence 1: Virus 9 [i] 19:00 Inteligence 1: Kain a Gabriel 10 [i] 20:00 Inteligence 1: Červ 11 [i] 21:00 Inteligence 1: Horizont událostí 12 [i] 22:00 Inteligence 1: Cena za lidskost 13 [i] 23:00 Santa je úchyl! [i] 01:00 Blues Brothers 2000 [i] 03:30 Vánoční polibek [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 9 [i] 07:00 Žáby: Tenká zelená linie0 [i] 08:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 4 [i] 09:00 Brutální biologie 4 [i] 10:00 Pouště a život 3 [i] 11:00 Eskimácký lov velryb0 [i] 12:00 Země lávy: V havajské ohnivé linii 2 [i] 13:00 Hrdina v létajícím obleku: Jeb Corliss versus Svět0