TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista V. 20/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Kocúr v čižmách (HD) [i] 08:50 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 10:40 Doktori 10/10 - FINÁLE SERIÁLU [i] 12:15 Pán Deeds [i] 14:10 Zlatý kompas [i] 16:20 Susedia [i] 17:10 Kredenc [i] 17:45 Hra o Niké [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Popoluška v Monte Carle (HD) [i] 22:45 Mesto hriechu (HD) [i] 01:10 Kazateľ [i] 02:35 Demolátor (HD) [i] 04:25 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Náš Timmy: Timmyho veľké pátranie 5/26 [i] 07:15 Poštár Pat II 3 [i] 07:30 Franklin a priatelia: Franklinov Deň zeme 38/52 [i] 07:45 Garfield III.: Garfieldova rozprávka - tretia časť 5/52 [i] 08:00 Bol raz jeden život 12/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:00 Tanečná akadémia II.: Prirodzené talenty 19/26 [i] 10:30 Tanečná akadémia II.: Háčik, otáznik, krížik 20/26 [i] 10:55 On air [i] 11:30 Prorok Rak [i] 12:10 Láska prichádza na Vianoce [i] 13:45 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta II. [i] 14:15 Stopa ružového pantera [i] 15:55 Vianočné srdce [i] 17:20 Krotitelia dlhov 12/12 [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamičky [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Rossella II 5/5 [i] 00:30 Stopa ružového pantera [i] 02:00 Inšpektor Rocca: Rukojemník [i] 03:30 Rossella II 5/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Psia zima [i] 09:30 Tempo [i] 09:45 Halali [i] 10:05 Cesta: Cesta [i] 10:30 Senior klub-magazín [i] 11:00 Slovensko ADVENT 2014 [i] 12:05 5 minút po dvanástej: DAJTE MI PEVNÝ BOD A POHNEM SVETOM [i] 13:05 Nebojme sa slovenčiny [i] 13:30 Kapura [i] 14:15 Farmárska revue [i] 14:35 Test magazín [i] 14:55 Zomierajú postojačky [i] 15:30 Hokej - Švajčiarsky pohár [i] 15:30 Puto najsilnejšie 1/2 [i] 16:40 Puto najsilnejšie 2/2 [i] 18:10 Pred rokmi... [i] 18:15 Pred rokmi... [i] 18:45 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - guľovačka [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:00 Garfield II. [i] 19:15 Škaredé káčatko [i] 19:15 Škaredé káčatko [i] 19:40 100 názorov 2014: Eliška Mančíková [i] 19:42 Snehuliak [i] 19:45 Hokej - Švajčiarsky pohár [i] 19:50 100 názorov 2014: Eliška Mančíková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dejiny: Dejiny sveta [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ťapákovcov [i] 21:45 Skvelí Ambersonovci [i] 22:30 Skvelí Ambersonovci [i] 23:10 NEXT [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 23:55 NEXT [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 7 osobností z Banskej Bystrice: Andrej Baran [i] 00:30 Počasie [i] 00:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i] 00:40 Otvárací ceremoniál Medzinárodných saleziánskych športových hier [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:40 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:10 Gumkáči IV. [i] 08:00 Beethoven a pátranie po kúzelnom vaku [i] 10:10 Vianočné dobroty Gordona Ramsaya [i] 12:20 SRDCE PRE DETI 2014 [i] 15:55 Snežné psy [i] 18:00 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Piráti Karibiku: V neznámych vodách [i] 23:35 Komando [i] 01:30 Hra na skrývačku [i] 03:05 Komando [i] 04:35 Vianočné dobroty Gordona Ramsaya [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 DA VINCI [i] 06:20 Faktor strachu V. 9 [i] 07:05 EUROMINÚTY [i] 08:25 Simpsonovci XV. 1,2/22 [i] 09:20 Ničitelia mýtov 7 [i] 10:25 Terénne monštrá II. 4 [i] 11:50 Podvodníci vo Vegas 3/3 [i] 13:10 "Slavnosti sněženek" [i] 15:00 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:30 Letecké katastrofy III. - Špeciál 3/3 [i] 17:35 Svetové megaprojekty III. 3/3 [i] 18:40 Psí guru 4 [i] 19:40 Profesionáli V. 2 [i] 20:45 Sexi Santa [i] 22:35 Boj o prežitie [i] 00:20 Ako sa vydať za milionára [i] 02:10 Boj o prežitie [i] 03:35 "Slavnosti sněženek" [i] 04:55 DA VINCI [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour 6 [i] 07:10 JAG IV. 1 [i] 08:10 JAG IV. 2 [i] 09:10 Vlčí mládě III. 1 [i] 10:05 Vlčí mládě III. 2 [i] 11:00 Na pomezí záhad II. 8 [i] 12:00 Komisař Rex II. 10 [i] 13:00 Komisař Rex II. 11 [i] 14:05 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 16:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 17:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 01:00 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 03:30 Californication VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 14 [i] 06:00 Jak to dělají? 15 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 07:15 Pátá rychlost 16 [i] 08:10 Extrémní sběrači aut: Silniční verze [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 09:55 Opravdový podvod – v sázce je hodně 9 [i] 10:25 Opravdový podvod – v sázce je hodně 10 [i] 10:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Terra dos Canions [i] 11:40 Dvojí přežití (brazilská verze): Caminho Das Aguas [i] 12:35 Dvojí přežití (brazilská verze): Seca Verde [i] 13:30 Dvojí přežití (brazilská verze): Planicie Inundada [i] 14:25 Jak to dělají? 15 [i] 14:55 Jak to dělají? 16 [i] 15:20 Vzestup strojů: Supervlak [i] 16:15 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil: Ka [i] 18:05 Záchrana klasických aut 2 [i] 19:00 Americké klasické vozy: Nelegální paliči alkoholu a Ford 1940 [i] 19:30 Americké klasické vozy: Restaurování vozu Martyho Robbinse [i] 20:00 FantomWorks 5 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 21:30 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 22:00 Likvidátor: Přátelé s výhodami [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 23:00 Američtí kopáči: Mafiánské peníze [i] 23:30 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 00:00 Deníky 1. světové války 5 [i] 00:55 FantomWorks 5 [i] 01:50 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 02:20 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 02:50 Likvidátor: Přátelé s výhodami [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 03:50 Američtí kopáči: Mafiánské peníze [i] 04:20 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 04:45 Záchrana klasických aut 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Domácí štěstí [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:15 Lišáci - Myšáci a Šibeničák [i] 08:30 Parohy [i] 09:50 Všechnopárty [i] 10:45 Není houba jako houba [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Veselé vánoční (pří)hody 2008 [i] 13:20 O dívce, která šlápla na chléb [i] 14:20 Boháč a chudák [i] 15:35 Trhák [i] 17:05 O perlové panně [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Dešťová víla [i] 21:40 Policajt nebo rošťák "Časy jsou zlé, Kamile" aneb [i] 23:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:25 Humoriády Felixe Holzmanna [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Chalupa je hra [i] 03:10 Padající květináč [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 04:00 Žiješ jenom 2x [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:50 Postřehy odjinud [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Za dveřmi je A.G. [i] 05:50 Chcete je? ZJ [i] 06:00 Letečtí stíhači v boji II.: Mustang [i] 06:45 Tajemství 2. sv. války: Tajná mise v severní Africe [i] 07:40 Mussolini a Hitler: Opera vrahů 2/2 [i] 08:35 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i] 09:35 Náš venkov: Postel s výhledem [i] 10:00 Folklorika [i] 10:30 Vánoce s Moravankou [i] 11:00 Bedekr [i] 11:25 Dobývání kanálu La Manche [i] 12:20 Refreš/h/ [i] 12:45 Babylon [i] 13:15 Záhady DNA: Hledání bájného Adama [i] 14:10 Děti sametu: Miřenka Čechová [i] 14:35 Deset století architektury: Kuks [i] 14:50 Abrahám 1/2 [i] 16:25 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 17:20 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Harley Davidson [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 21:25 Ta naše písnička česká II [i] 23:00 Konec světa podle Nostradama [i] 00:25 Václav Havel: Věčný buřič [i] 01:10 Cesty víry: Břevnovský klášter [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:05 Život bez škatulky [i] 02:30 Z očí do očí [i] 02:55 Tančící skály [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Umělá inteligence [i] 04:05 Lidová vánoční mše [i] 04:25 Mami, já chci bratříčka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Želvy Ninja IX 4, 5 [i] 07:35 Král džungle 8 [i] 08:00 Liga Špačků II 2 [i] 08:25 Tom a Jerry III 18 [i] 08:50 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 09:15 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 09:45 Malí rošťáci [i] 11:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Rychlovky Ládi Hrušky [i] 12:25 Starci na chmelu [i] 13:55 Výměna manželek IV [i] 15:15 Budiž světlo [i] 17:00 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mission: Impossible - Ghost Protocol [i] 22:50 Aljaška v plamenech [i] 00:45 Santa je úchyl! [i] 02:20 Novashopping 02:50 Kolotoč [i] 03:50 Áčko: Vyhrabal jsem se z bahna ulice! [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Gormiti I - Vládci přírody: Hmyzounovo žihadlo 20 [i] 07:30 Dokonalý Spider-Man I: Goblin a jeho syn 26 [i] 07:55 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Záchrana Korálové zátoky; Uloupená truhla pokladů 19 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Hledá se Nemo [i] 11:55 Santa Claus [i] 14:10 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Karel Gott 2014 [i] 22:25 Planeta opic [i] 00:55 Delgo [i] 02:30 Sopka [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Dr. Oz [i] 06:30 Katie Ffordeová: Keď láska bolí [i] 08:35 Frasier I. 7/24 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:10 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 12:10 Snehový raj [i] 15:15 Nezvestní III. 17/19 [i] 16:20 Vezmeš si ma? [i] 18:10 Ako prežiť Vianoce [i] 20:00 Zlaté Vianoce 2 [i] 21:50 Pokoj a pohoda [i] 23:40 Skratky k šťastiu [i] 01:30 Nekalé úmysly [i] 02:55 Mamou v šestnástich [i] 04:50 Dr. Oz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Arthur a Minimojové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 14:00 Skippy díl 1 a 2. [i] 15:00 Milióny [i] 16:45 Neodolatelný [i] 18:35 Arn [i] 20:55 Den zrady [i] 22:45 Vražedná dohoda [i] 00:15 Deník mrtvých [i] 01:45 Hlava v oblacích [i] 03:45 Zátah [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:45 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Biatlon [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Box [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 06:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 06:50 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 07:40 Vánoční polibek [i] 09:30 Obhajoba Santy [i] 11:20 V utajení 2: Dvojí život 9 [i] 12:20 Inteligence 1: Horizont událostí 12 [i] 13:20 Inteligence 1: Cena za lidskost 13 [i] 14:20 Blues Brothers 2000 [i] 17:00 Ach, ty Vánoce [i] 18:50 Garde [i] 21:00 Santa je úchyl! [i] 23:10 Až na krev [i] 02:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 04:20 Fakta nebo fikce 2: Oregonský vír a měňavec v hostinci 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lovci drahokamů 8 [i] 07:00 Klimatické výkyvy 6 [i] 08:00 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 3 [i] 09:00 Tučňáci z Antarktidy0 [i] 10:00 Pouště a život 2 [i] 11:00 Vražedných top 10 5 [i] 11:30 Velká pětka Jižní Ameriky 5 [i] 12:00 Země lávy: V havajské ohnivé linii 1 [i] 13:00 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 6 [i] 14:00 Země: Planeta a její moc 4 [i]